Автор Тема: Взяв курс на похудіння  (Прочитано 48302 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #120 : Липня 11, 2014, 01:00:53 13:00 »
ну тока добавіть - сіловиє трєніровкі сжигаюд большє жира чєм всякіє бєгі і плаванья

є таке.

добре і з чуттям виконане тренування на станову тягу (а для мене  це підняти більше 5 тон протягом 45 хв) - це таке схуднення, що треба кілометрів 10 пробігти для аналогічного ефекту.

от тільки проблемка - щоб виконати таке тренування - треба добряче підготувати організм (м’язи, серце, зв’язки, нервову систему)

а бігти можна практично всім і одразу.


5 тонн за 45 мінут хуєта. єто дєлаєцца за 15 мінут

80/10*1
100/10*1
120/7*1
140/5*5
разом - 8 підходів

пауза між підходами - 5хв

8 * 5 = 40 хв

можна меншу паузу, але і тоді не бачу 15 хв ніяк
ні, якщо робоча вага 300 - то звичайно, можна і за 15 хв, але таких відвідувачів  не часто зустрічаю
от шо ти за брєд несеш?
5 хв перерви?ціла твоя натуга коту під хвіст
між підходами максимальна перерва не більша 1.5 хв
як пульс успоїцця

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #121 : Липня 11, 2014, 01:03:07 13:03 »
.. капець - уже почти 2 месяца на лисапеде почти каждый день дом-работа-дом - 30 км туда-сюда вкладываюсь в 1 час, компутер каже 700-800 килокалорий, вся морда и задница в мыле  .. и что весил 95 до, что 92 сегодня .. причем горяча ижа только вечером, утром мусли-кохве, в обед бутерврот .. х/ня якась ..
твій організм складує жир
.. пояснiть будь ласка
справа в тому що організм має#память#
тобто якщо їмо два рази в день великі порції то він їх відкладає в вигляді жиру щоб підтримувати життєдіяльність
якщо організм привикне що кожних 2-3 години дістане порцію то не відкладає жирів
то так примітивно
інший не менш важливий аспект що шлунок зменшується і чуємо ситість навіть зївши малу порцію

не зрозумів - тобто - їжа буде не до кінця засвоєна? куди калорії дінуться? в унітаз?

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #122 : Липня 11, 2014, 01:04:11 13:04 »
інша справа велика помилка худнути піднімаючи штангу без дієти
тренування то максимально 400-500 калорій
так що не слухайте дурниць

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #123 : Липня 11, 2014, 01:05:29 13:05 »
.. капець - уже почти 2 месяца на лисапеде почти каждый день дом-работа-дом - 30 км туда-сюда вкладываюсь в 1 час, компутер каже 700-800 килокалорий, вся морда и задница в мыле  .. и что весил 95 до, что 92 сегодня .. причем горяча ижа только вечером, утром мусли-кохве, в обед бутерврот .. х/ня якась ..
твій організм складує жир
.. пояснiть будь ласка
справа в тому що організм має#память#
тобто якщо їмо два рази в день великі порції то він їх відкладає в вигляді жиру щоб підтримувати життєдіяльність
якщо організм привикне що кожних 2-3 години дістане порцію то не відкладає жирів
то так примітивно
інший не менш важливий аспект що шлунок зменшується і чуємо ситість навіть зївши малу порцію

не зрозумів - тобто - їжа буде не до кінця засвоєна? куди калорії дінуться? в унітаз?
засвоєна буде,але не в вигляді відкладеного жиру
« Останнє редагування: Липня 11, 2014, 01:07:19 13:07 від gonta »

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #124 : Липня 11, 2014, 01:05:52 13:05 »
.. капець - уже почти 2 месяца на лисапеде почти каждый день дом-работа-дом - 30 км туда-сюда вкладываюсь в 1 час, компутер каже 700-800 килокалорий, вся морда и задница в мыле  .. и что весил 95 до, что 92 сегодня .. причем горяча ижа только вечером, утром мусли-кохве, в обед бутерврот .. х/ня якась ..
Вы на тренажере или на настоящем велосипеде ездите? Мне кажется, нужно уменьшить интенсивность и увеличить продолжительность.  Нужно 2 часа, но без мыла. Я хожу 10 км каждый день 2 часа. Намного менее интенсивная тренировка чем велосипед. За первый месяц у меня икроножная мышца похудела на 2 см в объеме. 3 килограмма - это лишняя вода, которая должна уйти за неделю у любого человека.
.. не, на настоящем, т.е. с ветром (когда есть), подьемами/спусками, ускорениями/торможениями на светофорах

.. капець - уже почти 2 месяца на лисапеде почти каждый день дом-работа-дом - 30 км туда-сюда вкладываюсь в 1 час, компутер каже 700-800 килокалорий, вся морда и задница в мыле  .. и что весил 95 до, что 92 сегодня .. причем горяча ижа только вечером, утром мусли-кохве, в обед бутерврот .. х/ня якась ..

Ти проїджаєш 30 км за годину ? Це дуже круто, я б сказав ти брешеш, але тут ніхто не бреше, егеж?  :smiley25:

2 місяці мало. Я катаюсь 13 місяців, з 100 до 91 вага впала. Спалив 200000 ккал, десь приблизно 3700 км.
.. 30км/ч - это средняя скорость +/- в зависитмости от трафика и погоды, но это 2 по 15 .. т.е. 15 в одну сторону за полчаса утром, потом 15 обратно за те же полчаса ввечерi .. тут на работе коллега есть, так ему в одну сторону 35 км, чуть больше часа едет, т.е. он реально час 30км/ч держит  .. а тур де франс позавчера смотрел - трасса в англии - погода шлак, дорога - якись битi камiнцi - 3 ч 20 мин. со средней скоростью 47км/ч - вот это де круто (:


 

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #125 : Липня 11, 2014, 01:08:25 13:08 »
1 от штанги не похудеете на долго

чтобы похудеть
бегать 6-10 км до хорошего пота
луче 12-16
5 раз в неделю
есть поменьше жира
и почаще по чуть чуть
ни в коем случае диет





Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #126 : Липня 11, 2014, 01:10:16 13:10 »
якщо хто то думає що можна за тренування схуднути 1 кг то глибоко помиляється
то не жир зійшов а вода
нормальне худання то 800-1000 грам в тиждень

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #127 : Липня 11, 2014, 01:12:28 13:12 »
справа в тому що організм має#память#
тобто якщо їмо два рази в день великі порції то він їх відкладає в вигляді жиру щоб підтримувати життєдіяльність
якщо організм привикне що кожних 2-3 години дістане порцію то не відкладає жирів
то так примітивно
інший не менш важливий аспект що шлунок зменшується і чуємо ситість навіть зївши малу порцію
.. в цьому сенсі зрозуміло

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #128 : Липня 11, 2014, 01:13:34 13:13 »
ну тока добавіть - сіловиє трєніровкі сжигаюд большє жира чєм всякіє бєгі і плаванья

є таке.

добре і з чуттям виконане тренування на станову тягу (а для мене  це підняти більше 5 тон протягом 45 хв) - це таке схуднення, що треба кілометрів 10 пробігти для аналогічного ефекту.

от тільки проблемка - щоб виконати таке тренування - треба добряче підготувати організм (м’язи, серце, зв’язки, нервову систему)

а бігти можна практично всім і одразу.


5 тонн за 45 мінут хуєта. єто дєлаєцца за 15 мінут

80/10*1
100/10*1
120/7*1
140/5*5
разом - 8 підходів

пауза між підходами - 5хв

8 * 5 = 40 хв

можна меншу паузу, але і тоді не бачу 15 хв ніяк
ні, якщо робоча вага 300 - то звичайно, можна і за 15 хв, але таких відвідувачів  не часто зустрічаю
от шо ти за брєд несеш?
5 хв перерви?ціла твоя натуга коту під хвіст
між підходами максимальна перерва не більша 1.5 хв
як пульс успоїцця

я ж не професіонал, штангу вперше побачив два роки тому.

