Автор Тема: Хроники оккупации. Часть 12. Полуостров раздумий.  (Прочитано 15158 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
та развалится рашка до 18-го года три раза

развал рашки и по нам ударит наверняка сильно, а возможно даже и очень сильно...

лучше бы все обошлось только сменой путлеровщины на что-то более адекватное, если это вообще возможно

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Колись у школі мене втомлювали речення Толстого на дві сторінки про небо над Аустерліцем, а тут я фактично поезію на політичному форумі читаю з задоволенням. Чи то я постарів, чи то Толстолобік пише краще від Толстого  :Prapor2:

Offline RadioGaGa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 545
та развалится рашка до 18-го года три раза

развал рашки и по нам ударит наверняка сильно, а возможно даже и очень сильно...

лучше бы все обошлось только сменой путлеровщины на что-то более адекватное, если это вообще возможно


надо стену строить

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Музыка для сознания: развал раши..

Звучит йопт!
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Валька

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 189
Колись у школі мене втомлювали речення Толстого на дві сторінки про небо над Аустерліцем, а тут я фактично поезію на політичному форумі читаю з задоволенням. Чи то я постарів, чи то Толстолобік пише краще від Толстого  :Prapor2:
Однозначно Толстолобік крутіше від Толстого!
Расія- тюрма народів.(с)

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Читал на ФУПе. Хорошо пишешь. Может и не ограничится Путин Крымом. Но я не останусь жить в Донбассе. Я буду уезжать. Мне тошно тут жить и так.

А если Путин не войдет уеду через год-два. Все равно.
« Останнє редагування: Квітня 03, 2014, 01:49:12 01:49 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Theorist

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Печально как, прямо "Сто лет одиночества". Ничо, Германия 40 лет ждала и мы дождемся.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
 :az

Дякую!

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
хорошое чтиво...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17171
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Колись у школі мене втомлювали речення Толстого на дві сторінки про небо над Аустерліцем, а тут я фактично поезію на політичному форумі читаю з задоволенням. Чи то я постарів, чи то Толстолобік пише краще від Толстого  :Prapor2:
Однозначно Толстолобік крутіше від Толстого!

С ума сошли? :smilie2:

Не поминайте имя великих всуе...Толстой и толстолобик...Галантерейщик и кардинал...От шутники. Ну хоть настроение подняли с утра... :smilie7:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
развал рашки и по нам ударит наверняка сильно, а возможно даже и очень сильно...

Аналогічні настрої були в кінці восьмидесятих - початку дев'яностих, коли Прибатика ще тільки заявляла про наміри виходу із СРСР? Писали, зокрема, що цеж страшний удар по економіці, це проблема із російськомовними, що там живуть, це ж доведеться повністю перебудовувати структуру ПВО (російську) на західному напрямку, і т.п.  Потім  все вібулося малою кров'ю. І проблеми з ПВО вирішились, і з економікою розібралися. Було б бажання і політична воля.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Колись у школі мене втомлювали речення Толстого на дві сторінки про небо над Аустерліцем, а тут я фактично поезію на політичному форумі читаю з задоволенням. Чи то я постарів, чи то Толстолобік пише краще від Толстого  :Prapor2:

Та куди тому Толстому .

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
А взагалі, можливо з Кримом так вийщло, тому що там мало таких толстолобіків.
От видно, що людина освічена, пише без помилок, стилістика на відмінно. Я працюю коректором, тому трохи розуміюсь на такому.
А спілкувалась на деяких форумах і в соціальних мережех з кримчанами, які за Расєю, - повна безграмотність.
Може в Криму інтелігенція, освічені люди вимерли? Або люди просто думати відвикли, інтелект впав?...
П.С. Толстолобик, про Вас ще світ заговорить. Ви того варті. Держіться... :smilie1:

Чому може ? Ясна річ, що вимерли. Точніше винищили. Радянська влада знала
як робити генетичну селекцію в бік до найгіршого.  А в Крим ще й додатково завозили
"гарні" екземпляри.
Ось і отримали важку спадщину. На щастя , ще збереглись толстолобікі, а то можно було
б ставити зовсім хрест на деяких регіонах...




