Автор Тема: УП - Богомолець, яка просила грошей на реєстрацію в ЦВК, має сім квартир і мільй  (Прочитано 11148 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Юльки уже и за Богомолец взялись

у мамці то декларація якраз для призначення соцдопомоги  - такий повинен бути справжній президент


Тимошенко не претендує на роль морального авторитету Майдана. Справа не у майні, а у ліцемірстві. :smilie2:

Offline Ajaja

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей
« Reply #31 : Квітня 02, 2014, 07:05:34 19:05 »
та хоть 1 нехай перечилсить, навіщо це взагалі робити при ТАКИХ статках ?!
И что в этом плохого? Если ты сам  своим трудом заработал это состояние, а не урвал у кого-то или из бюджета, то  ты каждую копейку из них будешь ценить. Тем более, если идешь в политику не ради наживы.

З.Ы. Боюсь, большинству из допысувачей в этой теме этого не понять.

З.З.Ы. Я - юлек.

Можете минусовать.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re:
« Reply #32 : Квітня 02, 2014, 07:06:17 19:06 »
не ну так же не можна, а що заважало дати під застави ті квартири, і чеснаком дати грошей ? Зібрала гроші, і дальше володіє не херовою такою нерухомістю

хм... як в президенти йти то за свої гроші, а як президентом станеш то про народ тре дбати - за свої гроші пішов, про свої інтереси і дбатиму, "не можна" от же ж пролетаріат... :weep:
  :Sho_za: :Sho_za:

от така хуйня малята, якщо ви висуваєте когось в політичні лідери то будьте добрими оплачувати його політичну діяльність,
хто платить той і замовляє музику, чи ви думаєте, що ваш лідер спустить всі свої статки тільки аби вам добре жилось?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Юльки уже и за Богомолец взялись

у мамці то декларація якраз для призначення соцдопомоги  - такий повинен бути справжній президент


Тимошенко не претендує на роль морального авторитету Майдана. Справа не у майні, а у ліцемірстві. :smilie2:

в чому полягає лицемірство?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
 :lol:

Ти живи як юльки та любі друзі на лайно у гілці сходять :lol:

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re:
« Reply #35 : Квітня 02, 2014, 07:12:15 19:12 »
А можна взагалі скасувати такий неманенький грошовий внесок?   Може, знайшовся б чесний небагатий кондидат? Ну раптом?
« Останнє редагування: Квітня 02, 2014, 07:14:57 19:14 від Помадка »

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей
« Reply #36 : Квітня 02, 2014, 07:13:29 19:13 »
та хоть 1 нехай перечилсить, навіщо це взагалі робити при ТАКИХ статках ?!
И что в этом плохого? Если ты сам  своим трудом заработал это состояние, а не урвал у кого-то или из бюджета, то  ты каждую копейку из них будешь ценить. Тем более, если идешь в политику не ради наживы.

З.Ы. Боюсь, большинству из допысувачей в этой теме этого не понять.

З.З.Ы. Я - юлек.

Можете минусовать.

та не нічьо, хтось може не має 200к з/п , а ото глянув на цю даму і замість купити собі сраних яблук, допоміг 50 грв. А тут ти бааааа у неаї 7 квартир (не однокімнатних) пару домиків і земелька на помидори.

А шо значить не ради наживи, тіпа заплатіть за мене, я тут попробую єслі всраюсь, ну то ніче я своє сберегла ну а ви лохі ? так треба розуміти ?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re:
« Reply #37 : Квітня 02, 2014, 07:13:56 19:13 »
А можна взагалі скасувати такий неманенький грошовий внесок?   Може, знайшовся б чесний небагатий кодидат? Ну раптом?

 :weep: тільки після того, як знайдеться багатий і чесний виборець, чесний перед собою і багатий розумом :weep:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей
« Reply #38 : Квітня 02, 2014, 07:14:10 19:14 »
та хоть 1 нехай перечилсить, навіщо це взагалі робити при ТАКИХ статках ?!
И что в этом плохого? Если ты сам  своим трудом заработал это состояние, а не урвал у кого-то или из бюджета, то  ты каждую копейку из них будешь ценить. Тем более, если идешь в политику не ради наживы.

З.Ы. Боюсь, большинству из допысувачей в этой теме этого не понять.

З.З.Ы. Я - юлек.

Можете минусовать.

Свого часу можна буде поговорити і про це. Про чоловіків пані Ольги (це про "урвати у когось"). Про її дружбу з Кильчицькою (це про "урвати з бюджету"). Про її діяльність у Київраді. Багато ще про що.


Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re:
« Reply #39 : Квітня 02, 2014, 07:20:20 19:20 »
ПЛЦЬ! За кого взагалі можна голоснуть?! Якщо вона дружила з Кільчицькою, то в мене нема слів! :Ganba:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

 А муж на сколько ее моложе?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re:
« Reply #41 : Квітня 02, 2014, 07:21:54 19:21 »
ПЛЦЬ! За кого взагалі можна голоснуть?! Якщо вона дружила з Кільчицькою, то в мене нема слів! :Ganba:

Кільчицька тирила з бюджету, а лікарка знаючи це, тулила їй послуги по нев’єбенним цінам от так строілся бізнес по ходу :eyes:

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Re:
« Reply #42 : Квітня 02, 2014, 07:22:05 19:22 »
не ну так же не можна, а що заважало дати під застави ті квартири, і чеснаком дати грошей ? Зібрала гроші, і дальше володіє не херовою такою нерухомістю

хм... як в президенти йти то за свої гроші, а як президентом станеш то про народ тре дбати - за свої гроші пішов, про свої інтереси і дбатиму, "не можна" от же ж пролетаріат... :weep:
  :Sho_za: :Sho_za:
от така хуйня малята, якщо ви висуваєте когось в політичні лідери то будьте добрими оплачувати його політичну діяльність,
хто платить той і замовляє музику, чи ви думаєте, що ваш лідер спустить всі свої статки тільки аби вам добре жилось?

Дык, я уже давал такую идею http://ukrpravda.net/index.php?topic=681.msg10761#msg10761

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Юльки уже и за Богомолец взялись

у мамці то декларація якраз для призначення соцдопомоги  - такий повинен бути справжній президент


Тимошенко не претендує на роль морального авторитету Майдана. Справа не у майні, а у ліцемірстві. :smilie2:

в чому полягає лицемірство?

Поцікавьтеся в тих, хто працював у медслужбі Майдана. Вони знають, хто саме і що саме там робив, та хто і як на тому піарився. А гроші на заставу? При бажанні пані Ольга могла їх без проблем сплатити з власної кишені. Тихо і спокійно. А вона влаштувала з цієї простої справи цирк шапіто. Все. Годі мені вже копирсатися у цьому лайні. Навіть Тимошенко більш щира.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re:
« Reply #44 : Квітня 02, 2014, 07:24:34 19:24 »
не ну так же не можна, а що заважало дати під застави ті квартири, і чеснаком дати грошей ? Зібрала гроші, і дальше володіє не херовою такою нерухомістю

хм... як в президенти йти то за свої гроші, а як президентом станеш то про народ тре дбати - за свої гроші пішов, про свої інтереси і дбатиму, "не можна" от же ж пролетаріат... :weep:
  :Sho_za: :Sho_za:

от така хуйня малята, якщо ви висуваєте когось в політичні лідери то будьте добрими оплачувати його політичну діяльність,
хто платить той і замовляє музику, чи ви думаєте, що ваш лідер спустить всі свої статки тільки аби вам добре жилось?

ну якшо вона партійна без б, нехай партія і пашляє, а якшо самозасуванка - то і не хай платить маючи стіко бабла і не рухомості, а не побирається по світу.

До речі а нашо взагалі йти в прези ? хіба не для того шоб народу краще жилося ?

Offline Ajaja

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей
« Reply #45 : Квітня 02, 2014, 07:24:44 19:24 »
Свого часу можна буде поговорити і про це. Про чоловіків пані Ольги (це про "урвати у когось"). Про її дружбу з Кильчицькою (це про "урвати з бюджету"). Про її діяльність у Київраді. Багато ще про що.
Это понятно. Ложки в свое время найдутся, а осадок все-равно останется. К выборам - самое то.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re:
« Reply #46 : Квітня 02, 2014, 07:25:56 19:25 »
ПЛЦЬ! За кого взагалі можна голоснуть?! Якщо вона дружила з Кільчицькою, то в мене нема слів! :Ganba:

Кільчицька тирила з бюджету, а лікарка знаючи це, тулила їй послуги по нев’єбенним цінам от так строілся бізнес по ходу :eyes:

Там були значно складніші схеми. А Кільчицька не просто її знайома чи подруга. Вона її кума.  :lol: :lol: :lol:

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей на
« Reply #47 : Квітня 02, 2014, 07:26:37 19:26 »
Маючи такі прибутки побиратись по людям - значить не хотіла ризикувати своїм в завідомо програшній ситуації, зветься кідалово

НМД, то була спроба імітувати народну підтримку. Насправді спонсори все "порєшалі".

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
цікаво, а про добкіна, царьова, УП щось написала вже? чи вони як аваков: спочатку вбити Музичка, а вже потім "затримувати" мєльників, які самі прилетіли здаватись?

 + багато!!!!!!!!!!!!!

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей
« Reply #49 : Квітня 02, 2014, 07:31:14 19:31 »
Свого часу можна буде поговорити і про це. Про чоловіків пані Ольги (це про "урвати у когось"). Про її дружбу з Кильчицькою (це про "урвати з бюджету"). Про її діяльність у Київраді. Багато ще про що.
Это понятно. Ложки в свое время найдутся, а осадок все-равно останется. К выборам - самое то.

Если там хорошо копнуть, то выяснится, что пропали не только ложки. Вияснится, что вынесли содержимое всего шкафа. И сейфа тоже. Не хотите видеть очевидного? Ваше дело.

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
ось це дійсно бімба.
таке треба по ТВ показати.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228

 А муж на сколько ее моложе?

Вы про какого по счёту мужа спрашиваете?  :lol: :lol: :lol:

Offline Ajaja

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей
« Reply #52 : Квітня 02, 2014, 07:37:25 19:37 »
Если там хорошо копнуть, то выяснится, что пропали не только ложки. Вияснится, что вынесли содержимое всего шкафа. И сейфа тоже. Не хотите видеть очевидного? Ваше дело.
Давайте факты, а не намеки. Из того что я вижу и могу проанализировать, не имея никакой информации об их отношениях,  это то, что с такой кожей Кильчицкая  должна была бы дружить с кучей топовых дерматологов по всему миру.
« Останнє редагування: Квітня 02, 2014, 07:42:56 19:42 від Ajaja »

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей
« Reply #53 : Квітня 02, 2014, 07:45:31 19:45 »
Если там хорошо копнуть, то выяснится, что пропали не только ложки. Вияснится, что вынесли содержимое всего шкафа. И сейфа тоже. Не хотите видеть очевидного? Ваше дело.
Давайте факты, а не намеки. Из того что я вижу и могу проанализировать, не имея никакой информации об их отношениях,  это то, что с такой кожей как у Кильчицкой, она должна была бы дружить с кучей топовых дерматологов по всему миру.

За фактами к Найему и Лещенко. Скоро они всё вывалят. Если им позволят, конечно... Я не хочу "топить" мадам Богомолец. Она не хуже других кандидатов. Она даже лучше многих из них. Мне просто очень больно видеть какие люди наивные и легковерные. А тут типичная ситуация... Лиса Алиса и электорат, состоящий из Буратин... "Какое небо голубое! Мы не сторонники разбоя..."(С)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Ну наконецто хоть один олигарх у нас в президенты идет.
А то все говорят про олигархов, а как в декларацию глянеш - одни бомжи, в прыймах тыняются, на милостыню живут.

Ольге респект

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Ну наконецто хоть один олигарх у нас в президенты идет.
А то все говорят про олигархов, а как в декларацию глянеш - одни бомжи, в прыймах тыняются, на милостыню живут.

Ольге респект

Это просто праздник какой-то! Я уже начинаю верить, что с таким электоратом победит Тимошенко. И будет вам счастье!

"На дурака не нужен нож!" (С)


Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228

Offline всякий-колбасякий

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Где 2 Украинца – 3 Гетьмана+ЮВТ (с) Толстолобик
Честному бизнесмену с доходом 3 миллиона в год сложно за несколько дней найти 2.5 миллиона.
Богомолец - одна из немногих кандидатов, чьи доходы вполне понятны. Дерматология и косметология - это золотое дно медицины, на равне с пластиковой хирургией.


самая честная декларация.
буду голосовать за нее.
независимо от результата.
отдавать свой голос другому, потому что "она не проходная" - считаю упадничеством.
нужно голосовать сердцем, а не жопой.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Ну наконецто хоть один олигарх у нас в президенты идет.
А то все говорят про олигархов, а как в декларацию глянеш - одни бомжи, в прыймах тыняются, на милостыню живут.

Ольге респект

Это просто праздник какой-то! Я уже начинаю верить, что с таким электоратом победит Тимошенко. И будет вам счастье!

"На дурака не нужен нож!" (С)

Чем вы недовольны, тем что нашолся человек который чесно задекларировал свое имущество?

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Честному бизнесмену с доходом 3 миллиона в год сложно за несколько дней найти 2.5 миллиона.
Богомолец - одна из немногих кандидатов, чьи доходы вполне понятны. Дерматология и косметология - это золотое дно медицины, на равне с пластиковой хирургией.


самая честная декларация.
буду голосовать за нее.
независимо от результата.
отдавать свой голос другому, потому что "она не проходная" - считаю упадничеством.
нужно голосовать сердцем, а не жопой.


Золотые слова! Правильное решение, дружище! Энди Таккер и Джефф Питерс передают Вам привет и наилучшие пожелания!