Автор Тема: Про конкус у Юрмалі  (Прочитано 1108 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Про конкус у Юрмалі
« : Липня 21, 2014, 10:21:26 22:21 »
Добре це чи ні? Я про участь наших співаків на пісенному конкурсі у Юрмалі...Росіяни зараз використовують всіх конкурсантів у пропаганді себе, улюблених...ось і костюми з емблемами рос прапорів надягнули на молодь.     http://tabloid.pravda.com.ua/focus/53ccc20faff8b/

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #1 : Липня 21, 2014, 10:27:06 22:27 »
А завтра російські власники конкурсу ,можливо, запропонують заспівати гімн ,,россия-великая наша держава''....і амбітних молодих людей знову використають....А потім усюди покажуть нагородження нашої талановитої дівчинки,...і скажуть, дивіться, немає війни між Україною і росією, бо приїхали українці на російський конкурс, хоч і у Юрмалу.

Astronaut

  • Гість
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #2 : Липня 21, 2014, 10:28:55 22:28 »
Добре це чи ні? Я про участь наших співаків на пісенному конкурсі у Юрмалі...Росіяни зараз використовують всіх конкурсантів у пропаганді себе, улюблених...ось і костюми з емблемами рос прапорів надягнули на молодь.     http://tabloid.pravda.com.ua/focus/53ccc20faff8b/
Наші співаки повинні їхати підтримувати хлопців на АТО.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #3 : Липня 21, 2014, 10:36:38 22:36 »

Наші співаки повинні їхати підтримувати хлопців на АТО.

+100
А, не роз'їзджати по Юрмалам.
« Останнє редагування: Липня 21, 2014, 10:42:45 22:42 від Квітка »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #4 : Липня 21, 2014, 10:39:14 22:39 »
До речі, сьогодні Латвія заборонила в'їзд на її територію Кобзону, Газманову та Валерії. В Росії з цього приводу "великіє воплі"....  :smilie7:
« Останнє редагування: Липня 21, 2014, 10:49:31 22:49 від Ronin »

Astronaut

  • Гість
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #5 : Липня 21, 2014, 10:42:05 22:42 »
До речі, сьогодні Латвія заборонила в'їзд на її територію Кобзону, Газманову та Валерії. В Росії з цього приводу "великі воплі"....  :smilie7:
Вусатий режисер всєя русі ще не висловлював обурення? :smilie5:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #6 : Липня 21, 2014, 10:47:04 22:47 »
Хотіла спитати, а чи буде транслюватися цей конкурс в Україну....тепер знаю...буде.

,,Пряму трансляцію фіналу Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля», що відбудеться в м. Юрмала (Латвія) з 22 по 27 липня, вестиме телеканал «Україна». Про це йдеться на сайті мовника.

 

Україну на конкурсі представлять Вікторія Петрик з Одещини та В'ячеслав Рибіков з м.Донецька.

 

Як йдеться на сайті каналу, пан Рибіков за умовами конкурсу має виконати пісню українською мовою, тому зараз він намагається вдосконалити свої знання української. «Я родом з Донецька. Тому українською практично не розмовляв. І зараз кожну вільну хвилину я використовую для того, щоб відточити свою розмовну українську. Я читаю вірші українською мовою, слухаю пісні на "солов'їній мові". Дуже хочеться, щоб у мене, російськомовного хлопця, був красивий український акцент», - розповів В'ячеслав Рибіков.''

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #7 : Липня 21, 2014, 10:58:55 22:58 »
В'ячеслав Рибіков прокоментував носіння форми з емблемою флага рашки: ,,Хочу сказати, що ця форма ні в якому разі не є виразом чиєїсь громадянської позиції, вона була обов'язкова для учасників з усіх країн,... і жоден з них не відмовився її надіти. У тому числі і я, бо вважаю, що участь України в цьому конкурсі - шанс показати всім іншим країнам, що в Україні є талановиті виконавці, що в нашій країні є можливості для їх розвитку. Якщо згадати, Україна завжди була знаменита двома речами: любов'ю до свободи і піснями. Цей конкурс - ще одна можливість довести, що так завжди і буде».
Від мене...молодь у нас, в тому числі і в Донбасі, патріотична!!!  Рибіков приймав участь в якомусь музичному шоу....мені він запам'ятався....жаль, що російські пропутинські музиканти використовують і підставляють нашу талановиту і амбітну молодь.

Astronaut

  • Гість
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #8 : Липня 21, 2014, 11:01:03 23:01 »
В'ячеслав Рибіков прокоментував носіння форми з емблемою флага рашки: ,,Хочу сказати, що ця форма ні в якому разі не є виразом чиєїсь громадянської позиції, вона була обов'язкова для учасників з усіх країн,... і жоден з них не відмовився її надіти. У тому числі і я, бо вважаю, що участь України в цьому конкурсі - шанс показати всім іншим країнам, що в Україні є талановиті виконавці, що в нашій країні є можливості для їх розвитку. Якщо згадати, Україна завжди була знаменита двома речами: любов'ю до свободи і піснями. Цей конкурс - ще одна можливість довести, що так завжди і буде».
Від мене...молодь у нас, в тому числі і в Донбасі, патріотична!!!  Рибіков приймав участь в якомусь музичному шоу....мені він запам'ятався....жаль, що російські пропутинські музиканти використовують і підставляють нашу талановиту і амбітну молодь.
Це не путінські музиканти використовують - це "молодь" дозволяє себе використовувати. І взагалі, кого хвилює зараз та всрана Юрмала?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #9 : Липня 21, 2014, 11:02:26 23:02 »
Представниця України на "Новой волне" Вікторія Петрик не носила костюма з російським триколором.

Так музичний продюсер Олена Мозгова прокоментувала інформацію у соцмережах про те, що учасники від України носили на "Новой волне" костюми із прапором Росії.

"Шановні пані та панове, постирайте свої обурені пости про сестер Петрик! А тепер поясню, чому ви повинні це зробити. По-перше, Віка дуже талановита дівчина, яка гідно представила Україну на Дитячому Євробаченні, зайнявши друге місце. Чи ви про це забули? По-друге, костюм для обов’язкового носіння, який видав оргкомітет конкурсу, вона дійсно одягнула, але... ПЕРЕД ТИМ, ЯК ВДЯГНУТИ, ВОНА ЗДЕРЛА ПРАПОР РАШІ! Після цього ви повинні попросити вибачення перед дівчиною за все те, що ви понаписували! По-третє, я особисто знаю, що зовсім юній дівчинці довелося пройти і пережити, щоби "великий режисер конкурсу" дозволив їй співати "Мальви" Івасюка. Повірте, що це було дуже нелегко і вона проявила неабияку мужність і наполягла на саме цій пісні, висловлюючи так свою позицію. А тепер увімкніть мозок і подумайте, як їй там, у переважно агресивному до неї середовищі, як їй читати, що про неї пишуть її рідні українці", – написала Мозгова на своїй сторінці у Facebook.
Батя, мы стараемся ...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #10 : Липня 21, 2014, 11:32:03 23:32 »
На таблоиде фотографии с эмблемами...ну,ладно. А, для чего участвовать в  юрмальском конкурсе?  А для того, чтобы заметили продюсеры, российские и украинские. В Украине наших ребят будут осуждать, и к гадалке не ходи. В России украинцам сейчас плохо...вот и вопрос, зачем участвовать в этом конкурсе?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #11 : Липня 21, 2014, 11:32:11 23:32 »
Представниця України на "Новой волне" Вікторія Петрик не носила костюма з російським триколором.

Так музичний продюсер Олена Мозгова прокоментувала інформацію у соцмережах про те, що учасники від України носили на "Новой волне" костюми із прапором Росії.

"Шановні пані та панове, постирайте свої обурені пости про сестер Петрик! А тепер поясню, чому ви повинні це зробити. По-перше, Віка дуже талановита дівчина, яка гідно представила Україну на Дитячому Євробаченні, зайнявши друге місце. Чи ви про це забули? По-друге, костюм для обов’язкового носіння, який видав оргкомітет конкурсу, вона дійсно одягнула, але... ПЕРЕД ТИМ, ЯК ВДЯГНУТИ, ВОНА ЗДЕРЛА ПРАПОР РАШІ! Після цього ви повинні попросити вибачення перед дівчиною за все те, що ви понаписували! По-третє, я особисто знаю, що зовсім юній дівчинці довелося пройти і пережити, щоби "великий режисер конкурсу" дозволив їй співати "Мальви" Івасюка. Повірте, що це було дуже нелегко і вона проявила неабияку мужність і наполягла на саме цій пісні, висловлюючи так свою позицію. А тепер увімкніть мозок і подумайте, як їй там, у переважно агресивному до неї середовищі, як їй читати, що про неї пишуть її рідні українці", – написала Мозгова на своїй сторінці у Facebook.

Однак пізніше продюсерка видалили свої слова, бо побачила фото Петрик у костюмі з цілим і неушкодженим прапором на плечі.

"Видалю попередній пост, тому що дійсно є фото Віки з тим триклятим прапором. Але це не змінює моєї позиції. Вона талановита дівчина, яка довела це, посівши друге місце на "Дитячому Євробаченні". Щодо костюма, то знаю, що принаймні вона намагалась з цим боротись, але умови конкурсу такі, що вона повинна його вдягнути, які решта учасників", - написала пізніше Мозгова.


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #12 : Липня 21, 2014, 11:41:23 23:41 »
В'ячеслав Рибіков прокоментував носіння форми з емблемою флага рашки: ,,Хочу сказати, що ця форма ні в якому разі не є виразом чиєїсь громадянської позиції, вона була обов'язкова для учасників з усіх країн,... і жоден з них не відмовився її надіти. У тому числі і я, бо вважаю, що участь України в цьому конкурсі - шанс показати всім іншим країнам, що в Україні є талановиті виконавці, що в нашій країні є можливості для їх розвитку. Якщо згадати, Україна завжди була знаменита двома речами: любов'ю до свободи і піснями. Цей конкурс - ще одна можливість довести, що так завжди і буде».
Від мене...молодь у нас, в тому числі і в Донбасі, патріотична!!!  Рибіков приймав участь в якомусь музичному шоу....мені він запам'ятався....жаль, що російські пропутинські музиканти використовують і підставляють нашу талановиту і амбітну молодь.
Це не путінські музиканти використовують - це "молодь" дозволяє себе використовувати. І взагалі, кого хвилює зараз та всрана Юрмала?
Мене цікавить...тому що війна проходить катком і по музикантах.

Astronaut

  • Гість
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #13 : Липня 21, 2014, 11:44:55 23:44 »
В'ячеслав Рибіков прокоментував носіння форми з емблемою флага рашки: ,,Хочу сказати, що ця форма ні в якому разі не є виразом чиєїсь громадянської позиції, вона була обов'язкова для учасників з усіх країн,... і жоден з них не відмовився її надіти. У тому числі і я, бо вважаю, що участь України в цьому конкурсі - шанс показати всім іншим країнам, що в Україні є талановиті виконавці, що в нашій країні є можливості для їх розвитку. Якщо згадати, Україна завжди була знаменита двома речами: любов'ю до свободи і піснями. Цей конкурс - ще одна можливість довести, що так завжди і буде».
Від мене...молодь у нас, в тому числі і в Донбасі, патріотична!!!  Рибіков приймав участь в якомусь музичному шоу....мені він запам'ятався....жаль, що російські пропутинські музиканти використовують і підставляють нашу талановиту і амбітну молодь.
Це не путінські музиканти використовують - це "молодь" дозволяє себе використовувати. І взагалі, кого хвилює зараз та всрана Юрмала?
Мене цікавить...тому що війна проходить катком і по музикантах.

Ось де каток. А музиканти переживуть.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #14 : Липня 22, 2014, 11:39:32 11:39 »
На таблоиде фотографии с эмблемами...ну,ладно. А, для чего участвовать в  юрмальском конкурсе?  А для того, чтобы заметили продюсеры, российские и украинские. В Украине наших ребят будут осуждать, и к гадалке не ходи. В России украинцам сейчас плохо...вот и вопрос, зачем участвовать в этом конкурсе?
Незачем. Колаборационизм чистой воды.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Про конкус у Юрмалі
« Reply #15 : Липня 22, 2014, 01:21:28 13:21 »
Мейхер с Костюшкиным-новые ведущие конкурса   http://show.obozrevatel.com/news/59274-v-etom-godu-u-novoj-volnyi-budut-novyie-veduschie.htm
Тут их и накроет новая волна любви, и к гадалке не ходи.
« Останнє редагування: Липня 22, 2014, 01:24:17 13:24 від злата »