Автор Тема: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха  (Прочитано 5046 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« : Березня 25, 2014, 02:50:16 14:50 »
 Ігор Тенюх виконував обов’язки міністра оборони менше місяця. Це єдиний військовик, який уже у воєнний час не побоявся взяти на себе відповідальність керувати напіврозваленою армією. Го(ло)внокомандувач від ВРУ думав, що перед ним – штабний пацюк, який не буде здатним очолити війну з Росією. Однак забув, що перед ним – націоналіст та фахівець високого класу. Крим – це його тема (подивіться біографію нижче). Його тема – захист держави і його тема – така необхідна у розікраденому й заселеному ворожою агентурою міністерстві люстрація.
Тенюха принесено в жертву боягузливому керівництву держави не без руки Кремля. Він був кісткою в горлі Москві ще за часів їхньої інтервенції в Грузію. Тоді флот під командуванням Ігоря Тенюха загородив вхід до Севастопольської бухти російським кораблям. Це було важливим кроком, адже чорноморський флот РФ брав участь у інтервенції. Також його називають ідеологом інформаційної війни проти базування ЧФ РФ у Криму. Відколи він очолював ВМС України (2006-2010) – докладав усіх зусиль, аби позбутися цієї порохової діжки. Зараз вона вибухнула. Тенюх попереджав. І був готовим до війни. Тепер критикани вже нагодовані.
Досі ви не чули Тенюха. Може тепер звернете увагу на те, що він робив. Отже:
1. Міністр оборони Ігор Тенюх наполягав на введенні воєнного стану і здійсненні військового прориву у Крим. Однак за місяць анексії не ухвалено рішення про введення надзвичайного стану або воєнного стану. Військо виконує виключно політичні рішення. На підставі рішення РНБО та Указу Президента або рішення ВРУ. В нас мирний час, тому дозвіл на знищення майна і зброї має дати РНБО та вище керівництво держави.
2. Міністр оборони для вирішення правової ситуації виведення військ за межі військових частин і приведення армії з першого дня вимагав оголошення військових навчань. Усі були проти. Тенюх наполіг і уперше за останні роки проведено масштабні навчання з реальними бойовими стрільбами, залученням авіації.
3. Безпосереднє керівництво армією та віддання наказів здійснює Генштаб. Солдати згідно з військовим статутом мають право застосовувати зброю, окремо усім військовим у Криму було віддано накази застосовувати зброю.
4. Міністр Тенюх вимагав негайно створити Урядову комісію – досі не створено.
5. Міністр оборони з першого дня вимагав провести мобілізацію. З запізненням ухвалено рішення про часткову відмобілізацію. Вперше з часів війни в Афганістані і вперше в роки Незалежності – проведено відмобілізацію в ЗСУ та оголошено набір у Національну гвардію. На цьому етапі планується залучити 40000.
6. Коли Тенюх був призначений усі кораблі уже були заблоковані. Тенюх дав наказ «Сагайдачному» йти в Одесу, а не в Севастополь, чим врятував його від полону і захоплення. Тенюх передислокував усю морську авіацію в Миколаїв.
7. Росія не хоче бачити міністра оборони націоналіста. Російські плани – деморалізація, компрометація української влади і керівництва ЗСУ.
8. Міністр почав очищення ЗСУ і Генштабу від агентури Москви.
9. Міністр почав перекривати корупційні схеми і фінансові зловживання, зокрема у департаменті закупівлі майна.

Біографія Ігоря Тенюха
• У 1982 завершив навчання у Ленінградському вищому військово-морському училищі імені М. В. Фрунзе.
• З 1982 — командир мінно-торпедної бойової частини корабля ВМФ СРСР.
• У 1983–1991 — командир рейдового тральщика, командир перегінного екіпажу, старший помічник командира морського тральщика, командир морського тральщика, начальник відділу зберігання озброєння і техніки бази мінного та протичовнового озброєння ВМФ СРСР.
• У 1990–1994 — депутат Севастопольської міськради.
• У 1994 завершив навчання у в Інституті іноземних мов Міністерства оборони США (м. Монтерей).
• У 1991–1995 — старший офіцер відділу забезпечення бойових дій управління ВМС Міністерства оборони України, начальник відділу напрямків управління ВМС Головного штабу ЗС України, начальник відділу напрямків Головного оперативного управління Генштабу ЗС України.
• У 1997 — завершив навчання у Академії Збройних Сил України на факультеті підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня.
• У 1997–2005 — командир бриґади надводних кораблів, керівник оргґрупи з формування ескадри різнорідних сил, командир ескадри різнорідних сил ВМС України. Активний учасник Помаранчевої революції.
• Виконуючий обов'язки командувача Спільної чорноморської ґрупи військово-морської співпраці«BlackSeaFOR» (2002).
• З листопада 2004 до січня 2005 — член Комітету національного порятунку.
• З листопада 2005 — заступник начальника Генштабу ЗС України.
• Від червня 2006 — віце-адмірал.
• Від березня 2006 до березня 2010 — командувач ВМС України.
• Від 2008 — адмірал.
• З квітня 2010 — Президент України Віктор Янукович звільнив колишнього командувача ВМС Збройних сил України Ігоря Тенюха з військової служби.
• З 27 лютого 2014 до 25 березня 2014 — виконувач обов'язків Міністра оборони України в уряді Арсенія Яценюка.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #1 : Березня 25, 2014, 02:59:25 14:59 »
По пунктах 6-9 є якісь подробиці?

