Автор Тема: Питання до СБУ і МВС  (Прочитано 1196 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Питання до СБУ і МВС
« : Березня 30, 2014, 04:26:37 16:26 »
Кожен тиждень на вихідні вилазять зомбі на головні площі східних міст України з прапорами Агресора по відношенню до України. Де вони черпають інфо на ось такі кучкування, чому така відкрита бездіяльність наших органів, хіба так важко перецапати всіх зазивальників  перед вихідними та провести роз’яснювальні роботи? моніторити закриті групи в соцмережах та вичислити заводіл. Та хоть би це зробити не задля країни, а щоб очиститись від тих подій які були місяць назад, та показати честь мундира. Чи вже весь потенціал силових структур перекинуті на початок Президенських виборів ? :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline arsa69

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 34
Re: Питання до СБУ і МВС
« Reply #1 : Березня 30, 2014, 04:44:03 16:44 »
Пусть выходят без подпитки руссотуристо  они обречены .Стоило немного перекрыть границу и количество любителей Путина уменьшилось на порядок , Если еще финансы им перекрыть то  скоро на этих митингах несколько больных манией величия  имперцев и несколько десятков больных совкизмом нещастных стариков.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до СБУ і МВС
« Reply #2 : Березня 30, 2014, 04:52:26 16:52 »
Я думаю все вірно роблять. Якщо зараз почати жорстко всіх пакувати, може бути реакція. А так вони загрози не становлять, і скочуються на маргінес де їм і місце

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до СБУ і МВС
« Reply #3 : Березня 30, 2014, 04:57:51 16:57 »
Я думаю все вірно роблять. Якщо зараз почати жорстко всіх пакувати, може бути реакція. А так вони загрози не становлять, і скочуються на маргінес де їм і місце
+1

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до СБУ і МВС
« Reply #4 : Березня 30, 2014, 04:58:33 16:58 »
Я думаю все вірно роблять. Якщо зараз почати жорстко всіх пакувати, може бути реакція. А так вони загрози не становлять, і скочуються на маргінес де їм і місце
Нащо жорстко  пресувати  - запросити на співбесіду  з ціллю розяснити законодавство України ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Питання до СБУ і МВС
« Reply #5 : Березня 30, 2014, 04:59:02 16:59 »
Я думаю все вірно роблять. Якщо зараз почати жорстко всіх пакувати, може бути реакція. А так вони загрози не становлять, і скочуються на маргінес де їм і місце
Нащо жорстко  пресувати  - запросити на співбесіду  з ціллю розяснити законодавство України ...
Всё равно упоротые могут и беседу преподнести так что потом оправдцваться придётся. А вот скатывание протестов в маргинес - самое то.
« Останнє редагування: Березня 30, 2014, 05:00:45 17:00 від Ruza »
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Питання до СБУ і МВС
« Reply #6 : Березня 30, 2014, 05:01:05 17:01 »
та я не про пакування кажу, а роз’яснювальні роботи, я думаю у них різні методи є.

Просто якось дико виглядає, відтяпали Крим, де так само ходили придурки з триколорами.

Offline sicher

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 64
Re: Питання до СБУ і МВС
« Reply #7 : Березня 30, 2014, 05:06:25 17:06 »
та я не про пакування кажу, а роз’яснювальні роботи, я думаю у них різні методи є.


так то і є "методи" сбу і мвд - карнавал ряжених тіхушніків проводять виявлення і нейтралізацію буйних. Згадайте скільки перевдягнених мусорів було на майдані.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Питання до СБУ і МВС
« Reply #8 : Березня 30, 2014, 05:30:29 17:30 »
Я думаю все вірно роблять. Якщо зараз почати жорстко всіх пакувати, може бути реакція. А так вони загрози не становлять, і скочуються на маргінес де їм і місце

посмотрим как будут вести себя некоторые кандидаты в президенты...например добкин..