Автор Тема: УП - Богомолець, яка просила грошей на реєстрацію в ЦВК, має сім квартир і мільй  (Прочитано 11179 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Честному бизнесмену с доходом 3 миллиона в год сложно за несколько дней найти 2.5 миллиона.


+1
я тоже не поняла, в чем криминал,
никто никого помогать ей не заставлял,
разве Богомолец говорила, что у нее ничего нет?
все знали, что она человек небедный, но быстро собрать 2,5 миллиона не смогла, народ помог...


Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Ну наконецто хоть один олигарх у нас в президенты идет.
А то все говорят про олигархов, а как в декларацию глянеш - одни бомжи, в прыймах тыняются, на милостыню живут.

Ольге респект

Это просто праздник какой-то! Я уже начинаю верить, что с таким электоратом победит Тимошенко. И будет вам счастье!

"На дурака не нужен нож!" (С)

Чем вы недовольны, тем что нашолся человек который чесно задекларировал свое имущество?

Я всем доволен. Я просто не ожидал, что украинский "лохторат" неисправим. Даже после таких трагических событий и в состоянии необъявленной войны "лохторат" остаётся "лохторатом".

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Честному бизнесмену с доходом 3 миллиона в год сложно за несколько дней найти 2.5 миллиона.


+1
я тоже не поняла, в чем криминал,
никто никого помогать ей не заставлял,
разве Богомолец говорила, что у нее ничего нет?
все знали, что она человек небедный, но быстро собрать 2,5 миллиона не смогла, народ помог...

Позвольте поставить Вам плюсик в карму...

Offline W...nik

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • !
Попросила у народу і правильно зробила. Прозоро і відверто. У Фірташів не брала, як дехто.
АУМ

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re:
« Reply #64 : Квітня 02, 2014, 08:15:41 20:15 »
не ну так же не можна, а що заважало дати під застави ті квартири, і чеснаком дати грошей ? Зібрала гроші, і дальше володіє не херовою такою нерухомістю

хм... як в президенти йти то за свої гроші, а як президентом станеш то про народ тре дбати - за свої гроші пішов, про свої інтереси і дбатиму, "не можна" от же ж пролетаріат... :weep:
  :Sho_za: :Sho_za:
от така хуйня малята, якщо ви висуваєте когось в політичні лідери то будьте добрими оплачувати його політичну діяльність,
хто платить той і замовляє музику, чи ви думаєте, що ваш лідер спустить всі свої статки тільки аби вам добре жилось?

Дык, я уже давал такую идею http://ukrpravda.net/index.php?topic=681.msg10761#msg10761

таки так, тільки у вас сильно радикальна позиція  :smilie1:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей
« Reply #65 : Квітня 02, 2014, 08:31:57 20:31 »
Если там хорошо копнуть, то выяснится, что пропали не только ложки. Вияснится, что вынесли содержимое всего шкафа. И сейфа тоже. Не хотите видеть очевидного? Ваше дело.
Давайте факты, а не намеки. Из того что я вижу и могу проанализировать, не имея никакой информации об их отношениях,  это то, что с такой кожей как у Кильчицкой, она должна была бы дружить с кучей топовых дерматологов по всему миру.

За фактами к Найему и Лещенко. Скоро они всё вывалят. Если им позволят, конечно... Я не хочу "топить" мадам Богомолец. Она не хуже других кандидатов. Она даже лучше многих из них. Мне просто очень больно видеть какие люди наивные и легковерные. А тут типичная ситуация... Лиса Алиса и электорат, состоящий из Буратин... "Какое небо голубое! Мы не сторонники разбоя..."(С)

O!!!! Як цікаво.Тобто Мустафа з Лещенком теж не чисті у сумлінні?
Ви шановний Loge готові відповісти за такого штибу базар (той що болдом виділений)?
Га?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Ну наконецто хоть один олигарх у нас в президенты идет.
А то все говорят про олигархов, а как в декларацию глянеш - одни бомжи, в прыймах тыняются, на милостыню живут.

Ольге респект

Это просто праздник какой-то! Я уже начинаю верить, что с таким электоратом победит Тимошенко. И будет вам счастье!

"На дурака не нужен нож!" (С)

Чем вы недовольны, тем что нашолся человек который чесно задекларировал свое имущество?

Я всем доволен. Я просто не ожидал, что украинский "лохторат" неисправим. Даже после таких трагических событий и в состоянии необъявленной войны "лохторат" остаётся "лохторатом".

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Вы можете выразить свои мысли яснее?
Без истерики

Offline Mrs W

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 83
ТС - юльок, включивший свои говнометы?  :laugh:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Я к Богомолец отношусь нейтрально. Слишком мало ее знаю. Видел, что участвовала в Майдане, до этого боролась за Александровскую больницу, если мне память не изменяет.
Но я бы не стал осуждать сбор средств на внесение залога, даже если она - небедный человек.
Как Вы считаете: пост президента - это ценный приз, тяжелая работа или возможность контролировать денежные потоки?
Если бы я баллотировался в президенты (чего, к счастью, делать не собираюсь), то относился бы к президентскому посту как тяжелой, изнурительной работе и огромной ответственности.
Если бы мне предложили при этом заплатить за это право два с половиной миллиона - я бы покрутил пальцем у виска.
Да, какую-то сумму мог бы внести, но Вы меня нанимаете на работу, где я должен буду костьми лечь - подтвердите серьезность своих намерений, внеся деньги в избирательный фонд.
Не я Вас покупаю, а Вы меня нанимаете. Власть не должна быть самоцелью.
Если же сразу рассматривать внесение залога как инвестицию, которая быстро отобьется, наверное, не стоит такого человека избирать на президентский пост. Очень дорого обойдется стране.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей
« Reply #69 : Квітня 02, 2014, 09:07:10 21:07 »
Если там хорошо копнуть, то выяснится, что пропали не только ложки. Вияснится, что вынесли содержимое всего шкафа. И сейфа тоже. Не хотите видеть очевидного? Ваше дело.
Давайте факты, а не намеки. Из того что я вижу и могу проанализировать, не имея никакой информации об их отношениях,  это то, что с такой кожей как у Кильчицкой, она должна была бы дружить с кучей топовых дерматологов по всему миру.

За фактами к Найему и Лещенко. Скоро они всё вывалят. Если им позволят, конечно... Я не хочу "топить" мадам Богомолец. Она не хуже других кандидатов. Она даже лучше многих из них. Мне просто очень больно видеть какие люди наивные и легковерные. А тут типичная ситуация... Лиса Алиса и электорат, состоящий из Буратин... "Какое небо голубое! Мы не сторонники разбоя..."(С)

O!!!! Як цікаво.Тобто Мустафа з Лещенком теж не чисті у сумлінні?
Ви шановний Loge готові відповісти за такого штибу базар (той що болдом виділений)?
Га?

Саме так! Я не вважаю, що Найєм і, ОСОБЛИВО, Лещенко дуже вже сумлінні журналісти. Маю право на таку думку. А Ви, між іншим, маєте право на свою власну думку.  Цілком можливо, що Мустафа належить до найсумлінніших журналістів України. Але це сумнівне досягнення, бо бути поряднішим за Піховшека не дуже складно. :weep:

Offline всякий-колбасякий

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Где 2 Украинца – 3 Гетьмана+ЮВТ (с) Толстолобик
Я к Богомолец отношусь нейтрально. Слишком мало ее знаю. Видел, что участвовала в Майдане, до этого боролась за
...
Не я Вас покупаю, а Вы меня нанимаете. Власть не должна быть самоцелью.
Если же сразу рассматривать внесение залога как инвестицию, которая быстро отобьется, наверное, не стоит такого человека избирать на президентский пост. Очень дорого обойдется стране.


золотые слова.
именно поэтому импонирует данный кандидат.
и за борьбу, и за Майдан, и за декларацию, и за получение денег под залог от человечков, а не олигархов  :smiley24:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
 :gigi:В цій темі отримав свій перший мінус.....

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline всякий-колбасякий

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Где 2 Украинца – 3 Гетьмана+ЮВТ (с) Толстолобик
:gigi: В цій темі отримав свій перший мінус.....


гы )
а я несколько )))

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Я к Богомолец отношусь нейтрально. Слишком мало ее знаю. Видел, что участвовала в Майдане, до этого боролась за
...
Не я Вас покупаю, а Вы меня нанимаете. Власть не должна быть самоцелью.
Если же сразу рассматривать внесение залога как инвестицию, которая быстро отобьется, наверное, не стоит такого человека избирать на президентский пост. Очень дорого обойдется стране.


золотые слова.
именно поэтому импонирует данный кандидат.
и за борьбу, и за Майдан, и за декларацию, и за получение денег под залог от человечков, а не олигархов  :smiley24:

Замечательно! Вы верите, что госпожа Богомолец порядочный человек. Бог Вам в помощь.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
:gigi:В цій темі отримав свій перший мінус.....

Ви звертаєте увагу на ці дитячі забавки з кармою? Можете поставити мені мінус. Може, Вам полегшає.

Offline всякий-колбасякий

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Где 2 Украинца – 3 Гетьмана+ЮВТ (с) Толстолобик
Я к Богомолец отношусь нейтрально. Слишком мало ее знаю. Видел, что участвовала в Майдане, до этого боролась за
...
Не я Вас покупаю, а Вы меня нанимаете. Власть не должна быть самоцелью.
Если же сразу рассматривать внесение залога как инвестицию, которая быстро отобьется, наверное, не стоит такого человека избирать на президентский пост. Очень дорого обойдется стране.


золотые слова.
именно поэтому импонирует данный кандидат.
и за борьбу, и за Майдан, и за декларацию, и за получение денег под залог от человечков, а не олигархов  :smiley24:

Замечательно! Вы верите, что госпожа Богомолец порядочный человек. Бог Вам в помощь.


а вас я вважаю провокатором і тим, хто мімікрує.


Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
ТС - юльок, включивший свои говнометы?  :laugh:

Здравствуйте, Mrs W!

Давно не видел Вас на фупе с мужем...смотрю, Вы решили посетить нас с ним здесь, рады видеть  :smilie1:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
:gigi:В цій темі отримав свій перший мінус.....

Ви звертаєте увагу на ці дитячі забавки з кармою? Можете поставити мені мінус. Може, Вам полегшає.

Намагаюся бути спостережливим...натура мабуть така.
Функцією плюсиків - мінусиків не користуюсь...

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Я к Богомолец отношусь нейтрально. Слишком мало ее знаю. Видел, что участвовала в Майдане, до этого боролась за
...
Не я Вас покупаю, а Вы меня нанимаете. Власть не должна быть самоцелью.
Если же сразу рассматривать внесение залога как инвестицию, которая быстро отобьется, наверное, не стоит такого человека избирать на президентский пост. Очень дорого обойдется стране.


золотые слова.
именно поэтому импонирует данный кандидат.
и за борьбу, и за Майдан, и за декларацию, и за получение денег под залог от человечков, а не олигархов  :smiley24:

Замечательно! Вы верите, что госпожа Богомолец порядочный человек. Бог Вам в помощь.


а вас я вважаю провокатором і тим, хто мімікрує.

Так я провокую Вас на те, щоб Ви розплющили очі!

Я просто знаю пані Березовську-Богомолець з дитинства. По київській середній школі №77. Вона нормальна людина, але коли з неї починають ліпити "взірець порядності і людяності"... Це виглядає гидко. З її бєкграундом, особистим, бізнесовим і суспільно-політичним, західні журналісти вже не залишили б їй шансів на політичну кар"єру. Вона точно такий самий моральний авторитет, як і Тимошенко.  :rotate: На нашу біду більшість інших кандидатів ще гірші. :weep:

Offline всякий-колбасякий

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Где 2 Украинца – 3 Гетьмана+ЮВТ (с) Толстолобик
На нашу біду більшість інших кандидатів ще гірші. :weep:


вот и ладушки.
раз все остальные ЕЩЕ ХУЖЕ - то мой выбор ЧУТЬ-ЧУТЬ лучше.
будем бороться!
начну сбор инфы.
начну распространять в Донецке (если еще буду тут)...
но за порошенко или юльку без борьбы голосовать НЕ БУДУ.

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Уахахахаха!!! "Запеклі політичні баталії" дрищів із невдобною правдою  :laugh:

Та хіба ж проблема в пані Богомолець? Чи в Порошенку? Чи в Гриценку? Чи навіть, колись, не хочеться навіть згадувати, Януковичу? Чому всі ці персони підтримувались чи підтримуються дрищами по посиніння? Бо проблема не стільки в політиках, ПРОБЛЕМА В ДРИЩАХ! 
І дідусь Фройд давно вже дав свій діагноз...

Дрищі поміняли Ющенка на Януковича, Януковича на Яценюка, Яценюка на Тягнибока, Тягнибока на Кличка, Кличка на Майдан, Майдан поміняли на ПС, а ПС міняють зараз на Порошенка, а за потреби зміняють Порошенка на Богомолець. І це не зміна поглядів, це зміна ЧЕРГОВОЇ НАДІЇ НА РЕВАНШ, це персоналізована психіатрично-політична хвороба!  Цих персонажів, від Ющенко до ПС, нічого не об'єднує, крім факта політичної діяльності, і ЩЕ ОДНОГО ЧИННИКА, ВИЗНАЧАЛЬНОГО ДЛЯ ДРИЩІВ - всі вони мали б в свій час політично знищити ТУ САМУ, яка є прихованим змістом життя дрищів, квінтесенцією їх захворювання, їх фетішем, їх уявною "гумовою жінкою", яку вони ХОЧУТЬ МАТИ!

А  ЗАСЬ  !!!      :weep: :laugh:

(с)


Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей на
« Reply #82 : Квітня 02, 2014, 11:12:52 23:12 »
Уахахахаха!!! "Запеклі політичні баталії" дрищів із невдобною правдою  :laugh:

Та хіба ж проблема в пані Богомолець? Чи в Порошенку? Чи в Гриценку? Чи навіть, колись, не хочеться навіть згадувати, Януковичу? Чому всі ці персони підтримувались чи підтримуються дрищами по посиніння? Бо проблема не стільки в політиках, ПРОБЛЕМА В ДРИЩАХ! 
І дідусь Фройд давно вже дав свій діагноз...

Дрищі поміняли Ющенка на Януковича, Януковича на Яценюка, Яценюка на Тягнибока, Тягнибока на Кличка, Кличка на Майдан, Майдан поміняли на ПС, а ПС міняють зараз на Порошенка, а за потреби зміняють Порошенка на Богомолець. І це не зміна поглядів, це зміна ЧЕРГОВОЇ НАДІЇ НА РЕВАНШ, це персоналізована психіатрично-політична хвороба!  Цих персонажів, від Ющенко до ПС, нічого не об'єднує, крім факта політичної діяльності, і ЩЕ ОДНОГО ЧИННИКА, ВИЗНАЧАЛЬНОГО ДЛЯ ДРИЩІВ - всі вони мали б в свій час політично знищити ТУ САМУ, яка є прихованим змістом життя дрищів, квінтесенцією їх захворювання, їх фетішем, їх уявною "гумовою жінкою", яку вони ХОЧУТЬ МАТИ!

А  ЗАСЬ  !!!      :weep: :laugh:

(с)

Юлю нам поверніть (с) :smiley14:

це ви хотіли сказати ? ато не побичив в вашому ланчюжку її

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Жалько. Таке було класне гасло "Юлi волЮ".
Ну, навiшо було випускати, гасло псувати?

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
А как она к НАТО относится?

есть данные у кого то?



Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: УП - Богомолець, яка просила грошей
« Reply #86 : Квітня 02, 2014, 11:20:22 23:20 »
А как она к НАТО относится?

есть данные у кого то?

десь там була фота з минулих років - флотам бить, флотам дружить, не только то но и єта.

Вважаете що вона змінила погляди ?

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
DFMB - Тимошенко за НАТО. а питалось же про БОГОМОЛЕЦЬ  :weep:  Дідуся Фройда не обдуриш!   :smiley24: :lol:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
DFMB - Тимошенко за НАТО. а питалось же про БОГОМОЛЕЦЬ  :weep:  Дідуся Фройда не обдуриш!   :smiley24: :lol:

Брехня повна. Її прямо спитали про НАТО, вона почала щось лопотіти про міфічні європейські структури безпеки.  :smilie7:

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
DFMB - Тимошенко за НАТО. а питалось же про БОГОМОЛЕЦЬ  :weep:  Дідуся Фройда не обдуриш!   :smiley24: :lol:

Брехня повна. Її прямо спитали про НАТО, вона почала щось лопотіти про міфічні європейські структури безпеки.  :smilie7:

Точно! Что это такое, даже в Европе никто не знает.