Автор Тема: Гімн України на Невському проспекті СПб РФ  (Прочитано 1442 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
« Останнє редагування: Березня 31, 2014, 12:22:15 00:22 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Гімн України на Невському проспекті СПб РФ
« Reply #1 : Березня 31, 2014, 12:27:32 00:27 »
Нет ребята.... Я думал это гипотетически, а теперь мне кажется, что с нашей помощью россияне таки повалят власть дикой , шизофренической КГБешной крысы. А у нас будут под боком, просто добрые соседи, в результате.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Гімн України на Невському проспекті СПб РФ
« Reply #2 : Березня 31, 2014, 12:36:55 00:36 »
потому лысеющий гебешный гомосексуалист-педофил и срется кирпичами при упоминании Майдана, бандеровцев, Украины как таковой.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Гімн України на Невському проспекті СПб РФ
« Reply #3 : Березня 31, 2014, 12:38:45 00:38 »
комент під відео доставив:

"Да шо такоэ? Опять "бэндэровцы" проводять свои профашисткие акции в городе Санкт-Петербург. Перекрыли вход в метро "Невский проспект", захватили в заложники музыканта и заставили его играть гимн Украины. Когда я снимал это видео, "бэндэровцы" схватили и начали меня душить. А я кричал: Топааз, дай приказ... тьфуты, Яроош, дай приказ, я свой, я свой, я от Тягнибока. Вот, полюбуйтесь."
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Re: Гімн України на Невському проспекті СПб РФ
« Reply #4 : Березня 31, 2014, 12:48:48 00:48 »
Нет ребята.... Я думал это гипотетически, а теперь мне кажется, что с нашей помощью россияне таки повалят власть дикой , шизофренической КГБешной крысы. А у нас будут под боком, просто добрые соседи, в результате.


Ніколи не буде цього...наші сусіди завжди виберуть  якогось путіна-2 і все почнеться спочатку

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Гімн України на Невському проспекті СПб РФ
« Reply #5 : Березня 31, 2014, 01:01:30 01:01 »
там гебня міцно тримає все за горлянку... але якщо прийде прозахідна людина і, не втрачаючи час, позбавиться від тієї пєдєрації, яка паразитує на інших народах та територіях, і у підсумку росія стане відносно невеликою національною державою... то все буде добре... але ймовірність такого розвитку подій дуже й дуже мала... подивіться хоч б на Опального - ті ж яйця, тільки в профіль. ми - імпєрія і нє єбьот, народ-пабєдітєль, народ-богоносецЪ...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: Гімн України на Невському проспекті СПб РФ
« Reply #6 : Березня 31, 2014, 01:55:26 01:55 »
Нет ребята.... Я думал это гипотетически, а теперь мне кажется, что с нашей помощью россияне таки повалят власть дикой , шизофренической КГБешной крысы. А у нас будут под боком, просто добрые соседи, в результате.

не буде цього, там реально йобнутих на всю голову 95%
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Re: Гімн України на Невському проспекті СПб РФ
« Reply #7 : Березня 31, 2014, 01:56:58 01:56 »
Нет ребята.... Я думал это гипотетически, а теперь мне кажется, что с нашей помощью россияне таки повалят власть дикой , шизофренической КГБешной крысы. А у нас будут под боком, просто добрые соседи, в результате.


Ніколи не буде цього...наші сусіди завжди виберуть  якогось путіна-2 і все почнеться спочатку

нажаль це так.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Гімн України на Невському проспекті СПб РФ
« Reply #8 : Березня 31, 2014, 02:17:07 02:17 »
потому лысеющий гебешный гомосексуалист-педофил и срется кирпичами при упоминании Майдана, бандеровцев, Украины как таковой.



Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Гімн України на Невському проспекті СПб РФ
« Reply #9 : Березня 31, 2014, 02:21:27 02:21 »
Гарно зiграв  :Prapor2: