Автор Тема: За Юлю прийдеться голосувати  (Прочитано 14512 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kumpel

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 194
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #60 : Квітня 04, 2014, 06:31:13 18:31 »
Теж не треба забувати, що в її руках зараз адмінресурс, хоча в умовах очікування війни з Росією його буде важко задіяти.

Немає у неї ніякого адмінресурсу, хіба що на словах можуть завірити в сприянні.
Насправді адмінресурс на більшій частині країни буде працювати проти неї.
З того, що вона встигла сказати ясно що бізнесово-номенклатурна тусня бачить загрозу собі.
Навіть якщо це були слова, а діяти вона не буде, то все одно навіщо зайвий ризик.
Є кандидат, з яким завжди можна домовитись. Порєшаєм будєм жіть...

Offline ThunderБолт

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #61 : Квітня 04, 2014, 06:35:04 18:35 »
Уля суперская канешна тьотка но сволочная сильно.  Эта зараза неспособна работать в команде и не успокоится пока команду не развалит. Поэтому ей нельзя в Президенты пусть даже с полномочиями английской королевы.


А ще, вона дуже добре вміє підбирати собі команду.

Offline W...nik

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • !
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #62 : Квітня 04, 2014, 06:37:52 18:37 »

Є кандидат, з яким завжди можна домовитись. Порєшаєм будєм жіть...

То Порошенко, чи що? Може й так. Зараз вже думаєш, що хай буде, хто буде, аби не було війни.
АУМ

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #63 : Квітня 04, 2014, 06:38:52 18:38 »
Уля суперская канешна тьотка но сволочная сильно.  Эта зараза неспособна работать в команде и не успокоится пока команду не развалит. Поэтому ей нельзя в Президенты пусть даже с полномочиями английской королевы.

Так, в якості Президента вона може тиснути на Яценюка, а той теж буде мати свої амбіції і почнуться гонки. Тим більше, як виявляється, наша Конституція потребує доопрацювання, якраз в цій частині.

Але може якось вони з Арсенієм домовляться, як домовлялись раніше.

А от які амбіції в цьому плані будуть в Порошенка? Може бути ще гірше

имхо здесь нет смысла рассуждать тк шансов на президентство у Тимошенко тупо нет.
Порох будет, я думаю.  И хорошо это, наверное.  Он более дипломатичен и не замечен в склонности к узурпации власти.
По мне так сейчас уже нужно думать о Выборах парламентских.  От там момент истины.  Многое от них зависеть будет

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #64 : Квітня 04, 2014, 06:39:55 18:39 »
Не гілка, а заповідник дрищізьму якийсь.
ІМХО за Пороха ніззя тому що Петя - це :
а) Продукт життєдіяльності нашого олігархату
б) Сигнал сінякам - пацани, будь спок (випливає з а) )
в) Реставрація періоду Юсч-ранній Янук.
г) Любий друзь, який займався мочіловом Люльки (як і Главдрищь і вся його камарілья любих друзів) разом із отригонами.

Особисто я не вірю в реальні реформи за Пороха-перезидента, як і в його рейтинг 25%

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #65 : Квітня 04, 2014, 06:40:51 18:40 »
Уля суперская канешна тьотка но сволочная сильно.  Эта зараза неспособна работать в команде и не успокоится пока команду не развалит. Поэтому ей нельзя в Президенты пусть даже с полномочиями английской королевы.


А ще, вона дуже добре вміє підбирати собі команду.

так то юльки придумали, что Царыця добра, а бояре плохие.  Царыця набирала команду под себя отсюда и результат

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #66 : Квітня 04, 2014, 06:43:10 18:43 »
Не гілка, а заповідник дрищізьму якийсь.
ІМХО за Пороха ніззя тому що Петя - це :
а) Продукт життєдіяльності нашого олігархату
б) Сигнал сінякам - пацани, будь спок (випливає з а) )
в) Реставрація періоду Юсч-ранній Янук.
г) Любий друзь, який займався мочіловом Люльки (як і Главдрищь і вся його камарілья любих друзів) разом із отригонами.

Особисто я не вірю в реальні реформи за Пороха-перезидента, як і в його рейтинг 25%

у Юли рейтинг выше?

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #67 : Квітня 04, 2014, 06:45:13 18:45 »
Не гілка, а заповідник дрищізьму якийсь.
ІМХО за Пороха ніззя тому що Петя - це :
а) Продукт життєдіяльності нашого олігархату
б) Сигнал сінякам - пацани, будь спок (випливає з а) )
в) Реставрація періоду Юсч-ранній Янук.
г) Любий друзь, який займався мочіловом Люльки (як і Главдрищь і вся його камарілья любих друзів) разом із отригонами.

Особисто я не вірю в реальні реформи за Пороха-перезидента, як і в його рейтинг 25%

у Юли рейтинг выше?


Не знаю. але імхо, вище ніж у Пороха.

Offline W...nik

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • !
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #68 : Квітня 04, 2014, 06:48:06 18:48 »
Юля щось готує і вона Пороха завалить прямо біля фінішу. Але мені здається, що світ її не підтримав. Я не бачив реакції світової політики на її намір балотуватись. Можна навіть сказати, що реакція була, але негативна. Це дивно, але так є.
АУМ

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #69 : Квітня 04, 2014, 06:50:45 18:50 »
Штатні юлє-аготатори поперли косяком.  :laugh:

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #70 : Квітня 04, 2014, 06:51:21 18:51 »
Не гілка, а заповідник дрищізьму якийсь.
ІМХО за Пороха ніззя тому що Петя - це :
а) Продукт життєдіяльності нашого олігархату
б) Сигнал сінякам - пацани, будь спок (випливає з а) )
в) Реставрація періоду Юсч-ранній Янук.
г) Любий друзь, який займався мочіловом Люльки (як і Главдрищь і вся його камарілья любих друзів) разом із отригонами.

Особисто я не вірю в реальні реформи за Пороха-перезидента, як і в його рейтинг 25%

у Юли рейтинг выше?


Не знаю. але імхо, вище ніж у Пороха.

я был на Майдане во время выступления откинувшейся качановской узницы.  Майдан к ней отнесся весьма иронично.  А это ж сознательные граждане.  Авангард общества.  Будет средь бессознательных рейтинг набирать?

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #71 : Квітня 04, 2014, 06:53:19 18:53 »
Юля щось готує і вона Пороха завалить прямо біля фінішу. Але мені здається, що світ її не підтримав. Я не бачив реакції світової політики на її намір балотуватись. Можна навіть сказати, що реакція була, але негативна. Це дивно, але так є.

и чего здесь удивительного? 

Offline Kumpel

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 194
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #72 : Квітня 04, 2014, 06:55:23 18:55 »
Могу сказать за немецкую позициию, которая звучала публично.
Тут поддерживали явно Кличко. Решение Юльки идти в президенты встречтили прохладно, с легкой критикой.
Потом был телефонный разговор, который откоментили все более жестко, с привязкой к тому, что это кандидат на высший пост.
Потом Кличко снялся в пользу Пети. Статьи сверкали заголовками - кличко отказался в пользу олигарха.
С тех пор наступила какая то тишина...
 :gigi:

Offline W...nik

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • !
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #73 : Квітня 04, 2014, 06:57:38 18:57 »
Юля щось готує і вона Пороха завалить прямо біля фінішу. Але мені здається, що світ її не підтримав. Я не бачив реакції світової політики на її намір балотуватись. Можна навіть сказати, що реакція була, але негативна. Це дивно, але так є.

и чего здесь удивительного?

Я юлефобією не страждаю і намагаюсь оцінювати події об'єктивно. Дивно тут те, що Європа і світ були проти політичних репресій Тимошенко режимом Януковича і закликали її негайно звільнити. Але коли вона була звільнена, то її контакти з закордонними політиками видаються обмеженими, хоча може це не так.
АУМ

Offline W...nik

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • !
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #74 : Квітня 04, 2014, 06:58:43 18:58 »
Могу сказать за немецкую позициию, которая звучала публично.
Тут поддерживали явно Кличко. Решение Юльки идти в президенты встречтили прохладно, с легкой критикой.
Потом был телефонный разговор, который откоментили все более жестко, с привязкой к тому, что это кандидат на высший пост.
Потом Кличко снялся в пользу Пети. Статьи сверкали заголовками - кличко отказался в пользу олигарха.
С тех пор наступила какая то тишина...
 :gigi:

Так, ось це мене дивує.
АУМ

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #75 : Квітня 04, 2014, 06:59:28 18:59 »
Хотів за Кличка, але він тупо зняв свою прохідну кандидатуру. Велика політика такої слабкості не прощає.

Тому прийдеться за Юлю. Голосувати за Пороха для мене абсолютно неприйнятно. Містечковий нувориш, що лізе у владу мене не влаштовує. Немає в нього політичного рівня, такого, як має Юля.

безусловно, серьезная аргументация

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #76 : Квітня 04, 2014, 07:02:39 19:02 »
А кто из кандидатов сможет в сложивщейся ситуации стать реальным гарантом сохранения независимости и территориальной целостности Украины? Я таких не вижу.  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #77 : Квітня 04, 2014, 07:02:46 19:02 »
А почему "хотел за Кличко"? никто, ни один политик не прошел такой путь, как прошла его Юля, в борьбе, в тюрьмах, доказала что умеет и буде бороться с системой. Кличок вон уже на поклон к Фирташу съездил. Только Юля, только хардкор, дорогие ребята!

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #78 : Квітня 04, 2014, 07:03:03 19:03 »
Юля щось готує і вона Пороха завалить прямо біля фінішу. Але мені здається, що світ її не підтримав. Я не бачив реакції світової політики на її намір балотуватись. Можна навіть сказати, що реакція була, але негативна. Це дивно, але так є.

и чего здесь удивительного?

Я юлефобією не страждаю і намагаюсь оцінювати події об'єктивно. Дивно тут те, що Європа і світ були проти політичних репресій Тимошенко режимом Януковича і закликали її негайно звільнити. Але коли вона була звільнена, то її контакти з закордонними політиками видаються обмеженими, хоча може це не так.

по мне термин "юлефобия" напоминает ярлык периода СССР  "антисоветчина".
Я не юлефоб и не юлелюб, я юлепох если уж так рассуждать

Offline Ajaja

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #79 : Квітня 04, 2014, 07:03:12 19:03 »
Народ, хватит говоно лить на Пороха и Юльку. Пусть они честно проведут своеобразный праймериз между собой в первом туре. Если пройдут оба - тогда и включайте свои говнометы. Пока что велики шансы, что во второй тур пройдет какое-нибудь ахметовское мудачьё а-ля Янукович-2.

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #80 : Квітня 04, 2014, 07:05:02 19:05 »
Народ, хватит говоно лить на Пороха и Юльку. Пусть они честно проведут своеобразный праймериз между собой в первом туре. Если пройдут оба - тогда и включайте свои говнометы. Пока что велики шансы, что во второй тур пройдет какое-нибудь ахметовское мудачьё а-ля Янукович-2.

так Уля и есть Янукович-2

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #81 : Квітня 04, 2014, 07:11:23 19:11 »
Не гілка, а заповідник дрищізьму якийсь.
ІМХО за Пороха ніззя тому що Петя - це :
а) Продукт життєдіяльності нашого олігархату
б) Сигнал сінякам - пацани, будь спок (випливає з а) )
в) Реставрація періоду Юсч-ранній Янук.
г) Любий друзь, який займався мочіловом Люльки (як і Главдрищь і вся його камарілья любих друзів) разом із отригонами.

Особисто я не вірю в реальні реформи за Пороха-перезидента, як і в його рейтинг 25%

у Юли рейтинг выше?


Не знаю. але імхо, вище ніж у Пороха.

я был на Майдане во время выступления откинувшейся качановской узницы.  Майдан к ней отнесся весьма иронично.  А это ж сознательные граждане.  Авангард общества.  Будет средь бессознательных рейтинг набирать?


Добре. І кого пропонуєш? Я про Пороха озвучив своє імхо.
ПРотивсіх - теж не варіант, хіба ще хтось в 2010 не наївся.

ЗІ Щоб не склалось хибне враження - я від Юльки теж не в захваті. Багато що харить, і говорить вона не про те що треба на даний момент (імхо).

Offline Ajaja

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #82 : Квітня 04, 2014, 07:11:32 19:11 »
так Уля и есть Янукович-2
Высеры вроде "так Порох и есть Янукович-2" из той же серии. Лишь бы пёрднуть.

Offline Cage

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 308
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #83 : Квітня 04, 2014, 07:19:14 19:19 »


ти вже не юльок?

Я уже Гипе предлагал, если за последние 4 года, найдет хоть одно слово за Юлю, ставлю виски.
На прочти: https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=134340

ведко " Перекличка...Юльки" стр.3 от 17 серпня 2009 на фупе

список :
1. assume
2. Алекс А
.......
117. ЮАР

......

 :gigi:


Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #84 : Квітня 04, 2014, 07:20:46 19:20 »
Не гілка, а заповідник дрищізьму якийсь.
ІМХО за Пороха ніззя тому що Петя - це :
а) Продукт життєдіяльності нашого олігархату
б) Сигнал сінякам - пацани, будь спок (випливає з а) )
в) Реставрація періоду Юсч-ранній Янук.
г) Любий друзь, який займався мочіловом Люльки (як і Главдрищь і вся його камарілья любих друзів) разом із отригонами.

Особисто я не вірю в реальні реформи за Пороха-перезидента, як і в його рейтинг 25%

у Юли рейтинг выше?


Не знаю. але імхо, вище ніж у Пороха.

я был на Майдане во время выступления откинувшейся качановской узницы.  Майдан к ней отнесся весьма иронично.  А это ж сознательные граждане.  Авангард общества.  Будет средь бессознательных рейтинг набирать?


Добре. І кого пропонуєш? Я про Пороха озвучив своє імхо.
ПРотивсіх - теж не варіант, хіба ще хтось в 2010 не наївся.

ЗІ Щоб не склалось хибне враження - я від Юльки теж не в захваті. Багато що харить, і говорить вона не про те що треба на даний момент (імхо).

я уже высказывался на этот счет.  Здесь нет смысла чего-то предлагать.  Кандидаты уже выдвинуты и среди них имхо победит Порох.  Если Выборы состоятся конечно
Хорошо это или плохо.  Не знаю.  Многое зависит от ситуации.  Народу надо продолжать активно давить на власть и готовиться к Выборам парламентским.  Там хорошо бы продавить чтоб пообещали неполитическое Правительство.  И проследить, чтоб не кинули, а то ведь обещали уже на переходный период такое но кагто быстро обещания забылись

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #85 : Квітня 04, 2014, 07:22:44 19:22 »
так Уля и есть Янукович-2
Высеры вроде "так Порох и есть Янукович-2" из той же серии. Лишь бы пёрднуть.

никогда не любил иллюстрировать свою речь экскрементами.  По мне так уж лучше мат )

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #86 : Квітня 04, 2014, 07:27:58 19:27 »
неточно выразился, "вульгаризмами" точнее

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #87 : Квітня 04, 2014, 07:34:45 19:34 »
ИМХО сейчас просматривается вариант Петя през и на парламентских мощная фракция на основе Удара куда попытаются запрыгнуть все после того как Порох займет главную табуретку.  Где тут место ВОНЕ я не вижу?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Cage

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 308
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #88 : Квітня 04, 2014, 08:03:18 20:03 »
ИМХО сейчас просматривается вариант Петя през и на парламентских мощная фракция на основе Удара куда попытаются запрыгнуть все после того как Порох займет главную табуретку.  Где тут место ВОНЕ я не вижу?

сомневаюсь, что эта фракция сможет самостоятельно набрать 226 . Следовательно, нужно будет создавать коалицию. С кем ?
Боюсь, что наступит на грабли и свяжется с мадам(((

Offline W...nik

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • !
Re: За Юлю прийдеться голосувати
« Reply #89 : Квітня 04, 2014, 08:14:15 20:14 »
ИМХО сейчас просматривается вариант Петя през и на парламентских мощная фракция на основе Удара куда попытаются запрыгнуть все после того как Порох займет главную табуретку.  Где тут место ВОНЕ я не вижу?

Удара більше немає, тим більше немає мощної фракції у ВР на його основі.

Порошенко не має власної політичної сили в парламенті, тому він тут теж нічого не вдіє. Парламент буде роздрібнений, але коаліція буде сформована Батьківщиною з Яценюком ПМ. Вони будуть далі тиснути політреформу і Пеця буде шоколадним зайцьом, який нічого не вирішує. Може буде гадити, як Ющенко в свій час. Що гірше і нічого хорошого Україні не принесе
АУМ