Автор Тема: Чому люди, що не житуть у Львові так підтримують Садового?  (Прочитано 7395 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Взагалі розкажу "страшний інсайд"  :gigi: - я з Садовим був в одній учебці в армії, нас тоді 7 чоловік зі Львова приїхало, "бандер". Так що я його знаю ще і особисто як людину - принаймі, яким він був 25 років тому.

Після того я з ним контактів не мав, але, звісно, слідкую за його кар"єрою.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
кстати,а почему Вы здесь нам сообщаете,что Садовый гад и корупционер....приняла же рада законы-тю! давайте долбите запросами по Садовому в прокуратуру-хай сцыт кипятком....

Думаю запити будуть і на Садового і на інших людей з мерії і депутатів міськради різних фракцій.
Ще раз я не є якимось мгапротивником Садового, швидше нейтральний. Просто цікавить звідки таке мегапозитивне сприйняття його, в першу чергу не львівянами.

Нам Киевлянам он симпатичен...даже скрывать не буду и нравится многим....
Ну,не за Гепу же рвать попу.:)

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Взагалі розкажу "страшний інсайд"  :gigi: - я з Садовим був в одній учебці в армії, нас тоді 7 чоловік зі Львова приїхало, "бандер". Так що я його знаю ще і особисто як людину - принаймі, яким він був 25 років тому.

Після того я з ним контактів не мав, але, звісно, слідкую за його кар"єрою.

нормально служил!?

Offline Семааашко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Я живу у Львові, і я підтримую Садового. Що не так ?

Він перший мер Львова, який конкретно щось робить для Львова - і то не мало. За каденції Садового почались реальні капітальні ремонти вулиць, вода в крані стала цілодобовою - за одне це люди за нього голосуватимуть і далі.

Він не "ідеальний мер", при ньому також крадуть, та і сам він, я певен, свій відсоток має.

АЛЕ !

Я просто дуже добре пам"ятаю тих "РУХ"-івських нікчем та казнокрадів, які були до нього (один Василько чого був вартий !) - і дуже добре бачу які рогулі зі "Свободи" на нього катять бочку (та ж Сех, на якій тавра ставити немає де). Так що Садовий наразі - це найкраще що трапилось за Львовом за останні 10 років.


Такое же мнение я слышал от многих львовян. Людей, которым я доверяю. Только ебанутая Сволота с первых дней пытается под него копать. Хуй вам на рыло!

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
нормально служил!?

Андрійко ? Два роки, 87-89, "від дзвінка до дзвінка", як усі ми - були часи Афгану і хоч ми були студентами (я - Універу), служили усі. Нічого поганого про нього сказати не можу, тримались купою, проти дагестанців.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Складається таке враження, що серед людей, що не живуть у Львові багато хто вважає його ледве не ідеальним мером. При тому це стосується людей різних політичних поглядів. 

Це так? І якщо так то чому :smilie11:

У самому Львові ситуація не така однозначна.

Ви бачили на якому авто їздить Садовий?Про те,що він ходить без охорони,думаю,теж розказувати не потрібно
Я бачив Садового в тих ситуаціях,де йому не було ніякого сенсу піаритись.І повірте,що вважаю його найкращим мером Львова з усіх,що були

Ну так і кажу - нормальний PR. Тобто вистачає клепки не світитись по дурному.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Я живу у Львові, і я підтримую Садового. Що не так ?

Він перший мер Львова, який конкретно щось робить для Львова - і то не мало. За каденції Садового почались реальні капітальні ремонти вулиць, вода в крані стала цілодобовою - за одне це люди за нього голосуватимуть і далі.

Він не "ідеальний мер", при ньому також крадуть, та і сам він, я певен, свій відсоток має.

АЛЕ !

Я просто дуже добре пам"ятаю тих "РУХ"-івських нікчем та казнокрадів, які були до нього (один Василько чого був вартий !) - і дуже добре бачу які рогулі зі "Свободи" на нього катять бочку (та ж Сех, на якій тавра ставити немає де). Так що Садовий наразі - це найкраще що трапилось за Львовом за останні 10 років.


Такое же мнение я слышал от многих львовян. Людей, которым я доверяю. Только ебанутая Сволота с первых дней пытается под него копать. Хуй вам на рыло!

І не просто пытается, а має певні успіхи. Якщо раніше все що можна було крав Садовий, то тепер половину Свобода. Садовому лишається менше і тому він активно мочить Свободу на всіх своїх ЗМІ.

P.S. Бачите які у Львові культурні люди. До Вашої появи на цій гілці не буложодної нецензурщини.




Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Х\з 

Не знаю -я бы за него и на президенских поголосовал бы наверное....


Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
На жаль, кращого варіанту, ніж Садовий, досі не видно у Львові, при всіх його мінусах... Ну і попередні були гірші, однозначно.
Але відкати має дійсно серйозні зі всього, плюс всяка корупція, з локалем пов"язана, і таке інше. Звісно, по українських мірках, це дурниці, але ж треба прагнути до ідеалу. Але має розум не світитись і не нагліти, ну і інтєлігент в цілому.

Крім того, Садовий попав на час економічного зростання 2005-2008 спочатку, а потім, коли вальнула криза, то було Євро, і Львову гроші трохи давали. Ну а зараз вже просто туристичне місто, і треба марку тримати

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Re: ?
« Reply #39 : Березня 30, 2014, 09:21:49 21:21 »
Чому люди, що не житуть у Львові так підтримують Садового?

     По перше: тільки при ньому стало відчутно  дух Львова як європейського міста.На перший погляд ніби нічого кардинального не відбулось , але по трохи крок за кроком не помітно для нас львів"ян місто почало набувати європейського духу:
     По друге: -
    -це звичайно  і дороги і велодоріжки ,
    -це бородьба з уродливими МАФами і приведення іх до прийнятного вигляду за допомогою спеціально розроблених стандартів,
   - це коли будь хто може зайти у міську раду погуляти нею і викарабкатись на її ратушу ,
   - це програми залучення здібної молоді до ,спочатку навчання, а потім працевлаштування  в структури виконкому міськради,
   -це коли мер ходить пішки по місту і навіть може (як одного разу) отримати від якогось неадеквата межиочі.та багато позитивних змін .

Але я не хотів би виглядати беззаперечним прихильником Садового. Просто  свідомість Львів"ян біжить дещо по переду  спроможності влади (Будь якої)відповідати цим запитам .Доречі свідомість всіх хто живе на схід від Львова теж не стоїть на місті і рухається у потрібному напрямку (правда чим далі на схід тим повільніше рухається) :smilie1:       

Offline Merche

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 34
Просто дивує якась його ідеалізація багатьма переважно нельвівянанами.
чому ідеалізації?
просто непогано виглядає в порівнянні з іншими.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Взагалі розкажу "страшний інсайд"  :gigi: - я з Садовим був в одній учебці в армії, нас тоді 7 чоловік зі Львова приїхало, "бандер". Так що я його знаю ще і особисто як людину - принаймі, яким він був 25 років тому.

Після того я з ним контактів не мав, але, звісно, слідкую за його кар"єрою.

нормально служил!?

"і как сідєл?" :gigi:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Садовий - профі піару.  Його підтримка є виключно завдяки його медіа - телебаченню, радіо, сайтам... Без них він - дірка від бублика...
Крім того він дуже акуратно відсторонився від безпосередньої щоденної паханини. Всіма господарськими справами керує перший зам Синютка. Також на Синютку зав*язані всі відкати. А Садовий тіпа білий і пухнастий.
Фактажу на відкриття по ньому кримінальних справ є більш ніж достатньо... Коли справи вспливуть - народ буде в шоці від "праведного" мера
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Merche

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 34

Фактажу на відкриття по ньому кримінальних справ є більш ніж достатньо... Коли справи вспливуть - народ буде в шоці від "праведного" мера
це сумно.
в корупції, значить, теж Схід і Захід разом? ))

Offline Львівянин

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 37
Садовий - профі піару.  Його підтримка є виключно завдяки його медіа - телебаченню, радіо, сайтам... Без них він - дірка від бублика...
Крім того він дуже акуратно відсторонився від безпосередньої щоденної паханини. Всіма господарськими справами керує перший зам Синютка. Також на Синютку зав*язані всі відкати. А Садовий тіпа білий і пухнастий.
Фактажу на відкриття по ньому кримінальних справ є більш ніж достатньо... Коли справи вспливуть - народ буде в шоці від "праведного" мера

Хто б ще як не фуфлижна Свобода розказувала про це :weep: :weep: :weep:
Мав честь спілкуватись і з Садовим,і з Тягнибоком.То ваш Тягнибок якраз дірка від бублика на фоні Садового
Тому не меліть дурниць.Якби у Свободи були якісь реальні докази,то ви їх давно вже б злили.А так все тільки на рівні бла-бла

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382

Фактажу на відкриття по ньому кримінальних справ є більш ніж достатньо... Коли справи вспливуть - народ буде в шоці від "праведного" мера
це сумно.
в корупції, значить, теж Схід і Захід разом? ))

дощ мочить всі дерева в лісі (с)
Не имогло бути такого, щоб в системі тотальної корупції був якийсь вийняток.  За лаштунками туристичного фасаду у Львові відбуваються такі самі гнилі справи як івсюда решта. От тільки в інших містах мери - не генії піару...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Садовий - профі піару.  Його підтримка є виключно завдяки його медіа - телебаченню, радіо, сайтам... Без них він - дірка від бублика...
Крім того він дуже акуратно відсторонився від безпосередньої щоденної паханини. Всіма господарськими справами керує перший зам Синютка. Також на Синютку зав*язані всі відкати. А Садовий тіпа білий і пухнастий.
Фактажу на відкриття по ньому кримінальних справ є більш ніж достатньо... Коли справи вспливуть - народ буде в шоці від "праведного" мера

Хто б ще як не фуфлижна Свобода розказувала про це :weep: :weep: :weep:
Мав честь спілкуватись і з Садовим,і з Тягнибоком.То ваш Тягнибок якраз дірка від бублика на фоні Садового
Тому не меліть дурниць.Якби у Свободи були якісь реальні докази,то ви їх давно вже б злили.А так все тільки на рівні бла-бла

якщо ви самі не хочете бачити правди, то я ніяк не можу вас заставити...
фактаж неодноразово випливав в пресі.: і про дороги, і про цум, і про "кадрову політику"... Сподіваюсь, що прокуратура таки візьме справи до роботи
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Підтримую лівандового, Існує заборона суду на продаж цигарок у кіосках преси(власніть садового) Свобода підняла це питання - Після цього садовий почав в експресі обливати нас брудом.
ПС. Цигарки досі продають...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Merche

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 34
За лаштунками туристичного фасаду у Львові відбуваються такі самі гнилі справи як івсюда решта. От тільки в інших містах мери - не генії піару...

а мені якось казали: вас губить близькість до російського кордону.
а виходить, близькість до європейського теж нічого не гарантує.
ні особливе виховання, ні релігійність...

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184

Фактажу на відкриття по ньому кримінальних справ є більш ніж достатньо... Коли справи вспливуть - народ буде в шоці від "праведного" мера
це сумно.
в корупції, значить, теж Схід і Захід разом? ))

дощ мочить всі дерева в лісі (с)
Не имогло бути такого, щоб в системі тотальної корупції був якийсь вийняток.  За лаштунками туристичного фасаду у Львові відбуваються такі самі гнилі справи як івсюда решта. От тільки в інших містах мери - не генії піару...

я так зрозумів, що тільки свободі Садовий муляє, не дає бідолашним Львів дерибанити

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382

Фактажу на відкриття по ньому кримінальних справ є більш ніж достатньо... Коли справи вспливуть - народ буде в шоці від "праведного" мера
це сумно.
в корупції, значить, теж Схід і Захід разом? ))

дощ мочить всі дерева в лісі (с)
Не имогло бути такого, щоб в системі тотальної корупції був якийсь вийняток.  За лаштунками туристичного фасаду у Львові відбуваються такі самі гнилі справи як івсюда решта. От тільки в інших містах мери - не генії піару...

я так зрозумів, що тільки свободі Садовий муляє, не дає бідолашним Львів дерибанити

з точністю до навпаки - контроль депутатів над діями виконавчої влади не дав місту скотитися до того скотства, котре було загальноприйнятим в меріях інших міст при режимі йаника.
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Підтримую лівандового, Існує заборона суду на продаж цигарок у кіосках преси(власніть садового) Свобода підняла це питання - Після цього садовий почав в експресі обливати нас брудом.
ПС. Цигарки досі продають...

не зовсім так... Садовий занадто високо літає, щоб він опускався до рівня влясника кіосків.  Він гроші інакше заробляє: на смітті, на енергетиці (двоставковий тариф - його видумка)
а кіоски "преса", де НЕЗАКОННО продають сигарети, тримає ігор починок - головний редактор газети експрес.  Власне всі "разоблачєнія" експресу почалися з того, що починок захотів доставити в центрі ще 10 кіосків і депутати йому в тому відмовили
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
шкода шо він не на Секвої їздить, от би був розул для Свободи макати його :laugh:

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
шкода шо він не на Секвої їздить, от би був розул для Свободи макати його :laugh:

Садового підвозять машиною до Катедри або до Руської і звідти він "пішки" йде на роботу. Відповідно - нарід тішисі з того який в нас файний мер, бо сам пішки ходит по місті

Вчіться в майстра піару! :rotate:
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
шкода шо він не на Секвої їздить, от би був розул для Свободи макати його :laugh:

Садового підвозять машиною до Катедри або до Руської і звідти він "пішки" йде на роботу. Відповідно - нарід тішисі з того який в нас файний мер, бо сам пішки ходит по місті

Вчіться в майстра піару! :rotate:

на секвої від друга ?

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Взагалі вода у Львові - це не заслуга Садового а Буняка . Він ту справу почав пхати , а садовий лише закінчив і попіарився . І то хєр би ми ту воду мали . якби Юлька бабло не виділила . Та і взагалі Буняк почав капітальний ремонт доколисаної інфраструктури Львова .

дороги -  заслуга Садового поскільки-постільки ,  він дуже удачно вміє на Заході всякі гранти вибивати. Тобто пів - бабла дають (наприклад ) голандці , а вже другу половину він десь нашкрібає.

Про нього як про людину мені розповідали дуже хороші речі - власне про його бізнесовий домерський період. Тобто були випадки . в яких він вів себе дуже порядно.

Тобто людина він неоднозначна , але інакше в наш час на посаді не втримаєшся .


Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
шкода шо він не на Секвої їздить, от би був розул для Свободи макати його :laugh:

Садового підвозять машиною до Катедри або до Руської і звідти він "пішки" йде на роботу. Відповідно - нарід тішисі з того який в нас файний мер, бо сам пішки ходит по місті

Вчіться в майстра піару! :rotate:

на секвої від друга ?

на службовій... Не пам*ятаю шо там, але точно не ланос
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
шкода шо він не на Секвої їздить, от би був розул для Свободи макати його :laugh:

Садового підвозять машиною до Катедри або до Руської і звідти він "пішки" йде на роботу. Відповідно - нарід тішисі з того який в нас файний мер, бо сам пішки ходит по місті

Вчіться в майстра піару! :rotate:

на секвої від друга ?

на службовій... Не пам*ятаю шо там, але точно не ланос

то службова, яка числиться за міськрадою. А секвоя Олежика числиться за Друганом, як Юлька яка живе в орендованом домі 10 років, так і Олежик їздить на секвої від дружбанів. Но садового треба макнути за службову машину :laugh: :weep: :laugh:

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
шкода шо він не на Секвої їздить, от би був розул для Свободи макати його :laugh:

Садового підвозять машиною до Катедри або до Руської і звідти він "пішки" йде на роботу. Відповідно - нарід тішисі з того який в нас файний мер, бо сам пішки ходит по місті

Вчіться в майстра піару! :rotate:

на секвої від друга ?

на службовій... Не пам*ятаю шо там, але точно не ланос

то службова, яка числиться за міськрадою. А секвоя Олежика числиться за Друганом, як Юлька яка живе в орендованом домі 10 років, так і Олежик їздить на секвої від дружбанів. Но садового треба макнути за службову машину :laugh: :weep: :laugh:

все відносно...
Олег живе з сім*єю в квартирі де виріс, і "хатинка в заповіднику" яку ніби-то він будує виявивилась фейком
Андрій же "на продані 3% акцій" будує офігенний особнячок під Кайзервальдом...

Тягнибок весь час в роз*їздах. Для нього машина - дім на колесах.
Садовий більшість часу у Львові, де відстані такі, що можна й РЕАЛЬНО пішки перейтися
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937


най си купе такий дім на колесах, а не вішає лапшу про секвої від друзів