Автор Тема: Может кому сгодиться про веб камеры  (Прочитано 2806 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Может кому сгодиться про веб камеры
« : Липня 25, 2014, 09:23:29 09:23 »
Вчера произошло со мной следующее. Купил на распродаже крутезную вебку для скайпа. Ну, просто супер пупер .. Приехал домой - включел.. хрена - аудио есть - видео нету.. Полез в настройки скайпа и компа, драйанеры там и пр.. Нифига.. нету видео.. звоню продавцам - час в телефонном режиме трахались с компом - результат нулевой.. короче - говорят - приезжай - заменим - камера видать дефектная.. Пока доехал - все выкупили  - народ ушлый.. вернули деньги, я расстроился, под домом, в небольшом магазинчике купил камеру попроще,  продавец компов мне ее настроили, тоже с писками и тем же отсутствием видео.. Но заработало.. пришел домой  - втыкаю  - нуль эффекту..  опять звоню - час нажимания кнопок, опций, перезагрузок, замены драйверов - нуль эффекту..
Короче, проблема проста оказалась.. Для неновых машин, есть специальная версия Скайпа, которую надобно установить - тогда все будет работать и показывать
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Может кому сгодиться про веб камеры
« Reply #1 : Липня 25, 2014, 09:27:58 09:27 »
Скайп купила Некрософт, було би дивно тепер чекати від цієї программи нормальної роботи.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Может кому сгодиться про веб камеры
« Reply #2 : Липня 26, 2014, 03:26:31 03:26 »
Скайп купила Некрософт, було би дивно тепер чекати від цієї программи нормальної роботи.

Скайп і до цього був дуже гімняною програмою, так що власність Майкрософту там мало що міняла. До речі, фактичну розробку (оутсорс) вела (не знаю як зараз) одна дуже гнила львівська контора, укомплектована пераважно студіками з дуже проблемним менеджментом - так що постійні баги і загальна кривизна рук розробників там дуже давня причина.

А з веб-камерами - спочатку треба перевіряти, чи камера працює на рівні системи, її має бути видно в "Контрол Панелі" серед USB-девайсів і її включити та перевірити можна ще там, без всякого скайпа.
« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 12:28:19 00:28 від Ronin »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Может кому сгодиться про веб камеры
« Reply #3 : Липня 26, 2014, 06:19:32 06:19 »
Моя ноут SONY с вбудованлю веб-кам... нi як не могла найти власнi "дрова".
Нарештi, знайомий порадив якийсь сайт де е прога, яка сама змушуе Windu шукати старi-новi "дрова", та, врештi, ставити те, що потрiбно.
Зараз вебка працюе, але... У мого Iнтернета така швидкiсть, що веб робить картинку наче стробоскоп. Правда, в SONY е якийсь вбудований скайп, однак, зважаючi, що ноут не новий, але с 1 GB оперативки, не знаю, чи потягне веб, як в шпигунських серiалах - де якiсть, наче прямий ентер на ТБ. :smiley14: