Автор Тема: Ви вірите , що є дві Росіі?  (Прочитано 2312 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Ви вірите , що є дві Росіі?
« : Березня 26, 2014, 02:22:21 02:22 »
Не знайшов, як голосувалку вставити, але то таке...
 Ви вірите у те, що, російський народ нам брат, а ось керівники цього народу - пагані?
 Тобто казка про доброго царя та паганих бояр?
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
Re: Ви вірите , що є дві Росіі?
« Reply #1 : Березня 26, 2014, 02:32:45 02:32 »
Вместо "нова тема" надо было выбирать "Нове голосування"

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Ви вірите , що є дві Росіі?
« Reply #2 : Березня 26, 2014, 02:42:04 02:42 »
Колись вірив. Зараз вважаю, що ми доволі різні. Останнім часом мені значно легше порозумітись із середньостатистичним японцем ніж із середньостатистичним росіянином. Вважаю, що режим Путлера цілеспрямовано культивує найгірші риси російської політичної нації. :moskali:

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
Re: Ви вірите , що є дві Росіі?
« Reply #3 : Березня 26, 2014, 03:08:17 03:08 »
Колись вірив. Зараз вважаю, що ми доволі різні. Останнім часом мені значно легше порозумітись із середньостатистичним японцем ніж із середньостатистичним росіянином. Вважаю, що режим Путлера цілеспрямовано культивує найгірші риси російської політичної нації. :moskali:

Когда-то я не мог понять, как вдруг вполне разумные и образованные люди начинают нести полную чушь, которая пропагандировалась на Украине в качестве украинской истории во времена Ющенко. Теперь понимаю как. Российская пропагандистская машина показала, как быстро и эффективно можно промыть мозги.

Только не считайте это национальной особенностью  :moskali:. От такого никто не застрахован: ни украинцы, ни даже цивилизованные немцы (вспомните Гитлера).

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви вірите , що є дві Росіі?
« Reply #4 : Березня 26, 2014, 03:40:25 03:40 »
Вместо "нова тема" надо было выбирать "Нове голосування"

Точно! прогавив! Дякую! :smiley15:
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: Ви вірите , що є дві Росіі?
« Reply #5 : Березня 26, 2014, 03:43:33 03:43 »
Колись вірив. Зараз вважаю, що ми доволі різні. Останнім часом мені значно легше порозумітись із середньостатистичним японцем ніж із середньостатистичним росіянином. Вважаю, що режим Путлера цілеспрямовано культивує найгірші риси російської політичної нації. :moskali:

Когда-то я не мог понять, как вдруг вполне разумные и образованные люди начинают нести полную чушь, которая пропагандировалась на Украине в качестве украинской истории во времена Ющенко. Теперь понимаю как. Российская пропагандистская машина показала, как быстро и эффективно можно промыть мозги.

Только не считайте это национальной особенностью  :moskali:. От такого никто не застрахован: ни украинцы, ни даже цивилизованные немцы (вспомните Гитлера).

Факт зомбування не заперечую у Німеччині, але ж тоді не було інтернета та інш. тільки газети. І на скільки тієї зомбованості хватило? На 6-7 років. А в росії вже 300 років і все без змін.
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Ви вірите , що є дві Росіі?
« Reply #6 : Березня 26, 2014, 05:19:12 05:19 »
Ви вірите у те, що, російський народ нам брат, а ось керівники цього народу - пагані?

Головне, що він в то вірить. Причому - що старший. Тобто, має більше прав.
А - по великому рахунку - відомо, де російський лібералізм (якщо такий взагалі є) закінчується.