Автор Тема: Про вибори і владні еліти  (Прочитано 2626 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 3818
Про вибори і владні еліти
« : Вересня 24, 2014, 04:00:46 16:00 »
Бачу, що на форумі багато хто не розуміє ситуації перед виборами в Раду. Пояснюю:

1. У нашій країні є так звані "еліти", як на центральному рівні та і на рівні регіонів.
2. Ці еліти сформувалися ще у 90-х роках на базі екс-комуністів та "нових українців".
3. Якість цих еліт під "сумнівом", але саме вони мають вплив на країну як на центральному рівні так і на регіональному рівні. Саме вони мають гроші на реальну владу.
4. Можна скільки хочеш "срати", наприклад, на Литвина, але своєму регіоні він однозначно пройде по мажоритарці. І не тому, що він "незамінний", а тому, що інших регіональних лідерів у тому ж Новогорад-Волинському Житомирської області просто немає. І у своєму регіоні той же Литвин зробив досить багато, починаючи від асфальтування доріг, нової лікарні і т.д. Навіть якщо він зробив це за бюджетні кошти - його регіональний вплив незаперечний.
5. Україна би не воювала у війні з Росією, якби на війну "не погодилися" б еліти. Країни просто б не існувало. Наприклад, ті ж регіональні еліти Криму та Донбасу виступили проти України і ми отримали втрату територій та війну. А там де регіональні еліти вирішили виступити на стороні України - там все більш менш спокійно. Взяти той же ж Маріуполь або "еліти" Харкова. Та навіть та ж Росія в Чечні не змогла виграти війну, яка тривала аж 10 років, а "підкупила" еліти і за "підданість" платить їм данину у вигляді дотацій. І не важливо, чи хотіли цього прості чеченці, бо за них вирішили еліти.
6. Того ж Порошенка вибрали в першому турі, бо проти його кандидатури не були ні центральні ні регіональні еліти у своїй більшості. А від підтримки Тимошенко еліти відмовилися, навіть її однопартійці, зокрема Турчинов і Яценюк.
7. Ці еліти і є Україна. І їх заміна швидкою бути не може. Тому не чекайте у виборчих списках масову появу нових людей. Та й немає ніяких нових людей, бо усі ці керівники громадських організацій, політичні експерти, антикорупціоністи і т.д. - це все люди еліти, люди владної системи України. Більше того, навіть розкручені "волонтери" теж люди системи і з "повітря" вони не взялися.

Зважаючи на це:
1. Немає ніякого сенсу піднімати крики про "поганих кандидатів у депутати". Від того, що на його місце поставлять його "племінника - керівника якоїсь громадської організації або інвестиційного фонду не змінить ситуацію в країні.
2. Якщо депутатом стане Ярош, Парасюк і т.д. - це теж нічого не змінить. Бо, щоб змінити систему - треба мати вплив на еліти, а впливу у них немає. Та ж ВО "Свобода" - нові люди у Раді, націоналісти. Але коли отримали Генпрокурора і кілька міністрів ситуацію змінити не змогли, хоча хотіли. І навіть теоретично не змогли б вони це зробити, бо у них немає для цього ні людського (кадри), ні владного ресурси. Максимум, щоб отримали - це саботаж. І по цій причині Таня Чорновіл пішла з посади керівника голови антикорупційного комітету, бо її усі "ігнорували", "саботували" і вона реально не могла здійснювати повноваження. І у свій час Катеринчук пішов з посади 1-го заступника податкової у 2005 році.
3. Нам зараз невигідна війна між елітами. Постійна боротьба між елітами українцям властива давно. І під час війни це закінчувалося втратою держави. Як в часи Київської Русі, коли князі між собою гризлися і воювали, а встати разом проти Золотої Орди "гординя не дозволила". І в часи козацької держави "два українця - три гетьмана" із-за боротьби за владу ми втратили багато шансів, навіть добити ту ж Московію після перемоги Гетьмана Виговського, якого взагалі свої "згризли та вбили" (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BF%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B2%D0%B0). І в часи УНР, ці постійні війни між Петлюрами, Винниченками, Скоропадським і т.д.
4. Зважаючи на критичну ситуацію, а також на те, що Порошенко зумів об'єднати майже усі еліти - я вважаю, що треба підтримати його блок. Щоб не було гризні у Раді, а проводилися реформи. І спрос з Порошенка буде великий і зробити треба дуже багато. Усі реформи є у договорі про Асоціацію з ЄС. І їх однозначно будуть виконувати.
5. Зараз восени буде дуже критична ситуація, коли люди в країні бідні, ціни на комуналку дуже високі, жити буде дуже важко. Особливо якщо Росія закриє ринки. Це буде жахливий період для України як держави і "лакомий" для "князьків" типу Тимошенко, Ляшко, Гриценко та інші. Які свої власні політичні інтереси будуть ставити вище ніж державні. Що показало навіть те, що під час війни, вони не маючи шансів балатувалися у Президента і не зняли свої кандидатури. Тобто, їм "своя шкура" дорожче ніж те, що Україна ще місяць би жила без легітимної влади.

Offline serginio

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 10080
 • Стать: Чоловіча
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #1 : Вересня 24, 2014, 04:08:32 16:08 »
ну приблизно правильно
в усілякому разі СИСТЕМНО

Offline Kvant

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 3818
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #2 : Вересня 24, 2014, 04:14:44 16:14 »
ну приблизно правильно
в усілякому разі СИСТЕМНО

Скажу більше. Донецьк та Луганськ на початку війни не зачищали від сепаратистів, а усі сили зосереджували на Слов'янську тільки тому, що наша влада намагалася домовитися з місцевими елітами в лиці Ахметова, мера Донецька, Луганська і т.д. Але місцеві еліти недооцінили весь розмах війни і не розуміли того, що їх вплив буде зведений до нуля і в ЛуганДоні з'являться нові еліти з "ополчєнців". В той же час, Ахметов, хоча і запізно, але "роздуплився" і хоча б Маріуполь зараз за Україною. Бо його начальники та директори заводів пояснили підлеглим, що буде краще в Україні, а міліція там і так його. Народ Донбасу має рабський кацапський менталітет, і якщо начальник сказав за Україну, то за Україну. Якщо начальник сказав за Януковича, то усі за Януковича. Я думаю, що розклад Ви зрозуміли.

Offline Kvant

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 3818
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #3 : Вересня 24, 2014, 04:19:42 16:19 »
Хтось може мій перший пост цієї теми виставити на ФУП? Дуже прошу, писав старався. Можете від свого імені.
Наперед вдячний  :Razom:
Киньте лінк в цю темку або мені в лічку.

Offline romulus

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 932
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #4 : Вересня 24, 2014, 04:35:38 16:35 »
Хтось може мій перший пост цієї теми виставити на ФУП? Дуже прошу, писав старався. Можете від свого імені.
Наперед вдячний  :Razom:
Киньте лінк в цю темку або мені в лічку.
на хвуп я не ходок з 2004,
але імєю сказать, що підписка за нас грішних таки є, яка не яка
Вирішення ситуації в Україні стане головним пріоритетом для нового генсека НАТО Йенса Столтенберга, який 1 жовтня вступить на посаду.
Про це колишній прем'єр Норвегії Столтенберг заявив Норвезькому телеграфному агентству, повідомляє ИТАР-ТАСС.
"На серйозність сформованої в Україні ситуації вказує той факт, що військова сила застосовується для зміни кордонів держав. Україна є партнером НАТО і, крім того, межує з державами – членами альянсу", – сказав він.
Столтенберг також додав, що повернення до колишнього формату відносин між НАТО і Росією в даний момент неможливе.
"Повернення до колишнього (формату відносин з Росією) не розглядається в якості варіанту. Росією було прийнято рішення дотримуватися агресивнішою лінії. Тому ми не можемо, як сподівалися раніше, продовжувати зміцнення партнерства з Росією",  – сказав майбутній генсек.

Offline PamTam

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 13525
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #5 : Вересня 24, 2014, 04:37:20 16:37 »
на фупі відкрито реєстрацію. Хочете - реєструйтеся і пишіть там самі.

Offline Ігор зі Львова

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2124
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #6 : Вересня 24, 2014, 05:21:37 17:21 »
Я, як завжди, щось не зрозумів.
Якщо я правильно все прочитав то автор нагадує нам, що нами, по суті, правлять еліти сформовані у 90-их.
Еліти, що весь цей час грабували країну і не давали їй піти шляхом тієї ж Польщі. Еліти, що значною мірою є вихідцями з кримінального світу.
І ось тепер коли один з представників цих еліт, як вважає автор, об'єднав усі інші, ми повинні всіх їх підтримати? І де логіка?
Більше 20 років вони безперервно нищили країну і ось тепер нам треба повірити, що вони всі дружно змінилися.
Вибачте але ці аргументи я не сприймаю.

Offline VikS

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 541
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #7 : Вересня 24, 2014, 05:26:54 17:26 »
Лінь коментувати. Просто "-" за пропорошенківську агітацію.

Offline vano

 • Sr. Member
 • ****
 • Повідомлень: 368
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #8 : Вересня 24, 2014, 05:28:12 17:28 »
Если мы эти "элиты" не отправим на свалку, может не стать Украины.

Offline Darth Vader

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 10005
 • Fuck Tha Police
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #9 : Вересня 24, 2014, 05:30:42 17:30 »
чтобы изменять качество политических элит их можно:

- перевыбирать

- люстрировать

- уничтожать

нужное подчеркнет сама жизнь :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline locomach

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 1568
 • чешский аборигин
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #10 : Вересня 24, 2014, 05:32:19 17:32 »
Признаюсь, полностью не читаль, но на счет выборов в Украине мя удивляет одна вещь... Если в Украине президент держит не маленький кусок власти, почему ему еще позволено иметь свою пол. партию? Счас видим по опросах, что его партия может победит в выборах в В.Р. и опять у вас будет рулить одноцветная власть. Это плохое. Пардамент должен быть противовесом власти президента.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Kvant

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 3818
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #11 : Вересня 24, 2014, 05:58:13 17:58 »
Я, як завжди, щось не зрозумів.
Якщо я правильно все прочитав то автор нагадує нам, що нами, по суті, правлять еліти сформовані у 90-их.
Еліти, що весь цей час грабували країну і не давали їй піти шляхом тієї ж Польщі. Еліти, що значною мірою є вихідцями з кримінального світу.
І ось тепер коли один з представників цих еліт, як вважає автор, об'єднав усі інші, ми повинні всіх їх підтримати? І де логіка?
Більше 20 років вони безперервно нищили країну і ось тепер нам треба повірити, що вони всі дружно змінилися.
Вибачте але ці аргументи я не сприймаю.

Ну чому, вони змінюються, але повільно. Зрівняйте еліти 90-х з відкритим рекетом, еліти 2000-х і еліти зараз. Зараз як мінімум вони проукраїнські.
Еліти змінюються разом з суспільством. Вірніше їх відношення до "підданих". Та й Швейцарська Нестле по "Світочу" також не платить дивіденди людям, як і наші "еліти". Середовище у нас таке. Але воно має змінитися, бо зараз нові вимоги суспільства.
У Польщі еліти були пропольські з самого початку, тому їм було легше. Вони вчасно провели люстрацію. До тих пір, поки відбулося "первісне накопичення польського капіталу". У нас же комуністичні еліти + рекет провели "первісне накопичення українського капіталу". Тому люстрацію робити вже пізно. Вона нічого не дасть. Адже у теперішніх українських еліт є гроші, а гроші це і є влада.

У нас зараз реально два варіанти:
1. Робити перерозподіл капіталів і майна, що зараз зробити практично неможливо. А хто ж буде "нові власники"?
2. "Підтримувати" наші еліти, щоб вони вели Україну в правильному напрямку (що зараз і є). Робити все для того, щоб змінювалася "система". Не істериками, а пропозиціями і обговоренням, тиском ЗМІ і т.д.


П.С. Порошенко зараз дуже потрібен, бо він об'єднав (у значній мірі) еліти. А значить на даний момент лише він може змінити "систему". Бо якщо, буде куча "князьків", то вони будуть лише між собою гризтися, а змін ніяких не буде. Плюс в тому, що Порошенко, як це не дивно, вважає себе "месією українського народу", людиною, яка має змінити країну. Так що все буде добре.

Offline Darth Vader

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 10005
 • Fuck Tha Police
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #12 : Вересня 24, 2014, 06:03:51 18:03 »
Порошенко, як це не дивно, вважає себе "месією українського народу", людиною, яка має змінити країну. Так що все буде добре.
глечики будуть, нє?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Kvant

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 3818
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #13 : Вересня 24, 2014, 06:07:19 18:07 »
Если мы эти "элиты" не отправим на свалку, может не стать Украины.

Як відправити на "свалку" людей, які мають гроші та реальний вплив в країні? Гроші - це завжди влада. Це наші робочі місця, це наш експорт, валютна виручка. Інше діло, що має бути справедливий розподіл доходів, що еліти прекрасно розуміють. Той же Коломойський на 20% підняв зарплату на своїх підприємствах, хоча міг би і не піднімати. Тим більше, що він зараз не балотується, а людям працювати особливо немає де. Він добре знає, що і цього мало, але тим не менше.

З елітами треба працювати. У свій час Гітлер не репресував жодного бізнесмена, який під час кризи у 1923-1933 рр. наживалися на німцях. У німців тоді була страшна інфляція, заробітну плату отримували по два рази на день, бо гроші знецінювалися, а їсти купити було треба. Гітлер домовився з елітами, що він усім все прощає, але усі мають працювати на "Третій Рейх" та інтереси німців. Вже через 5 років німці були готові воювати з усім світом.
В той же час, Ющенко у 2005 році замінив 20 тис. чиновників по усій Україні, і що корупції менше стало? Чи може діло у системі?

Offline Kvant

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 3818
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #14 : Вересня 24, 2014, 06:19:10 18:19 »
Признаюсь, полностью не читаль, но на счет выборов в Украине мя удивляет одна вещь... Если в Украине президент держит не маленький кусок власти, почему ему еще позволено иметь свою пол. партию? Счас видим по опросах, что его партия может победит в выборах в В.Р. и опять у вас будет рулить одноцветная власть. Это плохое. Пардамент должен быть противовесом власти президента.

Ні, не повинен. В усіх провідних європейських країнах Голова уряду є керівником країни і працює в унісон з парламентом, де у нього більшість (коаліція). Повноважень у Меркель куди більше ніж у Порошенка.
Я за те, щоб посаду Президента скасувати і країною керував Голова уряду. Або, що краще, зробити як у США, де Президент і є Головою уряду. У будь якому випадку без підтримки Ради провести реформи неможливо. А Президент у нас це та особа, яка обрана всенародно і на яку покладені великі надії. Тим більше зараз.
Якщо ми будемо залишати посаду Президента, то на Президента треба покласти контрольні фукнції, які треба забрати в уряду, бо у нас уряд контролює сам себе.

Offline dreamer

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 1733
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #15 : Вересня 24, 2014, 06:24:54 18:24 »
Если мы эти "элиты" не отправим на свалку, может не стать Украины.

Квант описал все правильно.

"мы" отправить куда-либо эти "элиты" не в силах... Миром правят элиты... Так происходит во всем мире.

Все зависит только от менталитета и целей этих элит. Мировые элиты начали свое формирование много веков назад, и сейчас находятся на более высоком уровне развития по сравнению с украинскими, но если посмотреть историю, то все они начинали с этапа дикого первичного накопления капитала...

Этот этап дикого первичного накопления в Украине завершился изгнанием Януковича... теперь начинается следующий виток...

Многие ошибочно думают, что Януковича выгнал Майдан... или некоторые оригиналы даже приписывают это отдельной личности...  :gigi:

На самом деле это результат эволюции национальных элит...

Немного ускорить эволюцию можно, если на выбороах поддержать Порошенка, который на даный момент является компромисной фигурой для всех элит, в том числе мировых...

Это позволит новой власти больше сосредоточиться на экономике, а не на дележке портфелей, а как известно бытие (экономика) - определяет сознание...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Семка

 • Sr. Member
 • ****
 • Повідомлень: 339
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #16 : Вересня 24, 2014, 06:30:56 18:30 »
Смехота! Сначала ТС пишет, что элиты незыблемы и всерешающи. Потом — что в Лугандоне эти самые местные элиты (а они там были замечу самые мощные во всей Украине!) были легко и просто посланы нах новыми элитами из апалченцев. А какие элиты были в Киеве в феврале? Они что-то могли решить?

ТС забывает простую истину, записанную в Конституции — народ является источником власти. В критический момент "элиты" усераются, если за ними не стоит народная поддержка. Что на Дамбасе, что в Киеве. Так что не надо разводить тут псевдонаучную демагогию. Если Порох не будет делать то, что хочет народ Украины, будет там же, где все предыдущие "элиты". А народ хочет смены системы, а значит, старые элиты должны быть сметены, возможно, что и со смертельным исходом.

Offline Kvant

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 3818
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #17 : Вересня 24, 2014, 06:31:22 18:31 »
Если мы эти "элиты" не отправим на свалку, может не стать Украины.

Квант описал все правильно.

"мы" отправить куда-либо эти "элиты" не в силах... Миром правят элиты... Так происходит во всем мире.

Все зависит только от менталитета и целей этих элит. Мировые элиты начали свое формирование много веков назад, и сейчас находятся на более высоком уровне развития по сравнению с украинскими, но если посмотреть историю, то все они начинали с этапа дикого первичного накопления капитала...

Этот этап дикого первичного накопления в Украине завершился изгнанием Януковича... теперь начинается следующий виток...

Многие ошибочно думают, что Януковича выгнал Майдан... или некоторые оригиналы даже приписывают это отдельной личности...  :gigi:

На самом деле это результат эволюции национальных элит...

Немного ускорить эволюцию можно, если на выбороах поддержать Порошенка, который на даный момент является компромисной фигурой для всех элит, в том числе мировых...


Это позволит новой власти больше сосредоточиться на экономике, а не на дележке портфелей, а как известно бытие (экономика) - определяет сознание...

+1. Я не врахував, що Порошенко має підтримку не лише в українських еліт, а і у світових, що зараз дуже важливо. Тому він і був безальтернативною фігурою на виборах Президента.
Щодо Майдану, то згоден з Вами: без підтримки еліт - не було би ніякого Майдану. Янукович вирішив замінити "сім'єю" всі наявні еліти і за це пішов у небуття.

Offline Kvant

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 3818
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #18 : Вересня 24, 2014, 06:39:35 18:39 »
Смехота! Сначала ТС пишет, что элиты незыблемы и всерешающи. Потом — что в Лугандоне эти самые местные элиты (а они там были замечу самые мощные во всей Украине!) были легко и просто посланы нах новыми элитами из апалченцев. А какие элиты были в Киеве в феврале? Они что-то могли решить?

ТС забывает простую истину, записанную в Конституции — народ является источником власти. В критический момент "элиты" усераются, если за ними не стоит народная поддержка. Что на Дамбасе, что в Киеве. Так что не надо разводить тут псевдонаучную демагогию. Если Порох не будет делать то, что хочет народ Украины, будет там же, где все предыдущие "элиты". А народ хочет смены системы, а значит, старые элиты должны быть сметены, возможно, что и со смертельным исходом.

Еліти ЛуганДону програли саме тому, що їх "виперли" еліти Росії, а "ополчєнци" - це "рука еліт Росії". Тим не менше, маєток Ахметова цілий, його заводи в основному цілі. Не все так просто.
Еліти - це "голова народу", тому на Майдані був народ за "запрошенням еліт". І не тільки Порошенка і Коломойського, які в основному фінансували Майдан, а й куча бізнесменів меншого масштабу, а також простих людей, які не хотіли, що їх головою була "сім'я Януковича", а насправді "еліти Росії".

Народ може впливати на еліти. І може зробити революцію, яку має очолити частина еліти. Після революції ця частина еліти отримує владу, але 95% "старої еліти" уже нікуди не дінуться. Бо еліта, це і директора підприємств, і мери, і власники ЗМІ, керівники держпідприємств і т.д.
Народу потрібні не зміни еліти, а зміни "владної системи" зі справедливим розподілом доходів всередині країни.

Offline dreamer

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 1733
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #19 : Вересня 24, 2014, 06:54:14 18:54 »
Щодо Майдану, то згоден з Вами: без підтримки еліт - не було би ніякого Майдану. Янукович вирішив замінити "сім'єю" всі наявні еліти і за це пішов у небуття.

Янукович сделал шаг назад на лестнице эволюции - он остановился в развитии на стадии лихих 90-х... и попытался стать таким себе  рэкетиром национального масштаба... за что и был уничтожен.

Терки между элитами и Януковичем начались не на Майдане, а за долго до того - и Майдан стал их результатом... Если бы Янукович имел поддержку элит, Майдан разогнали бы, когда там было 100-200 человек...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline locomach

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 1568
 • чешский аборигин
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #20 : Вересня 24, 2014, 06:56:54 18:56 »
Kvant, в этих странах обычно двухкоморовый парламент и вторая комора парламента выбирается в другое время чем первая и работает как противовес. Но у вас будет 5П президентом, его партия победит на выборах и будет рулит в парламенте и еще и составлять уряд. Это конечно хорошо когда есть хороший президет, но если следующий будет такой ж обманик как овощ - опять вся власть будет в руках одной банды. Это большой риск.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline dreamer

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 1733
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #21 : Вересня 24, 2014, 07:07:04 19:07 »
Это конечно хорошо когда есть хороший президет, но если следующий будет такой ж обманик как овощ - опять вся власть будет в руках одной банды. Это большой риск.

После первичного накопления, элиты зинтересованы в сохранении своих накоплений... Янык уже показал им, что с ними может быть при существующих правилах игры...

Поэтому следующим этапом как раз и будет постепенное движение к установлению цивилизованных правил, и созданию системы противовесов и зщит...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Kvant

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 3818
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #22 : Вересня 24, 2014, 07:07:36 19:07 »
Kvant, в этих странах обычно двухкоморовый парламент и вторая комора парламента выбирается в другое время чем первая и работает как противовес. Но у вас будет 5П президентом, его партия победит на выборах и будет рулит в парламенте и еще и составлять уряд. Это конечно хорошо когда есть хороший президет, но если следующий будет такой ж обманик как овощ - опять вся власть будет в руках одной банды. Это большой риск.

Всерівно це все одна і та ж еліта. Там немає ніякого противовєсу, як Ви кажете. В країні все має працювати злагоджено, як в великій корпорації. Рішення мають прийматися швидко. Такого перегибу як зробив Янукович у нас уже не буде, цього не допустять наші еліти. Зараз у нас парламентська країна і усі рішення приймаються колегіально.

Offline TomFord

 • Sr. Member
 • ****
 • Повідомлень: 377
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #23 : Вересня 24, 2014, 07:13:37 19:13 »
Если мы эти "элиты" не отправим на свалку, может не стать Украины.

Квант описал все правильно.

"мы" отправить куда-либо эти "элиты" не в силах... Миром правят элиты... Так происходит во всем мире.

Все зависит только от менталитета и целей этих элит. Мировые элиты начали свое формирование много веков назад, и сейчас находятся на более высоком уровне развития по сравнению с украинскими, но если посмотреть историю, то все они начинали с этапа дикого первичного накопления капитала...

Этот этап дикого первичного накопления в Украине завершился изгнанием Януковича... теперь начинается следующий виток...

Многие ошибочно думают, что Януковича выгнал Майдан... или некоторые оригиналы даже приписывают это отдельной личности...  :gigi:

На самом деле это результат эволюции национальных элит...

Немного ускорить эволюцию можно, если на выбороах поддержать Порошенка, который на даный момент является компромисной фигурой для всех элит, в том числе мировых...


Это позволит новой власти больше сосредоточиться на экономике, а не на дележке портфелей, а как известно бытие (экономика) - определяет сознание...

+1. Я не врахував, що Порошенко має підтримку не лише в українських еліт, а і у світових, що зараз дуже важливо. Тому він і був безальтернативною фігурою на виборах Президента.
Щодо Майдану, то згоден з Вами: без підтримки еліт - не було би ніякого Майдану. Янукович вирішив замінити "сім'єю" всі наявні еліти і за це пішов у небуття.
Да мы это видели в конгрессе США, так рукоплескали, так рукоплескали, что на госассамблею даже не поехал.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline MakYury

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2733
 • Стать: Чоловіча
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #24 : Вересня 24, 2014, 07:14:49 19:14 »
чому всі дописи від Кванта носять ретроградний характер?

Offline Семка

 • Sr. Member
 • ****
 • Повідомлень: 339
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #25 : Вересня 24, 2014, 07:15:36 19:15 »
Народу потрібні не зміни еліти, а зміни "владної системи" зі справедливим розподілом доходів всередині країни.

Ага, а так как основой системы есть властные элиты, а властную систему надо менять, то... А? Какой напрашивается вывод?

Квант, я считаю, что любая элита, которая опирается на поддержку населения, может снести все другие элиты, которые этой поддержки не имеют, какие бы мощные и богатые они ни были. Если Порошенко хочет менять систему, он должен, обязан это сделать с помощью народа! Вот так ему и передай!

Offline Ігор зі Львова

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2124
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #26 : Вересня 24, 2014, 07:17:33 19:17 »
Все це просто смішно. Кримінальні еліти, які все своє життя займалися розграбуванням всього, що вони могли розграбувати не стануть ніколи іншими. Або ми їх всіх дружно скинем із влади на виборах або рано чи пізно це знову доведеться робити через Майдан.
Якщо пов'язувати шанс для розвитку України з такими "елітами" як клан Балогів, Давид Жванія чи брати Дубневичі то перспективи розвитку якось зовсім невтішні :smilie2:

Offline авжеж

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 1307
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #27 : Вересня 24, 2014, 07:20:18 19:20 »


П.С. Порошенко зараз дуже потрібен, бо він об'єднав (у значній мірі) еліти. А значить на даний момент лише він може змінити "систему". Бо якщо, буде куча "князьків", то вони будуть лише між собою гризтися, а змін ніяких не буде. Плюс в тому, що Порошенко, як це не дивно, вважає себе "месією українського народу", людиною, яка має змінити країну. Так що все буде добре.

А які, на Вашу думку, у ПОрошенка є стимули до дісно змін системи, а не лише морд на посадах? Щось я таких не бачу :( Бо він ВЖЕ може вважати себе "месією" і "рятівником нації" - тому що його обрали в один тур.
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Who is John Galt?

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 663
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #28 : Вересня 24, 2014, 07:23:54 19:23 »
А які, на Вашу думку, у ПОрошенка є стимули до дісно змін системи, а не лише морд на посадах? Щось я таких не бачу :( Бо він ВЖЕ може вважати себе "месією" і "рятівником нації" - тому що його обрали в один тур.
Гроші закінчуються, бо жеруть як раніше. Куди йому їхати, якщо шо?
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline natusya

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 9528
Re: Про вибори і владні еліти
« Reply #29 : Вересня 24, 2014, 07:26:50 19:26 »
посмотрим как сменится состав ВР
неэлитная молодежь начинанет подпирать
а это бесит старые элиты
будут совращать и прикармливать  :smilie5:
ігнор Квант