Автор Тема: "Это не пост, а маленькая заметка. "  (Прочитано 752 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
"Это не пост, а маленькая заметка. "
« : Травня 19, 2014, 08:43:45 20:43 »
Это не пост, а маленькая заметка. У меня в ФБ есть друг. Он- харьковчанин, живет в Киеве. Русскоязычный. Неделю назад он написал мне в личку, что из-за полного отвращения к россии решил теперь говорить и переписываться только на украинском языке. И вот уже неделю ежедневно мы переписываемся только на украинском языке. Уявляєте??? Дві російськомовні людини листуються тількі українською мовою. Ми започали це заради підтримки нашої української гідності. Ми вирішили, що маємо зрозуміти, що мова теж об"єднує, рівно, як і роз"єднує людей. Мене, россійськомовну жінку прийшли захищати росіяне, які окрім своєї, россійської не знають і не хочуть чути другої мови, бачити другого світу і відчувати другої культури. Я не потребувала ніякого захисту. Мені ніколи і ніхто не заважав говорити россійською. Тепер, коли українська мова в Криму стала на межі знищення, я вирішила, що буду в місцях скопчення людей розмовляти українською. І навіть з представниками російської тимчасової влади в Криму буду спілкуватись українською, тому що вона є однією з державних мов в Криму. Я вважаю, що таким чином буду підтримувати Украиїну в Криму і навчати органи російської тимчасової державної влади тої мові, якої за їх думкою не існує. Прошу вибачення за помилки, але думаю, що ви мене зрозуміли. Слава Україні!!!!
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: "Это не пост, а маленькая заметка. "
« Reply #1 : Травня 19, 2014, 08:55:50 20:55 »
У меня аллергия не от русского языка, а от мАасковскАава... И вообще фонетика кацапского русского сильно отличается от украинского русского... :rotate:
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/