Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз не предлагать) часть6  (Прочитано 191716 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Правий Сектор ‏@19012014ps  · 27 хв. 
Так було на Майдані, так буде у цій війні, переговори з ворогом - це поразка! Треба вірити у свої сили, вірити в Україну. Разом до перемоги!

 :upa
ігнор Квант

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Шахтарськ...Допит терористів ДНР, взятих в полон дніпропетровськими десантниками.

[ Invalid YouTube link ]

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Українські силовики біля міста Ровеньки, що на Луганщині, завдали серйозного удару по терористам - Зорян Шкіряк

23.08.2014


Військовою розвідкою в районі населеного пункту Ровеньки була виявлена велика база російських бойовиків та значне скупчення важкої техніки ворога. Завдяки влучному вогневому удару сил АТО, було знищено до 40 одиниць бронетехніки, три ЗРК "Стріла 10" та до 500 російських найманців, більшість з яких, ймовірно, члени екіпажів. Про це повідомляє радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.


шось мені сі здає, же п. Шкіряк трохи прибріхує, у кількісному аспекті. Разів так у...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча

шось мені сі здає, же п. Шкіряк трохи прибріхує, у кількісному аспекті. Разів так у...

+1, Шкіряк що не скаже, то брехня. Жаль, що ці новини від нього.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528

шось мені сі здає, же п. Шкіряк трохи прибріхує, у кількісному аспекті. Разів так у...

 :laugh: плюс1
ігнор Квант

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Українські силовики біля міста Ровеньки, що на Луганщині, завдали серйозного удару по терористам - Зорян Шкіряк

23.08.2014


Військовою розвідкою в районі населеного пункту Ровеньки була виявлена велика база російських бойовиків та значне скупчення важкої техніки ворога. Завдяки влучному вогневому удару сил АТО, було знищено до 40 одиниць бронетехніки, три ЗРК "Стріла 10" та до 500 російських найманців, більшість з яких, ймовірно, члени екіпажів. Про це повідомляє радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.


шось мені сі здає, же п. Шкіряк трохи прибріхує, у кількісному аспекті. Разів так у...

Трохи читайте форум наш, може тоді не буде "казатися", бо якщо "кажеться", то треба хреститися.
Уже писали і навіть відео давали. Наші лупанули ракетою Точка-У по базі терористів.


Опис https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B0_%28%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%29

« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 06:26:56 18:26 від Kvant »

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Шахтарськ...Допит терористів ДНР, взятих в полон дніпропетровськими десантниками.

 Кажуть, що пішли захищати від бандитів. А вони в якій країні жили? Хто це бандити? Армія України, її солдати і офіцери? Тупість.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Повторюю відео для 5-ї колони. І нагадую, що ракета Точка-У перед попаданням в ціль розділяється на частини. В ціль попадає лише боєголовка. На відео Ви бачите частину ракети, яка перед попаданням в ціль відчепилися від боєголовки

« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 06:26:39 18:26 від Kvant »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Українські силовики біля міста Ровеньки, що на Луганщині, завдали серйозного удару по терористам - Зорян Шкіряк

23.08.2014


Військовою розвідкою в районі населеного пункту Ровеньки була виявлена велика база російських бойовиків та значне скупчення важкої техніки ворога. Завдяки влучному вогневому удару сил АТО, було знищено до 40 одиниць бронетехніки, три ЗРК "Стріла 10" та до 500 російських найманців, більшість з яких, ймовірно, члени екіпажів. Про це повідомляє радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.


шось мені сі здає, же п. Шкіряк трохи прибріхує, у кількісному аспекті. Разів так у...

Трохи читайте форум наш, може тоді не буде "казатися", бо якщо "кажеться", то треба хреститися.
Уже писали і навіть відео давали. Наші лупанули ракетою Точка-У по базі терористів.[/size]


а я не сумніваюся, що наші таки лупанули Точкою-У по Ровеньках, як і в тому, що там була база. Я ж чітко пишу "у кількісному аспекті".

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
а я не сумніваюся, що наші таки лупанули Точкою-У по Ровеньках, як і в тому, що там була база. Я ж чітко пишу "у кількісному аспекті".

 Гадаєте, терористі було більше знищено? ) Можливо, дані надійшли від союзників за допомогою супутника із космосу і ними було пораховано що там і скільки було. Тоді бабахнула ракета, а після неї нічого не залишилось. перепровірити важко, тому повіримо.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
а я не сумніваюся, що наші таки лупанули Точкою-У по Ровеньках, як і в тому, що там була база. Я ж чітко пишу "у кількісному аспекті".

Ну так почитайте опис ракети та її можливості по ураженню цілей.

9Н123Ф — осколочно-фугасная ГЧ сосредоточенного действия, в составе ракет 9М79Ф (9М79-1Ф). Масса ГЧ 482 кг, масса взрывчатого вещества ТГ-20 — 162,5 кг, количество осколков — 14,5 тыс. Площадь поражения — 2-3 га. При подлёте к цели ракета совершает доворот (по углу тангажа), чтобы обеспечить угол встречи заряда с целью близкий к 90° для наиболее эффективного использования энергии взрыва БЧ. Для этого же ось заряда осколочно-фугасной ГЧ 9Н123Ф развёрнута относительно продольной оси ракеты на некоторый угол. Воздушный подрыв ГЧ 9Н123Ф производится на высоте 20 метров над поверхностью для достижения максимальной площади поражения

тобто, якщо були відомі координати бази бойовиків та приблизна кількість людей і техніки, які там були, то одна ракета може легко знищити все, що є на тій базі.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Новости Украины ‏@Dbnmjr  · 58 хв. 
Россияне идут на прорыв с моря. Н.п. Седово, возле Новоазовска также замечена активность возле КПП "Новоазовска"

пля это не первое сообщение с побережья
надеюсь там готовы?
ігнор Квант

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Спецiальний вкид щоб вiдтягнути нашi вiйська з зони АТО. А нашi ведуться...


Новости Украины ‏@Dbnmjr  · 58 хв. 
Россияне идут на прорыв с моря. Н.п. Седово, возле Новоазовска также замечена активность возле КПП "Новоазовска"

пля это не первое сообщение с побережья
надеюсь там готовы?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


 Кажуть, що пішли захищати від бандитів. А вони в якій країні жили? Хто це бандити? Армія України, її солдати і офіцери? Тупість.

Вмикають дурку , шакали  :smilie9: 
Врасход. Це лайно навіть  нінакого з наших  необміняєш .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Спецiальний вкид щоб вiдтягнути нашi вiйська з зони АТО. А нашi ведуться...

Никакой это не вброс, они уже второй день эту местность обрабатывают.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Росiйський десант з моря? Це ж повна нiсенiтниця. Вони ведуть обстрiли прикордонного пункту бiля Новоазовська щоб вiдтягнути нашi частини з фронту.


Спецiальний вкид щоб вiдтягнути нашi вiйська з зони АТО. А нашi ведуться...

Никакой это не вброс, они уже второй день эту местность обрабатывают.

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Росiйський десант з моря?
С какого нахрен моря? С границы, прямо с границы.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Nastya Stanko @StankoNastya  ·  32 мин
Щойно обстріляли з градів колону, котра рухалась через Металіст

При всій повазі до неї....навіть не знающо сказати.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Не то, чтобы тут шпионов набираю, просто репостить просят в твиттере и вообще. А нас много людей читают.  :shuffle:

Цитувати
Патриоты,
в Донецке, Макеевке, Горловке, Луганске.
Нужна ифа о передвижении антиДРГ групп терров
Состав 4-6 человек
Слать @pan_Konstantin
RT
Как правило, они в таком «камуфляже»

Очень нужна инфа о передвижении по гор. спецгрупп терров, вооружённых «выхлопами»! «Выхлоп» выглядит так:
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Nastya Stanko @StankoNastya  ·  32 мин
Щойно обстріляли з градів колону, котра рухалась через Металіст

При всій повазі до неї....навіть не знающо сказати.
ну та ясно, з неї військовий кореспондент як з мене балерина. Хто обстріляв, чию колону, хз.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Nastya Stanko @StankoNastya  ·  32 мин
Щойно обстріляли з градів колону, котра рухалась через Металіст

При всій повазі до неї....навіть не знающо сказати.
ну та ясно, з неї військовий кореспондент як з мене балерина. Хто обстріляв, чию колону, хз.


Та і я про теж саме,краще вже нічого не писати,ніж таке.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

прошу дуже. Вже не 500, а 300.

Алекс Нойт
1 год ·
Видео о разбитых псковских десантниках-контрактниках, направленных в Украину через Беларусь (сразу же после парада).
Есть сегодняшняя инфа по Ровенькам, но пока не подтвержденная - более половины из 300 погибших - десант из Тульской бригады
http://youtu.be/SaXnUDD1xRQ

Завтра буде 200.

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
Цитувати
Защитим Украину
‏@ProtectUkraine
Группа в "В Контакте" посвящённая 136 ОМСБр, военные разведчики которой погибли под г. Снежное. pic.twitter.com/6T9DLC8f9n

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

прошу дуже. Вже не 500, а 300.

Алекс Нойт
1 год ·
Видео о разбитых псковских десантниках-контрактниках, направленных в Украину через Беларусь (сразу же после парада).
Есть сегодняшняя инфа по Ровенькам, но пока не подтвержденная - более половины из 300 погибших - десант из Тульской бригады
http://youtu.be/SaXnUDD1xRQ

Завтра буде 200.

Щось з головою?
Сказано же ясно, що ДО 500. До 500, це може бути: 400, 300, 200, 100 і навіть 50. Точна цифра невідома.
Як працює розвідка:
1. Дані супутників (Україна платить за знімки території Донбасу іншим країнам);
2. Безпілотники.
3. Дані ДРГ.
Ясно, що точно рахувати кількість терористів не буде. Це неможливо зробити. Точно можна сказати кількість техніки. І то, станом на певну годину.
Після удару Точкою-У:
1. Дані розвідки доповідають було чи не було попадання ракети.
2. За ТТХ даними ракети орієнтовно можна уявити кількість знищених колорадів та техніки. Їхати рахувати трупи ніхто не буде, бо територія нам не підконтрольна.

До чого це відео? До пуску Точки-У? Чи може до того, що псковських десантників знищили ЗСУ?
Та й це відео я уже давав, читайте форум перед тим як постити.


П.С. І мінусів мені ставити не треба. Тим більше що я кажу правду, не бикую, не працюю на 5-ту колону, не нагнітаю істерик та не нию.
« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 08:20:47 20:20 від Kvant »

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809

прошу дуже. Вже не 500, а 300.

Алекс Нойт
1 год ·
Видео о разбитых псковских десантниках-контрактниках, направленных в Украину через Беларусь (сразу же после парада).
Есть сегодняшняя инфа по Ровенькам, но пока не подтвержденная - более половины из 300 погибших - десант из Тульской бригады
http://youtu.be/SaXnUDD1xRQ

Завтра буде 200.

прошу дуже. Вже не 500, а 300.

Алекс Нойт
1 год ·
Видео о разбитых псковских десантниках-контрактниках, направленных в Украину через Беларусь (сразу же после парада).
Есть сегодняшняя инфа по Ровенькам, но пока не подтвержденная - более половины из 300 погибших - десант из Тульской бригады
http://youtu.be/SaXnUDD1xRQ

Завтра буде 200.


Тоже нефуйово.
Сто бабушек- уже рупь!(с)

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Не то, чтобы тут шпионов набираю, просто репостить просят в твиттере и вообще. А нас много людей читают.  :shuffle:

Цитувати
Патриоты,
в Донецке, Макеевке, Горловке, Луганске.
Нужна ифа о передвижении антиДРГ групп терров
Состав 4-6 человек
Слать @pan_Konstantin
RT

С такими вещами необходимо тоже быть осторожным

только если вы на 200% уверены в надежности источника запроса

(чтобы не оказалось что ГРУ зачищает иформаторов)

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.


С такими вещами необходимо тоже быть осторожным

только если вы на 200% уверены в надежности источника запроса

(чтобы не оказалось что ГРУ зачищает иформаторов)
Ледокоин Гетьмана запостил, ему, думаю, можно верить.  :smilie1:
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
по Ровеньках, думаю, був залп "Точок-У"  (стріляють по 4 ракети)
Kremlin delenda est.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
по Ровеньках, думаю, був залп "Точок-У"  (стріляють по 4 ракети)
та був, був. Наші самі кажуть, і вата теж. І залишки ракети є.