Автор Тема: Взяв курс на похудіння  (Прочитано 48358 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #180 : Липня 12, 2014, 02:58:34 14:58 »
и еще. При голодании организм переходит на режим максимального сбережения энергии и обменные процессы замедляются, а единственный способ сбросить жир — заставить максимально их (процессы) работать. А это только физическая нагрузка. Я представляю человека, который после нескольких дней голодовки попробует поотжиматься. В обморок скорее упадет.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #181 : Липня 12, 2014, 04:08:10 16:08 »
ЕНТП я не дуже вірю "жовтій пресі" та "експертам". Краще читати наукову літературу.
http://repository.crimea.edu/jspui/bitstream/123456789/10556/1/%D0%9C%D0%95%D0%A2%D0%9E%D0%94%D0%98%D0%9A%D0%90%20%D0%A1%D0%9D%D0%98%D0%96%D0%95%D0%9D%D0%98%D0%AF%20%D0%92%D0%95%D0%A1%D0%90.pdf
При крайнем голодании (смерть от голода) ткани человека теряют в весе:
жиры-97%
печень-66%
селезенка-63%
мышцы-30%
кровь-17%
нервные центры-0%

Як бачимо, навіть при смерті від голоду втрачається тільки 30% м'язів.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #182 : Липня 12, 2014, 04:33:22 16:33 »
ну если вы думаете, что белок есть только в мышцах... А вы шо, собираетесь умереть от голода?

Offline slavau

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 7
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #183 : Липня 12, 2014, 07:03:28 19:03 »
Ещё раз прошу: народ, почитайте про кето. Диета переводит организм в режим, когда для энергии в первую очередь жжётся жир, а не углеводы.

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #184 : Липня 12, 2014, 08:16:49 20:16 »
сорри. у велосипедистов и прочих спортсменов - как Вы сказали.
А вот у резких похудальщиков первичная потеря массы - преимущественно из-за воды. Если соль исключить.

Людина на 60% складається з води. Так що втрата води буде однозначно. При схудненні втрачається десь 20-40% жиру і відповідно 60-80% води. В середньому кілограм втраченої ваги - це 300 грам жиру та 700 грам води. Є ще втрати м'язів, які при голодуванні будуть у будь якому випадку. Навіть печінка втрачає свою масу, бо організм "зжирає навіть її".
в першу чергу втрата води,потім втрата м'язової маси і аж потім жиру
тобто після голодування величезна ймовірність що будеш жирним дістрофіком з хворим шлунком

не вірю.
відкладання жиру - то природній спосіб акумулювати енергію для важких часів.
йому - сотні тисяч років.
якби спершу втрачаося м’ясо, то жирний, але без м’язів вовк не міг би зловити здобич і здох би.

а те, що найперше випалюється жир з м’язових тканин і тому здається, що м’язи зменшилися - то правда.
але треба казати, що не М’ЯЗИ, а % жирів у М’ЯЗАХ.


п.с.
але не так все просто:
Цитувати
В организме человека есть два источника энергии - гликоген (полисахарид), запасается в печени и мышечной ткани. Человек весом 75 кг может запасти 400 грамм гликогена ы мышцах (это 1600 ккал) и 80 грамм - в печени (320 ккал).
Итого - 1920 ккал. Гликоген мышц используется непосредственно мышцой для покрытия собственных энергетических затрат, гликоген печени позволяет поддержать на определённом уровне уровень сахара в крови в целом, что бы "в случае чего" восполнить нехватку там где он (гликоген) нужен.
А вот в жировой ткани можно спрятать намного больше энергии. 1 кг жира - это почти 8750 ккал. Но и нужны они не в повседневной жизни, по крайней мере человеку, который нормально питается и не голодает. Жир спасает животных (и человека) в экстремальных условиях - когда запасы гликогена почти исчерпаны. Ещё спасает от холода - но я видел мало людей которые пользуются своим жиром в этом направлении. То есть, если человек решил поголодать, например, "по Малахову", то организм будет действовать в такой последовательности:
1) поживёт недельку на остатках гликогена, ожидая нормального питания, попутно замедляя обмен веществ что бы адаптироваться к новой схеме энергоснабжения. К концу 2-3 дня начнёт пережигать мышечную ткань (процесс катаболизма), так как этим убъёт сразу двух зайцев - килограмм мышц "съедает" 50 ккал в день, и в то же время они являются более легкоусвояемым топливом по сравнению с жиром.
2) Когда организм через неделю-две понимает, что здравый смысл в хозяине всё ещё не победил (у всех этот процесс "размышлений" занимает разное время, я имею в виду "размышления" организма, а не хозяина - там всё сложнее :-) ) - переходит на использование жировых запасов, но обмен веществ тормозить не перестаёт.
http://vk.com/topic-33118494_25952337

хм..
можеш вірити у все що хочеш
деякі вірять в інопланетян і нічо живуть
хоч то не означає що уфіки існують)))))
кажу тобі ,не здівайся над власним тілом
почни правильно жити і споживати їжу і все внормуєцця

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #185 : Липня 12, 2014, 10:18:53 22:18 »
Гонта правий. Ні в якому разі не голод. Пам"ятаю коли вирішив скинути весь жир - додав до спорту скорочення свого раціону на дві третини. Перші  півтора два місяці трясло організм як коли палити кидаєш, потім відразу полегшення і прекрасне почуття. В такому режимі жив 9 місяців - все зійшло. Після цього трохи додав до раціону (зараз десь 50% від того що споживав раніше), організму вистачає з головою. І більше просто не можу їсти - вважаю мазохізмом.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #186 : Липня 13, 2014, 12:26:56 00:26 »
Квант, я колись голодував 21 день (жив тільки на воді). За три тижні скинув 13 кілограмів, з яких 7 повернулись протягом першого ж місяця після виходу з голоду, причому що я не жер усе підряд і взагалі намагався стримуватись. Просто організм після такого різкого шоку "перелякався" і по-можливості при першій нагоді став відновлювати запаси "на чорний день" - навіть якщо я їв самі салатики. Метаболізм не обдуриш. Голодував ще пару раз по тижню-два, але то все дурня, спосіб скинути швидко кілограми для лінивих, що не хочуть регулярно місяцями та роками займатись спортом. Я спорт теж не сильно люблю, максимум полюбляю довгі піші прогулянки по лісу\горах, та велосипед, тому свого часу бавився у голодування.

Минулого року спробував інший спосіб. Давно помітив, що мій організм не зовсім добре реагує на вироби з борошна. Вирішив зробити експеримент і перестав вживати в їжу будь-що, де є "тісто". Тобто з раціону зникли не тільки хліб, булки та макарони, але і всякі пєльмєні, вареники, піцци та взагалі цілі "кулінарні комплекси" типу "перекусон з канапкою" чи "чай/кава з пєченьками, вафельками чи сухариками". Тримався цього рівно 6 місяців, ніяким спортом спеціально не займався, за цей час само-собою "пішло" 7-8 кілограмів, в середньому трохи більше кілограма за місяць, швидкість втрати ваги була стабільно-лінійною. Найголовніше - за цей час повністтю забув про декотрі хронічні болячки, пов"язані з животом. Найважче було психолочно триматись обраного курсу - тільки коли виключив усе, в чому є хоч крапля борошна я помітив, яку значну частину в нашій кухні воно займає.

Але коли після 6 місяців знову почав вживати хліб, то усе повернулось - і вага, і болячки.  Бачу, що мені особисто таки варто взагалі відмовитсь від борошна взагалі.

Дякую за інформацію щодо Вашого досвіду. У 2005 році я з 131 кг схуднув до 106 кг, але протягом 2 місяців набрав вагу до 124 кг. Голодав 1 день, потім їв дуже мало. Скидав за два дні один кілограм.
Зараз у мене задача скинути вагу як можна більше і я буду зі всіх сил її тримати. Маю важити 80 кг (максимум 85 кг). Якщо я буду бачити, що у мене знову буде рости живіт, боки і т.д. То знову на голодовку і дієти. Проблема в тому, що якщо схуднув не до кінця, то на "око" не видно різниці між 106 кг і скажемо 115 кг. Саме тому, я хочу скинути повністю зайву вагу. І хочу зробити це швидко.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #187 : Липня 13, 2014, 07:48:18 07:48 »
Квант, я колись голодував 21 день (жив тільки на воді). За три тижні скинув 13 кілограмів, з яких 7 повернулись протягом першого ж місяця після виходу з голоду, причому що я не жер усе підряд і взагалі намагався стримуватись. Просто організм після такого різкого шоку "перелякався" і по-можливості при першій нагоді став відновлювати запаси "на чорний день" - навіть якщо я їв самі салатики. Метаболізм не обдуриш. Голодував ще пару раз по тижню-два, але то все дурня, спосіб скинути швидко кілограми для лінивих, що не хочуть регулярно місяцями та роками займатись спортом. Я спорт теж не сильно люблю, максимум полюбляю довгі піші прогулянки по лісу\горах, та велосипед, тому свого часу бавився у голодування.

