Автор Тема: знову біда  (Прочитано 16277 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
знову біда
« : Липня 11, 2014, 12:55:04 12:55 »
Багато наших загинуло

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: знову біда
« Reply #1 : Липня 11, 2014, 12:55:36 12:55 »
Прикордонники?

Offline mastichny

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: знову біда
« Reply #2 : Липня 11, 2014, 01:01:30 13:01 »
Багато наших загинуло
...І прикордонники і пишуть про 79 бригаду...
Якщо правда, то біда знову...
Костянтин Поляков
około godziny temu · Edytowany
Після сьогоднішньої ночі першого батальйону 79-ої по суті не існує. 50 200-х, 150 300-х. Вічна пам'ять загиблим. Вічна слава живим

  • Гість
Re: знову біда
« Reply #3 : Липня 11, 2014, 01:04:09 13:04 »
Після сьогоднішньої ночі першого батальйону 79-ої по суті не існує. 50 200-х, 150 300-х. Вічна пам'ять загиблим. Вічна слава живим

Нема слів. Ну для чого ТАК воювати? Якщо не вдається без жертв - накритим бомбами к єбеням!

Ми ж втрачаємо відчуття реальності... перестаємо бути людьми, коли дізнаємося, що гинуть наші, українці, в такій кількості.

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: знову біда
« Reply #4 : Липня 11, 2014, 01:04:19 13:04 »
та хз
по 5 му токашо  подтвердили 4 погибших а 25 не подтверждено , надеемся :smilie2:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: знову біда
« Reply #5 : Липня 11, 2014, 01:06:48 13:06 »
В Луганської обл. біля с.Зеленопілля терористи з установки "Град" накрили залпами 24-у моторизовану бригаду (Яворівщина, Львівська обл.) та прикордонників
Близько 30 вбитих, велика кількість поранених

Це? Але це 24-а...
Біда. Скільки вже тих градів буде. Чи не зосередити всі сили на перекритті кордону, щоб не лізло всяке гівно з рашки...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: знову біда
« Reply #6 : Липня 11, 2014, 01:10:06 13:10 »
Терористи вбили близько 30 і поранили близько 100 військових біля Зеленопілля 11.07.2014



 Терористи з установок "Град" обстріляли позиції сил Антитерористичної операції (АТО) біля Зеленопілля, є загиблі серед військовослужбовців. Терористи розстріляли позиції АТО з "Граду" / verytinywars.blogspot.com Про це УНІАН повідомив речник АТО Владислав Селезньов. «Факт того, що по Зеленопіллю бойовики з «Градів» відпрацювали - так,  серед наших сил є втрати - так, деталі будуть пізніше і швидше за все на  найвищому рівні», - сказав він. «Підтверджую ці події, але поки ніяких деталей сказати не можу, кількість жертв уточнюється», - додав речник АТО. Водночас активіст Майдану Володимир Парасюк написав у соцмережі: «Щойно  повідомили дуже неприємну новину. Сьогодні в 5 год. ранку біля  с.Зеленопілля Луганської обл. російські бойовики з установки "Град"  обстріляли наших хлопців з 24 моторизованої бригади (Яворівщина,  Львівська обл.) Велика кількість поранених і вбитих. Зв’язку немає, все  згоріло. Підмога не приходить». «Про цей жах мені повідомив мій побратим, який зараз там», - додав він. За словами Парасюка, за неофіційними даними кількість загиблих наших військовослужбовців - близько 30 осіб та більш як 100 поранених. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖСили АТО знищили "Град" і 2 танки бойовиків, які атакували аеропорт Луганська - Тимчук У Раді національної безпеки та оборони поки не підтверджують і не спростовують інформацію, яка з'явилась в інтернеті. Як передає кореспондент УНІАН, речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко, сьогодні на брифінгу в Києві, відповідаючи на запитання  журналістів, зауважив, що інформація уточнюється. “Інформацію з приводу військовослужбовців ми зараз уточнюємо і на 17 годину дамо чітку відповідь”, - сказав Лисенко. За його словами, станом на 12.00 є інформація, що протягом останньої  доби загинуло троє військовослужбовців і 25 отримали поранення, всім  пораненим надається необхідна медична допомога і лікування. Також Лисенко додав, що перевіряється інформація про прибуття до Луганська російського танків.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/938615-teroristi-vbili-blizko-30-i-poranili-blizko-100-viyskovih-bilya-zelenopillya.html

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: знову біда
« Reply #7 : Липня 11, 2014, 01:10:45 13:10 »
Результати "перемир'я" наочно...

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Re: знову біда
« Reply #8 : Липня 11, 2014, 01:12:04 13:12 »
В Луганської обл. біля с.Зеленопілля терористи з установки "Град" накрили залпами 24-у моторизовану бригаду (Яворівщина, Львівська обл.) та прикордонників
Близько 30 вбитих, велика кількість поранених

Це? Але це 24-а...
Біда. Скільки вже тих градів буде. Чи не зосередити всі сили на перекритті кордону, щоб не лізло всяке гівно з рашки...

А в это время намечаются переговоры о тексте ассоциации... россия + европа, ну и конечно же наши..

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: знову біда
« Reply #9 : Липня 11, 2014, 01:13:05 13:13 »
А ще конституційний процес розгорнемо...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: знову біда
« Reply #10 : Липня 11, 2014, 01:16:21 13:16 »
Результати "перемир'я" наочно...

нема кому цього зрозуміти...
народ крутиться між перемир"ям, "всіх розбомбити" і ще фіг зає чим...
а влада добровольцям зброю не дає...

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: знову біда
« Reply #11 : Липня 11, 2014, 01:17:03 13:17 »
Коли українська армія почала "брати в кільце" лугандонію і "відновлювати контроль" кордону,  мені здалося що ми самі почали влазити в оточення. Одна справа намагатися брати Словянськ в кільце, де поряд міцний тил, і зовсім інше влазити в вузький і довгий коридор між лугандою і рашкою. Тепер на цих сотнях км будуть велики проблеми. Хтось  Пєтю підставив з таким планом.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: знову біда
« Reply #12 : Липня 11, 2014, 01:17:46 13:17 »
Результати "перемир'я" наочно...
А в нас зараз перемир"я?

Взагалі-то перемир"я може бути тоді, коли війна йде.
А українська держава умудряється оголошувати перемир"я без визнання факту, що в нас війна йде :fp2. Наші військові гинуть, як виявляється, не на війні, а під час навчань та маневрів  :weep:

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: знову біда
« Reply #13 : Липня 11, 2014, 01:20:11 13:20 »
.. йобане Хуйло - шоб ти сдохло тварюко!  :smilie9:

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: знову біда
« Reply #14 : Липня 11, 2014, 01:21:20 13:21 »
Коли українська армія почала "брати в кільце" лугандонію і "відновлювати контроль" кордону,  мені здалося що ми самі почали влазити в оточення. Одна справа намагатися брати Словянськ в кільце, де поряд міцний тил, і зовсім інше влазити в вузький і довгий коридор між лугандою і рашкою. Тепер на цих сотнях км будуть велики проблеми. Хтось  Пєтю підставив з таким планом.

в кільце брати необхідно, але значно більшими силами та швидше...

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Re: знову біда
« Reply #15 : Липня 11, 2014, 01:22:41 13:22 »
Войну можно выиграть мобилизовав только все сили и экономику. Информационная пропаганда, военное положение, перекрыть газ, любой транзит, разрыв дип. отношений .. и похоже не только с россией, официально запросить военную помощь. В кошки мышки с кремлем не получится..

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: знову біда
« Reply #16 : Липня 11, 2014, 01:24:17 13:24 »
Войну можно выиграть мобилизовав только все сили и экономику. Информационная пропаганда, военное положение, перекрыть газ, любой транзит, разрыв дип. отношений .. и похоже не только с россией, официально запросить военную помощь. В кошки мышки с кремлем не получится..

+100
Це ж класика військової науки. Не можна гратись в АТО, перемир'я, перемовини, слухати міжнародних чиновників, куплених ворогом...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: знову біда
« Reply #17 : Липня 11, 2014, 01:26:56 13:26 »
Коли українська армія почала "брати в кільце" лугандонію і "відновлювати контроль" кордону,  мені здалося що ми самі почали влазити в оточення. Одна справа намагатися брати Словянськ в кільце, де поряд міцний тил, і зовсім інше влазити в вузький і довгий коридор між лугандою і рашкою. Тепер на цих сотнях км будуть велики проблеми. Хтось  Пєтю підставив з таким планом.

в кільце брати необхідно, але значно більшими силами та швидше...

Технику нужно выбивать. Как угодно. Авиация, артилерия, диверсанты. чтоб суки колорадские знали. Приблизился к технике - труп.
Тех кто стрелял с градов (всю цепочку кто крутился вокруг поставки) - вычилить и ... сообразно военному времени...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: знову біда
« Reply #18 : Липня 11, 2014, 01:28:29 13:28 »
Войну можно выиграть мобилизовав только все сили и экономику. Информационная пропаганда, военное положение, перекрыть газ, любой транзит, разрыв дип. отношений .. и похоже не только с россией, официально запросить военную помощь. В кошки мышки с кремлем не получится..

+100
Це ж класика військової науки. Не можна гратись в АТО, перемир'я, перемовини, слухати міжнародних чиновників, куплених ворогом...
По классике (мне так диллетанту кажется) войну надо переносить на территорию россии... :smilie2: А это такая дурная война, что это может быть самой большой ошибкой, может этого хуйлу и надо  :smilie2: :smilie2:

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Re: знову біда
« Reply #19 : Липня 11, 2014, 01:29:32 13:29 »
Тот газ сейчас и так не поступает. Почему чтоб европа не несла убытков должны платить мы? Где тот англичанин который пол года назад говорил мол почему это мы должны платить за слабость? Так вот, почему мы теперь должны платить за слабость? Перекрыв транзит европа быстрее решит как дальше жить без любимой россии.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: знову біда
« Reply #20 : Липня 11, 2014, 01:30:16 13:30 »
Войну можно выиграть мобилизовав только все сили и экономику. Информационная пропаганда, военное положение, перекрыть газ, любой транзит, разрыв дип. отношений .. и похоже не только с россией, официально запросить военную помощь. В кошки мышки с кремлем не получится..
Таки так. Дивує якийсь інфантильне відношення до подій, чи що. З часу захоплення слав'янської РДА купкою диверсантів світ дуже змінився, йде повномасштабна війна, а ми все ще робимо вигляд, що ганяємо якихось сраних уголовників. Сумно.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: знову біда
« Reply #21 : Липня 11, 2014, 01:34:00 13:34 »
Коли українська армія почала "брати в кільце" лугандонію і "відновлювати контроль" кордону,  мені здалося що ми самі почали влазити в оточення. Одна справа намагатися брати Словянськ в кільце, де поряд міцний тил, і зовсім інше влазити в вузький і довгий коридор між лугандою і рашкою. Тепер на цих сотнях км будуть велики проблеми. Хтось  Пєтю підставив з таким планом.

в кільце брати необхідно, але значно більшими силами та швидше...

Технику нужно выбивать. Как угодно. Авиация, артилерия, диверсанты. чтоб суки колорадские знали. Приблизился к технике - труп.
Тех кто стрелял с градов (всю цепочку кто крутился вокруг поставки) - вычилить и ... сообразно военному времени...

для початку техніку треба не допускати...
потім - знищувати все знайдене...
жодних дій на території раші ми собі дозволити не можемо, легше забезпечити 50 км буферну зону на своїй території...

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: знову біда
« Reply #22 : Липня 11, 2014, 01:36:09 13:36 »
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: знову біда
« Reply #23 : Липня 11, 2014, 01:37:24 13:37 »
Коли українська армія почала "брати в кільце" лугандонію і "відновлювати контроль" кордону,  мені здалося що ми самі почали влазити в оточення. Одна справа намагатися брати Словянськ в кільце, де поряд міцний тил, і зовсім інше влазити в вузький і довгий коридор між лугандою і рашкою. Тепер на цих сотнях км будуть велики проблеми. Хтось  Пєтю підставив з таким планом.

в кільце брати необхідно, але значно більшими силами та швидше...

Технику нужно выбивать. Как угодно. Авиация, артилерия, диверсанты. чтоб суки колорадские знали. Приблизился к технике - труп.
Тех кто стрелял с градов (всю цепочку кто крутился вокруг поставки) - вычилить и ... сообразно военному времени...

для початку техніку треба не допускати...
потім - знищувати все знайдене...
жодних дій на території раші ми собі дозволити не можемо, легше забезпечити 50 км буферну зону на своїй території...

Так лучше конечно. Гарантированно мочить на входе. Пусть везут... со 100% гарантией ее накрытия - не навозятся.

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Re: знову біда
« Reply #24 : Липня 11, 2014, 01:38:13 13:38 »


Для любителей фотографии есть спец. сайты, ты з-л своими творчеством!

Чупс

  • Гість
Re: знову біда
« Reply #25 : Липня 11, 2014, 01:38:21 13:38 »
Не розумію. Град же - це не автомат, це не собака, це не коробка цукерок. Його ж повітря видно! Авіарозвідки у нас нема? Казали, США нам передають дані з супутників, також нічого нема?

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: знову біда
« Reply #26 : Липня 11, 2014, 01:38:58 13:38 »
Коли українська армія почала "брати в кільце" лугандонію і "відновлювати контроль" кордону,  мені здалося що ми самі почали влазити в оточення. Одна справа намагатися брати Словянськ в кільце, де поряд міцний тил, і зовсім інше влазити в вузький і довгий коридор між лугандою і рашкою. Тепер на цих сотнях км будуть велики проблеми. Хтось  Пєтю підставив з таким планом.

в кільце брати необхідно, але значно більшими силами та швидше...

По факту маємо на сьогодні десятки загиблих і покалічених лише за одну ніч і ранок. Більших сил в нас нема і швидше нічого не буде.  Вздовж кордону починається мясорубка, бо наші затиснуті з обох боків. За ніч російські безпілотники виявляють місця дислокації наших загонів, дають координати бойовикам, ті туди підтягують "гради" і дають залп. Чи цього не розуміють в генштабі чи де там ще?

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: знову біда
« Reply #27 : Липня 11, 2014, 01:39:41 13:39 »
Для любителей фотографии есть спец. сайты, ты з-л своими творчеством!
ты еще больше з-л, стратег в домашних тапочках.
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: знову біда
« Reply #28 : Липня 11, 2014, 01:40:16 13:40 »
Не розумію. Град же - це не автомат, це не собака, це не коробка цукерок. Його ж повітря видно! Авіарозвідки у нас нема? Казали, США нам передають дані з супутників, також нічого нема?
Що вже казати про колони з десятків одиниць бронетехніки та вантажівок. Звісно, якась причина є, котра дозволяє їм спокійно рухатись по Україні. Але яка?

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Re: знову біда
« Reply #29 : Липня 11, 2014, 01:42:21 13:42 »
Для любителей фотографии есть спец. сайты, ты з-л своими творчеством!
ты еще больше з-л, стратег в домашних тапочках.

стратег и герой борьбы с диванными вояками, это вообще последнее го-вно