Автор Тема: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась  (Прочитано 5343 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
а вона і не змінилась - ляшко правий...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline newyo

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 137
на меркель схожа, тільки молодша

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Пані Ольга освічена людина і завжди говорить дуже правильні речі, але є одне але... Точніше, тих "але" у її випадку не бракує.

"Ви пізназте їх за плодами їхніми..." Матв., розділ 7, стих 16

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline newyo

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 137
Пані Ольга освічена людина і завжди говорить дуже правильні речі, але є одне але... Точніше, тих "але" у її випадку не бракує.

"Ви пізназте їх за плодами їхніми..." Матв., розділ 7, стих 16

а детальніше

Offline newyo

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 137

сьогодні вакарчук на ictv  точто те саме говорив що і вона в свому інтервю на останніх хвилинах -
загальний громадький орган з числа суспільних авторитетів без політичних амбіцій який би був контролюючим органом суспільства над владою і над політиками

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
"контролюючим органом суспільства над владою" - тобто без будь-яких повноважень. лише критикувати на ФБ і на шустері (якщо покличуть). тобто все як і останні 10 років. тому треба якісно інші підходи, наприклад - озброєння народу. бо "контролюючий орган _озброєного_ суспільства" та просто "контролюючий орган суспільства" - то є різні речі з різною початково закладеною продуктивністю. мова не йде про те, що треба як Сашко Музичко приходити на засідання якоїсь херні з незачохльонним автоматом і піднімати його до гори. мова про те, що всі без виключення чиновники повинні бути беззахисними перед народом і повинні усвідомлювати це. щоб коли йде шустер - червонорилі олійники в шкіряних кріслах усвідомлювали жирною сракою, що у кожного другого в студії є пістолет. і що нерви ні у кого не залізні. лише одне це дозволить якісно змінити наше життя, не кажучи вже про якісь інші речі.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Вот это на сегодняшний день и является главным вопросом, а не какой кандидат лучше. Ни один из них ничего не хочет менять, и механизма заставить их пока еще нет.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46411
  • Never give in!
Єгорію, ваш хід думок є небезпечним для всіх бюрократів і президентів all over the world.
This is why the Maidan uprising set an example for all freedom loving people. This is why we have to keep going.  :Razom:
If you are going through hell, keep going.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #10 : Березня 31, 2014, 12:51:30 12:51 »
 :smiley15:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #11 : Березня 31, 2014, 12:57:51 12:57 »
Ніхто не відчуває - і що? Може ще сказати, що клімат не змінився. Капітан Очевидность :(

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #12 : Березня 31, 2014, 01:02:59 13:02 »
Хай би почала з себе і сказала - Ірка Кільчицька мені більше не подружка!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #13 : Березня 31, 2014, 01:08:26 13:08 »
при чому тут подружка до системи?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #14 : Березня 31, 2014, 01:10:11 13:10 »
при чому тут подружка до системи?

Скажи мені хто твій друг...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #15 : Березня 31, 2014, 01:11:01 13:11 »
у тебе взагалі кіт на аватарці. і не просто кіт, а в скафандрі. тобто все зрозуміло
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #16 : Березня 31, 2014, 01:11:36 13:11 »
у тебе взагалі кіт на аватарці. і не просто кіт, а в скафандрі. тобто все зрозуміло

і мені поясни

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #17 : Березня 31, 2014, 01:12:30 13:12 »
скажи мені яка у тебе аватарка...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #18 : Березня 31, 2014, 01:14:34 13:14 »
скажи мені яка у тебе аватарка...

А що поганого в коті в скафандрі?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #19 : Березня 31, 2014, 01:18:29 13:18 »
Щоб все розставити на свої місця - осьо почитайте передвиборчу програму Богомолець, фантасти відпочивають:
http://museum-ukraine.org.ua/?p=530

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #20 : Березня 31, 2014, 01:26:21 13:26 »
скажи мені яка у тебе аватарка...

А що поганого в коті в скафандрі?
не придурюйся :smilie2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #21 : Березня 31, 2014, 01:27:14 13:27 »
Щоб все розставити на свої місця - осьо почитайте передвиборчу програму Богомолець, фантасти відпочивають:
http://museum-ukraine.org.ua/?p=530

при чому тут блять її передвиборча програма, коли секта БЮТ разом із шоблою ВОС окупували владу і чинять те саме що і папєрєднікі?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #22 : Березня 31, 2014, 01:30:42 13:30 »
при чому тут блять її передвиборча програма, коли секта БЮТ разом із шоблою ВОС окупували владу і чинять те саме що і папєрєднікі?

При тому, що Богомолець корчить із себе таку саму мессію, як і Юлька: "Оберіть мене, і я нароблю вам чудес". Порожняк.
А що все погано - то це так, можна плюватися цілодобово на всіх і вся.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #23 : Березня 31, 2014, 01:33:42 13:33 »
"Створити високопрофесійний Уряд, ....
Об’єднати громадян усіх регіонів України навколо спільних і справжніх цінностей....
Розбудувати, захистити, зцілити і укріпити Українську Державу....
Збільшити тривалість життя громадян України....
Створити в усіх регіонах України територіально доступну, якісну, конкурентну, сучасну систему базової освіти....
Розбудувати громадянське суспільство з наданням розширених прав територіальним громадам....
Створити пріорітетні умови для розвитку вітчизняного виробництва і і вітчизняного підприємництва....
Підтримати пріоритетний розвиток екологічно чистих та енергозберігаючих технологій....
Впровадити у суспільство нову модель справедливого відкритого виборчого процесу ......"

Демагогія у кожному рядку. Отак з рівного місця - прийде і створить, чудотвориця.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #24 : Березня 31, 2014, 01:45:20 13:45 »
тут ти пишеш одне

Ніхто не відчуває - і що? Може ще сказати, що клімат не змінився. Капітан Очевидность :(

а тут вже почалося лайно в бік богомолець. пройшла вказівка?

при чому тут блять її передвиборча програма, коли секта БЮТ разом із шоблою ВОС окупували владу і чинять те саме що і папєрєднікі?

При тому, що Богомолець корчить із себе таку саму мессію, як і Юлька: "Оберіть мене, і я нароблю вам чудес". Порожняк.
А що все погано - то це так, можна плюватися цілодобово на всіх і вся.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #25 : Березня 31, 2014, 01:47:49 13:47 »
а тут вже почалося лайно в бік богомолець. пройшла вказівка?


Ні. Я заради цікавості почитала її програму. Це лише підтвердило мою думку, що "медична героїня Майдану" чийсь технічний кандидат.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #26 : Березня 31, 2014, 01:50:30 13:50 »
тобі видно стартпост? Я не відчуваю, що система змінилась. ВОС пролізло до влади, кришує організаторів вбивств з БЮТу. система не змінилася, змінилися лише рила очільників та тах, хто сидить на потоках

хто чий кандидат - не важливо і не розглядається
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #27 : Березня 31, 2014, 01:53:42 13:53 »
тобі видно стартпост? Я не відчуваю, що система змінилась. ВОС пролізло до влади, кришує організаторів вбивств з БЮТу. система не змінилася, змінилися лише рила очільників та тах, хто сидить на потоках

І що? Зараз я так само рубану заяву на всіх сайтах і телеканалах "Ой, нічого не змінилося". Толку від цих голосінь?
А як тільки ПС поліз Раду штурмонути - одразу й заволали "Ой, провокатори, ой не чіпайте легітимний орган влади".
Ну поспівайте ще з Русланою, вона ще заяв ніде не робила? Саме час поридати також.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #28 : Березня 31, 2014, 01:54:49 13:54 »
майдан стояв 3 місяці ЗА ЗМІНУ СИСТЕМИ. і люди вмирали за це. точніше, їх за це ВБИВАЛИ.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Богомолець: Я не відчуваю, що система змінилась
« Reply #29 : Березня 31, 2014, 01:57:15 13:57 »
майдан стояв 3 місяці ЗА ЗМІНУ СИСТЕМИ. і люди вмирали за це. точніше, їх за це ВБИВАЛИ.

Так, я з тобою погоджуюся. Так воно і є. Вигнали клан донецьки - владу захопи вклан дніпропетровський. Або іншими словами - вигнали москалів, владу захопили жиди.
Чи твоя Богомолець думає, що всі посліпли - одна вона зряча?