Автор Тема: Хроники оккупации. Часть 12. Полуостров раздумий.  (Прочитано 15164 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
вибачте :smilie2:
Quo Vadis

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
  • Стать: Чоловіча
вибачте :smilie2:

Не переймайтеся. Це життя.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
дякую Вам, п.Толстолобик!
Ваші тексти про природу поступаються, як на мене, тільки Вашим правовим міркуваннм - лаконічним, точним, глибоким, добрим і справедливим, як ars boni et aequi з Дігест Юстиніана!

творчих Вам сил і гумору (без нього там де Ви зараз мабуть не вижити людині).

п.с. російська держава не така вже страшна, як здається, принаймні набагато менш страшна, ніж поганий сусід напроти. але й так, її історія показує, що те, що вона легко отримує, так само легко і безтурботно кидає. тому вона в криму ненадовго, це стане ясно, як тільки китайці ще раз перечитають свою історію. а вони її дуже часто перечитують...

Перея́славська рáда 1654 року — загальна військова рада, скликана гетьманом Богданом Хмельницьким у місті Переяславі (нині Переяслав-Хмельницький) для вирішення питання про взаємовідносини між Військом Запорізьким та Московською державою.


Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
вибачте :smilie2:

Да это Вы меня извините. Нужно было сразу сказать...Я как то иногда забываю - что я не на ФУПе...А на СУПе...
На ФУПе просто ее знали все и историю эту помнят тоже практически все...Но то життя - ничего с этим не сделаешь...

А ночь действительно становится светлой еще задолго до появления  первых лучей солнца...
Это самое лучшее время... :smilie7:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
я просто "по семейным" обстоятельствам "выпала"
на три года из чтения ФУПа наверное пропустила

"схід сонця то час надії" :Prapor2:
Quo Vadis