Автор Тема: Порох похоже станет президентом и я не могу назвать это позитивом..  (Прочитано 7192 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline хозяин

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Стать: Чоловіча
Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети, однако это наверное не худший из вариантов на сегодняшний день.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
А, я могу назвать это позитивом. Порох лучше всех политиков освоил уроки двух Майданов.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Олігархи бувають різні. Буває Ахметов. Буває Порошенко. Що вкрав Пєтя?

Він робить цукерки, найкращі в Україні, в Росії та може у світі. А що виробляє Ахметов? Краде у народу марганець та залізо?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.

Offline хозяин

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Стать: Чоловіча
Нам друзья нужен средний класс, без него успешной Украины не будет, стало быть в этот сложный период нужно трусить олигархов и содействовать малому и среднему бизнесу, а разве Петя будет такое делать?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
нет настроения долго разглогольствоавать но вкратце - петя относится к тому типу олигархов про которых в америке гооворили:

что хорошо генри форду то хорошо америке.

причина банальна - данный тип олигархов зарабатывает деньги на конкурентном рынке вторичных потребностей манюпасов.

соответсвенно для того чтобы быть богаче пете надо чтобы манюпас зарабатывал больше тогда тратить на его конфеты и машины будет больше

в этом принципиальное различие с ахметом которому заработок манюпаса нужен как можно ниже бо для его экспортного металолома это не прибыль а статья затрат
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
вихід пєті на трон не є катастрофою саме по собі.
думаю до нього дійшло, що значать золоті унітази і батони, коли народ змітає все на своєму шляху.
віктор пьодирч ледве ноги встиг винести

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
нет настроения долго разглогольствоавать но вкратце - петя относится к тому типу олигархов про которых в америке гооворили:

что хорошо генри форду то хорошо америке.

причина банальна - данный тип олигархов зарабатывает деньги на конкурентном рынке вторичных потребностей манюпасов.

соответсвенно для того чтобы быть богаче пете надо чтобы манюпас зарабатывал больше тогда тратить на его конфеты и машины будет больше

в этом принципиальное различие с ахметом которому заработок манюпаса нужен как можно ниже бо для его экспортного металолома это не прибыль а статья затрат

 :smiley24:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
вихід пєті на трон не є катастрофою саме по собі.
думаю до нього дійшло, що значать золоті унітази і батони, коли народ змітає все на своєму шляху.
віктор пьодирч ледве ноги встиг винести

Військовий успіх - штука непостійна. наступний після Пороха буде такий, який здасть Україну без жодного пострілу. При Порохові буде тиха русифікація, толерастія і наступне покоління вже не вийде на барикади.

Хто голосуватиме за Пороха - в дупу його цілуйте.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети, однако это наверное не худший из вариантов на сегодняшний день.

Что лучше кот или кот в мешке?

Порошенко олигарх, а за не-олигархом стоит олигарх. Кто именно хз.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
якраз молодь є найбільшактивною зара, нічого пєтя їм не навішає

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
А, я могу назвать это позитивом. Порох лучше всех политиков освоил уроки двух Майданов.

Це він вам сказав?

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Та це гарно, що ніхто не довіряє Пеці. Будуть може його пинати. От Кицюндеру довіряють - і це дуже погано.
Насправді Сеня кулювлоб заслуговує на набагато більшу увагу, ніж Пеця, бо прем'єр зара рулить скоріше.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
петро без фракції у парламентів нічого не намутить, от бабця в цьому плані набагато небезпечніша

Offline Gloria

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
я, як вінничанка, вважаю, що якщо Пєца стане президентом, це буде погано...особливо я укріпилась в цій думці. після його приїзду до Вінниці минулої п'ятниці. Звісно, багато людей волали "По-ро-шен-ко", але й було багато критично налаштованих людей...Боюся, щоб віничани в пориві містечкового патріотизму не дали йому більшість голосів, по Він. області, звісно...скоріш за все, так і буде, на жаль... :smilie2:

Offline Gloria

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
петро без фракції у парламентів нічого не намутить, от бабця в цьому плані набагато небезпечніша

Петро зараз буде рулити ударом...це небезпечна тенденція - підтримка Порошенка "Ударом". Петя дуже хитра, розумна людина і великий майстер підкилимних угод...

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети

ага, піймався, юльок клятий!

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
я тоже не в восторге от Пети,
но если во второй тур выйдут Петя и Юлька,
то буду по совету юльков выбирать меньшее из зол,
придется голосовать за Петю...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
я, як вінничанка, вважаю, що якщо Пєца стане президентом, це буде погано...особливо я укріпилась в цій думці. після його приїзду до Вінниці минулої п'ятниці. Звісно, багато людей волали "По-ро-шен-ко", але й було багато критично налаштованих людей...Боюся, щоб віничани в пориві містечкового патріотизму не дали йому більшість голосів, по Він. області, звісно...скоріш за все, так і буде, на жаль... :smilie2:

простите, но я так и не понял из Вашего текста, что именно дало Вам повод понимать, что порох-през - это будет плохо...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети

ага, піймався, юльок клятий!

 :gigi:

Offline хозяин

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Стать: Чоловіча
я тоже не в восторге от Пети,
но если во второй тур выйдут Петя и Юлька,
то буду по совету юльков выбирать меньшее из зол,
придется голосовать за Петю...


тут соглашусь и на выборы в этот раз пойду..

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
порошенко - це краще з гіршого. був би садовий - я б голосував за садового. і ще десь 1.5% населення проголосували б :(
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Как компромисная фигура Порошенко очень хорош (по-моему). Сильной антипатии на юге и востоке к нему не наблюдается.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
порошенко - це краще з гіршого. був би садовий - я б голосував за садового. і ще десь 1.5% населення проголосували б :(

Як завжди люди зза меж Львова вважають Садового ідеальним мером Львова.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.

А я б ще додала: є олігархи патріоти своєї країни, а є - ні.
Так от Ахмєтов для мене вже пропутінська шістка. :smiley23:
 
А от Коломойський та Тарута виявилися патріотами. Не кажучи вже за Порошенка. :Prapor2:

Offline lompa

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Стать: Чоловіча
Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.
Теж хотів сказати про Коломойського. Він зумів взяти під контроль ситуацію в Дніпрі, чим мене приємно вразив. :Prapor2:
Ахметов теж міг би, але...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.

А я б ще додала: є олігархи патріоти своєї країни, а є - ні.
Так от Ахмєтов для мене вже пропутінська шістка. :smiley23:
 
А от Коломойський та Тарута виявилися патріотами. Не кажучи вже за Порошенка. :Prapor2:

 :smiley24:

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт
опять борьба бобра с козлом
опять выбор между двух говн
ничо не меняется
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а откуда взяться достойному кандидату? кто он?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер