Автор Тема: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще? (Админ уладил недоразумение - спасибо!)  (Прочитано 19589 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #90 : Березня 29, 2014, 11:21:07 23:21 »
Хватить істерикувати. Або наведи порядок, або ми підемо далі шукати собі прихисток. Задрали всі ці тупі розборки щодня.
Зайопуть тебе і Дрейк - бо ви страждаєте хернею і нездатні пояснити правила гри. У Притули навчилися чи це кнопка так діє на людей, дах зносить одразу????

Вія, що не так? Двома словами пояснити можеш? Чи як завжди - бла-бла-бла олєжка маладец?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #91 : Березня 29, 2014, 11:21:56 23:21 »
ваши идиотские сообщения????!!!!!!!!!
Получи фашист гранату за вчорашнє.  :punish:

Я ще й досі не знаю вашого ніку на фупі, тож краще помовчіть.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #92 : Березня 29, 2014, 11:28:19 23:28 »
Вія, що не так? Двома словами пояснити можеш? Чи як завжди - бла-бла-бла олєжка маладец?

Можу, і не двома словами, а безліччю слів. Але тезами це виглядає так:
1. Ти вчора здуру побанив пару чоловік навічно, потім через пару годин випустив. За що саме - так ніхто і не зрозумів, просто ти не в гуморі був.
2. Бан-листа нема як явища, правил форуму нема.
3. Довго балакали про вибори модера, потім ти призначив Дрейк. Не надавши їй прав.
4. Троллі задовбують форум, у модератора прав банити нема, тому вона здуру бігає редагує пости форумчан.
5. Побачивши гілку , в якій троль матюкався, модер тупо гілку закриває, а форумчан мало не обматюкала.

І так далі, і так далі. Ви не пояснюєте свої дії, ви творите казна-що, всі прийшли з дурнуватого ФУПу сюди, щоб тут знову спостерігати самодурство? Звиняй, але терпіти це ми не будемо, підемо шукати кращої долі. Ти не зрозумів, що цього тижня був твій зоряний час як адміна. Ти його не використав, а починаєш просто розганяти форумчан дурними вибриками. Сумно :(

Offline Україночка

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #93 : Березня 29, 2014, 11:30:29 23:30 »
ваши идиотские сообщения????!!!!!!!!!
Получи фашист гранату за вчорашнє.  :punish:

Я ще й досі не знаю вашого ніку на фупі, тож краще помовчіть.
а якшо його немає, то шо? а в лоб?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #94 : Березня 29, 2014, 11:31:35 23:31 »
Вія, що не так? Двома словами пояснити можеш? Чи як завжди - бла-бла-бла олєжка маладец?

Можу, і не двома словами, а безліччю слів. Але тезами це виглядає так:
1. Ти вчора здуру побанив пару чоловік навічно, потім через пару годин випустив. За що саме - так ніхто і не зрозумів, просто ти не в гуморі був.
2. Бан-листа нема як явища, правил форуму нема.
3. Довго балакали про вибори модера, потім ти призначив Дрейк. Не надавши їй прав.
4. Троллі задовбують форум, у модератора прав банити нема, тому вона здуру бігає редагує пости форумчан.
5. Побачивши гілку , в якій троль матюкався, модер тупо гілку закриває, а форумчан мало не обматюкала.

І так далі, і так далі. Ви не пояснюєте свої дії, ви творите казна-що, всі прийшли з дурнуватого ФУПу сюди, щоб тут знову спостерігати самодурство? Звиняй, але терпіти це ми не будемо, підемо шукати кращої долі. Ти не зрозумів, що цього тижня був твій зоряний час як адміна. Ти його не використав, а починаєш просто розганяти форумчан дурними вибриками. Сумно :(

Ну детка это форум, интернет и всьо такое.

Все поясню, дай час подумати. Хоч 5 хвилин.

Offline Україночка

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #95 : Березня 29, 2014, 11:32:03 23:32 »
Вія, що не так? Двома словами пояснити можеш? Чи як завжди - бла-бла-бла олєжка маладец?

Можу, і не двома словами, а безліччю слів. Але тезами це виглядає так:
1. Ти вчора здуру побанив пару чоловік навічно, потім через пару годин випустив. За що саме - так ніхто і не зрозумів, просто ти не в гуморі був.
2. Бан-листа нема як явища, правил форуму нема.
3. Довго балакали про вибори модера, потім ти призначив Дрейк. Не надавши їй прав.
4. Троллі задовбують форум, у модератора прав банити нема, тому вона здуру бігає редагує пости форумчан.
5. Побачивши гілку , в якій троль матюкався, модер тупо гілку закриває, а форумчан мало не обматюкала.

І так далі, і так далі. Ви не пояснюєте свої дії, ви творите казна-що, всі прийшли з дурнуватого ФУПу сюди, щоб тут знову спостерігати самодурство? Звиняй, але терпіти це ми не будемо, підемо шукати кращої долі. Ти не зрозумів, що цього тижня був твій зоряний час як адміна. Ти його не використав, а починаєш просто розганяти форумчан дурними вибриками. Сумно :(

Плюсую під кожним словом. :smiley24:  Поспішила. Вія таки неадекватна.
« Останнє редагування: Березня 29, 2014, 11:39:28 23:39 від Україночка »

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #96 : Березня 29, 2014, 11:32:41 23:32 »
Я ще й досі не знаю вашого ніку на фупі, тож краще помовчіть.
а якшо його немає, то шо? а в лоб?

Живи. Відчепися. Більше не провокуй, хай щастить  :ax

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Re: Украинская политика и/или Крым (тред для "беженцев" с фэра)
« Reply #1332 : Сьогодні в 23:05:29 »
ВідповідьЦитувати
Цитата: ФЛАГ NATO НА ПОХОРОНАХ ПУТИНА від Сьогодні в 20:00:35
ЁБАНЫЕ КАЦАПЫ Я НАССУ НА МОГИЛЫ ВАШИХ ДЕТЕЙ В КРЫМУ

Ссать ты будешь на могилы своих детей, понял, козёл???

Этого поста я не видел, извините. Бан навсегда.
« Останнє редагування: Сьогодні в 23:07:15 від admin


админ,

этот неадекват забанен по IP - или оно завтра под другим ником залогинится ?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Україночка, помовч. Бо якщо будеш лізти у вічі - тебе знову забанять і тоді вже тебе ніхто не захищатиме. Не до твоїх вибриків зараз.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #99 : Березня 29, 2014, 11:36:14 23:36 »


Все поясню, дай час подумати. Хоч 5 хвилин.
заодно поясни -  чим дурнувата ідея з хостингом не під юрисдикцією країни, котра окупувала в нас територію, не визнає нашу владу, пробує нав’язати свої умови.
ти висував фінансові умови - ми підтвердили готовність їх рішити.
проблеми з оформленням (паспорт і т.п.) - на форумі люди вже написали про готовність надати свої дані.

або-або.

п.с.
банів ми тут не сильно боїмося після ФУПу.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #100 : Березня 29, 2014, 11:37:02 23:37 »
Вія, що не так? Двома словами пояснити можеш? Чи як завжди - бла-бла-бла олєжка маладец?

Можу, і не двома словами, а безліччю слів. Але тезами це виглядає так:
1. Ти вчора здуру побанив пару чоловік навічно, потім через пару годин випустив. За що саме - так ніхто і не зрозумів, просто ти не в гуморі був.
2. Бан-листа нема як явища, правил форуму нема.
3. Довго балакали про вибори модера, потім ти призначив Дрейк. Не надавши їй прав.
4. Троллі задовбують форум, у модератора прав банити нема, тому вона здуру бігає редагує пости форумчан.
5. Побачивши гілку , в якій троль матюкався, модер тупо гілку закриває, а форумчан мало не обматюкала.

І так далі, і так далі. Ви не пояснюєте свої дії, ви творите казна-що, всі прийшли з дурнуватого ФУПу сюди, щоб тут знову спостерігати самодурство? Звиняй, але терпіти це ми не будемо, підемо шукати кращої долі. Ти не зрозумів, що цього тижня був твій зоряний час як адміна. Ти його не використав, а починаєш просто розганяти форумчан дурними вибриками. Сумно :(

Так, ну що ж, будемо відповідати, бо справа серйозна, від свободівки, а там же Олежка, може це він сам пише, хто зна.

Отже, по пунктах.
1) так, вчора когось забанив, когось розбанив. і що? нікого не вбив. всі живі.
2) бан-лист - то окрема фіча форуму, його ще треба встановити, воно не йде за замовчування як частина движка.
3) Лєна Дрейк - питання є щодо неї як модератора? те, що нема прав банити - мій прокол, я зараз не можу цього зробити, але питання до неї які?
4-5- дивись вище.

все?
« Останнє редагування: Березня 29, 2014, 11:42:10 23:42 від admin »

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Просьба до адміна   мені трохи дивно  але вони  (ФЕР) все ліплять в одній нитці
може їм якось організувати   не по темамам а по датам хочаби поділити тему - боюсь що движок може загнутися після місяця такої роботи  по 100 сторінок в день
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
Украиночка, Вы реально нарываетесь. Успокойтесь и без причины не быкуйте, второй раз никто не будет за вас вступаться.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Та я її зараз забаню нахєр, і всі діла. Бо реально ДІСТАЛА. Скажена.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Просьба до адміна   мені трохи дивно  але вони  (ФЕР) все ліплять в одній нитці
може їм якось організувати   не по темамам а по датам хочаби поділити тему - боюсь що движок може загнутися після місяця такої роботи  по 100 сторінок в день

Я їм створив розділ Крим, але промахнувся, вони не кримчани. Тоді хай самі вирішують, де їм писати, ну не можу ж я диктувати якісь умови?

Offline Україночка

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
Украиночка, Вы реально нарываетесь. Успокойтесь и без причины не быкуйте, второй раз никто не будет за вас вступаться.
А просто не тикати носом не пробували?

До цього часу чіпляються, що не назвала фупівського ніка, якого немає, а коли намагаюся довести що його таки справді не було, затикають рота з усіх боків. Я розумію, що слово адміна повинне бути верхнім, але ж і адмін повинен бути адекватним і однозначно розуміти, що немає - значить немає.

Карочь, дістали вже. Ну вас нахуй із таким самодуром адміном, який читає тільки себе!!!!!

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #106 : Березня 29, 2014, 11:47:29 23:47 »
Так, ну що ж, будемо відповідати, бо справа серйозна, від свободівки, а там же Олежка, може це він сам пише, хто зна.

Я не свободівка і не Олежка, про що ти чудово знаєш :) Наперед дяки за відповіді.

Цитувати
Отже, по пунктах.
1) так, вчора когось забанив, когось розбанив. і що? нікого не вбив. всі живі.

Живі, але відчуття неприємні - як на Інститутській під прицілом снайперів, виживеш чи ні невідомо :( Вловив асоціацію?

Цитувати
2) бан-лист - то окрема фіча форуму, його ще треба встановити, воно не йде за замовчування як частина движка.

Можна без фіч - нік, термін, причина бану. Банальний текстовий формат.


Цитувати
3) Лєна Дрейк - питання є щодо неї як модератора? те, що нема прав банити - мій прокол, я зараз не можу цього зробити, але питання до неї які?

Питання є.
1. Навіщо редагувати чужі пости, це цензура чи хвороба вседозволеності? Я категорично проти літературних редагувань.
2. Пояснювати свої дії в стилі "всі відповіді на Лисій горі" є хамством. Причина будь яких дій може бути пояснена ввічливо і предметно.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
От вже і Вія у неї неадекватна.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Та я її зараз забаню нахєр, і всі діла. Бо реально ДІСТАЛА. Скажена.

Забань . Впиши в бан-лист. Вкажи причину і термін. І всі тобі поаплодують.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Украиночка, Вы реально нарываетесь. Успокойтесь и без причины не быкуйте, второй раз никто не будет за вас вступаться.


 :smiley24:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Украиночка, Вы реально нарываетесь. Успокойтесь и без причины не быкуйте, второй раз никто не будет за вас вступаться.


 :smiley24:

 :smiley24:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Карочь, дістали вже. Ну вас нахуй із таким самодуром адміном, який читає тільки себе!!!!!

Дурна істеричка, дійсно нариваєшся на бан. Сама собі доктор. Зараз усьо буде - і чотко по процедурі :) Скаргу напишеш в Спортлото.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #112 : Березня 29, 2014, 11:51:36 23:51 »
Живі, але відчуття неприємні - як на Інститутській під прицілом снайперів, виживеш чи ні невідомо :( Вловив асоціацію?

Цитувати
2) бан-лист - то окрема фіча форуму, його ще треба встановити, воно не йде за замовчування як частина движка.

Можна без фіч - нік, термін, причина бану. Банальний текстовий формат.


Цитувати
3) Лєна Дрейк - питання є щодо неї як модератора? те, що нема прав банити - мій прокол, я зараз не можу цього зробити, але питання до неї які?

Питання є.
1. Навіщо редагувати чужі пости, це цензура чи хвороба вседозволеності? Я категорично проти літературних редагувань.
2. Пояснювати свої дії в стилі "всі відповіді на Лисій горі" є хамством. Причина будь яких дій може бути пояснена ввічливо і предметно.

Про снайперів - тут таке є? Нема. Ніхто ні на кого не полює.

Бан-лист - я забанив олдвуда (нік був Zalupa)
Та ще флаг НАТО, що хотів сцяти на могили дітей.

Третє - про Дрейк. Про лису гору я й сам не зрозумів, але ти її знаєш не гірше за мене, то сама у неї і спитай.


Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Просьба до адміна   мені трохи дивно  але вони  (ФЕР) все ліплять в одній нитці
може їм якось організувати   не по темамам а по датам хочаби поділити тему - боюсь що движок може загнутися після місяця такої роботи  по 100 сторінок в день

Я їм створив розділ Крим, але промахнувся, вони не кримчани. Тоді хай самі вирішують, де їм писати, ну не можу ж я диктувати якісь умови?
Думаю що  їм треба зробити розділ   В основному форумі (там де Україна Крим Світ Фото )  і так  назвати ФЕР тоді вони зможуть там робити свої теми - а так  вони зараз закриті в одній темі ... попробуй таке зробити  і перенести  їхні теми туди -перед цим їх попередивши ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Думаю що  їм треба зробити розділ   В основному форумі (там де Україна Крим Світ Фото )  і так  назвати ФЕР тоді вони зможуть там робити свої теми - а так  вони зараз закриті в одній темі ... попробуй таке зробити  і перенести  їхні теми туди -перед цим їх попередивши ...

Запропонуйте їм це, чи захочуть? Нащо розділ робити, форум відкритий для всіх.

Offline dmitry_ck

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 378
  • Стать: Чоловіча
Просьба до адміна   мені трохи дивно  але вони  (ФЕР) все ліплять в одній нитці
може їм якось організувати   не по темамам а по датам хочаби поділити тему - боюсь що движок може загнутися після місяця такої роботи  по 100 сторінок в день

Я їм створив розділ Крим, але промахнувся, вони не кримчани. Тоді хай самі вирішують, де їм писати, ну не можу ж я диктувати якісь умови?
Думаю що  їм треба зробити розділ   В основному форумі (там де Україна Крим Світ Фото )  і так  назвати ФЕР тоді вони зможуть там робити свої теми - а так  вони зараз закриті в одній темі ... попробуй таке зробити  і перенести  їхні теми туди -перед цим їх попередивши ...
они уже писали что их устраивает 1 тема. Они в ней пишут

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #116 : Березня 29, 2014, 11:56:10 23:56 »
Про снайперів - тут таке є? Нема. Ніхто ні на кого не полює.

Так, тут таке є. Снайпером працюєш ти - полюєш на форумчан. Кожен думає мимоволі "А якщо і мене встрелить раптом" :(
Пояснюй свої вчинки і мотивацію - тоді все буде доладу.

Цитувати
Бан-лист - я забанив олдвуда (нік був Zalupa)
Та ще флаг НАТО, що хотів сцяти на могили дітей.

От і чудово - початок бан-листа вже є. Осьо ще Україночку добав - за матюччя. днів на три забань. Банити без вказаної причини і одразу навічно - НЕПРАВИЛЬНО.

Цитувати
Третє - про Дрейк. Про лису гору я й сам не зрозумів, але ти її знаєш не гірше за мене, то сама у неї і спитай.

В тій гілці, яку Дрейк закрила тим екслеровцям щодо Криму - вона залишила дебільний коментар "Звертайтеся на Лису гору, там всі пояснення". Форум офігів :(

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Думаю що  їм треба зробити розділ   В основному форумі (там де Україна Крим Світ Фото )  і так  назвати ФЕР тоді вони зможуть там робити свої теми - а так  вони зараз закриті в одній темі ... попробуй таке зробити  і перенести  їхні теми туди -перед цим їх попередивши ...

Запропонуйте їм це, чи захочуть? Нащо розділ робити, форум відкритий для всіх.

Океївка зараз попробую з ними поговорити - вони досить спецефічні - як правило інтелегентні  дівчата :)   
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Україночка - назавжди.

Війко, відчепися й ти від мене, тебе ніхто банити не буде, але не користуйся своїм героїчним статусом, бо мені, або нам, треба якось розвивати форум, кои вже ФУП мертвий, а не робити тут чвари.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #119 : Березня 30, 2014, 12:00:58 00:00 »
Про снайперів - тут таке є? Нема. Ніхто ні на кого не полює.

Так, тут таке є. Снайпером працюєш ти - полюєш на форумчан. Кожен думає мимоволі "А якщо і мене встрелить раптом" :(
Пояснюй свої вчинки і мотивацію - тоді все буде доладу.


вот здесь я с Вией согласен на 200% - на фупе иногда сильно бесило, когда Притула втихомолку кого-то забанит и нихера не понятно - за что, почему, почему на столько

обратная связь должна быть между админом и форумчанами