Автор Тема: А помните ребята, какого мощного старика вытащил Порошенко на Майдан?  (Прочитано 5693 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
« Останнє редагування: Квітня 04, 2014, 09:34:09 21:34 від Старий »

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!

я ж нормально запитав - що мала робити? А ви мені про дивні питання у відповідь.

я ж написала- потроллить в ответ Пу или просто промолчать...а Вы мне про самбо

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266

я ж нормально запитав - що мала робити? А ви мені про дивні питання у відповідь.

я ж написала- потроллить в ответ Пу или просто промолчать...а Вы мне про самбо

мдя, баба приїхала на переговори по газу, а мала ще й займатись порятунком іміджа Дрища-дебіла (Пукєн стопудово сцяв кипятком і сучив ніжками, коли про цю історію з літоком йому озвучили).

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Та відомі результати цих переговорів. Така перемога!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278

не бля, мала вові по іплу дати? раз главдрищь за себе постояти не міг?

а главдрыщ в этом эпизоде тоже был? как он мог за себя постоять?


Уславились би на весь світ: Коли жінка захищає честь чоловіка, який її принизив.

P.S. Коли людина блазнює (а інакше поведінку Ющенка в тому епізоді назвати неможливо) - вона сподівається розсмішити оточуючих. Ющенку це вдалося - то які претензії до Юлі з Путіним?

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!

Уславились би на весь світ: Коли жінка захищає честь чоловіка, який її принизив.

P.S. Коли людина блазнює (а інакше поведінку Ющенка в тому епізоді назвати неможливо) - вона сподівається розсмішити оточуючих. Ющенку це вдалося - то які претензії до Юлі з Путіним?

никаких  :lol:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742

Уславились би на весь світ: Коли жінка захищає честь чоловіка, який її принизив.

P.S. Коли людина блазнює (а інакше поведінку Ющенка в тому епізоді назвати неможливо) - вона сподівається розсмішити оточуючих. Ющенку це вдалося - то які претензії до Юлі з Путіним?

никаких  :lol:
:smiley15:

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Та відомі результати цих переговорів. Така перемога!

Ета да! Юльці завгар сімьорочку впаяв за підтримки Пукєна, а Ющ в прямих ефірах залупи малював. Каждому своє, хехе.


Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Може за підтримку?

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча

не бля, мала вові по іплу дати? раз главдрищь за себе постояти не міг?

а главдрыщ в этом эпизоде тоже был? как он мог за себя постоять?


Уславились би на весь світ: Коли жінка захищає честь чоловіка, який її принизив.

P.S. Коли людина блазнює (а інакше поведінку Ющенка в тому епізоді назвати неможливо) - вона сподівається розсмішити оточуючих. Ющенку це вдалося - то які претензії до Юлі з Путіним?

Фигасе!  :smilie10: Может юле за хи-хи с путиным нужно было орден Княгини Ольги дать?

Ющенко в Киеве встречался с Михаилом Саакашвили, а юля в Ялте(?) с путиным. И путин "шутил", что ющенко на обеде с Саакашвили должен беречь свой галстук. А юля делала хи-хи.

Кто кого рассмешил? При чем тут Ющенко, вообще?  Это был чисто кремлядский междусобойчик. Победителей Грузии.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Може за підтримку?

Ні. Саме за підтримки Пукєна Янукл  сів на трон. Як і за підтримки Дрища.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278

не бля, мала вові по іплу дати? раз главдрищь за себе постояти не міг?

а главдрыщ в этом эпизоде тоже был? как он мог за себя постоять?


Уславились би на весь світ: Коли жінка захищає честь чоловіка, який її принизив.

P.S. Коли людина блазнює (а інакше поведінку Ющенка в тому епізоді назвати неможливо) - вона сподівається розсмішити оточуючих. Ющенку це вдалося - то які претензії до Юлі з Путіним?

Фигасе!  :smilie10: Может юле за хи-хи с путиным нужно было орден Княгини Ольги дать?

Ющенко в Киеве встречался с Михаилом Саакашвили, а юля в Ялте(?) с путиным. И путин "шутил", что ющенко на обеде с Саакашвили должен беречь свой галстук. А юля делала хи-хи.

Кто кого рассмешил? При чем тут Ющенко, вообще?  Это был чисто кремлядский междусобойчик. Победителей Грузии.

Це зовсім інший епізод (я про нього, щиро кажучи, й не знаю).

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах