Автор Тема: Взяв курс на похудіння  (Прочитано 48374 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #150 : Липня 11, 2014, 05:40:05 17:40 »
в 2011 за 9 міс скинув 30-35 кг. Вага тримається і зараз. Але я повністю змінив спосіб життя. Не голодав, а просто раз і назавжди зменьшив порції вдвічі. Їм дуже багато ягід, овочей, веду досить інтенсивний активний спосіб життя. Почуваюсь краще чим коли був молодим.

Ага, памятаю ти постив фотки, на одній був товстим а на іншій теж товстим)))) Які там 35 кг кому ти впарюєш))))))))

Не мели дурниць. У 2010 був бичара під 110 кг. Потім скинув абсолютно все. Зараз десь 72-75. І так тримається.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #151 : Липня 11, 2014, 05:48:16 17:48 »

кілограми - не показник.
наприклад  у велосипедиста - зникло 7 кг жиру, наросло 4 кг мяса на ногах+спині.

Велосипедом никогда не нагонишь мышечную массу даже 100 грамм...

не жира, а воды. жир потом трудами ращепляется и переходит в мышечную массу.

БредЪ... Жир никогда не переходит в мышечную массу... Мышцы это белок, а жир - это сало...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #152 : Липня 11, 2014, 05:50:20 17:50 »
Та хоч сто разів по 40 тон, і бєг со школи краще усейна і інтим 20 разів на день.
Для того щоб мірятись піськами дорослі дяді велотрекери юзають. Купи собі андроїд і постав страву та ендомондо. Тоді поговоримо.
Ага і ще одне - 1000 разів по сто метрів це не те що 1 раз 100 км, зовсім не те.
.. не кажи що мені робити, і я не скажу куди тобі йти .. при чем тут 1000 по сто, написано - велик: 15 за 28-32 мин в зависимости от трафика/погоды, отжимание 3 по 50, подтягивние 6 по 12 .. е якась проблема? я ничем ни с кем не меряюсь, это ты че-то скачешь тут - не?

Я ще раз перечитав твій пост. Дійсно, ти вказав що це робота-дім-робота а я вхопився за 30 км/год. Проте це мало що міняє. Їздити потрібно на сейрозні дистанції це раз, а по друге, як можна в трафікові розвивати 30 я не уявляю, для міста це 15 км/год, перехрестя+світлофори+ямки+трафік. Тому й кажу що це брехня і повірю тільки коли побачу трекер

У нас можна. Просто їдиш разом з трафіком, і все.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #153 : Липня 11, 2014, 05:52:25 17:52 »
Все просто, організм збирає жир, бо йому треба запаси. Значить треба голодувати, щоб він ці запаси використав. Інакшої логіки не бачу. Зайняття спортом дадуть ефект тільки якщо сидіти паралельно на дієті. Як на мене, краще потерпіти і не їсти взагалі кілька днів, а потім їсти мізер і скинути ці 20 кг, чим займатися спортом і "скинути фігню". Я вже всю весну худав, і пів літа. Дієти + спорт - це добре, але це дуже довго треба чекати. А дуже довго на дієті - це "ой як напряжно".

Активний спосіб життя потрібен в першу чергу для здоров"я та серця. Плюс допомагає тримати вагу в нормі. Ще я помітив що якщо нічого не робиш то підсвідомо хочеться щось погризти

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #154 : Липня 11, 2014, 05:52:51 17:52 »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #155 : Липня 11, 2014, 05:54:35 17:54 »
а жир - это сало...

ліпіди
це таке модне слово придумали, щоб не говорити сало? :)

у мене лишнє сало  у мене надлишок ліпідів!

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #156 : Липня 12, 2014, 12:23:31 00:23 »
...... Пруф в студію. Приймається ендомондо і страва. Я маю на увазі не тур де франс де їздятть генетично модифіковані спортсмени в пелетоні і не знайомих колєг а саме тебе 95 кілограмового нетренованого бичка. До того часу це галімий ***ж.
.. sports-tracker - спецом скачал и поставил на ондроед - вот по дороге додому замерял сегодня, дитанция 13.9 км, средняя скорость 29.9 км/ч, ветра нет, трафик почти весь зеленый (на переезде пол-минуты постоял, но на данные оно не влияет, т.к. меньше 5км/ч автоматом ставится на паузу) .. температура 20, влажность 80 .. да, кстати на обратном пути  планомерный подьем с 10 до 120 метров - 2ая часть пути вся вгору ..

« Останнє редагування: Липня 12, 2014, 12:39:59 00:39 від kelt »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #157 : Липня 12, 2014, 01:19:58 01:19 »
...... Пруф в студію. Приймається ендомондо і страва. Я маю на увазі не тур де франс де їздятть генетично модифіковані спортсмени в пелетоні і не знайомих колєг а саме тебе 95 кілограмового нетренованого бичка. До того часу це галімий ***ж.
.. sports-tracker - спецом скачал и поставил на ондроед - вот по дороге додому замерял сегодня, дитанция 13.9 км, средняя скорость 29.9 км/ч, ветра нет, трафик почти весь зеленый (на переезде пол-минуты постоял, но на данные оно не влияет, т.к. меньше 5км/ч автоматом ставится на паузу) .. температура 20, влажность 80 .. да, кстати на обратном пути  планомерный подьем с 10 до 120 метров - 2ая часть пути вся вгору ..



У мене дорога на роботу 13 миль (десь 20 км) з усіма стопами, світлофорами (я не користуюсь автоматичним виключенням лікувальника у разі стопу) через жвавий Голівуд займає десь 45-55 хв. Так шо вірю.

Offline slavau

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 7
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #158 : Липня 12, 2014, 06:51:15 06:51 »
Голодание и спорт - *уйня полная.

http://www.reddit.com/r/keto/ - потерял месяца за три ~15 кг и не возвращается при больше года на кето.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #159 : Липня 12, 2014, 06:57:22 06:57 »
Голодание и спорт - *уйня полная.

http://www.reddit.com/r/keto/ - потерял месяца за три ~15 кг и не возвращается при больше года на кето.

Ну якщо у тебе мета лише скинути вагу то може кето тобі і піде. А якщо ти бажаєш покращити здоров"я та якість життя - то без спорту нікуди.

Offline slavau

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 7
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #160 : Липня 12, 2014, 07:00:54 07:00 »
Голодание и спорт - *уйня полная.

http://www.reddit.com/r/keto/ - потерял месяца за три ~15 кг и не возвращается при больше года на кето.

Ну якщо у тебе мета лише скинути вагу то може кето тобі і піде. А якщо ти бажаєш покращити здоров"я та якість життя - то без спорту нікуди.

Я согласен, что спорт для поддержки формы хорош, но надеяться на потерю веса без смены диеты (по-моему, этого хотел ТС)... Кето тут работает на все 100.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #161 : Липня 12, 2014, 07:03:48 07:03 »
Голодание и спорт - *уйня полная.

http://www.reddit.com/r/keto/ - потерял месяца за три ~15 кг и не возвращается при больше года на кето.

Ну якщо у тебе мета лише скинути вагу то може кето тобі і піде. А якщо ти бажаєш покращити здоров"я та якість життя - то без спорту нікуди.

Я согласен, что спорт для поддержки формы хорош, но надеяться на потерю веса без смены диеты (по-моему, этого хотел ТС)... Кето тут работает на все 100.

Додати спорт та зменьшити порції навпіл - і теж працюватиме на всі 100

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #162 : Липня 12, 2014, 07:46:33 07:46 »
Напишу про те, що нещодавно спостерігав власними очима. Молодий хлопець в свої 18 років при рості 180 см. важив біля 120 кг. Без всяких голодань за пів року скинув біля 30 кг. чи більше. Вже виглядає як із Бухенвальду. Просто дещо змінив спосіб харчування. Абсолютно відмовився від мучного, не їсть після 18 год., не їсть свинини, м"ясо щодня але лише дієтичне (як то курятина і т.і.).
 Приблизний план харчування: вранці вівсянка на молоці, дальше як завжди - звичайна їда але більше салатів, як вище написав - дієтичне м"ясо...
 Ось і все - вірне харчування без зайвих голодань і помірне фізичне навантаження.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #163 : Липня 12, 2014, 07:54:06 07:54 »
Напишу про те, що нещодавно спостерігав власними очима. Молодий хлопець в свої 18 років при рості 180 см. важив біля 120 кг. Без всяких голодань за пів року скинув біля 30 кг. чи більше. Вже виглядає як із Бухенвальду. Просто дещо змінив спосіб харчування. Абсолютно відмовився від мучного, не їсть після 18 год., не їсть свинини, м"ясо щодня але лише дієтичне (як то курятина і т.і.).
 Приблизний план харчування: вранці вівсянка на молоці, дальше як завжди - звичайна їда але більше салатів, як вище написав - дієтичне м"ясо...
 Ось і все - вірне харчування без зайвих голодань і помірне фізичне навантаження.

 :gigi: Я подібне не просто бачив, а відчув на собі, і не в 18 років, а в 36, хоча почувати себе після цього став як в 18 :smiley24:

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #164 : Липня 12, 2014, 08:02:06 08:02 »
Напишу про те, що нещодавно спостерігав власними очима. Молодий хлопець в свої 18 років при рості 180 см. важив біля 120 кг. Без всяких голодань за пів року скинув біля 30 кг. чи більше. Вже виглядає як із Бухенвальду. Просто дещо змінив спосіб харчування. Абсолютно відмовився від мучного, не їсть після 18 год., не їсть свинини, м"ясо щодня але лише дієтичне (як то курятина і т.і.).
 Приблизний план харчування: вранці вівсянка на молоці, дальше як завжди - звичайна їда але більше салатів, як вище написав - дієтичне м"ясо...
 Ось і все - вірне харчування без зайвих голодань і помірне фізичне навантаження.

 :gigi: Я подібне не просто бачив, а відчув на собі, і не в 18 років, а в 36, хоча почувати себе після цього став як в 18 :smiley24:


А я б не повірив, якщо б не спостерігав це на власні очі. Отже, раніше він дуже любив споживати хліб, булки, сухі сніданки...Зараз - повністю без хліба (ну, думаю із часом можна дещо хліб їсти), можливо без картоплі, не їсти після 18. Хочеться їсти - пийте, пийте воду, вона заповнює шлунок і не несе калорій. Хочете їсти - їжте овочі, фрукти, але не калорійну їжу. І ще - працюйте. У мене теж, як написав вище Uki, якщо не зайнятий працею то зростає бажання споживати харчі.


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #165 : Липня 12, 2014, 08:11:36 08:11 »
Напишу про те, що нещодавно спостерігав власними очима. Молодий хлопець в свої 18 років при рості 180 см. важив біля 120 кг. Без всяких голодань за пів року скинув біля 30 кг. чи більше. Вже виглядає як із Бухенвальду. Просто дещо змінив спосіб харчування. Абсолютно відмовився від мучного, не їсть після 18 год., не їсть свинини, м"ясо щодня але лише дієтичне (як то курятина і т.і.).
 Приблизний план харчування: вранці вівсянка на молоці, дальше як завжди - звичайна їда але більше салатів, як вище написав - дієтичне м"ясо...
 Ось і все - вірне харчування без зайвих голодань і помірне фізичне навантаження.

 :gigi: Я подібне не просто бачив, а відчув на собі, і не в 18 років, а в 36, хоча почувати себе після цього став як в 18 :smiley24:


А я б не повірив, якщо б не спостерігав це на власні очі. Отже, раніше він дуже любив споживати хліб, булки, сухі сніданки...Зараз - повністю без хліба (ну, думаю із часом можна дещо хліб їсти), можливо без картоплі, не їсти після 18. Хочеться їсти - пийте, пийте воду, вона заповнює шлунок і не несе калорій. Хочете їсти - їжте овочі, фрукти, але не калорійну їжу. І ще - працюйте. У мене теж, як написав вище Uki, якщо не зайнятий працею то зростає бажання споживати харчі.

Ти знаєш, коли привів в форму та налагодив організм - він сам вірно відчуває що йому треба а що ні. Я противник дієт якихось, їм все що забажаю. Навіть не гребую на сніданок млинців з ікрою чи печінкою, або пенкейки з сиропом та ягодами, просто небагато. Весь секрет в кількостях. Помітив що рідко коли бажаю щось хлібне чи джанкфуд. Але коли схотілось - то їм потроху ретельно пережовуючи, в результаті споживаю мало і насичуюсь швидко. Люблю багато рибного, регулярно споживаю відпарену броколі разом з чимось смачним. Після інтенсивного кардіо завжди дуже хочеться свіжих ягід.
« Останнє редагування: Липня 12, 2014, 08:13:40 08:13 від Uki »

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #166 : Липня 12, 2014, 09:36:51 09:36 »
Uki, фотки давай де ти 150 і де 60,  може дійсно я не маю рації

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #167 : Липня 12, 2014, 09:46:25 09:46 »
...... Пруф в студію. Приймається ендомондо і страва. Я маю на увазі не тур де франс де їздятть генетично модифіковані спортсмени в пелетоні і не знайомих колєг а саме тебе 95 кілограмового нетренованого бичка. До того часу це галімий ***ж.
.. sports-tracker - спецом скачал и поставил на ондроед - вот по дороге додому замерял сегодня, дитанция 13.9 км, средняя скорость 29.9 км/ч, ветра нет, трафик почти весь зеленый (на переезде

Якщо ти можеж зробити 6 підходів по 12 підтягувань то ти практично проф атлет і в тобі не повинно бути жиру, чого ти вліз в цю гілку не знаю. Я зараз і 10 не підтягнусь. А рік назад і 5 не підтягнувся б, 10 кг точно зайвих скинув.

Але от якого біса ти не поставив strava а якусь галіматью? З впертості чи що?
Будь ласка постав страву, вона перераховує підйоми з власної бази рельєфу мвсцевості (можливо то гуглова терейн, не надто важливо) тому що GPS дає величезну похибку по висоті. Крім того дає змогу порівнювати себе з іншими спортсменами (segments). Залогінся, обміняємося ніками, будемо один одному ЧСВ підвищувати кидаючи лайки.

Підйом 100 м на відстані 3 км це гора 4-ї категорії. Потрібно бути дуже натренованим щоб отримати 25 км/год на цьому відрізку.



Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #168 : Липня 12, 2014, 09:49:07 09:49 »
Ну що. Голодую вже 3 добу. Вчора ввечері дуже хотів їсти, але не їв  :super:
Сьогодні вранці вже легше.
Почав відчувати серце. Вчора коли лягав спати чув як воно "тікає", ледве заснув. Сьогодні вранці наче все нормально.
Буду старатися і далі триматися.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #169 : Липня 12, 2014, 09:54:17 09:54 »
Ну що. Голодую вже 3 добу. Вчора ввечері дуже хотів їсти, але не їв  :super:
Сьогодні вранці вже легше.
Почав відчувати серце. Вчора коли лягав спати чув як воно "тікає", ледве заснув. Сьогодні вранці наче все нормально.
Буду старатися і далі триматися.

а як вага?

чи не пробує паморочитися в голові?

скільки днів ще будеш витримувати голодування?
знаєш, це як пробігти запланованих 3 км і сказати собі, а я ще можу 4-ий. і продовжити біг.
« Останнє редагування: Липня 12, 2014, 09:58:25 09:58 від entp »

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #170 : Липня 12, 2014, 09:55:30 09:55 »
Пропоную перенести тему у новий розділ - Здоров'я. http://ukrpravda.net/index.php?board=17.0

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #171 : Липня 12, 2014, 09:58:11 09:58 »
Пропоную перенести тему у новий розділ - Здоров'я. http://ukrpravda.net/index.php?board=17.0
+

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #172 : Липня 12, 2014, 10:45:45 10:45 »
Ну що. Голодую вже 3 добу. Вчора ввечері дуже хотів їсти, але не їв  :super:
Сьогодні вранці вже легше.
Почав відчувати серце. Вчора коли лягав спати чув як воно "тікає", ледве заснув. Сьогодні вранці наче все нормально.
Буду старатися і далі триматися.

а як вага?

чи не пробує паморочитися в голові?

скільки днів ще будеш витримувати голодування?
знаєш, це як пробігти запланованих 3 км і сказати собі, а я ще можу 4-ий. і продовжити біг.

У мене ваги напольні дешеві брешуть, показують на 2 кг більше чим є. Але навіть по ним, починав голодати із 120 кг. Зараз 116,8 кг, за дві з половиною доби голодування.
В голові не паморочиться.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #173 : Липня 12, 2014, 10:56:09 10:56 »

У мене ваги напольні дешеві брешуть, показують на 2 кг більше чим є. Але навіть по ним, починав голодати із 120 кг. Зараз 116,8 кг, за дві з половиною доби голодування.
В голові не паморочиться.

ну, тримайся!  :smiley24:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #174 : Липня 12, 2014, 11:29:36 11:29 »

У мене ваги напольні дешеві брешуть, показують на 2 кг більше чим є. Але навіть по ним, починав голодати із 120 кг. Зараз 116,8 кг, за дві з половиною доби голодування.
В голові не паморочиться.

ну, тримайся!  :smiley24:

Дякую, я хочу поїхати на АТО, але з такою вогою мені там немає чого робити. Боюсь навіть бронік не налізе. Скину вагу до 100 кг і буду щось вирішувати, треба допомогти державі.
П.С. Бачу, що Вас 5-та колона мінусує активно. Держіть плюсик у карму )

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #175 : Липня 12, 2014, 12:48:25 12:48 »
сорри. у велосипедистов и прочих спортсменов - как Вы сказали.
А вот у резких похудальщиков первичная потеря массы - преимущественно из-за воды. Если соль исключить.

Людина на 60% складається з води. Так що втрата води буде однозначно. При схудненні втрачається десь 20-40% жиру і відповідно 60-80% води. В середньому кілограм втраченої ваги - це 300 грам жиру та 700 грам води. Є ще втрати м'язів, які при голодуванні будуть у будь якому випадку. Навіть печінка втрачає свою масу, бо організм "зжирає навіть її".
в першу чергу втрата води,потім втрата м'язової маси і аж потім жиру
тобто після голодування величезна ймовірність що будеш жирним дістрофіком з хворим шлунком

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #176 : Липня 12, 2014, 01:21:22 13:21 »
Цитувати
в першу чергу втрата води,потім втрата м'язової маси і аж потім жиру
тобто після голодування величезна ймовірність що будеш жирним дістрофіком з хворим шлунком
да! да!
человек гробит себя в прямом эфире(

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #177 : Липня 12, 2014, 02:15:54 14:15 »
сорри. у велосипедистов и прочих спортсменов - как Вы сказали.
А вот у резких похудальщиков первичная потеря массы - преимущественно из-за воды. Если соль исключить.

Людина на 60% складається з води. Так що втрата води буде однозначно. При схудненні втрачається десь 20-40% жиру і відповідно 60-80% води. В середньому кілограм втраченої ваги - це 300 грам жиру та 700 грам води. Є ще втрати м'язів, які при голодуванні будуть у будь якому випадку. Навіть печінка втрачає свою масу, бо організм "зжирає навіть її".
в першу чергу втрата води,потім втрата м'язової маси і аж потім жиру
тобто після голодування величезна ймовірність що будеш жирним дістрофіком з хворим шлунком

не вірю.
відкладання жиру - то природній спосіб акумулювати енергію для важких часів.
йому - сотні тисяч років.
якби спершу втрачаося м’ясо, то жирний, але без м’язів вовк не міг би зловити здобич і здох би.

а те, що найперше випалюється жир з м’язових тканин і тому здається, що м’язи зменшилися - то правда.
але треба казати, що не М’ЯЗИ, а % жирів у М’ЯЗАХ.


п.с.
але не так все просто:
Цитувати
В организме человека есть два источника энергии - гликоген (полисахарид), запасается в печени и мышечной ткани. Человек весом 75 кг может запасти 400 грамм гликогена ы мышцах (это 1600 ккал) и 80 грамм - в печени (320 ккал).
Итого - 1920 ккал. Гликоген мышц используется непосредственно мышцой для покрытия собственных энергетических затрат, гликоген печени позволяет поддержать на определённом уровне уровень сахара в крови в целом, что бы "в случае чего" восполнить нехватку там где он (гликоген) нужен.
А вот в жировой ткани можно спрятать намного больше энергии. 1 кг жира - это почти 8750 ккал. Но и нужны они не в повседневной жизни, по крайней мере человеку, который нормально питается и не голодает. Жир спасает животных (и человека) в экстремальных условиях - когда запасы гликогена почти исчерпаны. Ещё спасает от холода - но я видел мало людей которые пользуются своим жиром в этом направлении. То есть, если человек решил поголодать, например, "по Малахову", то организм будет действовать в такой последовательности:
1) поживёт недельку на остатках гликогена, ожидая нормального питания, попутно замедляя обмен веществ что бы адаптироваться к новой схеме энергоснабжения. К концу 2-3 дня начнёт пережигать мышечную ткань (процесс катаболизма), так как этим убъёт сразу двух зайцев - килограмм мышц "съедает" 50 ккал в день, и в то же время они являются более легкоусвояемым топливом по сравнению с жиром.
2) Когда организм через неделю-две понимает, что здравый смысл в хозяине всё ещё не победил (у всех этот процесс "размышлений" занимает разное время, я имею в виду "размышления" организма, а не хозяина - там всё сложнее :-) ) - переходит на использование жировых запасов, но обмен веществ тормозить не перестаёт.
http://vk.com/topic-33118494_25952337

хм..
« Останнє редагування: Липня 12, 2014, 02:24:54 14:24 від entp »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #178 : Липня 12, 2014, 02:28:55 14:28 »
звідти  ж:
Цитувати
Подумайте: даже 10 кг жира - это 87500 ккал, если делить на месяц - это 2917 ккал в день.

то це мене можна місяць не годувати і ще й запас лишиться....

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #179 : Липня 12, 2014, 02:29:58 14:29 »
нет, теряется именно белок, а не липиды. Организму нужно как можно больше энергии и срочно, потому что человек голодает. Самые энергоемкие именно молекулы белка, и при его распаде организм из минимума получает максимум энергии. А молекулы жира уходят в самую последнюю очередь, потому что это типа н/з. Самый лучший довод это что при голодании в ужасное состояние первыми приходят волосы и ногти, там жира вообще ни капли, сплошной белок.