вичитав собі таке -
Цитувати
И не думайте, что вы сможете быстро выполнить одно упражнение и уйти из зала. Это будет возможно только на первых порах, пока вы не подойдете к серьезным весам. А опытные спортсмены могут выполнять, например, только приседания в течение 2 часов. Перерыв между подходами иногда достигает 20-30 минут. А все потому, что очень сложно собраться перед настоящим подходом с околопредельным весом. Но это, конечно, я уже говорю о тяжеловесах. У меня средний перерыв между подходами – минут 5. Редко 7-10 минут. И вот, можно подсчитать, если выполнить 3-4 разминочных подхода, потом 5 рабочих подходов, то это может в среднем занять 1 час на упражнение.

Я считаю это четким признаком - если вы делаете упражнение за 10 – 15 минут, то вы явно халявите, вес на вашей штанге явно меньше того, который вы могли бы поднять. При настоящей нагрузке вы не смогли бы так быстро восстанавливаться между подходами.

а , оскільки я не доріс до показників автора (та і не намагаюся) , то прислухаюся до його порад.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #129 : Липня 11, 2014, 01:18:11 13:18 »
інша справа велика помилка худнути піднімаючи штангу без дієти
тренування то максимально 400-500 калорій
так що не слухайте дурниць
чому?
Цитувати
При беге 10 км/час расходуется 8 ккал на 1 кг веса .

3 км це 300 ккалорій за 15 хв. а це тільки розминочний біг, тренування ще не було.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #130 : Липня 11, 2014, 01:21:42 13:21 »
.. капець - уже почти 2 месяца на лисапеде почти каждый день дом-работа-дом - 30 км туда-сюда вкладываюсь в 1 час, компутер каже 700-800 килокалорий, вся морда и задница в мыле  .. и что весил 95 до, что 92 сегодня .. причем горяча ижа только вечером, утром мусли-кохве, в обед бутерврот .. х/ня якась ..
Вы на тренажере или на настоящем велосипеде ездите? Мне кажется, нужно уменьшить интенсивность и увеличить продолжительность.  Нужно 2 часа, но без мыла. Я хожу 10 км каждый день 2 часа. Намного менее интенсивная тренировка чем велосипед. За первый месяц у меня икроножная мышца похудела на 2 см в объеме. 3 килограмма - это лишняя вода, которая должна уйти за неделю у любого человека.
.. не, на настоящем, т.е. с ветром (когда есть), подьемами/спусками, ускорениями/торможениями на светофорах

.. капець - уже почти 2 месяца на лисапеде почти каждый день дом-работа-дом - 30 км туда-сюда вкладываюсь в 1 час, компутер каже 700-800 килокалорий, вся морда и задница в мыле  .. и что весил 95 до, что 92 сегодня .. причем горяча ижа только вечером, утром мусли-кохве, в обед бутерврот .. х/ня якась ..

Ти проїджаєш 30 км за годину ? Це дуже круто, я б сказав ти брешеш, але тут ніхто не бреше, егеж?  :smiley25:

2 місяці мало. Я катаюсь 13 місяців, з 100 до 91 вага впала. Спалив 200000 ккал, десь приблизно 3700 км.
.. 30км/ч - это средняя скорость +/- в зависитмости от трафика и погоды, но это 2 по 15 .. т.е. 15 в одну сторону за полчаса утром, потом 15 обратно за те же полчаса ввечерi .. тут на работе коллега есть, так ему в одну сторону 35 км, чуть больше часа едет, т.е. он реально час 30км/ч держит  .. а тур де франс позавчера смотрел - трасса в англии - погода шлак, дорога - якись битi камiнцi - 3 ч 20 мин. со средней скоростью 47км/ч - вот это де круто (:

Пруф в студію. Приймається ендомондо і страва. Я маю на увазі не тур де франс де їздятть генетично модифіковані спортсмени в пелетоні і не знайомих колєг а саме тебе 95 кілограмового нетренованого бичка. До того часу це галімий ***ж.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #131 : Липня 11, 2014, 01:47:41 13:47 »
Пруф в студію. Приймається ендомондо і страва. Я маю на увазі не тур де франс де їздятть генетично модифіковані спортсмени в пелетоні і не знайомих колєг а саме тебе 95 кілограмового нетренованого бичка. До того часу це галімий ***ж.
.. от балбес, во-первых, не 95 а 92, во-вторых с чего ты взял что я не тренированный бичек - за 20 мин я отожмусь 3 по 50 (кулаки, можно от бетона) или за 30 сделаю 60 подтягиваний 5 по 12, а бегом еще со школы занимаюсь ..

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #132 : Липня 11, 2014, 02:08:37 14:08 »
Пруф в студію. Приймається ендомондо і страва. Я маю на увазі не тур де франс де їздятть генетично модифіковані спортсмени в пелетоні і не знайомих колєг а саме тебе 95 кілограмового нетренованого бичка. До того часу це галімий ***ж.
.. от балбес, во-первых, не 95 а 92, во-вторых с чего ты взял что я не тренированный бичек - за 20 мин я отожмусь 3 по 50 (кулаки, можно от бетона) или за 30 сделаю 60 подтягиваний 5 по 12, а бегом еще со школы занимаюсь ..

Та хоч сто разів по 40 тон, і бєг со школи краще усейна і інтим 20 разів на день.
Для того щоб мірятись піськами дорослі дяді велотрекери юзають. Купи собі андроїд і постав страву та ендомондо. Тоді поговоримо.
Ага і ще одне - 1000 разів по сто метрів це не те що 1 раз 100 км, зовсім не те.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #133 : Липня 11, 2014, 02:24:01 14:24 »
Та хоч сто разів по 40 тон, і бєг со школи краще усейна і інтим 20 разів на день.
Для того щоб мірятись піськами дорослі дяді велотрекери юзають. Купи собі андроїд і постав страву та ендомондо. Тоді поговоримо.
Ага і ще одне - 1000 разів по сто метрів це не те що 1 раз 100 км, зовсім не те.
.. не кажи що мені робити, і я не скажу куди тобі йти .. при чем тут 1000 по сто, написано - велик: 15 за 28-32 мин в зависимости от трафика/погоды, отжимание 3 по 50, подтягивние 6 по 12 .. е якась проблема? я ничем ни с кем не меряюсь, это ты че-то скачешь тут - не?

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #134 : Липня 11, 2014, 02:48:27 14:48 »
інша справа велика помилка худнути піднімаючи штангу без дієти
тренування то максимально 400-500 калорій
так що не слухайте дурниць
чому?
Цитувати
При беге 10 км/час расходуется 8 ккал на 1 кг веса .

3 км це 300 ккалорій за 15 хв. а це тільки розминочний біг, тренування ще не було.
а то вже не мене питай а того хто створив людину
тобто серйозна півторагодинна треніровка то то саме що відмовитись від 1.5 літра кокаколи)
тренування з вагою дає плюс такий що ростуть м'язи
але тут процес теж цікавий разом з м'язовою масою росте жир
тому всі бб тренування йдуть в фазах набір маси і сушка

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #135 : Липня 11, 2014, 02:55:55 14:55 »
Та хоч сто разів по 40 тон, і бєг со школи краще усейна і інтим 20 разів на день.
Для того щоб мірятись піськами дорослі дяді велотрекери юзають. Купи собі андроїд і постав страву та ендомондо. Тоді поговоримо.
Ага і ще одне - 1000 разів по сто метрів це не те що 1 раз 100 км, зовсім не те.
.. не кажи що мені робити, і я не скажу куди тобі йти .. при чем тут 1000 по сто, написано - велик: 15 за 28-32 мин в зависимости от трафика/погоды, отжимание 3 по 50, подтягивние 6 по 12 .. е якась проблема? я ничем ни с кем не меряюсь, это ты че-то скачешь тут - не?

Я ще раз перечитав твій пост. Дійсно, ти вказав що це робота-дім-робота а я вхопився за 30 км/год. Проте це мало що міняє. Їздити потрібно на сейрозні дистанції це раз, а по друге, як можна в трафікові розвивати 30 я не уявляю, для міста це 15 км/год, перехрестя+світлофори+ямки+трафік. Тому й кажу що це брехня і повірю тільки коли побачу трекер

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #136 : Липня 11, 2014, 03:13:25 15:13 »
Абсолютна дурниця!
Міняйте дієту і змінюйте спосіб життя.
Солодке, макарони, пиво, міцний алкоголь - на смітник.

Прозаїчна Ви людина...

"Гаврюша Обізянов (до Люди). Хто там у тебе ?

Люда. Митці.

Гаврюша Обізянов. Які митці?

Люда. Разні. Один з бородою, один бритий, ще два з вусами,
а один очкарик - пацан єщьо.

Степан Срака. І шо вони роблять?

Люда. А макарони їдять! У суботу і неділю замість компота - кохве, горілку по святах."

(с) Л.П.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #137 : Липня 11, 2014, 03:17:18 15:17 »
Все просто, організм збирає жир, бо йому треба запаси. Значить треба голодувати, щоб він ці запаси використав. Інакшої логіки не бачу. Зайняття спортом дадуть ефект тільки якщо сидіти паралельно на дієті. Як на мене, краще потерпіти і не їсти взагалі кілька днів, а потім їсти мізер і скинути ці 20 кг, чим займатися спортом і "скинути фігню". Я вже всю весну худав, і пів літа. Дієти + спорт - це добре, але це дуже довго треба чекати. А дуже довго на дієті - це "ой як напряжно".

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #138 : Липня 11, 2014, 03:18:14 15:18 »
П'ю тільки воду (але вчора і сьогодні пив каву з однією ложкою цукру і вершками).


замінюйте цукор на стевію  :smilie1:
http://korust.znay.info/korysni-vlastyvosti-steviji/

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #139 : Липня 11, 2014, 03:22:09 15:22 »
Я ще раз перечитав твій пост. Дійсно, ти вказав що це робота-дім-робота а я вхопився за 30 км/год. Проте це мало що міняє. Їздити потрібно на сейрозні дистанції це раз, а по друге, як можна в трафікові розвивати 30 я не уявляю, для міста це 15 км/год, перехрестя+світлофори+ямки+трафік. Тому й кажу що це брехня і повірю тільки коли побачу трекер
.. дякую за поразумiння .. серьезные дистанции это так, но если честно я не фанат лисaпеда, он усушивает фактуру, но пользую как полезную нагрузку мотаться между домом-работой .. ну есть автобусные линии и на многих участках отдельные велосипедные полосы, так что трафик особо не мешает, но светофоры через один приходится пережидать .. но это все не то, тут тема за похудание, мой изначальный вопрос был 30км/день это нормально или мало для результата - 3кг за 2 месяца .. от и все
« Останнє редагування: Липня 11, 2014, 03:25:27 15:25 від kelt »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #140 : Липня 11, 2014, 03:27:22 15:27 »
РЕКОМЕНДУЮ:

Энциклопедия Амосова. Алгоритм здоровья
Цитувати
Легкий физический труд требует расходовать в сутки около 2500 ккал, средний — 3000, очень тяжелый — до 5000 ккал. Энерготраты на так называемый «основной обмен» при полном покое в постели оценивается в зависимости от веса и роста. Для меня это 1500 ккал.
Если предположить, что первобытный человек в эпоху собирательства ходил и бегал по 10–12 часов в сутки, то расход энергии у него составлял примерно 3500 ккал. Наверное, это тот минимум, на который рассчитывала природа, чтобы поддерживать тренированность, достаточную для выполнения программы выживания и размножения. Возможно, почти столько же энергии расходует и абхазский долгожитель, по 2–4 часа работающий в поле и живущий в горах.
Служащий тратит около 2500 ккал, пенсионер, который целый день смотрит телевизор и читает газеты, — 2000 ккал. Следовательно, до необходимого уровня им нужно добавить, по крайней мере, 1000–1500 ккал. Это солидная нагрузка: 4 часа ходить или неторопливо копаться в саду или 2 часа пилить дрова с напарником. Причем ежедневно, зимой и летом. Достаточно полениться два-три месяца, как эффект тренировки исчезнет, наработанные белки распадутся.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #141 : Липня 11, 2014, 03:38:28 15:38 »
Я ще раз перечитав твій пост. Дійсно, ти вказав що це робота-дім-робота а я вхопився за 30 км/год. Проте це мало що міняє. Їздити потрібно на сейрозні дистанції це раз, а по друге, як можна в трафікові розвивати 30 я не уявляю, для міста це 15 км/год, перехрестя+світлофори+ямки+трафік. Тому й кажу що це брехня і повірю тільки коли побачу трекер
.. дякую за поразумiння .. серьезные дистанции это так, но если честно я не фанат лисaпеда, он усушивает фактуру, но пользую как полезную нагрузку мотаться между домом-работой .. ну есть автобусные линии и на многих участках отдельные велосипедные полосы, так что трафик особо не мешает, но светофоры через один приходится пережидать .. но это все не то, тут тема за похудание, мой изначальный вопрос был 30км/день это нормально или мало для результата - 3кг за 2 месяца .. от и все
кілограми - не показник.
наприклад  у велосипедиста - зникло 7 кг жиру, наросло 4 кг мяса на ногах+спині.
а в дієтчика голодного - просто зникло 3 кг жиру, але від вітру хилиться.

що краще?


« Останнє редагування: Липня 11, 2014, 03:41:39 15:41 від entp »

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #142 : Липня 11, 2014, 03:41:24 15:41 »
ТС, не будь таким резким.
Не берись за супердиеты, если у тебя приличная лишняя масса.

Можешь попробовать японскую диету (которая без соли) - гугли.
Но это тоже тяжко.

Подбери под себя комплекс щадящей диеты и КАЖДОДНЕВНЫХ упражнений. Даже дома, без железяк.
И если не сорвешься - за год себя приведёшь в форму.

А резко нельзя. Сердце, мышцы, сухожилия не готовы.

И кожа должна "подтянуться". А если резко - будет висеть мегаскладками.

Любая диета сначала даёт "крутые" результаты" - а по факту на старте всего лишь выводится лишняя жидкость. А потом прогресс резко замедляется. Вот тут важно не бросить, а продолжать.
« Останнє редагування: Липня 11, 2014, 03:43:08 15:43 від акын »

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #143 : Липня 11, 2014, 03:44:42 15:44 »

кілограми - не показник.
наприклад  у велосипедиста - зникло 7 кг жиру, наросло 4 кг мяса на ногах+спині.
а в дієтчика голодного - просто зникло 3 кг жиру, але від вітру хилиться.

що краще?

не жира, а воды. жир потом трудами ращепляется и переходит в мышечную массу.
И бросать нельзя. Иначе маятник качнется в другую сторону и можно набрать ещё больше.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #144 : Липня 11, 2014, 03:46:59 15:46 »

кілограми - не показник.
наприклад  у велосипедиста - зникло 7 кг жиру, наросло 4 кг мяса на ногах+спині.
а в дієтчика голодного - просто зникло 3 кг жиру, але від вітру хилиться.

що краще?

не жира, а воды. жир потом трудами ращепляется и переходит в мышечную массу.
И бросать нельзя. Иначе маятник качнется в другую сторону и можно набрать ещё больше.

жир в енергію. щось сумніваюся, що жир для синтезу білку застосується..

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #145 : Липня 11, 2014, 03:59:56 15:59 »

кілограми - не показник.
наприклад  у велосипедиста - зникло 7 кг жиру, наросло 4 кг мяса на ногах+спині.
а в дієтчика голодного - просто зникло 3 кг жиру, але від вітру хилиться.

що краще?

