Автор Тема: Як розкрутити СУП?  (Прочитано 2047 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Як розкрутити СУП?
« : Березня 31, 2014, 02:15:21 02:15 »
Щоб в пошуковиках вибивало СУП а не суп ?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #1 : Березня 31, 2014, 02:18:46 02:18 »
а зачем ?

и так уже тыща пользователей

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #2 : Березня 31, 2014, 02:28:57 02:28 »
а зачем ?

и так уже тыща пользователей

Кількість - не головне . Кількість НАША - ось що має бути на першому місці . А тут якраз  не все так "радужно" . Якщо відкинути ФЕР і консерви , то активних дописувачів не так уже і багато - я по голосувалкам дивлюсь - на ФУПі , наприклад , в голосувалках приймало участь до 150 фупчиків за день . У нас - до ста . тобто реально ми маємо зараз всього 66% від фупівської кількості форумчан .

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #3 : Березня 31, 2014, 02:32:45 02:32 »
можно просто тупо спамить в каментах на УП. Я думаю, что большинство тех, кто читал ФУП, читает и УП, ну а каменты там везде есть, под каждой заметкой. Притулка будет конечно банить, но нас же много

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #4 : Березня 31, 2014, 02:33:16 02:33 »
а зачем ?

и так уже тыща пользователей

Кількість - не головне . Кількість НАША - ось що має бути на першому місці . А тут якраз  не все так "радужно" . Якщо відкинути ФЕР і консерви , то активних дописувачів не так уже і багато - я по голосувалкам дивлюсь - на ФУПі , наприклад , в голосувалках приймало участь до 150 фупчиків за день . У нас - до ста . тобто реально ми маємо зараз всього 66% від фупівської кількості форумчан .

ну, дайте ресурсу время

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #5 : Березня 31, 2014, 02:35:13 02:35 »
а зачем ?

и так уже тыща пользователей

Кількість - не головне . Кількість НАША - ось що має бути на першому місці . А тут якраз  не все так "радужно" . Якщо відкинути ФЕР і консерви , то активних дописувачів не так уже і багато - я по голосувалкам дивлюсь - на ФУПі , наприклад , в голосувалках приймало участь до 150 фупчиків за день . У нас - до ста . тобто реально ми маємо зараз всього 66% від фупівської кількості форумчан .

Тут надо интерфейс переделывать, чтоб тема с голосовалкой была видна прямо из списка, как на ФУПе. Тогда в нее будут заходить

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #6 : Березня 31, 2014, 02:38:28 02:38 »
а зачем ?

и так уже тыща пользователей

Кількість - не головне . Кількість НАША - ось що має бути на першому місці . А тут якраз  не все так "радужно" . Якщо відкинути ФЕР і консерви , то активних дописувачів не так уже і багато - я по голосувалкам дивлюсь - на ФУПі , наприклад , в голосувалках приймало участь до 150 фупчиків за день . У нас - до ста . тобто реально ми маємо зараз всього 66% від фупівської кількості форумчан .

Тут надо интерфейс переделывать, чтоб тема с голосовалкой была видна прямо из списка, как на ФУПе. Тогда в нее будут заходить

тема с голосовакой из списка видна - посмотрите ветки с голосовалками - они отличаются в списке - там пометочка слева есть

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #7 : Березня 31, 2014, 02:39:43 02:39 »
1. Переїхати на нормальний хостинг - не-російський.
2. Зробити нормальну модерацію і правила форуму.

 І сюди прибіжить ще тисяча, вони поки що приглядаються. Ніякі пошуковики не потрібні.

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #8 : Березня 31, 2014, 02:45:22 02:45 »
1. Переїхати на нормальний хостинг - не-російський.
2. Зробити нормальну модерацію і правила форуму.

 І сюди прибіжить ще тисяча, вони поки що приглядаються. Ніякі пошуковики не потрібні.

Точно!

Модерация пока что не заметна, а это говорит о том, что модеры работают прекрасно!
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #9 : Березня 31, 2014, 02:47:19 02:47 »
можно просто тупо спамить в каментах на УП. Я думаю, что большинство тех, кто читал ФУП, читает и УП, ну а каменты там везде есть, под каждой заметкой. Притулка будет конечно банить, но нас же много

не треба цього робити і не треба нічого розкручувати принаймні до того, поки не буде ще хоча б пара модерів. тут і так вже кацапських покидьків багато, а це тільки початок. потім не розгребемо.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #10 : Березня 31, 2014, 02:47:30 02:47 »
а зачем ?

и так уже тыща пользователей

Кількість - не головне . Кількість НАША - ось що має бути на першому місці . А тут якраз  не все так "радужно" . Якщо відкинути ФЕР і консерви , то активних дописувачів не так уже і багато - я по голосувалкам дивлюсь - на ФУПі , наприклад , в голосувалках приймало участь до 150 фупчиків за день . У нас - до ста . тобто реально ми маємо зараз всього 66% від фупівської кількості форумчан .

Тут надо интерфейс переделывать, чтоб тема с голосовалкой была видна прямо из списка, как на ФУПе. Тогда в нее будут заходить

тема с голосовакой из списка видна - посмотрите ветки с голосовалками - они отличаются в списке - там пометочка слева есть

хм… да, есть какая-то цяточка… хреновая прям скажем пометочка… невыразительная, сразу не разглядишь. Сроду б не обратил внимания, если вы не сказали.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #11 : Березня 31, 2014, 02:50:51 02:50 »
Я не за те говорю . Розкрутити СУП - я мав на увазі , щоб нас бачив пошуковик . Тобто якщо хтось у гуглі набирає СУП  -то принаймні третім повідомленням має іти посилання на наш ресурс. А то зараз там тільки супи- в тарілках чи в кастрюлях.


Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #12 : Березня 31, 2014, 02:51:43 02:51 »
такого не буде ще дуже і дуже довго, бо "суп" == 6 030 000 результатів
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #13 : Березня 31, 2014, 02:53:27 02:53 »
можно просто тупо спамить в каментах на УП. Я думаю, что большинство тех, кто читал ФУП, читает и УП, ну а каменты там везде есть, под каждой заметкой. Притулка будет конечно банить, но нас же много

Хороша думка.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #14 : Березня 31, 2014, 02:56:11 02:56 »
такого не буде ще дуже і дуже довго, бо "суп" == 6 030 000 результатів

А якщо за бабло ? Є контори , які таким займаються . А якщо самим ? Як ті контори сайти розкручують , хто знає ?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #15 : Березня 31, 2014, 02:56:50 02:56 »
можно просто тупо спамить в каментах на УП. Я думаю, что большинство тех, кто читал ФУП, читает и УП, ну а каменты там везде есть, под каждой заметкой. Притулка будет конечно банить, но нас же много

Хороша думка.

угу. як у гіпофіза, що ПС треба терміново захоплювати ВР
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #16 : Березня 31, 2014, 02:58:46 02:58 »
такого не буде ще дуже і дуже довго, бо "суп" == 6 030 000 результатів

А якщо за бабло ? Є контори , які таким займаються . А якщо самим ? Як ті контори сайти розкручують , хто знає ?

Нав’язливі ідеї – це стійкі думки, ідеї, імпульси або образи, які переповнюють свідомість людини. Нав’язливі дії – повторювані й стійкі поведінкові або розумові акти,які люди змушені здійснювати, щоб запобігти або знизити тривогу. Незначні нав’язливі ідеї й дії знайомі практично кожному. Ми можемо виявити, що поглинені думками про майбутній виступ, про зустрічі, іспит, канікули; що турбуємося, чи не забули ми вимкнути плиту або закрити двері, або що нас кілька днів переслідує якась пісня, мелодія або вірш. Ми можемо почувати себе краще, коли уникаємо наступати на тріщини в асфальті, розвертаємося при зустрічі з чорною кішкою, щоранку незаперечно слідуємо заведеним порядком дій або строго певним чином прибираємо свій робочий стіл.

Діагноз обсесивно-компульсивний розлад може бути поставлений в тому випадку, коли нав’язливі ідеї або нав’язливі дії відчуваються як надмірні, нераціональні, настирливі й недоречні; коли їх важко відкинути; коли вони приносять страждання, займають багато часу або коли вони заважають повсякденній діяльності.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #17 : Березня 31, 2014, 03:00:26 03:00 »

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #18 : Березня 31, 2014, 03:10:04 03:10 »
такого не буде ще дуже і дуже довго, бо "суп" == 6 030 000 результатів

А якщо за бабло ? Є контори , які таким займаються . А якщо самим ? Як ті контори сайти розкручують , хто знає ?

Нав’язливі ідеї – це стійкі думки, ідеї, імпульси або образи, які переповнюють свідомість людини. Нав’язливі дії – повторювані й стійкі поведінкові або розумові акти,які люди змушені здійснювати, щоб запобігти або знизити тривогу. Незначні нав’язливі ідеї й дії знайомі практично кожному. Ми можемо виявити, що поглинені думками про майбутній виступ, про зустрічі, іспит, канікули; що турбуємося, чи не забули ми вимкнути плиту або закрити двері, або що нас кілька днів переслідує якась пісня, мелодія або вірш. Ми можемо почувати себе краще, коли уникаємо наступати на тріщини в асфальті, розвертаємося при зустрічі з чорною кішкою, щоранку незаперечно слідуємо заведеним порядком дій або строго певним чином прибираємо свій робочий стіл.

Діагноз обсесивно-компульсивний розлад може бути поставлений в тому випадку, коли нав’язливі ідеї або нав’язливі дії відчуваються як надмірні, нераціональні, настирливі й недоречні; коли їх важко відкинути; коли вони приносять страждання, займають багато часу або коли вони заважають повсякденній діяльності.

Коли людина хоче щось зробити - вона шукає СПОСІБ . Коли не хоче - ВІДМАЗКУ . Якщо уяснити для себе цю просту істину , стає легше жити і все в житті получається .  :rotate:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Як розкрутити СУП?
« Reply #19 : Березня 31, 2014, 04:30:17 04:30 »
Блін, народ - ви мабуть просто не розумієте, як працює релевантний пошук.  :shuffle:

Коли мешканець планети Земля вбиває у пошукову стрічку Гугла "суп", то він у 99.99999% випадках шукає щось кулінарне, а не наш славетний форум. Саме тому, 99.99999% посилань з топ-у Гугла ЗАВЖДИ будуть про супи, борщі та юшки, і ніяке SEO тут не врятує.

Треба змінити назву форума, щоч би на ССУП ("Сама Справжня Українська Правда"  :gigi:) чи ще якось , щоб назва була хоч трохи унікальною і не асоціювалась у 99.99999% населення з першою стравою на обід.   :smilie7: