Автор Тема: А чи не пора курву Катерину в Одесі на шматки і в утиль  (Прочитано 15596 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Як на мене то самий раз. Позаяк вона там символізує всю цю наволоч імперську. І кожна сука, яка буде ту курву захищати має бути запрошена до СБУ. Труханов там має бути першим.
If you are going through hell, keep going.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Катька пишда много вреда казачеству принесла. На переплавку нах

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Такий пiдхiд лише збiльшують кiлькiсть колорадiв. Якщо мiсцеве населення хоче мати памятники Катьцi чи Ленiну, де справа мiсцевого населення i мiсцевих властей. Українська армiя дуже правильно вчинила що перешкодила демонтажу Ленiна в Краматорську.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Не треба мені втирати про Катерину і Одесу. Вона до Одеси має не більше стосунку ніж Олександр ІІІ. ЦЕ ІМПЕРСЬКА МІФОЛОГІЯ НАВІЯНА ПІКУЛЯМИ. :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Це не має значення. Якщо мiсцеве населення хоче мати той пам'ятник то це їх право. Це справа мiсцевої громади. Бiльшiсть одеситiв проти знесення пам'ятника Катьцi.

Якщо львiвяни хочуть мати пам'ятник Бандерi, то це справа львiвян. Якщо одесити хочуть мати пам'ятник Катьцi, то це справа одеситiв.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Не треба мені втирати про Катерину і Одесу. Вона до Одеси має не більше стосунку ніж Олександр ІІІ. ЦЕ ІМПЕРСЬКА МІФОЛОГІЯ НАВІЯНА ПІКУЛЯМИ. :smilie9:

и не говори
вот чего-то в николаеве нет такого культа гольштинской шльондры
пытались тут лет 20 назад грыцька нечёсу попиарить - тот же результат
а вот такие глыбы, как Степан Осипович Макаров и гражданин Фалеев ни в пиаре ни в защите почему-то не нуждаются  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Маркузе, мені пох Львів, але я прожив в Одесі 40 років, і питання Катерини нікого не іпало, поки агентура Путіна не почала свою роботу. Одесити в більшості маргінали щ периферій, яких легко розводять феесбешні пройдисвіти.  :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Я вас можу зрозумiти як колишнього одесита. Я просто думав що ви нiякого вiдношення до мiста не маєте.

 Моя позицiя дуже проста. Це є дуже делiкатне питання. Я знаю декiлька одеситiв якi зараз усiма силами допомагають українськiй армiї, але якi проти того щоб знести пам'ятник Катьцi в їхньому мiстi. Навiть про-українськi одесити в цьому питаннi роздiленi. Тому це питання треба залишити самим одеситам вирiшувати.

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
ХЗ
она , похоже, уже не несет идеологической нагрузки в Одессе , просто участница событий

а вот картавого и все что с ним связано сковырнуть непременно

нуна Дрейк  спросить

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Памятник було поставлено з метою показати хто в домі господар і публічно принизити украінців. Головними спонсорами були Марков і Труханов. Спроба мирноі демонстраціі у вересні 2007 закінчилася звірячим побиттям людей. Керував тим побиттям особисто Марков і особисто бив людей. Слова пана Маркузе про сензитивність питання є елементарним провінційним лицемірством, бо чомусь треба бути чутливим щодо антиукраінського сміття а не навпаки. Щодо рішення громади я згоден, але років так через 20 коли громада поживе в нормальній Украіні, де покидьки типу Труханова, Маркова чи Ківалова будуть мати вплив лише на власних дружин.
If you are going through hell, keep going.

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
та про Маркова  знаем 
просто последние события вселяют пани надию

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Прежде чем сносить памятники в Одессе было бы неплохо для начала столицу в порядок привести, показать пример, так сказать. А то именем фетиша донецких сепаратистов названа центральная улица. Не порядок
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Щодо Києва, то мене нічого там не дивує. Але ваша правда, в 'Адєссє нікагда нє будєт так как ва Львовє, но в Адєссє всєгда будєт так, как в Кієвє'. Ця фраза, сказана мені літнім одеським євреєм на лавці в Горсаду навесні 1990-го зберігає свою актуальність і сьогодні.
If you are going through hell, keep going.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Прежде чем сносить памятники в Одессе было бы неплохо для начала столицу в порядок привести, показать пример, так сказать. А то именем фетиша донецких сепаратистов названа центральная улица. Не порядок
Нельзя ли пояснить выделенное для тех, кто еще не полностью проснулся?  :shuffle:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Катерина из Одессы "уйдет" сразу за Хмельницким из Киева.
Оставьте уже в покое такую красивую площадь!  :smilie9: Правильно тут сказали никакой смысловой нагрузки тот памятник уже не не несет это во-первых.. Во-вторых Катька на памятнике не одна. И в-третьих Это уже не памятник а интерьер.  И востановил его, кстати, тот кто ещё в середине девяностых "надругался" в городе над всеми памятниками Ленину :) Хотя один пропустил и я знаю где  :smilie3:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Люся

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Бандерiвка
Прежде чем сносить памятники в Одессе было бы неплохо для начала столицу в порядок привести, показать пример, так сказать. А то именем фетиша донецких сепаратистов названа центральная улица. Не порядок
Нельзя ли пояснить выделенное для тех, кто еще не полностью проснулся?  :shuffle:
Вулиця Артема :smilie9:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Катерина из Одессы "уйдет" сразу за Хмельницким из Киева.
Оставьте уже в покое такую красивую площадь!  :smilie9: Правильно тут сказали никакой смысловой нагрузки тот памятник уже не не несет это во-первых.. Во-вторых Катька на памятнике не одна. И в-третьих Это уже не памятник а интерьер.  И востановил его, кстати, тот кто ещё в середине девяностых "надругался" в городе над всеми памятниками Ленину :) Хотя один пропустил и я знаю где  :smilie3:

 :br
Ну хоть Александровскую колонну из парка Шевченко можно, того?..  :al
А на ее место - создателя эсперанто переселить с Дерибасовской, 3  ;)

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Прежде чем сносить памятники в Одессе было бы неплохо для начала столицу в порядок привести, показать пример, так сказать. А то именем фетиша донецких сепаратистов названа центральная улица. Не порядок
Нельзя ли пояснить выделенное для тех, кто еще не полностью проснулся?  :shuffle:
Вулиця Артема :smilie9:
:ax Merci

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Прежде чем сносить памятники в Одессе было бы неплохо для начала столицу в порядок привести, показать пример, так сказать. А то именем фетиша донецких сепаратистов названа центральная улица. Не порядок
Нельзя ли пояснить выделенное для тех, кто еще не полностью проснулся?  :shuffle:
Вулиця Артема :smilie9:
Уточнення- вул. Артема давно перейменована у вул. Січових Стрільців. Просто більшість населення  не в курсі і картографи- приватні, теж. :Sho_za:
http://news.liga.net/news/capital/427403-stolichnuyu-ulitsu-artema-pereimenovali.htm
« Останнє редагування: Липня 28, 2014, 08:53:46 08:53 від Ocean »

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
сука
про артема = енто сильно

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Катерина из Одессы "уйдет" сразу за Хмельницким из Киева.
Оставьте уже в покое такую красивую площадь!  :smilie9: Правильно тут сказали никакой смысловой нагрузки тот памятник уже не не несет это во-первых.. Во-вторых Катька на памятнике не одна. И в-третьих Это уже не памятник а интерьер.  И востановил его, кстати, тот кто ещё в середине девяностых "надругался" в городе над всеми памятниками Ленину :) Хотя один пропустил и я знаю где  :smilie3:

 :br
Ну хоть Александровскую колонну из парка Шевченко можно, того?..  :al
А на ее место - создателя эсперанто переселить с Дерибасовской, 3  ;)

Не, можно и Катьку в утиль, как тут предлагалось выше. И на её место вернуть тех кто много лет рупь на площади искал. Они же конечно больше заслужили там стоять. Может хватит уже памятники туда-сюда таскать и займемся созиданием. Вовки вяленого то не касается. Валить без устали денно и ношно :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Катерина из Одессы "уйдет" сразу за Хмельницким из Киева.
Оставьте уже в покое такую красивую площадь!  :smilie9: Правильно тут сказали никакой смысловой нагрузки тот памятник уже не не несет это во-первых.. Во-вторых Катька на памятнике не одна. И в-третьих Это уже не памятник а интерьер.  И востановил его, кстати, тот кто ещё в середине девяностых "надругался" в городе над всеми памятниками Ленину :) Хотя один пропустил и я знаю где  :smilie3:

 :br
Ну хоть Александровскую колонну из парка Шевченко можно, того?..  :al
А на ее место - создателя эсперанто переселить с Дерибасовской, 3  ;)

Не, можно и Катьку в утиль, как тут предлагалось выше. И на её место вернуть тех кто много лет рупь на площади искал. Они же конечно больше заслужили там стоять. Может хватит уже памятники туда-сюда таскать и займемся созиданием. Вовки вяленого то не касается. Валить без устали денно и ношно :)
Та не, матросики на той площади - как корове седло, если честно... При всем к ним уважении...
Касательно Катьки, ИМХО сейчас важно не то, стоит она или нет, важно, чтобы она перестала быть символом. Важно, чтобы "паствы" у этого памятника не стало. А там, через несколько лет, можно на площади и церковь св. Екатерины поставить, если на то будет воля горожан, как изначально и планировалось (о чем и табличка на стене розового дома).

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Прежде чем сносить памятники в Одессе было бы неплохо для начала столицу в порядок привести, показать пример, так сказать. А то именем фетиша донецких сепаратистов названа центральная улица. Не порядок
Нельзя ли пояснить выделенное для тех, кто еще не полностью проснулся?  :shuffle:
Вулиця Артема :smilie9:
Уточнення- вул. Артема давно перейменована у вул. Січових Стрільців. Просто більшість населення  не в курсі і картографи- приватні, теж. :Sho_za:
http://news.liga.net/news/capital/427403-stolichnuyu-ulitsu-artema-pereimenovali.htm
А вот и не переименована :smiley14:

1. Вулиця Артема (Січових Стрільців) – від сучасної Львівської площі до сучасної вулиці Мельникова з середини ХІХ сторіччя мала назву Львівська. Рішенням виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 1926 року зазначена вулиця була найменована ім’ям Артема (підтверджено постановою виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 06.12.1944 року № 286/2).

На даний час вулиця від площі Львівської до вулиці Мельникова називається вулиця Артема.
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline fak2ra

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 83
представляете на второй год Януковича в Львове сожгли бы 40 уна-унсовцев, а затем предложили снести бы памятник Степану Бандере?


Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....

Бо ненадійне місто.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
2bernie, а яку відповідь ви хотіли отримати при Янику? Перейменована- в інеті маса посилань на назву Січових Стрільців і, так само, карт.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....

А Киев достал любовь до работорговца Хмельницкого. При все уважении outsider наша Одесская площадь это наше дело. Более чем уверена что только попробуйте тронуть это памятник и те кто пару месяцев назад гонял и жег по городу вату выйдут гонять тех кто тронет этот памятник.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....

Бо ненадійне місто.

Та да. Чисто як підлітки. Вони тут будуть срати тобі на голову а ти мусиш розуміти їх проблеми. Хрюків третього дня теж виступав що їх з їх Гєпою треба зрозуміти. Услиштє Дамбасс аднім словом.....
« Останнє редагування: Липня 28, 2014, 09:25:31 09:25 від outsider »

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....
Площадь Дзержинского (Киев)
Возникла в середине XX века. Нынешнее название — с 1956 года, в честь Ф. Э. Дзержинского. Начиная с середины 1990-х годов на некоторых картах и в СМИ ошибочно именуется Лыбедской площадью, однако официального решения о её переименовании нет[1].

В сквере посередине площади в 1967 году сооружён памятник чекистам, авторы — скульптор В. З. Бородай и архитектор А. Ф. Игнащенко.
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО