Автор Тема: Нам треба плекати таких, як Сергій СВ, та...скажіть, ще кого!?...  (Прочитано 579 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Щиро вітаю форумчан!
Я тут з 2002 року (хто пам'ятає ще перепихання з "Умкою" та з іншими "ведмещуками"). Читач, не дописувач.
Ось про що я хочу сказати: Нам треба піклуватися про наших людей тут, на ФУПі-СУПі, і, може навіть, визначити "священних коров", яких не можна... ну, не знаю...
Приклад. Сергій СВ - це жеттєпис нашої науки. Дитина, що емпирічно визначила  (а головне - забажала цього!) схему метрополітену та його протяжності - це свідчення талановитості, що вища від пересічноЇ. Науковець, якого бажали почути в Австралії - це ще одне свідчення непересічності цієї дорослої дитини. І його сьогодення - це свідчення зневаги України до своїх таких дітей. Він "не здається без бою", але - скажіть - чому він повинен боротися за своє і своїх виживання???
А кого Ви саме вважаєте видатними пересічними українцями? - напишить сюди. Мені цікаво.
І чому ми так забагато уваги наділяємо "бригадникам"? Давайте плекати своїх! Нє?...

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Підтримую. Якщо Сергій змушений підроблятися , то це все одно що айфоном гвіздки забивати. Але як можна зараз його підтримати?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
А посмотрите на "вечного" антагониста Сергея СВ - Турчиноффа: ведь Турчинофф - єто тоже наш, пусть и со странностями. Он всегда "здесь", его сюда тянет, он чувствует, что ему здесь внимают "хоть как-то". И, заметьте, - он успешній на большом пространстве, і, казалось бі, ему біло бі всё-равно, пісать на ФУП-СУП, или не писать... Но Он пишет, пишет! Потому что он наш, и знает, что он нам не безразличен, и показівает как можно біть украінцем, и работать "везде". И эта "вражда" Сергея СВ и Турчиноффа - наша, Местная, добрая. Я уверен, что "в случае чего" любой из них будет спасать другого... Ну почему-то уверен...
Турчинофф - это тоже "такий, кого я плекаю", він світоч для молодших підприємців, дай боже, щоб вони досягли хоча б половини Його можливостей!

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
"Crowd funding"  ("натовп фінансування") - такого не буває для таких. Потрібна "стратегія і відповідна "тактика""  розвитку науки, що враховує потреби держави та суспільства. У нас вже, схоже,  давно такого немає.
Хто цим переймається?
Хай всі живуть, як живуть.
Але ж така зневага наукою веде до зневаги інших держав до нас, і ми це зараз починаємо помічати все частіше...
А що буде через 20-30 років? - земля недОумків, що чекають щастя ззовні?