Автор Тема: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ  (Прочитано 47339 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« : Серпня 23, 2014, 09:14:50 21:14 »
Рапорт №1 від entp: З навчальної частини

Щойно розмовляв по телефону з нашим СУП-чиком entp, який вже у війську.

Передаю по-пам'яті коротко, що він розказав.

Він зараз у навчальному центрі на базі Яворівського полігону. Йому трохи повезло - там якраз перед його приїздом звільнилась вакансія інструктора ППО, то його взяли на це місце, бо він свого часу у РА був власне сержантом-інструктором. І Івано-Франківська їх приїхало 53 чоловіки. В центрі вчиться багато народу за різними спеціальностями, приблизно половина йде в "Залізну бригаду" на різні спеціальності, що пов'язані з аритилерією. Вчать по скороченій програмі - в перший тиждень вересня вже поїдуть ТУДИ (точну дату не називаю). Але виходить, що навчання триває всього біля 2-х тижнів. Показово, що ніхто там не вживає слово "АТО", всі кажуть - війна. Середній вік "курсантів" - від 28 років до 50 "з хвостиком", середній біля 35-38.

Цікава доля одного з хлопців - його вже третій раз призивають. Перший раз призвали нормально, на флот, служив спочатку матросом, а згодом (другий раз) як контрактник на одному з тих горемичних кораблів біля Очакова, що ледве втекли. Місяць тому в нього закінчився  конракт, повернувся додому, всього місяць побув - знову мобілізували, але цього разу не флот, а в артилерію. Він на кораблі якраз з гармати стріляв - то його тепер переучують на сухопутного артилериста.

Показово, що entp взяли власне як ППО-шника і вчити він буде теж аналогічних спеціалістів. На моє логічне запитання - "а невже очікується поява ворожих літаків на Сході", він сказав - "нічого сказати не можу, але догадайся сам навіщо нас вчать". Так що отаке, "ждемс-с-с"  :smilie2: На моє наступне питання ("Тоді скажи, хоч чи хоч на більш-меньш сучасні ракетні системи вас вчать ?") він сказав, що систему звісно не назве, але не гірше ніж те, що має противник. Або принаймі щось типу того.

Трохи за побут. Головна вдмінність від нашої попередньої служби в РА - це відсутність муштри та дурного "чинопочитання". Можеш бути у тапочках на босу ногу і з розчепленим воротником перед полковником - і ніхто на це не звертає увагу. Ще одна відмінність - такого поняття як "рота подьем !" о 6 ранку немає, всі встають ранком тоді, коли їм треба за графіком навчань. Ті хто вирушали на полігон (як сьогодні) то вставали о 5. Годують добре ("навіть якісь вітаміни є" (с)) - ну але все ж таки Україна та ще і літо! Принаймі на харчування не скаржиться - каже, що на декілька порядків краще, ніж було в нас в РА.

Каже, що за один день на полігоні сьогодні вістріляв більше патронів, ніж за 2 роки попередньої служби 25 років тому. На полігоні дають броніки та каски і вчать стріляти в них, бо то тоді зовсім по іншому ("каска весь час на очі налізає, бронік не дає нормально вперти приклад у плече, та і важкий, холєра...") Коротше - дають зрозуміти як воно є насправді. Інструктори правду не ховають, відразу кажуть куди вони їідуть і що їх там чекає, тому закликають вчитись сумлінно. Але нікого не змушуть і не "ганяють" - твоє життя, сам вирішуй. Як такої фізичної підготовки ("фізри") немає, врахвуючи різний вік, вчать переважно стрільбі та елементарним тактичним навикам, а також навіть простій "посадці-висадці" у різні види рухомої техніки - від різних вантажівок до різних моделей БМП, БТР і т.д.  Форму видали - стандартний наш "дубок", але відразу сказали, що не гарантують, що форма витримає навіть час тренувань в учбовому центрі.

Завтра в них ніби свято і з того приводу ніби обіцяли похід в баню :) А так миються під польовими душами - бочка з водою та завіса з клійонки...

Ну і головне питання - про настрої. Каже, що всі на диво спокійні та рішучі. Зі сміхом згадував наших форумних панікерів та "всепропальщіків". Каже що в них там люди з одного боку спокійні, з іншого загальний настрой - МИ ЦЕ ЗРОБИМО ! Тобто люди абсолютно усвідомлюють, що їх чекає але разом з тим ніхто не сумнівається у тому, що ми переможемо. Чого і вам усім бажаю!

За дорученням - передаю від entp Вам усім привіт. Користуючись нагодою розмови по телефону, то я йому авансом вже передав усі ваші вітання, але якщо кортить - можете йому самі написати пару слів в цій гілці. Інтернета наразі він ще не шукав (не до того), але якраз збирався нині вечором трохи роз'яснити це питання, так що є шанс що він вас не тільки прочитає, але і щось вам відповість.
« Останнє редагування: Серпня 26, 2014, 01:20:43 13:20 від Ronin »

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #1 : Серпня 23, 2014, 09:15:33 21:15 »
Спасибо

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #2 : Серпня 23, 2014, 09:19:56 21:19 »
З Богом!

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #3 : Серпня 23, 2014, 09:20:51 21:20 »
Мужик. 

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #4 : Серпня 23, 2014, 09:21:43 21:21 »
Враховуючи на те, що з одного боку entp не єдиний СУП-чик, у війську, а з іншого - це не останній "рапорт" від entp, то може б якийсь окремий розділ для тих гілок відвести? Щоб ці гілки не тонули у загальних. Що скажете, адміни-модери?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #5 : Серпня 23, 2014, 09:29:48 21:29 »
 :smiley24:
Mocsia delenda est

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #6 : Серпня 23, 2014, 09:30:06 21:30 »
Спасибо за позитивный репортаж!  :Prapor2:

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #7 : Серпня 23, 2014, 09:32:50 21:32 »
Враховуючи на те, що з одного боку entp не єдиний СУП-чик, у війську, а з іншого - це не останній "рапорт" від entp, то може б якийсь окремий розділ для тих гілок відвести? Щоб ці гілки не тонули у загальних. Що скажете, адміни-модери?
молодець! ідею окремої гілки підтримую!!!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #8 : Серпня 23, 2014, 09:33:17 21:33 »
Враховуючи на те, що з одного боку entp не єдиний СУП-чик, у війську, а з іншого - це не останній "рапорт" від entp, то може б якийсь окремий розділ для тих гілок відвести? Щоб ці гілки не тонули у загальних. Що скажете, адміни-модери?

Не знаю чи ватро робити цілий розділ.
А от прикріплену гілку для подібних повідомлень, в цьому розділі можна зробити

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #9 : Серпня 23, 2014, 09:35:26 21:35 »
Вітання entp! :Prapor2:
Нехай його Бог береже...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #10 : Серпня 23, 2014, 09:39:01 21:39 »
А от прикріплену гілку для подібних повідомлень, в цьому розділі можна зробити

ОК, нормальне рішення.

Тільки прохання встановити правило - в ту гілку писати тільки тим, хто або сам у війську, або його представляє (типу як я зараз тримаю зв'язок з entp і його предаставляю). Або тим, хто хоче щось написати нашим військовим адресатам. В тому сенсі - що бажано в тій гілці утримуватись від флейму та особистих порахунків, відразу попередити, що модератори усі подібні пости будуть просто видаляти.

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #11 : Серпня 23, 2014, 09:42:03 21:42 »
Запитай у нього що їм потрібно.

Хоча ППО...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #12 : Серпня 23, 2014, 09:45:34 21:45 »
Запитай у нього що їм потрібно.

Хоча ППО...

Учбовий центр на базі Академії сухопутних вйськ, тому там паралельно вчиться купа народу на разні зпеціальності (приблизгно 50% - артилерія різного типу), так що там не тільки ППО.

Але запитаю обов`язково, вже зараз. :)

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #13 : Серпня 23, 2014, 09:46:13 21:46 »
Враховуючи на те, що з одного боку entp не єдиний СУП-чик, у війську, а з іншого - це не останній "рапорт" від entp, то може б якийсь окремий розділ для тих гілок відвести? Щоб ці гілки не тонули у загальних. Що скажете, адміни-модери?

Прикреплять не буду т.к. прикрепленные ветки почему-тоне пользуются успехом. Думаю стоит поступить так. как с ветками про инфу с АТО из различных источников. Автору предлагаю подумать как назвать эту ветку так что бы сразу бросалась в глаза
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #14 : Серпня 23, 2014, 09:59:18 21:59 »
Нехай вертається здоровий!
Kremlin delenda est.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #15 : Серпня 23, 2014, 10:01:49 22:01 »
Прикреплять не буду т.к. прикрепленные ветки почему-тоне пользуются успехом.

Не знаю, я бы прикрипил. Мы прикрепляем не для  того, чтобы ветка "пользовалась успехом", а для того, чтобы ее можно было быстро найти. Представьте человека, что в полевых условиях через телефон вышел на форум и хочет написать нам пару слов - он что, должен тратить время и деньги на поиски по форуму нужной ветки? Если она не будет прикреплена, то он напишет в первую попавшуюся, в результате сообщения будут разбросаны по разным веткам и по всему форуму. Люди пошли не в бирюльки играть, мне кажется, что самое меньшее, что мы сейчас можем для них сделать - это сохранить их весточки. В конце концом я думаю, что нам это даже больше необходимо, чем им.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #16 : Серпня 23, 2014, 10:08:49 22:08 »
Прикреплять не буду т.к. прикрепленные ветки почему-тоне пользуются успехом.

Не знаю, я бы прикрипил. Мы прикрепляем не для  того, чтобы ветка "пользовалась успехом", а для того, чтобы ее можно было быстро найти. Представьте человека, что в полевых условиях через телефон вышел на форум и хочет написать нам пару слов - он что, должен тратить время и деньги на поиски по форуму нужной ветки? Если она не будет прикреплена, то он напишет в первую попавшуюся, в результате сообщения будут разбросаны по разным веткам и по всему форуму. Люди пошли не в бирюльки играть, мне кажется, что самое меньшее, что мы сейчас можем для них сделать - это сохранить их весточки. В конце концом я думаю, что нам это даже больше необходимо, чем им.

Не-а уже пробовали несколько раз. Лучше развиваются не прикрепленные ветки
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #17 : Серпня 23, 2014, 10:22:09 22:22 »
Mій син пішов добровольцем в добровольчий батальон "Золоті Ворота".
Через тиждень в АТО
наразі збираю все що треба, все приходиться купляти, бо нема нічого - ні обмундирування, ні аптечок, ні їжї
Дякуючи френдам з ФБ зібрали майже все, сьогодні купили 11 аптечок з гемостатиками Quikclot та еоастичними бинтами.


Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #18 : Серпня 23, 2014, 10:43:50 22:43 »
entp - огромное уважение
возвращайся живым и здоровым

Offline БМП-2

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #19 : Серпня 23, 2014, 11:02:37 23:02 »
 :smiley24:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #20 : Серпня 23, 2014, 11:08:51 23:08 »
Бережи Бог.

якщо ППОшніків забирають, значить скоро і мені буде час :)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #21 : Серпня 23, 2014, 11:34:08 23:34 »
пиздяч уёпков....по взрослову...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Рапорт №1 від entp з навчальної частини
« Reply #22 : Серпня 24, 2014, 12:48:57 00:48 »
Вітання entp! :Prapor2:
Нехай його Бог береже...

І я приєднуюсь.  :smiley16:
Хай вдача поруч ходить.

  • Гість
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #23 : Серпня 24, 2014, 12:50:51 00:50 »
entp - огромное уважение
возвращайся живым и здоровым

+++

Хай Господь його береже. entp, повертайся якнайшвидче живим та здоровим.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #24 : Серпня 24, 2014, 03:37:40 03:37 »
entp
Бог береже !

 :upa

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #25 : Серпня 24, 2014, 03:45:07 03:45 »
 :love:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #26 : Серпня 24, 2014, 02:30:36 14:30 »
Передайте йому,щоб завжди вірив у найкраще і ніколи не сумнівався.
Бережи його, оже.

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #27 : Серпня 24, 2014, 05:06:49 17:06 »
Я все ж ще раз висловлю думку, що гілку треба прикріпити. Ось зараз вона вже на 2й сторінці. Ситуація з гілкою про АТО інша, тому що новини туди постяться весь час і вона завжди нагорі. Ця гілка інша, в неї будуть, мабуть, писати не так часто, але повідомлення тут матимуть більш неповсякденний зміст. Їй не треба зайвої популярності, для неї важливо, щоб ті хто писатиме туди, мали її швидко знайти.

І взагалі, ще з фупу я пам'ятаю, що зазвичай гілки, у яких відсліджується ситуація з форумчанами (хтось потребує допомоги тощо) була практика прикріплювати.
« Останнє редагування: Серпня 24, 2014, 05:09:57 17:09 від vs »

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #28 : Серпня 24, 2014, 05:51:17 17:51 »
 :smiley24:Бажаю повернутись живим здоровим .  Мій компань'єро зараз також там на полігоні . На питання
 - як вас там не сильно ганяють?
 каже - нєа ,ми самі бігаєм . Настрій нормальний.
« Останнє редагування: Серпня 24, 2014, 05:54:32 17:54 від Blackout »

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #29 : Серпня 24, 2014, 06:02:50 18:02 »
Я все ж ще раз висловлю думку, що гілку треба прикріпити. Ось зараз вона вже на 2й сторінці. Ситуація з гілкою про АТО інша, тому що новини туди постяться весь час і вона завжди нагорі. Ця гілка інша, в неї будуть, мабуть, писати не так часто, але повідомлення тут матимуть більш неповсякденний зміст. Їй не треба зайвої популярності, для неї важливо, щоб ті хто писатиме туди, мали її швидко знайти.

І взагалі, ще з фупу я пам'ятаю, що зазвичай гілки, у яких відсліджується ситуація з форумчанами (хтось потребує допомоги тощо) була практика прикріплювати.

Підтримую. Якщо гілку не прикріплять, доведеться нам по черзі спамити "підніму гілочку", щоб усе-таки втримати її на першій сторінці.