Автор Тема: У Сєні жодного смаку! Оце буде вам закони писати!  (Прочитано 17182 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
 Це вот 23-річна Дарина Ледовських - 73й номер у списку "Народного фронту".







If you are going through hell, keep going.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Це вот 23-річна Дарина Ледовських - 73й номер у списку "Народного фронту".
73-й это ниочем.

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Всяко лучше, чем это

Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Сєстра, нє?  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Рот рабочий, но страшный. :shuffle:
Батя, мы стараемся ...

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Перманентный дакфейс  :smiley16:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Вдувабельна
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Ну а если серьезно, то там еще мама  в списке Ледовських Олена Володимирівна. Голова правління, ГО «Кияни – за реформи». Була заступником керівника виконкому київської організації «Нашої України». Балотувалася до Верховної ради від ВО «Батьківщина» під № 69 ,не потрапила в парламент. Близька соратниця Миколи Мартиненка. До 2006 року працювала керівником структури ЗАТ «Бринкфорд», яка належала Давиду Жванії.
 Вопросы есть?, нет, разойтись :gigi:
Батя, мы стараемся ...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Первый показатель ТП - оттопыренные вперед губы. Это жесть. Повбивав би! У одной курицы они такие от природы. Остальные табуном куриным повторяют диким, неестественным способом.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
От цікаво, навіщо вони в ВР? Яка користь для держави буде від цієї мами і доці?
За які заслуги українці повинні платити зарплату цим фіфам?
Чому Яценюк взяв їх у список?
ті, хто будуть голосити за НФ, це можуть пояснити?.. :shuffle:

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
...патамушто они хотят быть не курицами, а утятами :smilie5:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Ну, чесно кажучи, 73-м номером вони спокійно можуть хоч котиків та собачок записувати - і так цим номерам нічого не світить  :smilie8:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
От цікаво, навіщо вони в ВР? Яка користь для держави буде від цієї мами і доці?
За які заслуги українці повинні платити зарплату цим фіфам?
Чому Яценюк взяв їх у список?
ті, хто будуть голосити за НФ, це можуть пояснити?.. :shuffle:

Может банально бабла отстегнули...кто знает? Может чьи-то "крестные" троюродные родственники друзей по Конче-Заспе...Я не знаю, не хочу девушку обижать, может она семи пядей во лбу! Но смотришь на фотки - просто "соска".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ну, чесно кажучи, 73-м номером вони спокійно можуть хоч котиків та собачок записувати - і так цим номерам нічого не світить  :smilie8:

Сам факт...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
« Останнє редагування: Жовтня 21, 2014, 04:08:14 16:08 від Старина Z »

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Та 73-й номер, та хоч і 500-й...Але ж повинна бути якась логіка, якесь почуття відповідальності перед виборцями.
За версту видно, що не так просто вони в тих списках. Душок смердючий то залишається після таких кандидатів. На Яценюку в першу чергу.
Ну, це діло їх виборців, в принципі...самі навибираємо, а потім дивуємось, чому ми так живемо...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Та 73-й номер, та хоч і 500-й...Але ж повинна бути якась логіка, якесь почуття відповідальності перед виборцями.
За версту видно, що не так просто вони в тих списках. Душок смердючий то залишається після таких кандидатів. На Яценюку в першу чергу.
Ну, це діло їх виборців, в принципі...самі навибираємо, а потім дивуємось, чому ми так живемо...

 :smiley24:

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
А попробуйте аж 73 достойных кандидата найти... А списки срочно кем-то надо наполнять. Это неправильно, но не могут же они явно показать, что у них нет людей, поскольку нет ни идеологии, ни структур. Вот и добавляют своими родственниками в надежде, что так далеко не будут заглядывать.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
...патамушто они хотят быть не курицами, а утятами :smilie5:

Ну, утят они уже переросли. Утками.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
А попробуйте аж 73 достойных кандидата найти... А списки срочно кем-то надо наполнять. Это неправильно, но не могут же они явно показать, что у них нет людей, поскольку нет ни идеологии, ни структур. Вот и добавляют своими родственниками в надежде, что так далеко не будут заглядывать.

Черрррт? У нас в стране нет 70 более-менее толковых, хороших ребят-специалистов в своих областях, с которыми можно будет, в случае успеха, сидеть в Раде долгое время под апплодисменты избирателей? Зачем брать этих "телок"? Женщин умных - да. Телок зачем? Какая от них польза, кроме того, что они всех будут раздражать своими оттопыренными губами и тупым взглядом во время сессий? А журналисты ведь...все фотографируют...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Ви будете здивовані, скільки мудачєства проллізе до ВР у партійних списках. І нова ВР буде відрізнятись від старої хіба що лише тим, що в ній буде трохи менше відвертих українофобів.
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ви будете здивовані, скільки мудачєства проллізе до ВР у партійних списках. І нова ВР буде відрізнятись від старої хіба що лише тим, що в ній буде трохи менше відвертих українофобів.

Яка країна, такий і теракт. (с)

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Facebook: https://www.facebook.com/daryna.liedovskykh
Spring me (даже не знал, что такое есть, но забавно): http://new.spring.me/#!/user/ledovskih/timeline/responses

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Ну а если серьезно, то там еще мама  в списке Ледовських Олена Володимирівна. Голова правління, ГО «Кияни – за реформи». Була заступником керівника виконкому київської організації «Нашої України». Балотувалася до Верховної ради від ВО «Батьківщина» під № 69 ,не потрапила в парламент. Близька соратниця Миколи Мартиненка. До 2006 року працювала керівником структури ЗАТ «Бринкфорд», яка належала Давиду Жванії.
 Вопросы есть?, нет, разойтись :gigi:

Цікаво скільки загалом у НФ близьких соратників і соратниць Миколи Мартиненка?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
До речі хто не знає то ось це знаходиться в НФ на 20 місці. Хтось може пояснити за які заслуги?


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Віктор Скорик
13 hrs ·

Коли мені скажуть, що я здурів, то я в це охоче повірю і сприйму цю новину з полегшенням. Так мені буде легше ...

Бо я не можу при тямі дивитись на це божевілля навкруг, на ці "вибори", на цей ярмарок марноти амбіцій, властолюбства та ривка до тих шалених статків, що віщує така жадана влада для учасників тих ганебних перегонів .

Я не можу спокійно, без серця, дивитись на те, як цинічно продають на рундуках цього базару здобутки Євромайдану, його жертви, врешті його гідність та прагнення до доброго майбуття того повсталого українського народу.

Мені боляче бачити, як одні, тамтешні, його хочуть втопити в крові, а інші, тутешні, - в брехні.
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
До речі хто не знає то ось це знаходиться в НФ на 20 місці. Хтось може пояснити за які заслуги?


Это - трудовая династия.

1998 р. — помічник народного депутата України. Член тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань забезпечення виборчих прав громадян.

З 2000 р. — фізична особа — підприємець.

2004 — 2005 рр. — працювала директором з розвитку ТОВ "Готель «Асторія» (м. Дніпропетровськ)

2005 — 2010 рр. — директор ПП «Арт енд Фешн».

З 2006 по 2010 р. — депутат Шевченківської районної ради V скликання в м. Києві від Блоку Юлії Тимошенко. Заступник голови фракції. Голова постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, інформаційної політики і взаємодії з об'єднаннями громадян.

З 2010 р. по теперішній час — директор ТОВ «Спектр-Б».

На парламентських виборах 2012 р. була обрана народним депутатом України за списком Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», № 55 в списку.

Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, іншим соціально небезпечним захворюванням та з питань контролю за забезпеченням лікарськими засобами і медичними виробами, які закуповуються за державні кошти Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.

Мати Наталія — народний депутат Верховної Ради України III скликання, батько Анатолій — засновник ТОВ «ДІМ-Інвест».

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Просто не голосуйте за НФ и они не попадут в раду, голосуйте за правый сектор или свободу, или самопомощь - истерики на форумах делу не помогут
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Та какая истерика, это скорее пиар :smilie5:
Батя, мы стараемся ...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Просто не голосуйте за НФ и они не попадут в раду, голосуйте за правый сектор или свободу, или самопомощь - истерики на форумах делу не помогут
А там зі списками все чисто? Ви гарантуєте?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)