Автор Тема: Личное (поржать). Моя невеста ушла к бывшему  (Прочитано 48978 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Личное (поржать). Моя невеста ушла к бывшему
« Reply #180 : Квітня 24, 2016, 06:54:09 18:54 »
Цікаво, чим це закінчилося?

Offline Cawko

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Стать: Чоловіча
Re: Личное (поржать). Моя невеста ушла к бывшему
« Reply #181 : Січня 06, 2017, 02:19:41 14:19 »
Ну что тут скажешь,есть у меня на примете один 100%ий способ как вам забыть об этом всем,просто заходите в интимные объявления Киева и выбирайте там себе спутницу которая развеет всю вашу печаль! В свое время пришлось на себе проверить и скажу вам очень даже!
Не красота вызывает любовь, а любовь заставляет нас видеть красоту.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Личное (поржать). Моя невеста ушла к бывшему
« Reply #182 : Січня 21, 2017, 09:08:33 09:08 »
Ну что тут скажешь,есть у меня на примете один 100%ий способ как вам забыть об этом всем,просто заходите в интимные объявления Киева и выбирайте там себе спутницу которая развеет всю вашу печаль! В свое время пришлось на себе проверить и скажу вам очень даже!
Досвiд багаторiчного спiлкування в Мережi, на сайтах знайомств... пiдказуе, що взагалi нi хто нi кого не шукае.
Народ просто спiлкуеться.
А деякi... взагалi в маскарад граються - начебто "жiнка", яка шукае свое щастя... виявилася... чоловiком, якому просто цiкаво, скiльки самцiв "познайомляться" з "принцесою", де в анкетi були чужi свiтлини, позиченi з рiзних сайтiв.
Я порадив би вам реальнi стосунки знайомтсва - на курортах, в подорожах, туристичнi походи, де люди хоча б тиждень бачать друг друга та спiлкуеться реально, а не вiртуально.
 :smilie7:

Offline Andrey

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 10
Re: Личное (поржать). Моя невеста ушла к бывшему
« Reply #183 : Червня 23, 2017, 12:57:50 12:57 »
Цікаво, чим це закінчилося?
Тот же вопрос, автор, чем все закончилось?