Автор Тема: "Фабрика Грёз" та ii iндустрiя. Все про iсторiю та новини Голлiвуда  (Прочитано 4208 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Шукав гiлку про Голлiвуд, та не знайшов.
Фентезi... начебто те, але...
Пропоную дiлитися враженням сучасного амерiканського кiно, яке, як вiдомо, "диктиует моду" майже сто рокiв.
Брюс Уiллiс, цей непереможний "крепкий орешек" знявся в шпигунськiй пародii "РЕД" та "РЕД 2".
Лише 30 хв. вистачило (менi), аби далi не дивитись цей "вiнiгрет" штампiв, як пародiю на "Агента 007".
А кому сподобалась картина? :smilie7:   

Offline Игрек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1061
  • Стать: Чоловіча
  • Київ, єдина країна
Мені сподобалася. Саме як образчик неперевершеного стьобу над самим собою і над штампами. Але я Брюса як актора кохаю палкою любов'ю, і вважаю, що він любить та вміє іронизувати над собою. А ти чекав, що буде серйозне шпигунске кіно? Чому стьоб "не пійшов"?
Поклонник рефрижераторных россиян. (с)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Мені сподобалася. Саме як образчик неперевершеного стьобу над самим собою і над штампами. Але я Брюса як актора кохаю палкою любов'ю, і вважаю, що він любить та вміє іронизувати над собою. А ти чекав, що буде серйозне шпигунске кіно? Чому стьоб "не пійшов"?
Може тому, що "Бондиана" зроблена куди краще, анiж "РЕД".
Що казати... Брюс - чудовий актор..., менi подобаеться.
Одне лише "Агенство Лунный свет" (стартовий серiал Бр/Ул) чого вартий. Там Уiлисс... чудово грав. То була його перша велика роль.
"Горiшок" теж чудовий, нема питань. Однак, щось з роками... йому стае важче грати.
Згадати, як "знущання над собою" "Смерть ей к лицу", де у нього не така велика роль, але як зроблена.
Добре, що Бр. Ул любить фантазувати, що шукае рiзнi варiацii свого творчого потенцiалу.
Однак, можливо, не все залежить вiд актора?
Мо, сценарiй був "не такий", а бо роль трохи не продумана.
Взагалi-то, як що в "Горiшку" на героя Бр. Ул "реально" падають пригоди та ми вiдчуваемо, що в життi саме так бувае, то в "РЕД"... то вже треба було "Бонда" переплюнути.
Але... не вийшло.
Бо "Бонд...", то классика, а "РЕД"... лише пародiя. :smiley14: 

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Неплохо бы сюда про самые большие сиськи Голливуда (натуральные) пописать.

Мне, например, сиськи актрисы Вирджинии Мэдсен нравятся (см. ниже фотку из фильма "Класс").

Вот такой бюст она имела уже в 22 года.