Автор Тема: Хроники оккупации. Часть 11. Референдум «совков» или back in the USSR…  (Прочитано 6252 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
толстолобик

Порівняння Криму з немовлям, а України та Росії зі справжньою та несправжньою матерями - то дуже потужний мислевірус.

Ви лаконічно висловили те, про що я вже писав на ФБ: якби Україна відкрила вогонь, половина Криму вже лежала б в руїнах.

Цю Вашу цитату заберу на поширення (з дотриманням копірайту, звісно). Вона того вартує.
Kremlin delenda est.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Абсолютно повинна бути запущена програма суцільної підтримки кримчаків-українців (в політичному, а не етнічному сенсі). Ми своїх не можемо кинути, не маємо права. Треба сідати й думати, що і як робити.

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
цивілізація нас розслабила, ми привикли, що більшість наших благ нам мають дати як саме собою зрозуміле поняття.
тому в критичній ситуації більшість з нас просто сидить і чекає манни небесної замість того щоб відірвати дупу і хоч щось зробити.
така пасивність - це пряма дорога у рабство

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
толстолобик

Порівняння Криму з немовлям, а України та Росії зі справжньою та несправжньою матерями - то дуже потужний мислевірус.

Ви лаконічно висловили те, про що я вже писав на ФБ: якби Україна відкрила вогонь, половина Криму вже лежала б в руїнах.

Цю Вашу цитату заберу на поширення (з дотриманням копірайту, звісно). Вона того вартує.

 :smiley15:  Конечно.

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Абсолютно повинна бути запущена програма суцільної підтримки кримчаків-українців (в політичному, а не етнічному сенсі). Ми своїх не можемо кинути, не маємо права. Треба сідати й думати, що і як робити.

Ну тут сложно все на самом деле...Сейчас самая лучшая помощь Крыму - это успех Украины. Успех в реформах. В борьбе с коррупцией. Сближение с Европой - но сохранение самобытности...
В Крыму - было и много предательства. Чего уж там. Но закон об оккупации - нужен.
И нужно требовать от России - изменения федерального закона на период оккупации для крымчан  - в части возможности депортации иностранных граждан с видом на жительство в России.
Это - очень важно. И это - огромный рычаг давления в руках России на патриотов Украины здесь...
Сейчас - два админпротокола - и депортация... :smilie7:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
я вчора слухав яценюка і склалося враження, що вас там покинули у Криму. але насправді, коли я бачу таких людей, як  ти толстолобік, стає зрозуміло, що який би не був уряд, ви все одно наші, українські, незважаючи на національність, і ми всі разом переможемо будь-якого ворога. Господь з нами!
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Спасибо за хроники. Как всегда живо. Я даже вздрогнул, когда читал про ветер (ощущения на всю жизнь, кто переживал). Ну, а своё "дитя" мы ещё вернём, пусть взрослеет в "приймах".
No money No honey

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
толстолобик

Порівняння Криму з немовлям, а України та Росії зі справжньою та несправжньою матерями - то дуже потужний мислевірус.

Ви лаконічно висловили те, про що я вже писав на ФБ: якби Україна відкрила вогонь, половина Криму вже лежала б в руїнах.

Цю Вашу цитату заберу на поширення (з дотриманням копірайту, звісно). Вона того вартує.

и меня это сравнение впечатлило  :smiley24:

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
толстолобик

Порівняння Криму з немовлям, а України та Росії зі справжньою та несправжньою матерями - то дуже потужний мислевірус.

Ви лаконічно висловили те, про що я вже писав на ФБ: якби Україна відкрила вогонь, половина Криму вже лежала б в руїнах.

Цю Вашу цитату заберу на поширення (з дотриманням копірайту, звісно). Вона того вартує.

и меня это сравнение впечатлило  :smiley24:

От только шо такое мыслевирус ? Как я понимаю - умозаключение по украински?

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
толстолобик

Порівняння Криму з немовлям, а України та Росії зі справжньою та несправжньою матерями - то дуже потужний мислевірус.

Ви лаконічно висловили те, про що я вже писав на ФБ: якби Україна відкрила вогонь, половина Криму вже лежала б в руїнах.

Цю Вашу цитату заберу на поширення (з дотриманням копірайту, звісно). Вона того вартує.

и меня это сравнение впечатлило  :smiley24:

От только шо такое мыслевирус ? Как я понимаю - умозаключение по украински?

мислевірус - це те, чого неможливо позбавитись, що засідає в голові.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
толстолобик

Порівняння Криму з немовлям, а України та Росії зі справжньою та несправжньою матерями - то дуже потужний мислевірус.

Ви лаконічно висловили те, про що я вже писав на ФБ: якби Україна відкрила вогонь, половина Криму вже лежала б в руїнах.

Цю Вашу цитату заберу на поширення (з дотриманням копірайту, звісно). Вона того вартує.

и меня это сравнение впечатлило  :smiley24:

От только шо такое мыслевирус ? Как я понимаю - умозаключение по украински?

мислевірус - це те, чого неможливо позбавитись, що засідає в голові.

Ок. Спасибо. Не знал...

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
круто і толстолобік тут
вже майже всі перебрались сюди

Offline Редик

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Рабів до раю не пускають
Дякую, що тут пишеш! :smiley15:А то я на ФУП тільки щоб перевірити, чи не має нового ессе від рибки :smiley24:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
під час кримських подій у нас гостював делегат курултаю - це такий аналог нашого парламенту
 меджліс - то тіпа президія і виконком

такот от

у кримських татар до україни кілька претензій

з його слів -

1. вони 4 рази вносили в парламент законопроект про визнання депортації - не підтримали

2. вони неодноразово просили визнати їх корінним народом криму - не визнали

3.вони просили вирішити цивілізовано питання розподілу між населенням - не лиш кримськотатарським а  і руським і українцям - земельні ділянки  - блокували

щодо зеемльних ділянок меніжалівся і мій кримський колега - молодий уський. землю не видавали нікому - тільки за хабарі

попри все кримські татари вибирають бути союзниками украиїни - бо знають що вои для росіян - ворог і завада

українці і кримьскі татари неодноразово були союзниками  (і ворогами)в битві з ворогами  - як проти польщітакпроти росії- але в вирішальний момент кримьских татар перекупали...  - вони це памятають і шкодують. якби вони були з нами до кінця проти поляків - то хмельницький не пішов би до царя льошки і історія була б інша. вони це теж усвідомлюють.

мета кримських татар - своя держава, і я особисто з цим згоден. українці стоіттями нили що в них немає держави - і от коли вона їм впала з неба - дуже дивно що вони жорстко присікали прагнення татар  на державність. крим був україною - але українським він ніколи не був. він був грецький єврейський турецький татарський генуезький- він не був український. українці дуже багато зробили для криму - може  найбільше - в складі союзу- беззаперечний факт

всі назви в криму - тюрські та на івриті

і ще. цей делегат курултаю вдячний українцям що вони не відкрили вогонь - бо - на його переконання - росія і так би крим забрала - а якби було збройне протистояння - було б море крові і руйнувань

на мою думку - зараз серед кримських татар - на півострові найбільша народжуваність - і років через 20 їх буде половина ..


Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961


От только шо такое мыслевирус ? Как я понимаю - умозаключение по украински?

мислевірус - це те, чого неможливо позбавитись, що засідає в голові.

Ок. Спасибо. Не знал...

якщо тобі цікаво, то ти породжуєш мислевіруси (мысль-вирус) кожною своєю хронікою. ти молодець. так тримати!
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
 


От только шо такое мыслевирус ? Как я понимаю - умозаключение по украински?

мислевірус - це те, чого неможливо позбавитись, що засідає в голові.

Ок. Спасибо. Не знал...

якщо тобі цікаво, то ти породжуєш мислевіруси (мысль-вирус) кожною своєю хронікою. ти молодець. так тримати!

 :smiley15:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
спасибо Вам большое
эти хроники не имеют цены
думаю нужно их издать  :ax
Quo Vadis

Offline Семааашко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
А я вот что хочу сказать толстолобику.
Последние три года у него было ОХУЕННОЕ щастье - сука сидела в тюрьме.

За все в этой жизни нужно платить. Правда, толстолобик? Вот сейчас ты платишь за свою радость.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
як завжди  :smiley24:

Хроніки толстолобіка по стилю мені одному нагадують Джека Лондона?