Автор Тема: Технічні вдосконалення на форумі  (Прочитано 2129 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Технічні вдосконалення на форумі
« : Квітня 01, 2014, 07:19:08 07:19 »
Ще здається не було такої гілки? Можете перенест в адмін форум, починаю тут, щоб отримати більше відгуків і пропозицій.

Пропозиція номер 1.

Зробіть пимпочку біля аватара, щоб показувала чи користувач онлайн (зелена) чи ні (сіра). Звик по інших форумах, допомагає в спілкуванні. Впевнений, що це стандартна річ.
« Останнє редагування: Квітня 01, 2014, 07:23:05 07:23 від burlington »

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #1 : Квітня 01, 2014, 07:25:04 07:25 »
Смайликів добавте. Щоб з Пухом, що хіхікає. І де кота гладять!

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #2 : Квітня 01, 2014, 07:39:10 07:39 »
Смайликів добавте. Щоб з Пухом, що хіхікає. І де кота гладять!

Вчіть матчасть.  :pooh_lol:

[Додаткові смайли]

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #3 : Квітня 01, 2014, 07:41:55 07:41 »
Смайликів добавте. Щоб з Пухом, що хіхікає. І де кота гладять!

Вчіть матчасть.  :pooh_lol:

[Додаткові смайли]
ОЙ! Індід!! :pooh_lol:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #4 : Квітня 01, 2014, 07:42:58 07:42 »

Offline Кольт

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 43
  • Стать: Чоловіча
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #5 : Квітня 01, 2014, 08:00:15 08:00 »
 
С форматированием текста сложно. Хотелось бы html-режим, а не WYSIWYG. Хоть второй режим у меня отключен, но все равно реально он есть. Если кто понял о чем я говорю, где можно переключить? :) Реально неудобно

УПД. Все, разобрался, это у меня руки кривые. Но странно, вчера еще какая-то фигня была.
« Останнє редагування: Квітня 01, 2014, 08:05:22 08:05 від Кольт »

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #6 : Квітня 01, 2014, 08:15:26 08:15 »
Пошук... мають бути різні критерії пошуку: шукати в заголовку, в постах, обмеження по часу і т.п. Зробіть, будь ласка.

Далі. Мої власні дописи. Додайте лінк на мої дописи під "Показати нові відповіді на Ваші повідомлення".

Дякую наперед!

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #7 : Квітня 01, 2014, 08:24:41 08:24 »
Пошук... мають бути різні критерії пошуку: шукати в заголовку, в постах, обмеження по часу і т.п. Зробіть, будь ласка.

Скажу тільки, що емпірично визначив, що пошук є контекстним - якщо ви знаходитесь в середині гілки, то шукатиме тільки в межах гілки. Якщо хочете повний пошук по форуму - переходити на першу сторінку і шукаєте з неї. Для пошуку юзерів є окремий пошук (в меню)

Далі. Мої власні дописи. Додайте лінк на мої дописи під "Показати нові відповіді на Ваші повідомлення".




P.S. А ! Сорі, не второпав - ви хочете щось типу фільтра, щоб показувало ТІЛЬКИ ваші повідомлення на форумі ? Такого ніби немає, але трохи допомогає те, що гілки, де є ваші пости мають особливу іконку.

« Останнє редагування: Квітня 01, 2014, 08:27:51 08:27 від Ronin »

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #8 : Квітня 01, 2014, 08:36:38 08:36 »
Пошук... мають бути різні критерії пошуку: шукати в заголовку, в постах, обмеження по часу і т.п. Зробіть, будь ласка.

Скажу тільки, що емпірично визначив, що пошук є контекстним - якщо ви знаходитесь в середині гілки, то шукатиме тільки в межах гілки. Якщо хочете повний пошук по форуму - переходити на першу сторінку і шукаєте з неї. Для пошуку юзерів є окремий пошук (в меню)

Далі. Мої власні дописи. Додайте лінк на мої дописи під "Показати нові відповіді на Ваші повідомлення".

P.S. А ! Сорі, не второпав - ви хочете щось типу фільтра, щоб показувало ТІЛЬКИ ваші повідомлення на форумі ? Такого ніби немає, але трохи допомогає те, що гілки, де є ваші пости мають особливу іконку.





Знайшов. Те, про що я питав є в Профіль / Переглгяд повідомлень. Було б зручніше, якби це було продубльовано на головній сторінці, але то таке.

Ще одне, забанених користувачів не визначиш, треба стрічку під аватаром i відповідний запис в профілі.
« Останнє редагування: Квітня 01, 2014, 08:40:45 08:40 від burlington »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #9 : Квітня 01, 2014, 08:39:43 08:39 »
Ще одне, забанених користувачів не визначиш, треба стрічку під аватаром.

Забанені тут зникають з гілок. Є бан-лист в адмін-частині. Там взагалі багато чого цікавого є - не обмежуйтесь лише цим розділом ! :) До речі, ця гілка - спецом для адмін-частини.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #10 : Квітня 01, 2014, 08:46:18 08:46 »
Забанені тут зникають з гілок. Є бан-лист в адмін-частині. Там взагалі багато чого цікавого є - не обмежуйтесь лише цим розділом ! :) До речі, ця гілка - спецом для адмін-частини.

Я не обмежуюсь :) Забанені не повинні зникати, якщо їніх дописів не видалять. А скріншоти - то пародія на бан-лист, він мусить генеруватись автоматично (аскольд писав, що цей форум може це робити) - ще один пункт для адмінів :)

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #11 : Квітня 01, 2014, 09:15:50 09:15 »
Ще одне, хтось писав вже тут, щоб заборонити вантажити картинки прямо на форум, він від того рано чи пізно загнеться. Сюди маюиь іти лише лікки на зовнішній хостинг.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #12 : Квітня 01, 2014, 09:17:46 09:17 »
Ще одне, хтось писав вже тут, щоб заборонити вантажити картинки прямо на форум, він від того рано чи пізно загнеться. Сюди маюиь іти лише лікки на зовнішній хостинг.

Я писав :)

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #13 : Квітня 01, 2014, 09:21:56 09:21 »
Я писав :)

 :smiley15:

(все в мене бензин закінчився, пішов спати)

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Технічні вдосконалення на форумі
« Reply #14 : Квітня 01, 2014, 01:17:49 13:17 »
Еще было б прекрасно сделать а-ля ФУП: чтоб те ветки, в которые уже заходил, в списке были другим цветом   :smilie8: