Автор Тема: Дмитро Ярош: ЦВК усе ж затвердила мою кандидатуру. Я аж здивувався...  (Прочитано 1750 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
З Фейсбуку Дмитра:

ЦВК усе ж затвердила мою кандидатуру. Я аж здивувався... Цей крок для мене був непростим, бо останні двадцять років слово “політика” викликало у мене суперечливі почуття. Ми пропагували національну ідею, ми пропагували ідею Національної революції, ми залежно від наших сил захищали національні інтереси, ми вишколювала молодь, котра на Майдані доволі вміло себе показала (і досі не забуду той БТР). Ми не йшли в безпосередню партійну політику. Одначе зараз, порадившись із побратимами і дослухавшись до думки багатьох побратимів та пересічних громадян, я погодився балотуватися. Я докладу максимум зусиль для того, щоб перемогти на виборах. Але на першому плані у мене стоїть продовження Національної революції. Пролита кров не повинна виявитися марною жертвою. Разом — переможемо, і нехай допоможе нам Бог!
If you are going through hell, keep going.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
піде на вибори, програє, а потім - як більшовики в 1917 році?
Kremlin delenda est.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
та програє 100%, тому я і казав, що краще б на армію перевів це бабло, або хоча б своїх озброював...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
На відміну від випадку з мадам Богомолець, за якою не стоїть жодної політичної партії, ці гроші будуть витрачені на пропаганду конкретної політичої платформи. Та й не такі вже це великі гроші. :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
та програє 100%, тому я і казав, що краще б на армію перевів це бабло, або хоча б своїх озброював...

100500.  :smilie8:
If you are going through hell, keep going.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
На відміну від випадку з мадам Богомолець, за якою не стоїть жодної політичної партії...
За нею стоїть партія олігархів.
Оля технічний кандидат,
буде намагатись відкусити у Юлі скільки зможе,
щоб пропихнути мордатого петю на тубаретку.
Ющенко на смітнику, а його любі друзі на арені.
Кадри рєшают всьо

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
питався в пацанів на Лєвандовці: який результат Ярош отримає на виборах? Відповіді - від 0,1 до 3%
імхо 1,5% - максимум... Це у варіанті, що пс не буде чудити і шмаляти з пєстів куда-будь...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
питався в пацанів на Лєвандовці: який результат Ярош отримає на виборах? Відповіді - від 0,1 до 3%
імхо 1,5% - максимум... Це у варіанті, що пс не буде чудити і шмаляти з пєстів куда-будь...

по статистиці радикально налаштованих в суспільстві до 10 %, нічого дивного, що він не буде лідером але для себе вони зрозумійть підтримку у суспільстві шо і як.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
питався в пацанів на Лєвандовці: який результат Ярош отримає на виборах? Відповіді - від 0,1 до 3%
імхо 1,5% - максимум... Це у варіанті, що пс не буде чудити і шмаляти з пєстів куда-будь...

Я теж думаю десь 1,5-2%. У Тягнибока теж десь стільки було у 2010, а у 2012 свобода пройшла до ради. Може ПС хоче так само  :smilie5:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Глава комитета избирателей заявил, что главным лоббистом регистрации лидера "правого сектора" Дмитрия Яроша была член ЦИК по квоте ПР Татьяна Лукаш, родная сестра беглой замглавы администрации Януковича.
Об этом Черненко написал в своем фейсбукe
Черненко отметил: "Только факт, без выводов: главным лоббистом в ЦИК регистрации Яроша именно сегодня, хотя по закону было еще 2 дня для выяснения обсоятельств, была Татьяна Лукаш".
Скажи мне, кто твои друзья и скажу кто ты! (Народная мудрость)

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Цитувати
Только факт, без выводов: главным лоббистом в ЦИК регистрации Яроша...

 :Sho_za:
Факт? Яким макаровим це факт? Відео, аудіо чи якась бамажка є?


Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Если правый сектор начнет епашить конкретно взяточников то рейтинг у него возрастет  :gigi: