Автор Тема: Затримані у Росії «терористи» є українськими заробітчанами.  (Прочитано 893 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
 Родичі та друзі показаних російським телебаченням Артема Гордієнка, Віталія Кривошеєва та Кирила Пилипенка кажуть, що чоловіки поїхали до Росії на заробітки –виготовляти шкільні фотоальбоми.
 
Востаннє вони виходили на зв’язок 14 березня, повідомляє ТСН.
 
Близькі досі не знають, де перебувають зниклі українці.

Напередодні російська телекомпанія НТВ з посиланням на дані спецслужб повідомила, що 25 громадян України, серед яких троє активістів «Правого сектора», затримані за підозрою в підготовці диверсій на території Росії.

Згодом із посиланням на Федеральну службу безпеки Росії цю ж інформацію поширила агенція «РИА Новости».
 
Перший віце-прем’єр України Віталій Ярема заявив, що Київ не отримував від Росії офіційної інформації про затримання на її території 25 українців за підозрою у підготовці терактів. «Я думаю, що це черговий фейк. Ніякої офіційної інформації з цього приводу до нас не надходило», – сказав Ярема.
ігнор Квант

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Рашисти могли зіграти тонше. Витягти в Росію зрадиших військових з Криму і одразу заарештувати, після чого "на голубом глазу" заявляти, що арештанти - українські військовослужбовці.

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Рашисти могли зіграти тонше. Витягти в Росію зрадиших військових з Криму і одразу заарештувати, після чого "на голубом глазу" заявляти, що арештанти - українські військовослужбовці.


Там остались ещё и не принявшие присягу

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Там остались ещё и не принявшие присягу

Те, кто не переприсягнул и хочет вырваться в Украину - наши люди, я не о них.
Кто "сложил оружие" и люмпинизировался - мусор, не нужный никому, и Россия вполне таких могла бы пустить в расход дело.

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Там остались ещё и не принявшие присягу

Те, кто не переприсягнул и хочет вырваться в Украину - наши люди, я не о них.
Кто "сложил оружие" и люмпинизировался - мусор, не нужный никому, и Россия вполне таких могла бы пустить в расход дело.


По тому как себя ведёт раша они могли наших завести и сказать что поймали.