Автор Тема: 1-е апреля?  (Прочитано 610 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Hohey

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
1-е апреля?
« : Квітня 01, 2014, 02:09:03 14:09 »
Дарт Вейдер відмовився від президентських амбіцій і зняв свою кандидатуру із виборчої гонки на користь іншого кандидата – скандального регіонала Михайла Добкіна. Про це UaReview стало відомо із видання «Имперские вести», яке сьогодні вранці опублікувало заяву одіозного кандидата в президенти України.

«Мої підлеглі детально вивчили настрої виборців у цій країні та прийшли до висновку, що мене багато хто не сприймає всерйоз. Я, безумовно, обурений такими новинами, проте від правди не сховаєшся. Я довго думав і аналізував ситуацію, і нарешті прийняв рішення. Найбільш гідним своїм послідовником серед усіх вважаю Михайла Добкіна, адже його політика, без сумнівів, в дечому нагадує мою. Тому я, Дарт Олексійович Вейдер, відмовляюсь від участі в позачергових президентських виборах на користь Михайла Добкіна. Сподіваюсь, голоси моїх чисельних прихильників допоможуть йому здобути перемогу», – йдеться у заяві екстраординарного кандидата.

http://uareview.com/dart-vader-dobkin/

У штабі Михайла Добкіна поки офіційно не коментують заяву героя «Зоряних воєн», проте у кулуарах ходять чутки, що сам Добкін був приємно здивований такою новиною та навіть подумує над тим, аби після своєї можливої перемоги призначити Дарта Вейдера губернатором Харківської області.


.....или министром обороны! :smilie5:

Offline Бродяжка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Re: 1-е апреля?
« Reply #1 : Квітня 01, 2014, 02:10:50 14:10 »
если не шутка, то долбоебизму Добкинда нет границ

Offline Hohey

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: 1-е апреля?
« Reply #2 : Квітня 01, 2014, 02:12:40 14:12 »
Я думаю-приколы нашего двора! :smilie1: