Автор Тема: Україна подаватиме на Росію в міжнародний суд в Гаазі  (Прочитано 1694 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Голандці пишуть, що про це сьогодні заявив Дещиця в Брюсселі. Крім того, на навчання в Україну прибудуть американські військові.

Offline SlavRedko

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 424
Тут главное не торопиться и все задокументировать.
Европа будет вынуждена выполнить решение суда о конфискации российской собственности за рубежом.
И никаких экономических санкций. Это не наш метод :)

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
і будуть тут американці навчатись до другого пришестя
слава Богу є на кому тренуватись - відстрілювати зільоних чілавєчків в Криму

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Ой боюсь я шо мы тех американських військових потом палкой с Украины не выгоним : ) А шо.  Горилка классная, борщ вкусный, а дівчата які гарні ! :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Тут треба толкових юристів-міжнародників. Бажано європейців.
If you are going through hell, keep going.

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Тут треба толкових юристів-міжнародників. Бажано європейців.

Я думаю со стороны Европы за этим не заржавеет. Там есть мощное желание порвать карликового альфа самца на красные тряпки.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Тут треба толкових юристів-міжнародників. Бажано європейців.
Это верно. У наших в таких делах опыта не особо.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
Голандці пишуть, що про це сьогодні заявив Дещиця в Брюсселі. Крім того, на навчання в Україну прибудуть американські військові.

Ага, и будет судиться в той Гааге до усёру, лет десять или двадцать... А затем москали положат болт на то решение суда, как они уже положили его на международное право.

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Голандці пишуть, що про це сьогодні заявив Дещиця в Брюсселі. Крім того, на навчання в Україну прибудуть американські військові.

Ага, и будет судиться в той Гааге до усёру, лет десять или двадцать... А затем москали положат болт на то решение суда, как они уже положили его на международное право.

Если надо, то будет усе быстро, а если Россия положит, в Европе накладут лапу на кацапское имущество, коего там дофигища.

Offline arsa69

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 34
Тут надо как в том анекдоте медленно медленно спуститься с холма и поиметь все стадо , Спешка нужна только при ловле блох . а Россию нужно иметь с толком и расстановкой.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
...Там есть мощное желание порвать карликового альфа самца на красные тряпки.

Якщо не видавати бажане за дійсне, то такого потужного бажання немає. Скоріше європейці зважують, що дорожче вилізе боком в довготривалій перспективі. Серед народу, сужу по своїх знайомих, повна підтримка України, але тільки моральна.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Тут треба толкових юристів-міжнародників. Бажано європейців.

впевнений, що з цим допоможуть і амери, і європейці
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Ой боюсь я шо мы тех американських військових потом палкой с Украины не выгоним : ) А шо.  Горилка классная, борщ вкусный, а дівчата які гарні ! :)

та ну, між американцями та кацапами така ж різниця, як між професором Гарварду та колорадським жуком. :)
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Гаага погодилася розслідувати справу щодо України
П'ятниця, 11 грудня 2020, 21:18






Прокурор Міжнародного кримінального суду панi Фату Бенсуда оголосила щодо завершення попереднього розслідування у справі "Ситуація в Україні".

Джерело: пресслужба суду

Пряма мова Бенсуди: "Мiй термін перебування на посаді прокурора Міжнародного кримінального суду наближається до завершення, i як я повідомила минулого року у своєму звіті на щорiчнiй Асамблеї держав-учасниць, моїм намiром є, наскiльки це можливо, дійти визначень в усiх справах, за якими проводилися попередні розслідування під час виконання мого мандату. В тому ж самому звіті я зазначила, що є цiлком імовiрним те, що деякi з попереднiх розслідувань перейдуть до стадії розслідування.



Прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда

Сьогоднi я можу повiдомити, що в результаті ретельного та незалежного процесу розгляду, ситуація в Україні визнана такою, що вiдповiдає критеріям Статуту для відкриття розслідування.

Зокрема, i без шкоди будь-яким іншим злочинам, що можуть бути встановлені протягом розслiдування, моя Канцелярiя дiйшла висновку, що на цей час iснують розумнi пiдстави вважати, що широкий дiапазон дiянь, скоєних в контекстi ситуації в Україні, становлять воєнні злочини та злочини проти людяності в межах юрисдикції Міжнародного кримінального суду. Цi висновки, якi будуть розглянутi бiльш детально у нашiй щорiчнiй Доповiдi щодо результатів проведення попереднього розслідування.

Наступним кроком в цьому процесi має бути звернення до суддів Палати попереднього провадження Суду за дозволом на  розслiдування. Це питання я маю намiр обговорювати  з наступним Прокурором, як тiльки його буде обрано, під час передачі справ. Тим часом моя Канцелярiя буде робити все необхiдне, щоб забезпечити цiлiснiсть майбутніх розслідувань щодо ситуації в Україні.

Рухаючись в напрямку наступної стадії стосовно ситуації в Україні, я повною мiрою розраховую на пiдтримку влади України, а також однаково закликаю до спiвпрацi всi сторони конфлiкту.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Мабуть, що не з цією владою.  :no2:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Ця влада здатна влаштувати дефіцит піску в Сахарі і просрати навіть те, що теоретично не просирається. Так що слава богу, якщо не з цією владою. Ну і, зважаючи на равликову швидкість міжнародного правосуддя, шансів на розгляд по суті за час, поки дебіли при в владі, нуль.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
н-да
6 років погоджувались...
хуйня то звичайно а не суд