Автор Тема: Керри Лавров  (Прочитано 13552 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Керри Лавров
« : Березня 30, 2014, 01:19:56 01:19 »
Переговоры между Россией и США по Украине неожиданно активизировались: в ночь на субботу состоялся телефонный разговор между президентами Путиным и Обамой, затем диалог продолжили министры иностранных дел. А после этого госсекретарь Джон Керри неожиданно развернул свой самолет, готовившийся лететь в США, ради продолжения переговоров и личной встречи с министром иностранных дел России Сергеем Лавровым. По данным Reuters, стороны прорабатывают план, который в итоге сделает возможным прямые переговоры между Россией и Украиной.

РИА "Новости" со ссылкой на департамент информации МИДа сообщает, что Лавров и Керри встрется в воскресенье в Париже. Это будет первой официальной встречей представителей двух стран после объявления американских санкций против России за аннексию Крыма.

О переговорах президентов известно немного, причем Кремль и Белый дом дают разную информацию. Известно, что Путин звонил Обаме, и произошло это впервые после введения американских санкций. Обсуждался некий план снижения напряженности на Украине. Кремль утверждает, что лидеры двух стран согласились с инициативой Москвы по стабилизации обстановки на Украине. В Вашингтоне настаивают, что проект урегулирования ситуации первой предложила администрация США.

Reuters отмечает, что в США с долей скепсиса восприняли предложение Путина о проработке сценария выхода из кризиса. Однако готовы посмотреть, насколько серьезными будут дипломатические усилия Москвы на этот раз. По данным агентства, план урегулирования предполагает размещение на Украине миссии иностранных наблюдателей, которые должны убедиться в соблюдении прав русскоязычного населения. Возможно, это будет сделано на базе миссии ОБСЕ. Официальная точка зрения Москвы заключается в том, что именно ущемление прав русских было поводом для проведения референдума в Крыму и присоединения полуострова к РФ. После размещения миссии, как считают США, Россия сможет отвести военных от западной границы, и станут возможными прямые переговоры между властями РФ и Украины. По данным Минобороны Украины, в западных областях России вдоль общей границы сосредоточено до 40 тысяч человек.

http://newsru.com/world/29mar2014/samolet.html

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Керри Лавров
« Reply #1 : Березня 30, 2014, 01:26:07 01:26 »
Крим взад. після цього переговори. можливо й друга державна не такий вже поганий варіант. але Росія хоче не цього.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Керри Лавров
« Reply #2 : Березня 30, 2014, 01:26:19 01:26 »
.. да заипал этот кремль - а где про скорые помощи ОБСЕ в крыму ?  :smilie9:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: Керри Лавров
« Reply #3 : Березня 30, 2014, 02:09:24 02:09 »
Крим взад. після цього переговори.

+1

Только наши сцыкуны не станут нарушать "добрососедских отношений" и побегут на полусогнутых на переговоры.
« Останнє редагування: Березня 30, 2014, 02:12:44 02:12 від kievlyanin »
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Керри Лавров
« Reply #4 : Березня 30, 2014, 02:14:46 02:14 »
Крим взад. після цього переговори. можливо й друга державна не такий вже поганий варіант. але Росія хоче не цього.

+1

Только наши сцыкуны не станут нарушать "добрососедских отношений" и побегут на полусогнутых на переговоры.
.. наши не сцикуны, страна разграблена и наши на данном этапе не самостоятельны в вопросах внешн. политики - это понятно, так что как ляжет карта, так ляжет и главное сейчас чтоб не на стол генштаба, а с остальным даст бог справимся ..

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Керри Лавров
« Reply #5 : Березня 30, 2014, 02:19:31 02:19 »

Только наши сцыкуны не станут нарушать "добрососедских отношений" и побегут на полусогнутых на переговоры.

а ты, герой, чего здесь, а не  на сборах, в армии?

Offline RadioGaGa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 545
Re: Керри Лавров
« Reply #6 : Березня 30, 2014, 02:20:21 02:20 »
Крим взад. після цього переговори. можливо й друга державна не такий вже поганий варіант. але Росія хоче не цього.

с демаркацией границ, введением виз и прочими ништяками

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: Керри Лавров
« Reply #7 : Березня 30, 2014, 02:20:32 02:20 »

Только наши сцыкуны не станут нарушать "добрососедских отношений" и побегут на полусогнутых на переговоры.

а ты, герой, чего здесь, а не  на сборах, в армии?

А что война?? Не заметил тихо все.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Керри Лавров
« Reply #8 : Березня 30, 2014, 02:22:38 02:22 »

Только наши сцыкуны не станут нарушать "добрососедских отношений" и побегут на полусогнутых на переговоры.

а ты, герой, чего здесь, а не  на сборах, в армии?

А что война?? Не заметил тихо все.

 :smilie5:

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Керри Лавров
« Reply #9 : Березня 30, 2014, 02:23:47 02:23 »
Сцикуни, не сцикуни..
Кроль в шустера розказував як воно є і як в нього *руки опускались*
Країна банкрот, армія/силовики деморалізовані, нічого толком не працює. А тут ще й зовнішня агресія.
Якось так...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Керри Лавров
« Reply #10 : Березня 30, 2014, 02:24:28 02:24 »
А можно как-то переговоры на после выборов перенести? А то стем что мы сейчас имеем останемся мы под Рашей ещё лет на 300
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline IntC

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 44
Re: Керри Лавров
« Reply #11 : Березня 30, 2014, 02:25:16 02:25 »
Ні до чого недобазаряться завтра. У рашистів буде знову наша песня хороша...федералізація, позаблоковість. Про Крим вони навіть і слухати не будуть

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: Керри Лавров
« Reply #12 : Березня 30, 2014, 02:26:40 02:26 »
Сцикуни, не сцикуни..
Кроль в шустера розказував як воно є і як в нього *руки опускались*
Країна банкрот, армія/силовики деморалізовані, нічого толком не працює. А тут ще й зовнішня агресія.
Якось так...

Ага .. бедны бедный кроль .. тока визы ввести - причем тут силовики, толком не работает и банкротство? Элементарные вещи .. просто сделай и все а не про добрососедство кизди,
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Керри Лавров
« Reply #13 : Березня 30, 2014, 02:32:19 02:32 »
А можно как-то переговоры на после выборов перенести? А то стем что мы сейчас имеем останемся мы под Рашей ещё лет на 300
.. не останемся - у нас теперь системная несовместимость .. теперь это проблема раши - установить апгрейд и сделать перезагрузку .. их система политико-экономических координат не отвечает современному миру .. не, они могут оставаться как есть, но не при их размерах .. это как майдан и янукович - все боялись разгона, но победа была неизбежна ..

Offline Convers

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 63
Re: Керри Лавров
« Reply #14 : Березня 30, 2014, 02:36:18 02:36 »
А можно как-то переговоры на после выборов перенести? А то стем что мы сейчас имеем останемся мы под Рашей ещё лет на 300
.. не останемся - у нас теперь системная несовместимость .. теперь это проблема раши - установить апгрейд и сделать перезагрузку .. их система политико-экономических координат не отвечает современному миру .. не, они могут оставаться как есть, но не при их размерах .. это как майдан и янукович - все боялись разгона, но победа была неизбежна ..

 
Вашими устами,да мед бы!...То,как они отстегнули Крым наводит на нехорощие мысли.,

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Керри Лавров
« Reply #15 : Березня 30, 2014, 02:39:49 02:39 »
Нафіг-нафіг,
Крим взад. після цього переговори. можливо й друга державна не такий вже поганий варіант. але Росія хоче не цього.
З дуба впали? Ніякої другої державної - мені тут Білорусь непотрібна.
І Крим поки не треба назад, вони мають самі захотіти. Там же дійсно в Росію хотіли, ось їхня мрія почала реалізовуватись, і тут ат варот паварот такий! Це ж реально вже повстання може статись. Чи забули, з чого майдан почався? Ішли в Європу, а потім передумали, а люди то вже звиклись з думкою.
Крим має сам назад захотіти.
А от флот, майно, і т. д. - обов"язково поертати, або компенсацію

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Керри Лавров
« Reply #16 : Березня 30, 2014, 02:43:59 02:43 »
хлопці та дівчата, Україна дійсно втрапила в повну жопу. і це всього за 23 роки існування. і у ворога дійсно є привід казати, що ми - недодержава. так, у нас недовлада, але який народ у нас виріс за цей час! а у ворога - одобрямс і більше нічого! ми - є народ. і з цим ніхто ніколи нічого не вдіє!
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Керри Лавров
« Reply #17 : Березня 30, 2014, 02:49:09 02:49 »
хлопці та дівчата, Україна дійсно втрапила в повну жопу. і це всього за 23 роки існування. і у ворога дійсно є привід казати, що ми - недодержава. так, у нас недовлада, але який народ у нас виріс за цей час! а у ворога - одобрямс і більше нічого! ми - є народ. і з цим ніхто ніколи нічого не вдіє!
Саме так. Більше того: є серйозні підстави стверджувати, що рівень розвитку суспільства значно випередив рівень владної еліти. А значить, за законами природи, цей баланс має бути відновлено, тому, найближчими роками невідворотний прихід нових еліт, більш відповідних до рівня суспільства. Це за умови, якщо не станеться страшних катаклізмів а-ля війна, геноцид, і т. д.

Тобто, наша повна жопа набагато перспективніша, ніж їхня округла попка

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Керри Лавров
« Reply #18 : Березня 30, 2014, 02:50:25 02:50 »
Нафіг-нафіг,
Крим взад. після цього переговори. можливо й друга державна не такий вже поганий варіант. але Росія хоче не цього.
З дуба впали? Ніякої другої державної - мені тут Білорусь непотрібна.
І Крим поки не треба назад, вони мають самі захотіти. Там же дійсно в Росію хотіли, ось їхня мрія почала реалізовуватись, і тут ат варот паварот такий! Це ж реально вже повстання може статись. Чи забули, з чого майдан почався? Ішли в Європу, а потім передумали, а люди то вже звиклись з думкою.
Крим має сам назад захотіти.
А от флот, майно, і т. д. - обов"язково поертати, або компенсацію

ви неправі у двох речах.

1. у Криму лише 60% (МАКСИМУМ) хотіли до Росії. всі інші - наші люди, а їх кидати не можна.
2. Друга російська - це як варіант "від'єбися" до Росії. я не кажу, що вже завтра потріно приймати, але про людей на Сході треба подумати-таки.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Керри Лавров
« Reply #19 : Березня 30, 2014, 02:53:02 02:53 »
хлопці та дівчата, Україна дійсно втрапила в повну жопу. і це всього за 23 роки існування. і у ворога дійсно є привід казати, що ми - недодержава. так, у нас недовлада, але який народ у нас виріс за цей час! а у ворога - одобрямс і більше нічого! ми - є народ. і з цим ніхто ніколи нічого не вдіє!
Саме так. Більше того: є серйозні підстави стверджувати, що рівень розвитку суспільства значно випередив рівень владної еліти. А значить, за законами природи, цей баланс має бути відновлено, тому, найближчими роками невідворотний прихід нових еліт, більш відповідних до рівня суспільства. Це за умови, якщо не станеться страшних катаклізмів а-ля війна, геноцид, і т. д.

Тобто, наша повна жопа набагато перспективніша, ніж їхня округла попка

саме так! просто є багато людей, які хочуть все і зараз. але це неможливо, нажаль. доведеться чекати, доки гідний народ врештиі витисне гідного правителя. а потім вже не помилятиметься
« Останнє редагування: Березня 30, 2014, 02:59:04 02:59 від Sim-sim »
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Керри Лавров
« Reply #20 : Березня 30, 2014, 02:58:18 02:58 »
Нафіг-нафіг,
Крим взад. після цього переговори. можливо й друга державна не такий вже поганий варіант. але Росія хоче не цього.
З дуба впали? Ніякої другої державної - мені тут Білорусь непотрібна.
І Крим поки не треба назад, вони мають самі захотіти. Там же дійсно в Росію хотіли, ось їхня мрія почала реалізовуватись, і тут ат варот паварот такий! Це ж реально вже повстання може статись. Чи забули, з чого майдан почався? Ішли в Європу, а потім передумали, а люди то вже звиклись з думкою.
Крим має сам назад захотіти.
А от флот, майно, і т. д. - обов"язково поертати, або компенсацію

ви неправі у двох речах.

1. у Криму лише 60% (МАКСИМУМ) хотіли до Росії. всі інші - наші люди, а їх кидати не можна.
2. Друга російська - це як варіант "від'єбися" до Росії. я не кажу, що вже завтра потріно приймати, але про людей на Сході треба подумати-таки.
60 відсотків - це дуже багато, як-не-як. А ті 40 фактично поховались, і думали, що за них все повирішують, а можливості такої реально не було.
І я ж кажу, можуть бути серйозні проблеми тепер з Кримом, якщо вже його повертати, а не спровоковані і надумані, як раніше.
Стосовно другої державної - просто треба провести референдум, і закрити це питання раз і назавжди. Я впевнений, що більшість українців буде проти, тим більше зараз, коли Крим не рахується

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Керри Лавров
« Reply #21 : Березня 30, 2014, 02:59:27 02:59 »
хлопці та дівчата, Україна дійсно втрапила в повну жопу. і це всього за 23 роки існування. і у ворога дійсно є привід казати, що ми - недодержава. так, у нас недовлада, але який народ у нас виріс за цей час! а у ворога - одобрямс і більше нічого! ми - є народ. і з цим ніхто ніколи нічого не вдіє!
Саме так. Більше того: є серйозні підстави стверджувати, що рівень розвитку суспільства значно випередив рівень владної еліти. А значить, за законами природи, цей баланс має бути відновлено, тому, найближчими роками невідворотний прихід нових еліт, більш відповідних до рівня суспільства. Це за умови, якщо не станеться страшних катаклізмів а-ля війна, геноцид, і т. д.

Тобто, наша повна жопа набагато перспективніша, ніж їхня округла попка

саме так! просто є багато людей, які хочуть все і зараз. але це неможливо, нажаль. доведеться чекати, доки гідний народ врештиі витисне гідного правителя.
Ще хотілось би додати, що в 2004 році якраз рівень суспільства  влади був приблизно рівний, тому так і вийшло нездало - сподівались на месію та його онм ангелів. А нині є дуже критичне ставлення до можновладців

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Керри Лавров
« Reply #22 : Березня 30, 2014, 04:06:57 04:06 »
...То,как они отстегнули Крым наводит на нехорощие мысли.,
.. это боюсь было неизбежно - не нашлось активной массовой поддержки ни населения, ни армии (только 30% остались верны присяге и вышли на материк) .. даже татары не смогли ни одного массового митинга организовать, не говоря за поставить наметы и построить баррикады или хотя бы создать свою самооборону .. да, были потуги, но массовости не было .. да даже тут большинство если не говорит, то думает по принципу "сдох максим ну и х.. с ним" .. "чемодан без ручки" .. "кесарю кесарево" "совкам - совок" .. революция это когда верхи не могут, низы не хотят (секс фригидной с импотентом), а там как раз и верхи могут и низы хотят - полная камасутра  :smilie1:
« Останнє редагування: Березня 30, 2014, 04:09:20 04:09 від kelt »

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Керри Лавров
« Reply #23 : Березня 30, 2014, 04:13:27 04:13 »
Нафіг-нафіг,
Крим взад. після цього переговори. можливо й друга державна не такий вже поганий варіант. але Росія хоче не цього.
З дуба впали? Ніякої другої державної - мені тут Білорусь непотрібна.
І Крим поки не треба назад, вони мають самі захотіти. Там же дійсно в Росію хотіли, ось їхня мрія почала реалізовуватись, і тут ат варот паварот такий! Це ж реально вже повстання може статись. Чи забули, з чого майдан почався? Ішли в Європу, а потім передумали, а люди то вже звиклись з думкою.
Крим має сам назад захотіти.
А от флот, майно, і т. д. - обов"язково поертати, або компенсацію

ви неправі у двох речах.

1. у Криму лише 60% (МАКСИМУМ) хотіли до Росії. всі інші - наші люди, а їх кидати не можна.
2. Друга російська - це як варіант "від'єбися" до Росії. я не кажу, що вже завтра потріно приймати, але про людей на Сході треба подумати-таки.
60 відсотків - це дуже багато, як-не-як. А ті 40 фактично поховались, і думали, що за них все повирішують, а можливості такої реально не було.
І я ж кажу, можуть бути серйозні проблеми тепер з Кримом, якщо вже його повертати, а не спровоковані і надумані, як раніше.
Стосовно другої державної - просто треба провести референдум, і закрити це питання раз і назавжди. Я впевнений, що більшість українців буде проти, тим більше зараз, коли Крим не рахується

я цілком згоден з вашою думкою щодо Криму.

а от з приводу другої державної в мене вже інша думка.

так, референдум мав би вирішити це питання, але це не вирішило б питання сепаратизму.

я сам народився у Донецьку. багато моїх родичів живуть зараз там. після 2004 року мені коштувало багато зусиль переконати, наприклад, мого дядька, що Донбас - це не Росія. але після цього він почав голосувати за комуністів, сподіваючись, напевно, що Донбас - це СРСР.

я йому розповідаю, що навіть у Велікай Расії він буде галімиим хАхлом, але потрібно ще пару років, щоб його переконати.

тому мені зараз не страшно, щоб була російська другою державною. мені страшно, що хАхли захочуть бути другим сортом  в РФ. 
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Керри Лавров
« Reply #24 : Березня 30, 2014, 04:18:31 04:18 »
...То,как они отстегнули Крым наводит на нехорощие мысли.,
.. это боюсь было неизбежно - не нашлось активной массовой поддержки ни населения, ни армии (только 30% остались верны присяге и вышли на материк) .. даже татары не смогли ни одного массового митинга организовать, не говоря за поставить наметы и построить баррикады или хотя бы создать свою самооборону .. да, были потуги, но массовости не было .. да даже тут большинство если не говорит, то думает по принципу "сдох максим ну и х.. с ним" .. "чемодан без ручки" .. "кесарю кесарево" "совкам - совок" .. революция это когда верхи не могут, низы не хотят (секс фригидной с импотентом), а там как раз и верхи могут и низы хотят - полная камасутра  :smilie1:

повірте, татари повільно запрягають, але швидко біжать. не дай Бог рашистам утиснути цей народ (хоча вони по іншому не можуть).