не жира, а воды. жир потом трудами ращепляется и переходит в мышечную массу.
И бросать нельзя. Иначе маятник качнется в другую сторону и можно набрать ещё больше.

жир в енергію. щось сумніваюся, що жир для синтезу білку застосується..

сорри. у велосипедистов и прочих спортсменов - как Вы сказали.
А вот у резких похудальщиков первичная потеря массы - преимущественно из-за воды. Если соль исключить.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #146 : Липня 11, 2014, 04:26:59 16:26 »
сорри. у велосипедистов и прочих спортсменов - как Вы сказали.
А вот у резких похудальщиков первичная потеря массы - преимущественно из-за воды. Если соль исключить.

Людина на 60% складається з води. Так що втрата води буде однозначно. При схудненні втрачається десь 20-40% жиру і відповідно 60-80% води. В середньому кілограм втраченої ваги - це 300 грам жиру та 700 грам води. Є ще втрати м'язів, які при голодуванні будуть у будь якому випадку. Навіть печінка втрачає свою масу, бо організм "зжирає навіть її". 

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #147 : Липня 11, 2014, 04:31:25 16:31 »
сорри. у велосипедистов и прочих спортсменов - как Вы сказали.
А вот у резких похудальщиков первичная потеря массы - преимущественно из-за воды. Если соль исключить.

Людина на 60% складається з води. Так що втрата води буде однозначно. При схудненні втрачається десь 20-40% жиру і відповідно 60-80% води. В середньому кілограм втраченої ваги - це 300 грам жиру та 700 грам води. Є ще втрати м'язів, які при голодуванні будуть у будь якому випадку. Навіть печінка втрачає свою масу, бо організм "зжирає навіть її".

організм не дурний і буде брати енергію з чого найлегше.
почне з вуглеводнів.
потім - жири.
і, коли вже більше нічого не лишиться - піде розщеплювати білок - адже це йому найважче робити.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #148 : Липня 11, 2014, 04:36:46 16:36 »
ніколи спеціально не займався дієтами.
але раз, було цікаво і спробував 5 днів НІЧОГО не їсти.
тільки пив воду.
не помер і навіть не зомлів.
єдина проблема була - зайти на кухню і вийти нічого не поклавши в рот.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #149 : Липня 11, 2014, 04:59:57 16:59 »
Сбросить вес - только через упертость и терпение.
После операции провела "недвижимую" зиму и к апрелю получила лишних 4 кг.
Ерунда, скажете, а вот сбросить их была НЕерунда, потому что "разумное" питание мы практикуем давно.
Уменьшив порции, начала каждый день, и в дождь и в ветер, пешком 3 км до озера + плавание минут 30 + 3 км назад, тоже пешком (бегать мне не рекомендовано).
Месяц хожу - безрезультатно, и... 1-ый лишний кг ушел только на седьмой неделе, а потом - пошло-поехало...

Это я к тому, что наш организм всегда будет сопротивляться потере "своего" веса и всегда будет всеми способами (известными только ему) бороться за их сохранение, а голодание, ессесно, он воспринимает как объявление войны и начинает сопротивляться еще сильнее. :rotate:
Поэтому - успех (имхо), если только упорно, последовательно и постепенно.

Советы по питанию здесь были правильными: минимум животных жиров (поэтому нет свинине, даже постной на вид, и курица жирнее индейки, а рыба - любая, и лучше морская), нет сметане и майонезу, никаких колбас-сосисок, никаких спрайтов и магазинных соков и т.д. а вот:
 - ржаной хлеб к овощному салату, заправленному оливковым или пдосолн. нерафин. маслом  :smiley24:
 - сухое красное вино, пару бокалов в неделю  :smiley24:, и состав обалденно полезный, и метаболизм ускоряет
 - фрукты :smiley24:, но отдельно от еды, с едой замедляют метаболизм.
И вообще - у разных организмов разный метаболизм, поэтому свой метаболизм надо изучать, наблюдая через... унитаз :laugh:,     


   
« Останнє редагування: Липня 11, 2014, 05:02:22 17:02 від Milena »