Автор Тема: А перевыборы в ВР будут?  (Прочитано 504 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
А перевыборы в ВР будут?
« : Квітня 01, 2014, 03:08:36 15:08 »
Судя по всему, они не собираются работать. Даже бывшие оппо. Опять ушли на отдых.

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: А перевыборы в ВР будут?
« Reply #1 : Квітня 01, 2014, 03:33:33 15:33 »
Перевибори Ради вже навіть перезріли, а залишки ПР тхнуть гниллям. Звідки буде продуктивна праця? Буде саботаж, у будь-якому випадку. До того ж, "Удар"  - "група Балоги" в истому вигляді, тож далі бардак буде тільки зростати. Тому прямо після виборів Президента потрібні вибори в Раду.

А ОТ ТЕПЕР НАЙЦІКАВІШЕ.  Хто явно бажає виборів якнайскоріше? Тільки "Бальківщина", для всіх інших воно не на часі, навіть для "Свободи" є ризик трохи втратити.  Хоча, я впевнений, Тягнибок не втратить. Бажають іще деякі невеличкі групи в ПР, але це фігня. 

Хто явно проти виборів? Основна маса залишків ПР у вигляді "фракцій", комуністи, мажоритарники, як не дивно  :laugh: "Удар". бо це не партія, а проект, навіть невеличка частка в "Батьківщині", десь десяток, які гарантовано висунуті вже не будуть.

Тож хочете перевиборів - голосуйте за Тягнибока і Тимошенко, за останню надійніше  :laugh:

P.S. При "президенті Порошенко" перевиборів НЕ БУДЕ дуже довго, чому, я думаю, цілком зрозуміло - партії своє, вважай, немає, і навколо нього згуртуються колишні "любі друзі" та залишки ПР. І буде ДУЖЕ велика ймовірність РЕВАНШУ.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: А перевыборы в ВР будут?
« Reply #2 : Квітня 01, 2014, 03:42:38 15:42 »
Саботажники.