Автор Тема: У Сєні жодного смаку! Оце буде вам закони писати!  (Прочитано 17272 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Просто не голосуйте за НФ и они не попадут в раду, голосуйте за правый сектор или свободу, или самопомощь - истерики на форумах делу не помогут
А там зі списками все чисто? Ви гарантуєте?
открываете: а) списки, б) гугль и изучаете
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Просто не голосуйте за НФ и они не попадут в раду, голосуйте за правый сектор или свободу, или самопомощь - истерики на форумах делу не помогут
А там зі списками все чисто? Ви гарантуєте?
открываете: а) списки, б) гугль и изучаете
Попробуйте вивчити по ПС. Там більшість тимчасово непрацюючих, рік народження, місце, освіта, все. :smilie8:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
От наприклад, навіть №1 по списку:
Тарасенко Андрій Іванович.
Народився 17 листопада 1982 року в місті Інгулець Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня.
Все.
І що, на підставі цих даних можна зробити вибір?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
От наприклад, навіть №1 по списку:
Тарасенко Андрій Іванович.
Народився 17 листопада 1982 року в місті Інгулець Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня.
Все.
І що, на підставі цих даних можна зробити вибір?

Три хвилини у Гуглі показують, що це один з керівників Тризубу. У  2011 році приймав участь у відриванні голови пам'ятника Члєніну у Запоріжжі .
« Останнє редагування: Грудня 04, 2014, 06:02:51 18:02 від Адам Жоржович »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Попробуйте вивчити по ПС. Там більшість тимчасово непрацюючих, рік народження, місце, освіта, все. :smilie8:
Шановний, гілочка ж не про ПС, не помітили?
А в більшості з кандидатів від ПС стоїть  в графі "тимчасово не працюючий" тому що кандидати в більшості своїй на передовій, там в трудовій відміток не ставлять. І не їх вина що  поки Правий Сектор ніяк не може домогтися легалізації своїх віськових формувань.
І да, воно вам потрібно розбиратися, голосуйте за народний фронт - там все прозоро і зрозуміло, як завжди :gigi:
Батя, мы стараемся ...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Попробуйте вивчити по ПС. Там більшість тимчасово непрацюючих, рік народження, місце, освіта, все. :smilie8:
Шановний, гілочка ж не про ПС, не помітили?
А в більшості з кандидатів від ПС стоїть  в графі "тимчасово не працюючий" тому що кандидати в більшості своїй на передовій, там в трудовій відміток не ставлять. І не їх вина що  поки Правий Сектор ніяк не може домогтися легалізації своїх віськових формувань.
І да, воно вам потрібно розбиратися, голосуйте за народний фронт - там все прозоро і зрозуміло, як завжди :gigi:
А якщо  я хочу в цьому розібратись, що в тому поганого?
Бойові заслуги ПС не обговорюються, тут я з вами згоден повністю.
А от сидіти в раді і працювати над законами це трохи інше ні?
Тут мова йшла про жінку яка в НФ під 73 номером, і ми теж не знаємо, мож вона гарна юристка і патріотка?
Я не знаю. Тому не сужу. І про Тарасенка  також не знаю, може вам відомо більше. Нічого не маю проти
Але я  стараюсь бути неупередженим. Для мене важливо щоб парламент був дієвим, а не говорильнею.
А список ПС навів просто для прикладу.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Нє, ну без ПС парламент буде точно дієвим, а не говорильнею.
Варто лише подивитись скільки іде ригоаналів, юльків, корупціонерів по списках БПП, БЮТ, НФ, Ляшка.
Куда тим патріотам з ПС, ач які, намірились у ВР. Воювати хто буде? Точно не №73 по списку НФ... :shuffle:

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Ну що ж. Welcome to the Верховна зРада.

Думаю після переходу багатьох з НФ у виконавчу владу матимемо насолоду бачити цю інтелігентну дівчину в стінах нашого парламенту.

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
Від НФ та ПП проходять приблизно 60 депутатів по списках, тому не буде писати закони.
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Від НФ та ПП проходять приблизно 60 депутатів по списках, тому не буде писати закони.

Багато піде в уряд та інші посади, так що пора їй готуватися до депутатства. Ну може трохи доведеться почекати.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Сталося!

Замість народних депутатів, які пішли працювати в Уряд до Верховної Ради пройшли 9 кандидатів за списками відповідних партій. Одна з них – кандидат від «Народного фронту» (№73) Дарія Ледовських.

http://vgolos.com.ua/news/u_vru_proyshla_shche_odna_glamurna_23richna_deputatka_yaka_lyubyt_pozuvaty_u_kupalnyku_foto_165248.html

Давайте дружно привітаємо цього молодого перспективного парламентарія.
Вона також стала наймолодним законотворцем нової Ради. Альонка Кошелєва може напитися з горя.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Hromadske.TV ‏@HromadskeTV  1 хв.1 хвилину тому
23-річна Дарина Ледовських передумала ставати депутатом Ради

облом

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Hromadske.TV ‏@HromadskeTV  1 хв.1 хвилину тому
23-річна Дарина Ледовських передумала ставати депутатом Ради

облом

 Обман избирателей! Так усиленно за НФ голосовали, что бы 73 номер включительно прошел и облом. :smilie2:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
кто-то верит, что ей 23?
выглядит лет на 40
ігнор Квант