Автор Тема: Я горжусь Днепропетровском!  (Прочитано 6775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: Я горжусь Днепропетровском!
« Reply #30 : Квітня 02, 2014, 02:29:49 14:29 »
PamTam  Вам до вподоби ілюзії і брехня, якби лише вони гріли Вашу душу? Це шлях у пекло, друже. Вчіться дивитись правді в очі...  :smilie7:

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Я горжусь Днепропетровском!
« Reply #31 : Квітня 02, 2014, 02:32:34 14:32 »
І ще - припиніть називати Бєню "патріотом" - від НЕ патріот, а дууууже хитрий злодій і бандюган. Талановитий  :smiley24: Після розгрому Росії та її "п'ятої колони "  треба буде братись і за Бєню...  :laugh:  хоча є шанс, що він знову пристосується, покається Яхве і стане білим і пухнастим (не вірю  :gigi:)



Беня зробив для збереження держави більше, ніж половина нашого кабміну разом з Турчиновим та Юльцею, які тіко грізно по телевізору на Путіна гримають і палкі промови на площах виголошують. І він ще каятися має???? Як я люблю цю бютошоблу..  :smilie9:


как мне нравятся эти дрыщавые недоумки - именно бютошобла и поставила беню губернатором..но одноклеточным дрыщам понимания длинной игры просто не доступно, ввиду отсутствия вычислительных мощностей.. какие куриные мозги, это капэць..



Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: Я горжусь Днепропетровском!
« Reply #33 : Квітня 02, 2014, 02:48:55 14:48 »

shifr    :weep:  Ну это перебор  :gigi:  Все таки они из конкурирующих банд  :laugh:

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Я горжусь Днепропетровском!
« Reply #34 : Квітня 02, 2014, 03:01:45 15:01 »
І ще - припиніть називати Бєню "патріотом" - від НЕ патріот, а дууууже хитрий злодій і бандюган. Талановитий  :smiley24: Після розгрому Росії та її "п'ятої колони "  треба буде братись і за Бєню...  :laugh:  хоча є шанс, що він знову пристосується, покається Яхве і стане білим і пухнастим (не вірю  :gigi:)
Ворог мого ворога - мій друг
Ві н ситуативний союзник і за те , що зараз зробив для України - респект.
 г.