Автор Тема: Чому люди, що не житуть у Львові так підтримують Садового?  (Прочитано 7419 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Складається таке враження, що серед людей, що не живуть у Львові багато хто вважає його ледве не ідеальним мером. При тому це стосується людей різних політичних поглядів. 

Це так? І якщо так то чому :smilie11:

У самому Львові ситуація не така однозначна.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
у ниго лицо доброе-ему деньги дают!не?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Складається таке враження, що серед людей, що не живуть у Львові багато хто вважає його ледве не ідеальним мером. При тому це стосується людей різних політичних поглядів. 

Це так? І якщо так то чому :smilie11:

У самому Львові ситуація не така однозначна.

Садовничий, с первых дней Евромайдана, когда исход был очень сумрачным , показал себя очень решительным и смелым человеком и это очень многим понравилось.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
людина повністю проєвропейська. пішки, велосипед і т.д.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline lompa

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Стать: Чоловіча
З точки зору туриста, Львів - місто, куди хочеться приїхати знову, можливо в цьому є заслуга Садового?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
сформулируйте претензии .. обдумаем ))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Даже кацапики его и семейку...отметили как идеальную русскую семью. :smiley25:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
то зрозуміло, що у Львова є проблеми з комуналкою. але може для них є об'єктивні причини (крім Садового)?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Просто Садовий добре виглядає, в порівнянні зі всякими Допогєпами і Космосами з Костусєвими

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Я живу у Львові, і я підтримую Садового. Що не так ?

Він перший мер Львова, який конкретно щось робить для Львова - і то не мало. За каденції Садового почались реальні капітальні ремонти вулиць, вода в крані стала цілодобовою - за одне це люди за нього голосуватимуть і далі.

Він не "ідеальний мер", при ньому також крадуть, та і сам він, я певен, свій відсоток має.

АЛЕ !

Я просто дуже добре пам"ятаю тих "РУХ"-івських нікчем та казнокрадів, які були до нього (один Василько чого був вартий !) - і дуже добре бачу які рогулі зі "Свободи" на нього катять бочку (та ж Сех, на якій тавра ставити немає де). Так що Садовий наразі - це найкраще що трапилось за Львовом за останні 10 років.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
шото здаётся мне когда сеня наконец то сделает админ реформу в купе с бюджетной реформы...и бюджет львова будет принадлежать львову,а не центральной власти...то город быстрыми темпами начнёт разскветать...

ну не будет он безбожно воровать....здаётся мне.

Offline эЛКа

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 267
  • Я - Юльок!
а кажуть львів'яни, що там не Садовий ішачить, а його зам.
як негр на галєрах.
Садовий більше піариться, ну і у Савіка часто світиться, от і набув популярності.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
За каденції Садового почались реальні капітальні ремонти вулиць, вода в крані стала цілодобовою

реально? :smiley24:

п.с. убютки - лайно :smiley23:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
а кажуть львів'яни, що там не Садовий ішачить, а його зам.
як негр на галєрах.
Садовий більше піариться, ну і у Савіка часто світиться, от і набув популярності.

Пофіг хто - головне результат. До речі - значить Садовий гарну команду підібрав, це йому "плюс до карми" як керівнику.
« Останнє редагування: Березня 30, 2014, 07:46:44 19:46 від Ronin »

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
сформулируйте претензии .. обдумаем ))

Та стандартні - корупція. Ось один приклад який відразу згадався:

Сорок шість мільйонів на ремонт Мечнікова освоїть невідома фірма зі статутником у тисячу гривень

15 листопада 2013

Вулицю Мечнікова, на відтинку від Пекарської до Личаківської, відремонтують за 46,8 млн грн. Переможцем тендеру, який був оголошений Управлінням капітального будівництва Львівської міської ради, стало ТОВ «Львівбудмережі» – повідомляється у Віснику державних закупівель.

Статутний фонд «Львівбудмережі», яке зареєстровано у грудні 2012 року становить тисячу гривень. Власником фірми було вказано Олега Пастущака. Пошук більш детальної інформації про фірму та її власника не дав фактично жодних результатів – лише кілька повідомлень про оголошені фірмою вакансії водія та слюсаря.

http://lviv.nashigroshi.org/2013/11/15/sorok-shist-miljoniv-na-remont-mechnikova-osvojit-nevidoma-firma-zi-statutnym-fondom-u-tysyachu-hryven/

І таких прикладів, повірте, можна наводити десятками.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
реально? :smiley24:

Та я вже не знаю скільки років як забув, щоб в крані не було води. Правда кажуть, що на околицях, в спальних районах часом ще пропадає, але то скоріше якісь форс-мажори...

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Даже кацапики его и семейку...отметили как идеальную русскую семью. :smiley25:

+100500

 :lol:

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
а кажуть львів'яни, що там не Садовий ішачить, а його зам.
як негр на галєрах.
Садовий більше піариться, ну і у Савіка часто світиться, от і набув популярності.

гы)))))))))))))))

на всех фирмах и всегда было есть и будет........

будет считаться хорошим руководителем и менеджером тот...кто умеет расставить подченёных по местам и нагрузить их работой...и самое главное контроль то что эти подчинённые делают.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Просто Садовий добре виглядає, в порівнянні зі всякими Допогєпами і Космосами з Костусєвими

Ну це одна з причин. Я не кажу, що він найгірший мер в Україні. Просто дивує якась його ідеалізація багатьма переважно нельвівянанами.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Сорок шість мільйонів на ремонт Мечнікова освоїть невідома фірма зі статутником у тисячу гривень

Угу, як і ремонт Городоцької спочатку вирвала якась псевдо-фірма, яка згодом провалила усі терміни робіт, і як виявилось навіть не мала важкої будівельної техніки та відповідної кваліфікації. І саме Садовий за скандалом розірвав з нею контракт - і найняв турків. І з того часу власне турки ремонтують основні шляхопроводи у Львові - швидко і якісно. І саме це доводитиь до шалу депутатів від "Свободи", бо усі ці "невідомі фірми зі статутом у 1000 гривень" ростуть з їхнього городу! І крім звинувачень, що "мер - не патріот України, бо не дає красти заробляти місцевим патріотичним українським фірмам" нічого на нього немає.

Як би "Свобода" не старалась, рейтинг Садового у Львові за останні роки не опускається нижче 60-65%. А от їхній - впевнено прямує до нуля, особливо після Майдану...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Система відкатів у Львові працює чітко. Але PR досить непоганий + порівнюють з відвертим шлаком, в результаті виходить profit.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Система відкатів у Львові працює чітко. Але PR досить непоганий + порівнюють з відвертим шлаком, в результаті виходить profit.

От за цим він дійсно один з кращих в Україні.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Просто Садовий добре виглядає, в порівнянні зі всякими Допогєпами і Космосами з Костусєвими

Ну це одна з причин. Я не кажу, що він найгірший мер в Україні. Просто дивує якась його ідеалізація багатьма переважно нельвівянанами.

оту ссылку вашу даже не открывал...если бы вы знали как Киев грабят последние лет 10....
я бы этих политтехнологов просто на киевских фонарях бы вешал...которые привезли не окрепшему мозгу наших пенсов технологии которые кстати пиндосы высрали ещё лет 30назад,но они были опробованы на Киеве,а потом и по всей стране...

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Сам зі Львова і бачу як він змінився за Садового, захищати його не збираюсь і так зрозуміло, що йому щось перепадає з коштів, але в порівняні він і робить не мало. Організував ту гарячу лінію, це песня! мій брат ставив машину під будинком, всі вікна які належали до сходовї клітки були побиті і то виглядало не як вікно, а як вітраж, зимою все задувало. Так ось в один прекрасний вітряний день кусок імпровізованого вітража таки відвалився на машину, походи в ЖЕК результату не давали, травили обіцянками, в результаті він позвонив на ту лінію і пожалівся на таку ситуацію. Через 3-и дні поміняли ВСЕ(!!) шкло в вікнах на суцільне в 4х прольотах! а саме смішне, що потім на протязі 2х ТИЖНІВ - просили перезвонити на ту лінію, та повідомити шо ВСЕ зроблено і він задоволений, ну дуже просили. так шо підсрачників їм там добре дають, навіть рекомендую людям туда звонити, якщо є якісь проблеми з ЖЕКами.

Як водій, те саме можу сказати про дороги, центр практично доведено до якогось внятного,не ідеалу звичайно,стану. Я не буду вдаватись хто це робить в який спосіб, але вони міняються, ту саму Городоцьку з її 100літніми комунікаціями, і трамвайними коліями які вилазили з бруківки, на яких регулярно кідало зимою и різало ризину - привели до порядку. Про вулиці в спальних раонах говорити не стану там не найкращий стан, але для міста яке закумулює гроші від туризму думаю і туда доберуться з часом.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Система відкатів у Львові працює чітко. Але PR досить непоганий + порівнюють з відвертим шлаком, в результаті виходить profit.

Це ще раз добре свідчить про нього як про керівника :)

Народ! УСІ МЕРИ КРАДУТЬ ! В усіх містах, в усіх країнах, на всіх континентах.  Це аксіома !  :gigi:

Колись, коли я жив та працював у Польщі, якось колеги-поляки пояснили мені різницю між нами. На моє риторичне запитання "блін, чого ж ви (поляки) так класно живете і чому ми (українці) так не можемо", вони відповіли: " - Ваш уряд краде 90% бюджету, а наш - лише 80%"  :gigi:

Звідси висновок - не треба шукати мера, який би не крав - треба шукати мера, який краде меньше за інших !  :smilie7:

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
кстати,а почему Вы здесь нам сообщаете,что Садовый гад и корупционер....приняла же рада законы-тю! давайте долбите запросами по Садовому в прокуратуру-хай сцыт кипятком....

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Сам зі Львова і бачу як він змінився за Садового, захищати його не збираюсь і так зрозуміло, що йому щось перепадає з коштів

Ну от.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Сам зі Львова і бачу як він змінився за Садового, захищати його не збираюсь і так зрозуміло, що йому щось перепадає з коштів

Ну от.

що - ну от. і так зрозуміло що всі роблять якісь мутки. але хтось нагло тупо краде і рухає своєю сракою тіко перед виборами, а хтось бере кусень, але про людей не забуває на протязі всієї каденції.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
кстати,а почему Вы здесь нам сообщаете,что Садовый гад и корупционер....приняла же рада законы-тю! давайте долбите запросами по Садовому в прокуратуру-хай сцыт кипятком....

Думаю запити будуть і на Садового і на інших людей з мерії і депутатів міськради різних фракцій.
Ще раз я не є якимось мгапротивником Садового, швидше нейтральний. Просто цікавить звідки таке мегапозитивне сприйняття його, в першу чергу не львівянами.

Offline Львівянин

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 37
Складається таке враження, що серед людей, що не живуть у Львові багато хто вважає його ледве не ідеальним мером. При тому це стосується людей різних політичних поглядів. 

Це так? І якщо так то чому :smilie11:

У самому Львові ситуація не така однозначна.

Ви бачили на якому авто їздить Садовий?Про те,що він ходить без охорони,думаю,теж розказувати не потрібно
Я бачив Садового в тих ситуаціях,де йому не було ніякого сенсу піаритись.І повірте,що вважаю його найкращим мером Львова з усіх,що були