ось побачите, ще ми не знатимемо, як їх задобрити, щоб вони залишилися з нами, бо наразі, як це не прикро визнавати, України їх кинула.
« Останнє редагування: Березня 30, 2014, 04:20:09 04:20 від Sim-sim »
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Керри Лавров
« Reply #25 : Березня 30, 2014, 04:19:20 04:19 »
А мені блін страшно - я вже наводив приклад Білорусі. Невже щось заважає російській мові зараз в Донецьку?
Та і бачимо зараз, що питання сепаратизму в Донецьку без прямої участі Росії не стоїть. А референдум дуже навіть вирішить - можна буде завжди тикати його результатами барцам за русскій єзиг, мол народ вирішив, що не треба, а ти шо, протів народа? А в самому Донецьку можна ввести формально щось типу регіональної мови, але за умови забезпечення прав україномовних, наприклад, на навчання у вузі українською, та і всяке інше. Впевнений, що там з цим гірше, ніж з правами україномовних

Offline Convers

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 63
Re: Керри Лавров
« Reply #26 : Березня 30, 2014, 04:21:24 04:21 »
«тому мені зараз не страшно, щоб була російська другою державною. мені страшно, що хАхли захочуть бути другим сортом  в РФ.  »
Не будет ни того,ни другого,..,Так кажется.. :smiley15:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Керри Лавров
« Reply #27 : Березня 30, 2014, 04:25:15 04:25 »
А мені блін страшно - я вже наводив приклад Білорусі. Невже щось заважає російській мові зараз в Донецьку?
Та і бачимо зараз, що питання сепаратизму в Донецьку без прямої участі Росії не стоїть. А референдум дуже навіть вирішить - можна буде завжди тикати його результатами барцам за русскій єзиг, мол народ вирішив, що не треба, а ти шо, протів народа? А в самому Донецьку можна ввести формально щось типу регіональної мови, але за умови забезпечення прав україномовних, наприклад, на навчання у вузі українською, та і всяке інше. Впевнений, що там з цим гірше, ніж з правами україномовних

я завжди дуже боявся, що російська мова, якщо зробити її другою державною, витіснить українську. але наразі я вже відчуваю, що це неможливо, тому можна зробити. процес моди на українськість вже не спинити.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Керри Лавров
« Reply #28 : Березня 30, 2014, 04:28:20 04:28 »
А мені блін страшно - я вже наводив приклад Білорусі. Невже щось заважає російській мові зараз в Донецьку?
Та і бачимо зараз, що питання сепаратизму в Донецьку без прямої участі Росії не стоїть. А референдум дуже навіть вирішить - можна буде завжди тикати його результатами барцам за русскій єзиг, мол народ вирішив, що не треба, а ти шо, протів народа? А в самому Донецьку можна ввести формально щось типу регіональної мови, але за умови забезпечення прав україномовних, наприклад, на навчання у вузі українською, та і всяке інше. Впевнений, що там з цим гірше, ніж з правами україномовних

я завжди дуже боявся, що російська мова, якщо зробити її другою державною, витіснить українську. але наразі я вже відчуваю, що це неможливо, тому можна зробити. процес моди на українськість вже не спинити.
Мода - поняття мінливе. А українську мову потрібно захищати юридичними методами, як невеликі фірми в умовах монополізації ринку великою корпорацією, це цілком нормальний ринковий підхід. Якби не було під боком Росії з її величезним культурним впливом, то не було б ніякої проблеми, мали б собі двомовність.

Offline Convers

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 63
Re: Керри Лавров
« Reply #29 : Березня 30, 2014, 04:31:40 04:31 »
А мені блін страшно - я вже наводив приклад Білорусі. Невже щось заважає російській мові зараз в Донецьку?
Та і бачимо зараз, що питання сепаратизму в Донецьку без прямої участі Росії не стоїть. А референдум дуже навіть вирішить - можна буде завжди тикати його результатами барцам за русскій єзиг, мол народ вирішив, що не треба, а ти шо, протів народа? А в самому Донецьку можна ввести формально щось типу регіональної мови, але за умови забезпечення прав україномовних, наприклад, на навчання у вузі українською, та і всяке інше. Впевнений, що там з цим гірше, ніж з правами україномовних

Та не треба в Донецьку нічого *вводити*,на побутовому рівні спілкуемось ,як можемо,але в офіційних установах має бути тільки українська мова :Prapor2: