Автор Тема: Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.  (Прочитано 1208 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
« : Квітня 04, 2014, 04:31:50 16:31 »
 "Я часто был на Майдане как зритель, и для встреч с политиками, но для меня самое интересное, что даже мои лучшие
друзья
, некоторые знакомые олигархи тоже были на Майдане. К примеру, Виктор Пинчук был там несколько раз и несколько раз шутил, что может надеть куртку и темные очки и его никто не узнает. Один из моих ближайших друзей в правительстве Януковича, Сергей Левочкин, который был главой администрации Януковича, он тоже несколько раз ходил на Майдан. После одного из таких раз он сказал мне: «Джефф, это гораздо больше людей, чем во время Оранжевой революции»."-Джеффри Пайетт посол США в Украине в интервью каналу "Дождь"
Я что-то совсем запутался, а за Фирташем зачем тогда гоняться в куртках с надписью FBA? Он сука не смог подружиться?
Батя, мы стараемся ...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
« Reply #1 : Квітня 04, 2014, 04:58:11 16:58 »
"Я являюсь его помощником на общественных началах и Наливайченко даже был на свадьбе в моей семье", - сообщил Д.Ярош.
Вот еще интересне друзья.

В мене враження. що я перебуваю в середені якоїсь великої вистави, і нажаль я діюча особа без слів, а не глядач.
Батя, мы стараемся ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
« Reply #2 : Квітня 04, 2014, 05:01:52 17:01 »
залишилось ще фотографію опублікувати де Тягнибок тисне руку Симоненко і все - суцільний масонський/сіонський/госдєповський/крємльовскій (потрібне вибрати або додати своє) буде розкрито
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
« Reply #3 : Квітня 04, 2014, 05:04:50 17:04 »
Пайєтт, можливо, і з Фірташем дружив. Але ж "дружба дружбой, а служба службой". Nothing personal...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
« Reply #4 : Квітня 04, 2014, 05:05:51 17:05 »
Це не вистава. це - життя.
If you are going through hell, keep going.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
« Reply #5 : Квітня 04, 2014, 05:07:24 17:07 »
Так так так, тільки не треба тут диму. Одна справа руки тиснути, або біля трибуни після бійки з супротивником погигикати, а інша коли діючий посол держави. яка ніби пітримує боротьбу народу України з правлячим режимом Януковича є кращим другом Голови адміністрації того ж Януковича. Погоджуюсь тут нічого дивного :smilie3:
Батя, мы стараемся ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
« Reply #6 : Квітня 04, 2014, 05:17:26 17:17 »
Так так так, тільки не треба тут диму. Одна справа руки тиснути, або біля трибуни після бійки з супротивником погигикати, а інша коли діючий посол держави. яка ніби пітримує боротьбу народу України з правлячим режимом Януковича є кращим другом Голови адміністрації того ж Януковича. Погоджуюсь тут нічого дивного :smilie3:

значить не підтримувала, а проти була, бо друг  посла роботу втратить, але рашисти такою версією будуть незадоволені 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
« Reply #7 : Квітня 04, 2014, 05:20:14 17:20 »
залишилось ще фотографію опублікувати де Тягнибок тисне руку Симоненко і все - суцільний масонський/сіонський/госдєповський/крємльовскій (потрібне вибрати або додати своє) буде розкрито

Держи картинку :) Не фейк 


Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
« Reply #8 : Квітня 04, 2014, 05:21:32 17:21 »
Так так так, тільки не треба тут диму. Одна справа руки тиснути, або біля трибуни після бійки з супротивником погигикати, а інша коли діючий посол держави. яка ніби пітримує боротьбу народу України з правлячим режимом Януковича є кращим другом Голови адміністрації того ж Януковича. Погоджуюсь тут нічого дивного :smilie3:

Нє, ну посол міг і підказати, коли зливатися... Па-дружєскі...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
« Reply #9 : Квітня 04, 2014, 05:28:12 17:28 »
Так саме цікаве. що злився хазяїн, а глава адміністрації якби плавно перемістився за куліси і продовжує фігурки пересувати по дошці.
Батя, мы стараемся ...