Автор Тема: Порох похоже станет президентом и я не могу назвать это позитивом..  (Прочитано 7188 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Тобі, як кошерному противсіху, ніхто не підійде.
Порошенко - це не найгірший варіант.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.
Теж хотів сказати про Коломойського. Він зумів взяти під контроль ситуацію в Дніпрі, чим мене приємно вразив. :Prapor2:
Ахметов теж міг би, але...

Він взяв під свій повний контроль надзвичайно важливу з точки зору економіки область України. Тепер постає питання як цю область забрати назад.

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт
Стиви,

 :smiley15:

а шо поробыш, все походу уходят суда- надо и себе нарисоваться
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Стиви,

 :smiley15:

а шо поробыш, все походу уходят суда- надо и себе нарисоваться

очень правильное решение  :smiley24:
сейчас по этому поводу карму Вам плюсану :)

Offline хозяин

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Стать: Чоловіча
опять борьба бобра с козлом
опять выбор между двух говн
ничо не меняется


Стиви здорово!

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.
Теж хотів сказати про Коломойського. Він зумів взяти під контроль ситуацію в Дніпрі, чим мене приємно вразив. :Prapor2:
Ахметов теж міг би, але...
Він взяв під свій повний контроль надзвичайно важливу з точки зору економіки область України. Тепер постає питання як цю область забрати назад.
ага, рейдер коломойський наведе в Дніпропетровську "порядок"

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт
опять борьба бобра с козлом
опять выбор между двух говн
ничо не меняется


Стиви здорово!

привет, вредитель
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline Неизвестный Отец

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
Олігархи бувають різні. Буває Ахметов. Буває Порошенко. Що вкрав Пєтя?
То, что не украл Ахметов.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Аби менше хабарів та бюрократичних умняків в усіх сферах, ну хоч трохи менше... також напрягає ота ахінєя з ВАЗами, Тазами, Зазами, Богданами, хочу нормальну тачку з німців чи французів без отого розтаможенного мраку за помірковані баблоси.

На жаль говорять такого ніколи не буде при Пєті навіть з економічною частиною угоди з ЄС, ніхто не підкаже при якому презі "таможня буде давати добро" ?
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Gloria

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
я, як вінничанка, вважаю, що якщо Пєца стане президентом, це буде погано...особливо я укріпилась в цій думці. після його приїзду до Вінниці минулої п'ятниці. Звісно, багато людей волали "По-ро-шен-ко", але й було багато критично налаштованих людей...Боюся, щоб віничани в пориві містечкового патріотизму не дали йому більшість голосів, по Він. області, звісно...скоріш за все, так і буде, на жаль... :smilie2:

простите, но я так и не понял из Вашего текста, что именно дало Вам повод понимать, что порох-през - это будет плохо...
видите ли, мне хотелось бы ошибаться в том, что порох-през - это плохо, но если Вы не знаете, то порох начинал свою деятельность здесь, в Виннице, его сын 25-летний - депутат облрады, отец Пети рулил в обкоме в советское время...для города он сделал немало, но многие знают ему цену и не особо доверяют...не в его пользу то, что он стоял у истоков ПР, был министром при Януковиче, это человек, который, прежде всего, борец за свою выгоду...

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Опыт показал,что говно бывает разным:бывает просто говно,а бывает суперговно - Хряк.
Сейчас надо постараться не выбрать опять суперговно.
Мне кажется,что Порошенко не суперговно,хотя его позиция в деле об убийстве Гонгадзе была мерзопакостной.

Offline Валька

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 189
[uote author=Стиви Джи link=topic=1254.msg25515#msg25515 date=1396193713]
опять борьба бобра с козлом
опять выбор между двух говн
ничо не меняется
[/quote]
доведеться вибирати між двома сортами...
Юля vs Пєтя:( 
Як вибрати?             
Расія- тюрма народів.(с)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.
Теж хотів сказати про Коломойського. Він зумів взяти під контроль ситуацію в Дніпрі, чим мене приємно вразив. :Prapor2:
Ахметов теж міг би, але...
Він взяв під свій повний контроль надзвичайно важливу з точки зору економіки область України. Тепер постає питання як цю область забрати назад.
ага, рейдер коломойський наведе в Дніпропетровську "порядок"

Не перейматися. Там вже головний рейдер Портнов у бутність правої та улюбленої руки ВОНИ, вже навів "порядок".  :smiley23:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Хочется конечно ошибиться, но вряд ли,

обжегшись на молоке?
аналогичные ощущения
Quo Vadis

Offline Gloria

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
[uote author=Стиви Джи link=topic=1254.msg25515#msg25515 date=1396193713]
опять борьба бобра с козлом
опять выбор между двух говн
ничо не меняется
доведеться вибирати між двома сортами...
Юля vs Пєтя:( 
Як вибрати?           
[/quote]
для мене поки що плюс Юлі, може дещо примарний, Сєня - прем'єр...А далі - подивимось...ми зараз всі, як та людина, що опіклася на молоці, тепер на воду дме. Зараз важливо зробити правильний вибір, відкинувши емоції. Може, варто враховувати всі плюси і мінуси важковаговиків, щоб на виборах було легше визначитися...є ще час, хоч і мало.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Одразу ж у першому турі переможе Порошенко.
Я - за Пороха!

Offline lompa

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Стать: Чоловіча
Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.
Теж хотів сказати про Коломойського. Він зумів взяти під контроль ситуацію в Дніпрі, чим мене приємно вразив. :Prapor2:
Ахметов теж міг би, але...

Він взяв під свій повний контроль надзвичайно важливу з точки зору економіки область України. Тепер постає питання як цю область забрати назад.
В економічному плані, ІМХО, він завжди тримав цю область під контролем.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
опять борьба бобра с козлом
опять выбор между двух говн
ничо не меняется

Предложи не говно... ...и его через 5 минут тут превратят в говно... :lol:
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети, однако это наверное не худший из вариантов на сегодняшний день.

Хозя, ни одно правительство или президент не будут действовать в интересах народа.
Народ может их заставить действовать в своих интересах это да, но добровольно не.
Не потомучто ониплохие, а потому что они эти интересы понимают по своемы.
У нас проблема в том что народ сам не понимает свои интересы и голосует поэтому за разную херню типа Янука.
А что бы народ осознал свои интересы действительно нужен средний класс, как ты сам ниже и написал.
Я таки надеюсь что ПОрох если выберется в презы таки оставит Сеню премьером, хотябы до досрочных парламетских.
Чот мне Сеня в этой роли нравится

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Повторю свою мысль из другой ветки - необходима система управления государством, при которой роль личности будет минимизирована. А Петруччо (или любой другой) никогда не сможет отказаться от создания привилегий и коррупции. Это как минимум чуждо современной культуре украинского политикума.
Пока констатирую, - увы, революция не состоялась.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Нам друзья нужен средний класс, без него успешной Украины не будет, стало быть в этот сложный период нужно трусить олигархов и содействовать малому и среднему бизнесу, а разве Петя будет такое делать?

Якщо виберемо Петра на одного олігарха стане менше
  :smilie1:

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Тут прозвучала мысль о Садовом. Я бы тоже голосовал за эту кандидатуру, но увы, такие люди не проходные изначально, так как к ним прочно прикрепится клеймо "бандеровец", а в итоге мизер голосов на юге и востоке. Приходится в который раз признать, что умные люди, простые управленцы в нашей стране не котируются. Сколько еще майданов должно пройти, чтобы люди перестали умирать на площадях???? Вопрос риторический. А пока за Петю, после Овоща это просто бриллиант.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети, однако это наверное не худший из вариантов на сегодняшний день.

Порох не є і ніколи не був олігархом. Це ази української політичної кухні.

Offline Merche

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 34
Нам друзья нужен средний класс, без него успешной Украины не будет, стало быть в этот сложный период нужно трусить олигархов и содействовать малому и среднему бизнесу, а разве Петя будет такое делать?

Якщо виберемо Петра на одного олігарха стане менше
  :smilie1:

не факт.
скоріше один олігарх швидко обійде інших в пресловутих списках. ))

Offline wtf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 108
Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети, однако это наверное не худший из вариантов на сегодняшний день.

Порох не є і ніколи не був олігархом. Це ази української політичної кухні.

Сформулируй понятие олигарх своимисловами. Чем олигарх отличается от крупного бизнесмена. И тогда сразу станет понятно, можно ли так называть Порошенко.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети, однако это наверное не худший из вариантов на сегодняшний день.

Порох не є і ніколи не був олігархом. Це ази української політичної кухні.

Сформулируй понятие олигарх своимисловами. Чем олигарх отличается от крупного бизнесмена. И тогда сразу станет понятно, можно ли так называть Порошенко.

Наявність "системного" бізнесу, повністю інкорпорованого в корумповану державну машину.

Offline wtf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 108
Т.е. многолетние хождения Порошенко во власть, создание нескольких политических партий, депутатство, членство в кабмине никак не повлияло на его бизнес и ни разу не инкорпорировало его в  госмпшину, хотя бы в области гостендеров?



Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Так президент при теперішній системі ніби не буде мати економічних важелів. Нехай Пєтя муштрує силовий блок уряду і ловить шпійонів. А Сєня буде 'економіть'.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
а то, что сейчас Батькивщина поставила во власть олигархов Авакова, Коломойского, Таруту, юльков не смущает?
и это во время войны, объявленной Юлькой олигархам  :laugh:

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Т.е. многолетние хождения Порошенко во власть, создание нескольких политических партий, депутатство, членство в кабмине никак не повлияло на его бизнес и ни разу не инкорпорировало его в  госмпшину, хотя бы в области гостендеров?


Це все бла-бла-бла. Назови мені хоча б один вагомий актив, яким приріс Порох завдяки його "ходженню у владу".