Автор Тема: Нове мочілово Пороха і Кличка  (Прочитано 20821 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #90 : Квітня 02, 2014, 07:43:25 19:43 »
"Автор статьи предполагает". "Прєполагаєт" і "факт" відрізняєте?

Смішні ви, пєтєфіли.

бюторасія не тільки очі, але й мозок виїла? :smilie8:

"открыто признался в поддержке майдана 49-летний Петр Порошенко"

"Я також відкрито признавався в підтримці Майдана".

І що?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #91 : Квітня 02, 2014, 07:45:58 19:45 »
І що?

на заборє тоже напісано. ти - ніхто, на відміну від пєці. і все твоє "фінансування" зводиться до смс на 565 :smilie5:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #92 : Квітня 02, 2014, 07:52:07 19:52 »
Как заседание на даче оправдывает меморандум с Януковичем?

Спроба відповісти на спробу повалити новообрану демократичну - вперше в історії України - владу.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #93 : Квітня 02, 2014, 07:58:24 19:58 »
На Майдані не бачів.
No comments.
Цитувати
А в Криму я і Жиріка бачів.

Я теж великої різниці між Жириком і Тягнибоком не бачу.  Aле все-таки поїхати у Крим останньому було б трохи стрьомніше, ніж першому, нє?
А навіщо Порох їхав в Крим? Що він там намагався зробити? Як на мене, його поїздка то, так скажемо, нерозумний вчинок. Я досі не розумію що там робив син Гриценка? Хотіли актив підняти на Симфомайдан?
Наскільки пам'ятаю, він хотів виступити у кримській Раді, коли вони референдум голосували. Його туди не пустили, але сам вчинок заслуговує на повагу. Хтось іще намагався щось зробити у той момент?
Цитувати
А на Майдані, я звісно бачив Пороха, але не в тяжкі часи, а навить як був, то що? Там були тисячі. Краще б похизувався досягненнями в урядах.
Не ганьбіться. Весь світ бачив його "на броньвику", коли він зупинив, фактично, провокацію, що мала закінчитися кривавим розгоном Майдану. Стояти одному проти якихось анонімних бандитів, яких послали на провокацію чи то Янукович, чи то Путін, чи то донецькі, i які могли б його замочити просто для більшої переконливості щодо бандитської суті мітингарів...

Може й Ви там тоді були?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #94 : Квітня 02, 2014, 07:59:44 19:59 »
Хтось іще намагався щось зробити у той момент?

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #95 : Квітня 02, 2014, 08:00:29 20:00 »
Повністю припускаю, що з таким активним мочиловом, презом в нас вийде Добкін. :Ganba:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #96 : Квітня 02, 2014, 08:03:15 20:03 »
Нічого-нічого, тимошенчиха з ним прекрасно домовиться.

Offline Kumpel

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 194
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #97 : Квітня 02, 2014, 08:14:24 20:14 »
тут вопрос в том, кто из них больше пользы делает, готов сделать и сделал для Украины и украинцев

Так давайте говорить предметно.
Например, что Петя сделал за годы своей политической карьеры и на постах, на которых был?
И что вы ожидаете от него на посту президента и какие предпосылки подкрепляют эти ожидания?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #98 : Квітня 02, 2014, 08:17:34 20:17 »
Например, что Петя сделал за годы своей политической карьеры и на постах, на которых был?
И что вы ожидаете от него на посту президента и какие предпосылки подкрепляют эти ожидания?

профінансував Майдан, що дало можливість звалити московського диктатора. написав (власноруч) і пролобіював підписання Угоди про асоціацію. не черзі безвізовий з ЄС. про робочі місця не говоримо.

а шо там люля, крім люліної тисячі? підписала переможний газовий контракт? :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #99 : Квітня 02, 2014, 08:21:31 20:21 »
не розумію, УП працює за принципом "хто платить - той замовляє музику"?

Саме так! Хоча в них, звісно, є й постійний спонсор.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #100 : Квітня 02, 2014, 08:21:51 20:21 »
На Майдані не бачів.
No comments.
Цитувати
А в Криму я і Жиріка бачів.

Я теж великої різниці між Жириком і Тягнибоком не бачу.  Aле все-таки поїхати у Крим останньому було б трохи стрьомніше, ніж першому, нє?
А навіщо Порох їхав в Крим? Що він там намагався зробити? Як на мене, його поїздка то, так скажемо, нерозумний вчинок. Я досі не розумію що там робив син Гриценка? Хотіли актив підняти на Симфомайдан?
Наскільки пам'ятаю, він хотів виступити у кримській Раді, коли вони референдум голосували. Його туди не пустили, але сам вчинок заслуговує на повагу. Хтось іще намагався щось зробити у той момент?
Цитувати
А на Майдані, я звісно бачив Пороха, але не в тяжкі часи, а навить як був, то що? Там були тисячі. Краще б похизувався досягненнями в урядах.
Не ганьбіться. Весь світ бачив його "на броньвику", коли він зупинив, фактично, провокацію, що мала закінчитися кривавим розгоном Майдану. Стояти одному проти якихось анонімних бандитів, яких послали на провокацію чи то Янукович, чи то Путін, чи то донецькі, i які могли б його замочити просто для більшої переконливості щодо бандитської суті мітингарів...

Може й Ви там тоді були?
По тій "провокації" дуже багато питань, щось всі мовчать, але я сподіваюся дізнатися правди. Там був Порошенко, я бачив, а ще були інші політики та активісти, але ж і штурми були, і картинка для Кісельова була, і Порох гарно там виглядав. Багато хто з політиків засвітився. Я досі на Донія не можу спокійно дивитися. Це не привід віддавати довіру цім хлопцям. Чогось Веталь не віддав підтримку Богомолець, а її вважають за взірець порядності та людяності. Ще раз запитую: чому, саме, Порох? Тобто я розумію, що Веталь віддав свою підтримку не за Пороха, а проти Юлькі, при цьому ще й бонуси намагаєтся отримати, і це мене дратує, бо я вважаю це не чесно - продався, от як я це бачу. Ще й мене продав.
Ник зарезервирован

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #101 : Квітня 02, 2014, 08:33:27 20:33 »
Сергій Лещенко
20 mins ·
Еще один источник подтверждает. Встречи Порошенко, Фирташа и Кличко просходили последний месяц регулярно. Минимум трижды. Спасибо, Katya Gorchinskaya

Katya Gorchinskaya
таки правда, что Петро Порошенко и Vitali Klitschko встречались с Фирташем на прошлой неделе в гостинице в Вене. разговор был финансирование кампании в обмен на помощь отодвинуть, так сказать, угрозу американцев добиться экстрадиции Фирташа в США. после переговоров Кличко поехал в Тироль, где тренируется его брат. Лещенко, ты был прав

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #102 : Квітня 02, 2014, 08:35:12 20:35 »
Сергій Лещенко
20 mins ·
Еще один источник подтверждает. Встречи Порошенко, Фирташа и Кличко просходили последний месяц регулярно. Минимум трижды. Спасибо, Katya Gorchinskaya

Katya Gorchinskaya
таки правда, что Петро Порошенко и Vitali Klitschko встречались с Фирташем на прошлой неделе в гостинице в Вене. разговор был финансирование кампании в обмен на помощь отодвинуть, так сказать, угрозу американцев добиться экстрадиции Фирташа в США. после переговоров Кличко поехал в Тироль, где тренируется его брат. Лещенко, ты был прав

 :alen

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #103 : Квітня 02, 2014, 08:37:51 20:37 »
Сергій Лещенко
20 mins ·
Еще один источник подтверждает. Встречи Порошенко, Фирташа и Кличко просходили последний месяц регулярно. Минимум трижды. Спасибо, Katya Gorchinskaya

Katya Gorchinskaya
таки правда, что Петро Порошенко и Vitali Klitschko встречались с Фирташем на прошлой неделе в гостинице в Вене. разговор был финансирование кампании в обмен на помощь отодвинуть, так сказать, угрозу американцев добиться экстрадиции Фирташа в США. после переговоров Кличко поехал в Тироль, где тренируется его брат. Лещенко, ты был прав

 :alen
Katya Gorchinskaya була присутня?
Як можна "отодвинуть, так сказать, угрозу американцев добиться экстрадиции Фирташа в США"?
Порох и Кличко мають вплив на ФБР? :smilie10:
Ник зарезервирован

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #104 : Квітня 02, 2014, 08:39:36 20:39 »
ага, про їхній вплив на ФБР я мовчки посміявся ще коли читав це у леща :smilie5:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #105 : Квітня 02, 2014, 08:45:11 20:45 »
ага, про їхній вплив на ФБР я мовчки посміявся ще коли читав це у леща :smilie5:
Якщо вони раз на тиждень відмічаються у Фірташа, я б на місці ФБР вже б зацікавився  :smilie3:
Ник зарезервирован

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #106 : Квітня 02, 2014, 08:48:20 20:48 »
Сергій Лещенко
20 mins ·
Еще один источник подтверждает. Встречи Порошенко, Фирташа и Кличко просходили последний месяц регулярно. Минимум трижды. Спасибо, Katya Gorchinskaya

Katya Gorchinskaya
таки правда, что Петро Порошенко и Vitali Klitschko встречались с Фирташем на прошлой неделе в гостинице в Вене. разговор был финансирование кампании в обмен на помощь отодвинуть, так сказать, угрозу американцев добиться экстрадиции Фирташа в США. после переговоров Кличко поехал в Тироль, где тренируется его брат. Лещенко, ты был прав

 :alen
Katya Gorchinskaya була присутня?
Як можна "отодвинуть, так сказать, угрозу американцев добиться экстрадиции Фирташа в США"?
Порох и Кличко мають вплив на ФБР? :smilie10:

Дык а я пра шо. Реальная жесть в статье

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #107 : Квітня 02, 2014, 08:53:11 20:53 »
На Майдані не бачів.
No comments.
Цитувати
А в Криму я і Жиріка бачів.

Я теж великої різниці між Жириком і Тягнибоком не бачу.  Aле все-таки поїхати у Крим останньому було б трохи стрьомніше, ніж першому, нє?
А навіщо Порох їхав в Крим? Що він там намагався зробити? Як на мене, його поїздка то, так скажемо, нерозумний вчинок. Я досі не розумію що там робив син Гриценка? Хотіли актив підняти на Симфомайдан?
Наскільки пам'ятаю, він хотів виступити у кримській Раді, коли вони референдум голосували. Його туди не пустили, але сам вчинок заслуговує на повагу. Хтось іще намагався щось зробити у той момент?
Цитувати
А на Майдані, я звісно бачив Пороха, але не в тяжкі часи, а навить як був, то що? Там були тисячі. Краще б похизувався досягненнями в урядах.
Не ганьбіться. Весь світ бачив його "на броньвику", коли він зупинив, фактично, провокацію, що мала закінчитися кривавим розгоном Майдану. Стояти одному проти якихось анонімних бандитів, яких послали на провокацію чи то Янукович, чи то Путін, чи то донецькі, i які могли б його замочити просто для більшої переконливості щодо бандитської суті мітингарів...

Може й Ви там тоді були?
По тій "провокації" дуже багато питань, щось всі мовчать, але я сподіваюся дізнатися правди. Там був Порошенко, я бачив, а ще були інші політики та активісти, але ж і штурми були, і картинка для Кісельова була, і Порох гарно там виглядав. Багато хто з політиків засвітився. Я досі на Донія не можу спокійно дивитися. Це не привід віддавати довіру цім хлопцям. Чогось Веталь не віддав підтримку Богомолець, а її вважають за взірець порядності та людяності. Ще раз запитую: чому, саме, Порох? Тобто я розумію, що Веталь віддав свою підтримку не за Пороха, а проти Юлькі, при цьому ще й бонуси намагаєтся отримати, і це мене дратує, бо я вважаю це не чесно - продався, от як я це бачу. Ще й мене продав.

Бо пан Веталь, добре знаючи пані Ольгу по Київраді, чудово розуміє, що вона аж ніяк не може бути "взірцем порядності та людяності". Пан Порошенко у жодному разі не менш порядний та людяний ніж пані Богомолець. Або, що буде точніше, пані Богомолець аж ніяк не порядніша і не людяніша за пана Порошенка. Порошенко принаймні визнаний Європою і світом політик, що має належний досвід для посади президента. Натомість весь політичний капітал пані Ольги обмежується її штучно розпіареною "взірцевою порядністю і людяністю."

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #108 : Квітня 02, 2014, 08:55:08 20:55 »
Сергій Лещенко
2 hrs · Kyiv, Ukraine ·
"Зняття Кличка з виборів було остаточно узгоджено в ході зустрічі між Петром Порошенком та Дмитром Фірташем. Ковальчук - гарант домовленостей з перспективою стати за спиною в Яценюка. Єдине, що мене насторожує - чому Фірташ з Льовочкіним, підтримка яких може лише нашкодити, так відверто зізнаються Порошенку в коханні."

==========================
мне лично это тоже непонятно

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #109 : Квітня 02, 2014, 08:57:36 20:57 »

==========================
мне лично это тоже непонятно

що тут не зрозуміло? на місці путіна я б вже вітав порошенка з перемогою. знов і знов, по всіх каналах.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #110 : Квітня 02, 2014, 09:04:55 21:04 »
не розумію, УП працює за принципом "хто платить - той замовляє музику"?


воно працює за принципоим...що твій кандидат виЯвився справжнім лайном :lol:

голосуй за пороха :lol:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #111 : Квітня 02, 2014, 09:07:47 21:07 »
тю, я чомусь думав що ти доросла людина. може хтось поцупив нік? :Sho_za:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline rufinus

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
  • Стать: Чоловіча
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #112 : Квітня 02, 2014, 09:53:10 21:53 »
Народ, я з вам, мяко кажучи, в ох.ї! Пишуть журналісти про люлю - уууу, продажні гади! Заказуха!! - кричить одна половина.

Пишуть про пороха з кликом - уууу, підараси! Продалися!! - кричить друга.

Бляха, ну не народ, а фан-клуб якийсь!!

Я шось не дуже памятаю, шоб були такі обурення ваші, коли про яника з шоблою писали. Навпаки, тоді були молодці.

Зрозумійте вже вкінець, шо якшо перестануть писати, то буде сьогоднішній кацапстан - version 2.
Зарубайте на носі, шо політик з вагоном скелетів в шафі - то загроза національної безпеки, бо він вразливий до шантажу ворогом, шо робить його маріонеткою. І чим раніше преса повідкриває ті двері в шафах політиків, тим скоріше прорве ті нариви і тим ліпше для нас з вами!!

Може крамольну річ скажу, але на жаль, Майдан не родив свого політика поки що. Єдина і беззаперечна заслуга Майдану на даний час (саме в виборчому аспекті), це те, шо журналісти можуть без страху писати про мудаків, які на чужих смертях ломляться в керманичі державою.
І якшо для того, шоб посунути донеську шоблу, прийшлося класти життя, то теперішніх можна і необхідно контролювати пресою.
« Останнє редагування: Квітня 02, 2014, 09:55:23 21:55 від rufinus »

Offline SlavRedko

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 424
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #113 : Квітня 02, 2014, 10:01:27 22:01 »
2 rufinus

+100.

Offline Kumpel

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 194
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #114 : Квітня 02, 2014, 10:09:10 22:09 »
Бляха, ну не народ, а фан-клуб якийсь!!

Я теж вже писав тут, що це не вибори, а якісь футбольні вболівальники - олє-олє Юля, олє-олє Пєтя.
Якщо чують щось, що не вкладаеється у вигаданий для себе образ, відразу йде агресія.
На важливі питання відповідати не бажають, аргументувати не хочуть, задавати питання бояться.
Носяться по форуму стадом...

Offline rufinus

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
  • Стать: Чоловіча
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #115 : Квітня 02, 2014, 10:17:26 22:17 »
Бляха, ну не народ, а фан-клуб якийсь!!

Я теж вже писав тут, що це не вибори, а якісь футбольні вболівальники - олє-олє Юля, олє-олє Пєтя.
Якщо чують щось, що не вкладаеється у вигаданий для себе образ, відразу йде агресія.
На важливі питання відповідати не бажають, аргументувати не хочуть, задавати питання бояться.
Носяться по форуму стадом...

Я себе часом запитую, з превеликим незадоволенням, а чим такі фан-клуби відрізняються від теперішнього фан-клубу вови пітєрского??

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #116 : Квітня 02, 2014, 10:21:23 22:21 »

Я теж вже писав тут, що це не вибори, а якісь футбольні вболівальники - олє-олє Юля, олє-олє Пєтя.
Якщо чують щось, що не вкладаеється у вигаданий для себе образ, відразу йде агресія.
На важливі питання відповідати не бажають, аргументувати не хочуть, задавати питання бояться.
Носяться по форуму стадом...

Так і є.
Нажаль, не має поки що (і звідки їй взятись) політичної особистості, достатньо впливової і мінімум заплямованої, щоби можна було з чистою совістю за неї (особистість)  проголосувати.
До того ж суспільство зневірене і не може оріентуватись на заяви тих людей, чия біографія викликає великі сумніви в спроможності хоча би намагатись виконати проголошене.
В цьому сенсі, на мій погляд, треба орієнтуватись на біографії тих людей, хто поряд з лідерами. Бо команда важить не менше, ніж сам лідер. До яких "команд" буде найменше претензій, того і підтримати...
Як Вам така думка?

Offline Kumpel

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 194
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #117 : Квітня 02, 2014, 10:24:14 22:24 »
Я себе часом запитую, з превеликим незадоволенням, а чим такі фан-клуби відрізняються від теперішнього фан-клубу вови пітєрского??

а нічим суттєво не відрізняються.
Починають закривати очі на дрібниці, а потім опиняться на "сєлігєрє" та будуть закликати боротися з "націонал-прєдатєлямі".
Той, хто думає що в Росії живе особливо піддатливий народ, той помиляється.

Український Майдан не повинен нікого вводити в оману: по перше на Майдані були далеко не всі, а по друге там було достатньо тих, хто за свого вождя швидко перетвориться на "тітушку"...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #118 : Квітня 02, 2014, 10:27:50 22:27 »
 :Vedy_sebe:

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline skiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 106
Re: Нове мочілово Пороха і Кличка
« Reply #119 : Квітня 02, 2014, 10:28:17 22:28 »
Може крамольну річ скажу, але на жаль, Майдан не родив свого політика поки що. Єдина і беззаперечна заслуга Майдану на даний час (саме в виборчому аспекті), це те, шо журналісти можуть без страху писати про мудаків, які на чужих смертях ломляться в керманичі державою.
І якшо для того, шоб посунути донеську шоблу, прийшлося класти життя, то теперішніх можна і необхідно контролювати пресою.
Так є.
На жаль, майже всі не бажають розуміти публікації лише як інформацію для роздумів. Для початку хоча б в розрізі: наскільки та чи інша публікація відповідає дійсності.
Все лише на рівні інстинктів: мочать чужого (навіть, якщо повна маячня) - це добре, мочать свого (навіть, якщо правда) - це дуже погано.
Ну, і в яку Європу Ви зібралися?
Тут Путіну робити немає чого - самі себе з'їмо :(