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #2 : Березня 25, 2014, 03:02:51 15:02 »
По пунктах 6-9 є якісь подробиці?

в мене нема.... але на ФБ можна Аронця пpямо запитати... він відповідає

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #3 : Березня 25, 2014, 03:03:41 15:03 »
я взагалі не зумію, чому не назначили Гриценка МО? чому якихось темних конячок назначили, а не патріота?
і якщо вже бyли Тенюха назначили, то чому зняли? людина тільки почала нормально впрягатся в роботу... і бац, зняли і взагалі невідомо кого поставили :smiley23:
« Останнє редагування: Березня 25, 2014, 03:12:09 15:12 від Мадам Перметрiн »

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #4 : Березня 25, 2014, 03:17:38 15:17 »
відносно пунктів тут: жалюгідно виглядає, коли за точку зору "пунктять".... не  згодні, то заперечуйте, якщо аргументи є! слабо?

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #5 : Березня 25, 2014, 03:21:49 15:21 »
Я просто за його діяльність, описану у цих пунктах, не чув нічого, тому перепитав. Бо самопіару зараз багато з усіх боків, а з підтвердженням щось туговато.
Доречі, згаданий вами Гриценко, як раз дуже віділяється самопіаром ;)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #6 : Березня 25, 2014, 03:30:46 15:30 »
відносно пунктів тут: жалюгідно виглядає, коли за точку зору "пунктять".... не  згодні, то заперечуйте, якщо аргументи є! слабо?

Я от згоден, натиснув +1

Вчора ще я хотів щоб Тенюха зняли, бо він здав наших військових у Криму, здав кораблі.

Але призначення якогось писаря замість - то взагалі  :smiley23: :smiley23: :smiley23:

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #7 : Березня 25, 2014, 03:48:18 15:48 »
відносно пунктів тут: жалюгідно виглядає, коли за точку зору "пунктять".... не  згодні, то заперечуйте, якщо аргументи є! слабо?

Я от згоден, натиснув +1

Вчора ще я хотів щоб Тенюха зняли, бо він здав наших військових у Криму, здав кораблі.

Але призначення якогось писаря замість - то взагалі  :smiley23: :smiley23: :smiley23:


це радує, коли маєш однодумців по тому чи іншому питанню :smiley15:....  але хіба за це пунктять, чи роздiляєш думку чи ні? я думала, що пунктять за уміння вести диспут,  за цікаву інфу, тощо... а мінусують за хамство))
уявіть собі , що прийде сюди якийсь "культурний" синяк :smilie5:,  погляди якого апріорі протилежні  більшості тут, - то він що, постійно в мінусі буде? :weep:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #8 : Березня 25, 2014, 03:52:16 15:52 »
Я принципово не граюсь у "карми" бо то все дурне і накручується при бажанні дуже швидко. Може і актуально на форумі якоїсь он-лайн іграшки, але не знаю чи доречно на політичному форумі. :bn
Може доцільно карму надавати не автору, а темі?
« Останнє редагування: Березня 25, 2014, 04:09:05 16:09 від Agh »

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #9 : Березня 25, 2014, 03:57:31 15:57 »
Доречі, згаданий вами Гриценко, як раз дуже віділяється самопіаром ;)


я так не думаю... він навпаки, прямий, як танк: дипломатнічати та мовчати не може, висловлює свою думку поcтійно, і часто каже в очі пpо пройоби соратникам, що соpатникам і не подобається( тому  Яценюк під час Майдану і заборонив його присутність на засідaнях партії; а Гриць псіханув і вийшов з коаліційної спайки-байки... як на мене, то Яценюк не мав права  забороняти


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #10 : Березня 25, 2014, 03:58:25 15:58 »
це радує, коли маєш однодумців по тому чи іншому питанню :smiley15:....  але хіба за це пунктять, чи роздiляєш думку чи ні? я думала, що пунктять за уміння вести диспут,  за цікаву інфу, тощо... а мінусують за хамство))
уявіть собі , що прийде сюди якийсь "культурний" синяк :smilie5:,  погляди якого апріорі протилежні  більшості тут, - то він що, постійно в мінусі буде? :weep:

Так синяки вони й пишуть нелогічно, дурню якусь. Ну якщо культурний, то інша справа, але таких мало.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #11 : Березня 25, 2014, 04:00:35 16:00 »
Лист Тенюха до Яценюка http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/25/7020183/, опубліковано Грицеко (хто б сумнівався :))
От поясніть, це нормально, написати листа, а на наступний день подати заяву на звільнення і вивалити той лист на ЗМІ? Хіба робота міністра не полягає якраз у тому, щоб доказати уряду необхідність виділення коштів на певні потреби, а в разі необхідності вміти "вибити" їх? Який з нього міністр оборони, якщо він навіть думку свою відстояти не може?
« Останнє редагування: Березня 25, 2014, 04:07:44 16:07 від Agh »

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #12 : Березня 25, 2014, 04:13:42 16:13 »
Лист Тенюха до Яценюка http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/25/7020183/, опубліковано Грицеко (хто б сумнівався :))
От поясніть, це нормально, написати листа, а на наступний день подати заяву на звільнення і вивалити той лист на ЗМІ? Хіба робота міністра не полягає якраз у тому, щоб доказати уряду необхідність виділення коштів на певні потреби, а в разі необхідності вміти "вибити" їх? Який з нього міністр оборони, якщо він навіть думку свою відстояти не може?



ну то що тyт неправильного?
от ми і дізналися, що не Тенюх бeздіяв на своїй посаді, а Яценюк....  і хоч Гриць і мріє про посаду  МОУ, але на Тенюха не гоне...  бо якби на місці Тенюха був Гриценко, то навряд чи він більше міг зробити, якщо  звернення МОУ до лампочки Яценюку  :smilie2:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #13 : Березня 25, 2014, 04:15:13 16:15 »
я так не думаю... він навпаки, прямий, як танк: дипломатнічати та мовчати не може, висловлює свою думку поcтійно, і часто каже в очі пpо пройоби соратникам, що соpатникам і не подобається( тому  Яценюк під час Майдану і заборонив його присутність на засідaнях партії; а Гриць псіханув і вийшов з коаліційної спайки-байки... як на мене, то Яценюк не мав права  забороняти
Для мене Гриценко, як політик і просто людина, помер у той день, коли я прочитав про його поведінку на Майдані у ніч штурму. Не може викликати повагу людина, офіцер!!!, який до того бурно піариться на всіх каналах і розповідає, як буде в разі потреби стояти зі зброєю у руках!!!! на барикадах, а в тяжку хвилину, коли запахло смаженим, тихенько звалює з майдану додому.

Offline Andreas

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 47
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #14 : Березня 25, 2014, 04:17:59 16:17 »
Для мене Гриценко, як політик і просто людина, помер у той день, коли я прочитав про його поведінку на Майдані у ніч штурму. Не може викликати повагу людина, офіцер!!!, який до того бурно піариться на всіх каналах і розповідає, як буде в разі потреби стояти зі зброєю у руках!!!! на барикадах, а в тяжку хвилину, коли запахло смаженим, тихенько звалює з майдану додому.
Не надоело эту байку повторять?

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #15 : Березня 25, 2014, 04:18:45 16:18 »
ну то що тyт неправильного?
от ми і дізналися, що не Тенюх бeздіяв на своїй посаді, а Яценюк....  і хоч Гриць і мріє про посаду  МОУ, але на Тенюха не гоне...  бо якби на місці Тенюха був Гриценко, то навряд чи він більше міг зробити, якщо  звернення МОУ до лампочки Яценюку  :smilie2:
А Тенюх. білий і пушистий розвив бурну діяльність? Що він зробив, крим написання того листа? Нафіга нам таких вояків, які тільки папірці в штабах писати вміють і сидіти склавши руки і чекаючи з моря погоди? :smilie9:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #16 : Березня 25, 2014, 04:20:42 16:20 »
Не надоело эту байку повторять?
Это не байка, это моё личное мнение о человеке. Если у Вас есть факты героического поведения Гриценко в ночь штурма, готов его поменять.

Offline zhudyuk

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #17 : Березня 25, 2014, 04:21:43 16:21 »
Одне не зрозуміло, навіщо робили рефінансування банків, якщо кошти не пішли на відновлення обігових коштів підприємств ВПК. Це все нагадує вредительство і справа тут не в Яценюку.

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #18 : Березня 25, 2014, 04:22:34 16:22 »
Для мене Гриценко, як політик і просто людина, помер у той день, коли я прочитав про його поведінку на Майдані у ніч штурму. Не може викликати повагу людина, офіцер!!!, який до того бурно піариться на всіх каналах і розповідає, як буде в разі потреби стояти зі зброєю у руках!!!! на барикадах, а в тяжку хвилину, коли запахло смаженим, тихенько звалює з майдану додому.

а він точно звалив, є докази? бо те, як він виховав сина і те, як син вів себе під час Майдану, показує, що він син достойних і порядних батьків? бо якби батько був бозливою гнидою, то він би сину не дозволив лізти в майданне пекло ))  а Яценюк хіба десь показував себе під пулями?
« Останнє редагування: Березня 25, 2014, 04:24:41 16:24 від Мадам Перметрiн »

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #19 : Березня 25, 2014, 04:26:35 16:26 »
а він точно звалив, є докази? бо те, як він виховав сина і те, як син вів себе під час Майдану, показує, що він син достойних і порядних батьків? бо якби батько був бозливою гнидою, то він би сину не дозволив лізти в майданне пекло ))  а Яценюк хіба десь показував себе під пулями?
Деколи діти бувають кращі за батьків, при чому не завдяки їм, а наперекор!

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #20 : Березня 25, 2014, 04:38:13 16:38 »
а він точно звалив, є докази? бо те, як він виховав сина і те, як син вів себе під час Майдану, показує, що він син достойних і порядних батьків? бо якби батько був бозливою гнидою, то він би сину не дозволив лізти в майданне пекло ))  а Яценюк хіба десь показував себе під пулями?
Деколи діти бувають кращі за батьків, при чому не завдяки їм, а наперекор!


ну це все слова: ні Ви, ні я не були там під пулями...
я добре пам´ятаю, коли Пауер на ФУПі писав, як в критичну ніч стояв вночі на Майдані пліч-о-пліч з Парубієм і щє групкою людей проти сотней беркутівців,- і думали,що прийшов їх кінець.... а потім писали, о Парубій боягуз.... тому і тут так... вірю тільки тим, хто там сам був, і знаю таких по ФУПу.... якраз вони про Гриця погано не кажуть

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Олександр Аронець на Фейсбуці про Тенюха
« Reply #21 : Березня 25, 2014, 05:17:58 17:17 »
Нет, я не был на Майдане, возраст уже не тот, да и здоровьечко не совсем позволяет. Но читал много всего, что писали очевидцы сразу же после штурма, писали искренне, от всей души ибо тогда это было наболевшее.
Цитувати
... Где то в час ночи прошелся к зеленой будке и увидел знакомого человека. Это был наш экс- министр Гриценко. Тот, который очень обиделся, что его не сделали министром.Он с поникшим взглядом в окружении двух охранников, направлялся в сторону выхода. Как он заявил через несколько дней после этого, он лучший министр обороны планеты ( зайдите на его сайт, если мне не верите, он так говорил) . Лучший из планетян бежал в самый разгар битвы. В тот момент, он не хотел славы, он позорно бежал и по всему видно, очень стыдился этого и очень не хотел, чтоб его узнавали.
Действительно стыдно, когда дети на передовой умирают, бежать. Как я уже заметил, что ребят никто не координирует, максимум сотники, вчерашние плиточники с западной Украины. Понимал, что Гриценко на передовой мог бы помочь майдану, но опытный глаз генерала определил, что шансов нет.
Не скрою, хотелось побежать за честным генералом, да ну его все нахер, у меня 5 летний сын и т.д Но не смог себя убедить, хотя аргумент вроде жесткий ...
И то что у Парубия в самый ответственный момент случился "инфаркт", который потом превратился в "контузию", это по вашему тоже не правда? Может он и стоял плечом к плечу рядом с Пауером в начале штурма, не знаю, но потом предпочёл ретироваться на больничную койку, где и перекантовался 3 тяжелых дня. И выпрыгнул живой-здоровый, как чёрт из табакерки, когда всё стихло.