Offline буковинка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 172
І від мене черговий респект!
Толстолобик, а давайте десь тут на форумі зберімо усі Ваші хроніки (може окрему гілку? може прикріпити? Або навіть підфорум?) Ну щоб не погубилося...
у всякому разі - скиньте ще й мені, пліз,  - буду роздруковувати і давати читати "дальокім от інтернета"
Дуже доступно для "поніманія" пишете..Входить одразу "вмосх".

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
І від мене черговий респект!
Толстолобик, а давайте десь тут на форумі зберімо усі Ваші хроніки (може окрему гілку? може прикріпити? Або навіть підфорум?) Ну щоб не погубилося...
у всякому разі - скиньте ще й мені, пліз,  - буду роздруковувати і давати читати "дальокім от інтернета"
Дуже доступно для "поніманія" пишете..Входить одразу "вмосх".
  У меня все опусы Толстолобика сложены в одну пополняемую папку. Собственно,наверняка не только у меня одного.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Толстолоб - суповец с самой положительной кармой  :smiley24:

Offline буковинка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 172

  У меня все опусы Толстолобика сложены в одну пополняемую папку. Собственно,наверняка не только у меня одного.
о, а можна мені в лічку содєржимоє отої папочки?
а то шось я...ну бєзалабєрная сафсєм :shuffle:
Спасібо!

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458

  У меня все опусы Толстолобика сложены в одну пополняемую папку. Собственно,наверняка не только у меня одного.
о, а можна мені в лічку содєржимоє отої папочки?
а то шось я...ну бєзалабєрная сафсєм :shuffle:
Спасібо!

Сегодня вечером порассылаю в личку всем - кто просил. Обязательно.
Спасибо Вам за добрые слова. Они очень важны для меня - и не только. :smilie7: :smiley15:

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
В Крыму все закончится тем что вскорее днем с огнем не найдешь того кто ходил на референдум как сейчас попробуй найти хоть одного кто голосовал за Януковича.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946

  У меня все опусы Толстолобика сложены в одну пополняемую папку. Собственно,наверняка не только у меня одного.
о, а можна мені в лічку содєржимоє отої папочки?
а то шось я...ну бєзалабєрная сафсєм :shuffle:
Спасібо!

Сегодня вечером порассылаю в личку всем - кто просил. Обязательно.
Спасибо Вам за добрые слова. Они очень важны для меня - и не только. :smilie7: :smiley15:

Толстолобик - спасибо за твои посты. Будешь в Киеве - с радостью предоставлю жилье. Встречу, привезу, отвезу, покажу.
Просто буду рад пожать руку. Если что, пиши в личку.

ПС
У меня товарищ в Гвардейском, русский по национальности, патриот Украины. Мы регулярно созваниваемся.

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
В Крыму все закончится тем что вскорее днем с огнем не найдешь того кто ходил на референдум как сейчас попробуй найти хоть одного кто голосовал за Януковича.

Думаю да. И примерно через то же самое время... :smilie7:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
спасибо большое  :Prapor2:
ждала несколько дней Ваши хроники
все собраны в отдельный файл
гугл в помощь :smilie1:
тримайтесь, за темною ніччю приходить рожевий схід сонця
Quo Vadis

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
В Крыму все закончится тем что вскорее днем с огнем не найдешь того кто ходил на референдум как сейчас попробуй найти хоть одного кто голосовал за Януковича.

Думаю да. И примерно через то же самое время... :smilie7:

Оптимист.....

Offline mastichny

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
А взагалі, можливо з Кримом так вийщло, тому що там мало таких толстолобіків.
От видно, що людина освічена, пише без помилок, стилістика на відмінно. Я працюю коректором, тому трохи розуміюсь на такому.
А спілкувалась на деяких форумах і в соціальних мережех з кримчанами, які за Расєю, - повна безграмотність.
Може в Криму інтелігенція, освічені люди вимерли? Або люди просто думати відвикли, інтелект впав?...
П.С. Толстолобик, про Вас ще світ заговорить. Ви того варті. Держіться... :smilie1:
...Майже те саме і слова підтримки написав толстолобику у приват.
 А сьогодні, у кінці дня, зустрів знайому лікарку.  ЇЇ дві дочки із сім"ями живуть поки-що у Севастополі, чоловік однієї із дівчат військовий моряк ВМС України, корінний севастополець, вона сама службовець там же,  також готуються до переїзду на материкову Україну. Питання прийняття російського громадянства категорично навіть не розглядалося! :Prapor2:
Слава Україні!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А взагалі, можливо з Кримом так вийщло, тому що там мало таких толстолобіків.
От видно, що людина освічена, пише без помилок, стилістика на відмінно. Я працюю коректором, тому трохи розуміюсь на такому.
А спілкувалась на деяких форумах і в соціальних мережех з кримчанами, які за Расєю, - повна безграмотність.
Може в Криму інтелігенція, освічені люди вимерли? Або люди просто думати відвикли, інтелект впав?...
П.С. Толстолобик, про Вас ще світ заговорить. Ви того варті. Держіться... :smilie1:
...Майже те саме і слова підтримки написав толстолобику у приват.
 А сьогодні, у кінці дня, зустрів знайому лікарку.  ЇЇ дві дочки із сім"ями живуть поки-що у Севастополі, чоловік однієї із дівчат військовий моряк ВМС України, корінний севастополець, вона сама службовець там же,  також готуються до переїзду на материкову Україну. Питання прийняття російського громадянства категорично навіть не розглядалося! :Prapor2:
Слава Україні!

Героям слава!
Нормальним людям потрібно виїзджати з Криму.
Там нічого хорошого ще довго не буде. На жаль...

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
спасибо большое  :Prapor2:
ждала несколько дней Ваши хроники
все собраны в отдельный файл
гугл в помощь :smilie1:
тримайтесь, за темною ніччю приходить рожевий схід сонця

Вы знаете - перед восходом солнца ночь перестает быть темной...Она становится светлой...Был такой фуп - чик. Точнее - была...Светлая - ник такой был...Хороший был человек... :smilie2:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча


Вы знаете - перед восходом солнца ночь перестает быть темной...Она становится светлой...Был такой фуп - чик. Точнее - была...Светлая - ник такой был...Хороший был человек... :smilie2:
[/quote]

почему была? может она еще появится
а по поводу розового восхода-я просто работаю по-сменно
поэтому после долгой ночи-вдруг розовые лучи восходящего солнца :smilie1:
Quo Vadis

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
дякую Вам, п.Толстолобик!
Ваші тексти про природу поступаються, як на мене, тільки Вашим правовим міркуваннм - лаконічним, точним, глибоким, добрим і справедливим, як ars boni et aequi з Дігест Юстиніана!

творчих Вам сил і гумору (без нього там де Ви зараз мабуть не вижити людині).

п.с. російська держава не така вже страшна, як здається, принаймні набагато менш страшна, ніж поганий сусід напроти. але й так, її історія показує, що те, що вона легко отримує, так само легко і безтурботно кидає. тому вона в криму ненадовго, це стане ясно, як тільки китайці ще раз перечитають свою історію. а вони її дуже часто перечитують...

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2276
  • Стать: Чоловіча


Вы знаете - перед восходом солнца ночь перестает быть темной...Она становится светлой...Был такой фуп - чик. Точнее - была...Светлая - ник такой был...Хороший был человек... :smilie2:

почему была? может она еще появится
а по поводу розового восхода-я просто работаю по-сменно
поэтому после долгой ночи-вдруг розовые лучи восходящего солнца :smilie1:
[/quote]

Нет, она не появится.