Минулого року спробував інший спосіб. Давно помітив, що мій організм не зовсім добре реагує на вироби з борошна. Вирішив зробити експеримент і перестав вживати в їжу будь-що, де є "тісто". Тобто з раціону зникли не тільки хліб, булки та макарони, але і всякі пєльмєні, вареники, піцци та взагалі цілі "кулінарні комплекси" типу "перекусон з канапкою" чи "чай/кава з пєченьками, вафельками чи сухариками". Тримався цього рівно 6 місяців, ніяким спортом спеціально не займався, за цей час само-собою "пішло" 7-8 кілограмів, в середньому трохи більше кілограма за місяць, швидкість втрати ваги була стабільно-лінійною. Найголовніше - за цей час повністтю забув про декотрі хронічні болячки, пов"язані з животом. Найважче було психолочно триматись обраного курсу - тільки коли виключив усе, в чому є хоч крапля борошна я помітив, яку значну частину в нашій кухні воно займає.

Але коли після 6 місяців знову почав вживати хліб, то усе повернулось - і вага, і болячки.  Бачу, що мені особисто таки варто взагалі відмовитсь від борошна взагалі.

Дякую за інформацію щодо Вашого досвіду. У 2005 році я з 131 кг схуднув до 106 кг, але протягом 2 місяців набрав вагу до 124 кг. Голодав 1 день, потім їв дуже мало. Скидав за два дні один кілограм.
Зараз у мене задача скинути вагу як можна більше і я буду зі всіх сил її тримати. Маю важити 80 кг (максимум 85 кг). Якщо я буду бачити, що у мене знову буде рости живіт, боки і т.д. То знову на голодовку і дієти. Проблема в тому, що якщо схуднув не до кінця, то на "око" не видно різниці між 106 кг і скажемо 115 кг. Саме тому, я хочу скинути повністю зайву вагу. І хочу зробити це швидко.

Якщо хочеш щоб це помітно було то рекомендую таки повністю раз і назавжди змінити спосіб життя. Активність потрібна, та і порції тупо урізати в три рази. Очевидно що та кількість яку ти їси завелика, але твій організм звик до неї. Треба перевчити організм, адаптувати до меньших кількостей. Це трохи боляче, але реально. Голодовка не адаптує організм нідочого, а лише виснажує його.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #188 : Липня 15, 2014, 12:08:14 12:08 »
Сьогодні уже 6 день. П'ю тільки чай (пів літри за день з 2 чайними ложечками цукру на цей об'єм). Вчора затоптав пів апельсину. На днях перейду на голодування з мінімальним споживанням їжі (100-300 ккалорій в день).
Було 120 кг, на 6 день - 114 кг.
« Останнє редагування: Липня 15, 2014, 12:11:06 12:11 від Kvant »

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #189 : Липня 15, 2014, 02:51:20 14:51 »
Якщо хочеш щоб це помітно було то рекомендую таки повністю раз і назавжди змінити спосіб життя. Активність потрібна, та і порції тупо урізати в три рази. Очевидно що та кількість яку ти їси завелика, але твій організм звик до неї. Треба перевчити організм, адаптувати до меньших кількостей. Це трохи боляче, але реально. Голодовка не адаптує організм нідочого, а лише виснажує його.
100%

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #190 : Липня 15, 2014, 07:12:52 19:12 »
пол литра воды в день? маловато будет. А не боитесь, что в результате резкого похудения станете похожим на шарпея, таким же в складочку?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #191 : Липня 17, 2014, 10:26:49 10:26 »
2 Kvant - як ти?

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #192 : Липня 17, 2014, 01:15:40 13:15 »
поллитра воды в день при такой жаре прямой путь к обезвоживанию. Как бы в больницу не загремел.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #193 : Липня 18, 2014, 11:59:14 11:59 »
2 Kvant - як ти?

Сьогодні 9-й день мого похудіння. Голодування закінчив на 7 день, почав потрохи їсти. Зранку вага була 112,7 кг. Останні три дні почав ходити, мінімум годину за день. Їм два-три рази на день, але ДУЖЕ мало. Щоб збити бажання до солодкого їм одну маленьку печенюшку в день. Я так зрозумів, що зараз темп похудіння впав до 400-500 гр. за день. Сьогодні вже почав робити невеликі фізичні навантаження (10+5 разів віджався від підлоги, зробив зарядку (хорошу з потом). Завтра вже дам більші навантаження на руки (у мене ще є гантелі по 6 кг) та буду качати прес. Також планую збільшити аеробні навантаження до 2-3 годин ходіння пішком.

П.С. Дивно, але води почав пити більше. Випиваю уже не пів літри, а більше літри в день. П'ю, коли хочу і стільки хочу.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #194 : Липня 22, 2014, 06:42:06 06:42 »
2 Kvant - як ти?

Сьогодні 9-й день мого похудіння. Голодування закінчив на 7 день, почав потрохи їсти. Зранку вага була 112,7 кг. Останні три дні почав ходити, мінімум годину за день. Їм два-три рази на день, але ДУЖЕ мало. Щоб збити бажання до солодкого їм одну маленьку печенюшку в день. Я так зрозумів, що зараз темп похудіння впав до 400-500 гр. за день. Сьогодні вже почав робити невеликі фізичні навантаження (10+5 разів віджався від підлоги, зробив зарядку (хорошу з потом). Завтра вже дам більші навантаження на руки (у мене ще є гантелі по 6 кг) та буду качати прес. Також планую збільшити аеробні навантаження до 2-3 годин ходіння пішком.



Старайся навантажувати себе більше. Чередуй ходіння з пробіжками. Навантажуй тіло по повній, воно повинно звикати до більших навантажень. Я зараз спокійно проїзджаю на вєліку 20 км за 50 хвилин і абсолютно не заморююсь. Раніше про таке міг лише мріяти, але поступово збільшуючи навантаження дійшов до цього.

Offline Картинка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 137
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #195 : Липня 22, 2014, 09:53:47 21:53 »
Kvant, как ты себя чувствуешь?

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #196 : Липня 23, 2014, 08:26:28 20:26 »
Kvant, як справи у Вас ?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #197 : Серпня 10, 2014, 10:23:06 10:23 »
Kvant, як справи у Вас ?

поки з похудінням закінчив (обставини). буду брати себе в руки і знову пробувати.

Offline Парамонов Олександр

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #198 : Березня 18, 2016, 07:42:12 19:42 »
Мучити свій організм голодом не варто. Краще почати їсти 5 разів на день, але малими порціями, відмовитись від мучного і алкоголю, конфети замінити на фрукти , а цукор на мед.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #199 : Березня 18, 2016, 08:45:21 20:45 »
Мучити свій організм голодом не варто.
Краще почати їсти 5 разів на день, але малими порціями, відмовитись від мучного і алкоголю, конфети замінити на фрукти , а цукор на мед.
Не забувайте також в ПОСТ развантажувати власний органiзм.
Так, як це робили нашi батьки та iх батьки - багато рокiв тому...
 :smilie7:

Offline Volodia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 102
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #200 : Березня 25, 2016, 11:33:45 23:33 »
Лутше сесьть на диету нормальною и питатся праильно я так и делаю, а что б не надоело постоянно что-то новое готовлю рецепти постоянно отсюда беру http://tvoirecepty.ru/recepty/nizkokalorijnye

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #201 : Березня 26, 2016, 09:23:49 09:23 »
Лутше сесьть на диету нормальною и питатся праильно я так и делаю, а что б не надоело постоянно что-то новое готовлю рецепти постоянно отсюда беру http://tvoirecepty.ru/recepty/nizkokalorijnye
Займайтесь ранковою зарядкой та не думайте про iжу.
 :smilie7:

Offline Volodia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 102
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #202 : Квітня 21, 2016, 05:00:50 17:00 »
я хочу почати бігати але ніяк не можу себе заставити. Що робити?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #203 : Квітня 21, 2016, 09:06:07 21:06 »
я хочу почати бігати але ніяк не можу себе заставити.
Що робити?
Якщо проблеми з судинами та (або) сердцем - пройдiть консультацiю у дiльничого терапевта.
Памятайте - самолiкування, особливо за народними методами... - може зашкодити здоров'ю.
Якщо коротко - лiкарi радять - здоровий сон, ранок з невиликою зарядкою (до 10хв), контрастный душ.
Iжа - помiрна - без кави та алкоголю.
Зважте на те, що лише дiетолог може пiдiбрати вам потрiбну дiету за вашою вагою та медичною картою.
 :smilie7:

Offline dalila

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 397
  • Стать: Жіноча
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #204 : Липня 06, 2016, 02:15:30 14:15 »
Лучше всего воспитать в себе дисциплину правильного питания. Отказаться от мучного, сладкого, жирного (навсегда!) исключить перекусы между приемами пищи. Не есть после 18-00, и не пить ничего. (Про яблочко перед сном забудьте)  Делать один раз в неделю разгрузочный день. Хотя бы минимальные физические нагрузки (пробежка по утрам, гимнастика перед сном) -  и тогда все с весом будет нормально. Диеты не советую -и для здоровья вредно, и после ее окончания вес набирается еще больше.

Offline Vasa

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 124
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #205 : Липня 14, 2016, 07:10:45 19:10 »
я взявся серйозно за похудання, мені порадили їсти але по трошки і більше разів на день, саме краще сідати на продукти "верес" я так і зробив купляю тут https://listex.info/tm/veres

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #206 : Липня 14, 2016, 09:18:23 21:18 »
Лучше всего воспитать в себе дисциплину правильного питания. Отказаться от мучного, сладкого, жирного (навсегда!) исключить перекусы между приемами пищи.
Не есть после 18-00, и не пить ничего.
(Про яблочко перед сном забудьте) 
Делать один раз в неделю разгрузочный день. Хотя бы минимальные физические нагрузки (пробежка по утрам, гимнастика перед сном) -  и тогда все с весом будет нормально. Диеты не советую -и для здоровья вредно, и после ее окончания вес набирается еще больше.
И долго вы с такой-то "диетой" протяните - до утра?..
И что утром - завтрак из трех блюд или сразу обед?..
Не мучайте себя диетами и "разгрузками" -  все это глупость и весьма часто приводит к депрессиям  и пр. "капризам" организма.
От мучного и сладкого... вполне можно отказаться.
Но врядли вы протяните 6 часов вечерней "загрузки" Телевизором, Интернетом или иными делами..., если ложитесь спать в 00.00 часов.
 :smilie7:

Offline Useynd

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 39
  • Стать: Жіноча
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #207 : Липня 19, 2016, 01:55:04 13:55 »
Думаю, дієти - це не дієвий спосіб схуднути. Якщо хочете скинути вагу на постійній основі, потрібно змінювати життя. Наприклад, зайнятися якимсь спортом чи записатися в тренажерний зал, відмовити собі в шкідливих звичках і неправильній їжі.... тоді буде результат. Під час активних тренувань можна для підтримки організму спробувати жиросжигатели клома фарма, але при умові, що тренування пропускати не можна, інакше не подіють... І головне пам'ятати, що найважча робота - це робота над собою :love:

Offline Usei

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 39
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #208 : Липня 22, 2016, 11:33:03 11:33 »
Главное ко всем методам подходить с умом и прислушиваться к своему организму.
Мне подошла система питания -60, чередование кардио и силовых тренировок. Ну и стараюсь свободное время проводить активнее, чем раньше. Результат не заставил себя ждать)

Offline dalila

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 397
  • Стать: Жіноча
Re: Взяв курс на похудіння
« Reply #209 : Вересня 15, 2016, 11:52:29 23:52 »
Тренировки в первую очередь один из самых эффективных способов похудеть. Мой брат долго мучился на всяких диетах, и результата не было пока не пошел в тренажерный зал. Жировая прослойка постепенно пропала, мышцы вошли в тонус. Теперь он пьет протеиновый коктейль такой и результат все лучше и лучше. Он очень полезен, так как в его состав помимо белка входит витаминно-минеральный комплекс.