Автор Тема: Це Сашко Білий, а не Аваков скинув владу бандитів...  (Прочитано 16450 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Червоним по Білому
Максим Коломис _ Середа, 26 березня 2014, 11:45

Максим Коломис, Рівне, для УП
КОЛОНКИ АВТОРА

Брат НА брата чи брат ЗА брата?
Роздуми людини, яка бачила Олександра Музичка не лише на YouTube...

Одразу зауважу, із самого початку Євромайдану я належав до тих його прибічників, які будь-що намагалися зберігати позитивне мислення й холодний розум. Єдність мільйонів досить різних людей, яких згуртувала протидія відвертому злу, була для мене абсолютно сакральною. Побратимів по боротьбі я не ділив на партії та організації, не розрізняв за національністю чи поглядами, намагаючись виправдати будь-які, часом і відверто не симпатичні вчинки кожного.
Після встановлення нової, "тимчасової влади" зайняв позицію її поміркованого адвоката. Мовляв, не така то вже й проста справа – тягти країну з корупційної прірви, а тим паче, якщо робити це доводиться в умовах агресії з боку стократ сильнішого супротивника.
Щось я списував на тимчасовий недогляд, ще дещо на емоції: запальність чи навпаки – нерішучість, однаково викликані турботою про кожного, хто любить Україну...
Моя позиція, одначе, змінилася на 180 градусів.
Сталося це після холоднокровного вбивства мого земляка Олександра Музичка, а точніше після того, як російськомовний речник центрального МВС підтвердив, що зробили це його колеги, бійці з підрозділу "Сокіл". Мовляв, ніхто не винен: зловмисник-бо чинив спротив при затриманні.

До точки кипіння мої емоції довів зверхній коментар самого міністра Авакова, мовляв, погроз від бандитів із незареєстрованими автоматами в руках він не терпітиме і готовий жорстко прийняти їх виклик.
Між рядків неважко було прочитати, що "бандитами" пан Аваков відтепер схильний називати нікого іншого, як активістів "Правого сектора" і, насамперед, загиблого Музичка, якого все Рівне знає, як Сашка Білого.
Воно було б іще нічого, якби це казала людина, яка впіймала та знешкодила бодай когось із когорти Янукович-Пшонка-Клюєв-Якименко-Захарченко...

Між тим, жоден з цього списку – дай Бог усім їм здоров'я – і досі не "застрілився при спробі затримання".
Воно було б і ще нічого, якби говорив чоловік, чиє призначення стало логічним наслідком його численних заслуг перед Вітчизною та Майданом.
Між тим заява пролунала від чиновника, призначеного за партійною квотою. А відтак її безапеляційність виглядає просто бравадою, того, кому більш нема чим "бравувати".

Музичко й революція

Безумовно, імідж у Сашка Білого впродовж останнього місяця склався доволі неоднозначний. Скандальні відео за його участі створили ідеальний ґрунт для антиукраїнської пропаганди в Росії, дозволивши їй обґрунтувати, зокрема, і необхідність вводу військ у постреволюційну Україну.
Безумовно, загони озброєних людей на вулицях – видовище далеко не найприємніше.
Безумовно, лексика, що злітала з вуст пана Музичка на скандальних роликах, складно сприймається інтелігентними людьми.
Між тим, усі ці враження суто поверхневі й виникають головним чином у людей, які бачили Білого виключно в інтернеті.
Особисто я з Сашком Білим познайомився зовсім не там. Сталося це в Рівненській облдержадміністрації, де саме вибила двері юрба розлючених місцевих жителів. Сотні імпульсивних людей у масках і без вщерть заповнили хол адмінбудівлі. То тут, то там лунали брутальні матюки на адресу влади та її посіпак.
Між тим, сходи, що вели на другий поверх, зайняли кількасот правохоронців і вступати з ними у відкрите протистояння ніхто не наважувався. Що робити далі, не знали.
Загальну розгубленість в один момент обірвав громовий хрип дебелого дядька, який, вистрибнувши на стіл, миттєво взяв подальшу організацію штурму в свої руки. "Мене звати Сашко Білий, і далі усі слухатимуть мене!" – випалив чолов'яга і ще хвилину тому багатоголосий натовп відреагував на його вибуховий темперамент мовчазною згодою.
В компанії кількох присутніх депутатів Білий пішов домовлятися з чиновниками. Що саме він їм казав, можу хіба здогадуватися. Однак вже за десять хвилин міліція організовано покидала приміщення через створений протестуючими коридор.

Рівненську ОДА захопили однією з перших в Україні. І, варто зазначити, під час штурму не було розгромлено жодного кабінету. За 15 хвилин хлопці з Правого сектора зайняли усі поверхи і жодного стороннього туди не пропускали. Стихійно обраний комендант Музичко не дозволяв жодної сваволі. Хтось сперечався, однак всі слухалися.
Рівненські євромайданівці того дня були в напрочуд піднесеному настрої й надзвичайно пишалися, тим, "що ми нарешті не відстаємо від Галичини".
У Рівному Сашко Білий наступного ж ранку прокинувся знаменитим.
 
Його псевдо вже невдовзі знав кожен, хто штурмував базу місцевого "Беркута", кожен, хто чергував на блокпостах на виїздах із Рівного, знали його й беркутівці, які повернулися з Києва, аби покаятися перед народом на Майдані Незалежності. Багатотисячна юрба тоді розлючено ревіла "На коліна!" і здавалося, що вже наступної ж миті вона розірве тих, кого вважала винними в загибелі Небесної сотні.
На сцені тут-таки з'явився Білий з автоматом наперевіс. "В житті б не подумав, що колись доведеться захищати мєнтів, – вигукнув він, – але я вимушений просити вас дати їм змогу сказати слово на свій захист!"
Після того дня активісти "Правого сектора" почали ходити зі зброєю. Тоді це зовсім не виглядало чимось неадекватним. Коли доводилося мерзнути на нічному блокпості, очікуючи бусів із провокаторами, озброєні люди поруч відчутно додавали впевненості. Сашко Білий приїздив туди по калька разів на ніч. І можна лише уявити, що було би, якби хтось вистрілив у нього тоді.
Попри свою активність, дебелий дядько в камуфляжі не виказував жодних політичних амбіцій. В численних інтерв'ю журналістам він не втомлювався повторювати, що на жодну посаду не претендує. У розмовах з людьми тримався доволі просто і доброзичливо. Часто і щиро посміхався, інколи міг ввернути і міцніше слівце.
Таким вже був. Казав, що думав, прямо, інколи брутально, однак завше без лукавства.
 
Після появи знаменитих роликів на Ютюбі про Музичка почали говорити різне.
Деякі обивателі називали його "платним рекетиром з 90-их". Однак де ви бачили рекетира, який навіть авта власного ніколи не мав?
Пригадаймо, коли відбувся злам у протистоянні народу та Януковича? Це трапилося саме під час захоплень адміністрацій по всій Україні. Робила це зовсім не теперішня влада, а саме небайдужі гарячі люди, яким просто увірвався терпець.

Сашко Музичко став справжньою дитиною революції, одним із тих, кого революції зазвичай пожирають на догоду хитрішим негідникам, які здатні віртуозно скористатися їх плодами. Діти не завжди бувають такими, як хотілося б в ідеалі, однак приносити їх у жертву усе одне аморально. Нинішня ж ситуація виглядає саме так.
Упевнений, непритягнення до відповідальності за смерть Музичка може стати першим приводом для тяжкого й безповоротного розчарування в новій владі тисяч учорашніх революціонерів.
Спершу неминуче розчаруються ті, хто як я, знав Музичка особисто, хто завважив за необхідне провести його в останню путь, як героя й побратима. Якщо так трапиться, зло просто почне притягувати усе більше нового зла.
Протистояння міліції і Правого сектора проляже першою лінією розлому між людьми Майдану. І саме це стане найбільш бажаною провокацією для Путіна.
Адже від розчарування у Майдані, скропленому кров'ю найчистіших з-поміж нас, – лише один крок до зневіри у спроможності нашої нації, як такої.
На фоні цієї провокації те, що робили Музичко, Мірошниченко з Бенюком та чимало менш іменитих народних месників, уже скоро виглядатиме дитячими забавками.
Не можна забувати, що людей, які вважають героями таких, як Сашко Білий у сучасній Україні, яка ще й досі оплакує Небесну сотню – набереться не менше ніж прихильників "законності" імені Авакова та його "соколят".
Доволі неоднозначною є й відповідь на питання, який злочин тяжчий: розгулювати з автоматом по місту, чи дозволяти розгулювати на волі можновладцям, які топили Україну в крові?
Від злочину №1 станом на сьогодні не постраждав жоден мирний рів нянин.
Водночас перелік постраждалих від злочину №2, якщо не по іменах, то вже точно по обличчях добре пам'ятає уся Україна.
Саме ці люди є бандитами в уяві людей, які сьогодні найняли на роботу пана Авакова.
Якби Сашко Білий не захопив Рівненську ОДА, якби він у визначений час не підняв угору свій АК – не виключено, що в кріслі міністра МВС і далі б сидів кровожерливий монстр Захарченко.

Якщо ж замість нього жертвою стає хай і не до кінця врівноважений, проте щирий український патріот – гріш ціна новій владі і усьому, що вона каже та чинить.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
У Рівному тисячі людей прощаються з неординарним Героєм України Олександром Музичком.


Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
кстати, помимо всего прочего, данное убийство является превентивной борьбой с партизанским сопротивлением в случае агрессии извне.
власть заранее монополизирует контроль над любым вооруженным сопротивлением в случае агрессии.
а каким будет вооруженное сопротивление в случае агрессии можно судить по Крыму - "жодных провокаций, тилькы мырный протэст"
для чего это делается? для минимизации вооруженного противостояния и гуманитарного кризиса. то есть задача - обеспечить минимум стрелялок у границ ЕС.
ну в общем, всё будет, как на майдане - будет сбиваться пена и волна агрессии со стороны общества для постепенного "мирного слива".
Европе не нужен вооруженный конфликт и толпы беженцев у ее границ. Европе проще и выгодней сдать Украину под контроль Кремля и минимизировать риски для себя.
такая же позиция была у "горыныча" во время майдана в декабре-феврале. и такая же задача поставлена перед ними сейчас - минимизировать риски гуманитарной катастрофы и вооруженного конфликта. любой ценой.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Ага, Саша Белый еще и слетал на Луну и Днепрогес построил ...
Mocsia delenda est

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ага, Саша Белый еще и слетал на Луну и Днепрогес построил ...
благодарю за ответ. слив засчитан :smiley24:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Европе не нужен вооруженный конфликт и толпы беженцев у ее границ. Европе проще и выгодней сдать Украину под контроль Кремля и минимизировать риски для себя.
такая же позиция была у "горыныча" во время майдана в декабре-феврале. и такая же задача поставлена перед ними сейчас - минимизировать риски гуманитарной катастрофы и вооруженного конфликта. любой ценой.

Європі так, позиція США не така однозначна. Рейтинг Обами падає, зовнішньополітичні поразки швидше за все повернуть у крісло президента республіканця...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Европе не нужен вооруженный конфликт и толпы беженцев у ее границ. Европе проще и выгодней сдать Украину под контроль Кремля и минимизировать риски для себя.
такая же позиция была у "горыныча" во время майдана в декабре-феврале. и такая же задача поставлена перед ними сейчас - минимизировать риски гуманитарной катастрофы и вооруженного конфликта. любой ценой.

Європі так, позиція США не така однозначна. Рейтинг Обами падає, зовнішньополітичні поразки швидше за все повернуть у крісло президента республіканця...
естественно позиция США отличается от позиции ЕС. потому что их не касаются риски гуманитарной катастрофы и вооруженного конфликта у своих границ.
поэтому они смотрят на ситуацию более объективно и принимают более адекватные объективные решения
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
короче, самый типичный бандюк, который вылез наверх на волне революции

дает ли этому "простому и доброжелательному" захват во время майдана Ровенской ОГА право заниматься бандитизмом во главе шайки отморозков с оружием?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Ага, Саша Белый еще и слетал на Луну и Днепрогес построил ...
благодарю за ответ. слив засчитан :smiley24:

Где были эти героические уебаны, когда приезжие кацапы били проукраинских горожан в Николаеве? :smiley14:
Mocsia delenda est

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
короче, самый типичный бандюк, который вылез наверх на волне революции

дает ли этому "простому и доброжелательному" захват во время майдана Ровенской ОГА право заниматься бандитизмом во главе шайки отморозков с оружием?

Джоні,
ти або приводиш перелік бандитизму, або ідеш нахуй.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
аваков не компетенитний злочинний поц...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ага, Саша Белый еще и слетал на Луну и Днепрогес построил ...
благодарю за ответ. слив засчитан :smiley24:

Где были эти героические уебаны, когда приезжие кацапы били проукраинских горожан в Николаеве? :smiley14:
встречный вопрос, где в это время был "шериф Дикого Запада" Аваков?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
аваков не компетенитний злочинний поц...

Ебать, даже Геша Москаль заткнулся :pleasantry:
Mocsia delenda est

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
короче, самый типичный бандюк, который вылез наверх на волне революции

дает ли этому "простому и доброжелательному" захват во время майдана Ровенской ОГА право заниматься бандитизмом во главе шайки отморозков с оружием?

Джоні,
ти або приводиш перелік бандитизму, або ідеш нахуй.


https://www.facebook.com/arsen.avakov - последняя публикация конкретно про Сашу Белого

А мне достаточно наблюдать в центре этот "Правый сектор" (малолетки и бандюки с оружием) и слышать уже не первый раз рассказы знакомых (не случайных знакомых, а людей, которых я хорошо знаю) про то, как эти бандюки занимаются рейдерством и рэкетом

Правый сектор сыграл свою роль во время Майдана
Но сейчас в него рядятся все кто угодно
Взял автоматы, сколотил шайку, назвался Правым сектором - делай шо хошь

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
короче, самый типичный бандюк, который вылез наверх на волне революции

дает ли этому "простому и доброжелательному" захват во время майдана Ровенской ОГА право заниматься бандитизмом во главе шайки отморозков с оружием?

Джоні,
ти або приводиш перелік бандитизму, або ідеш нахуй.


https://www.facebook.com/arsen.avakov - последняя публикация конкретно про Сашу Белого

А мне достаточно наблюдать в центре этот "Правый сектор" (малолетки и бандюки с оружием) и слышать уже не первый раз рассказы знакомых (не случайных знакомых, а людей, которых я хорошо знаю) про то, как эти бандюки занимаются рейдерством и рэкетом

Правый сектор сыграл свою роль во время Майдана
Но сейчас в него рядятся все кто угодно
Взял автоматы, сколотил шайку, назвался Правым сектором - делай шо хошь

Значить, Джоні, нахуй...

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
не хочешь слышать аргументы - можешь и дальше в своих снах считать, что Сашко Билый - великий герой, а не просто оборзевший бандюк с автоматом

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
я не прихильник Білого, але так джонні ти ідеш куди тобі сказали вище...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я не прихильник Білого, але так джонні ти ідеш куди тобі сказали вище...
абсолютно верно. дело не в личности убитого. с тем, что он был поморозком, никто даже не спорит.
вопрос в том, что этот поморозок в случае агрессии РФ был бы одним из лучших и продуктивных полевых командиров, поскольку имеет богатый опыт вооруженной борьбы с вероятным противником - непосредственно с армией РФ. знает ее слабые места, знает ее тактику и может предугадывать их действия в вооруженном противостоянии.

имеют ли такой опыт спецподразделения "Сокол" или даже армия Украины? - вот в чем вопрос.

к тому же нужно учитывать фактор риска раскола украинского общества в плоскости "народ - власть+силовики"
то есть убийство такого "поморозка" в данной нынешней ситуации является или глупостью или спланированным саботажем.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Бату Хан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Ага, Саша Белый еще и слетал на Луну и Днепрогес построил ...
благодарю за ответ. слив засчитан :smiley24:

Где были эти героические уебаны, когда приезжие кацапы били проукраинских горожан в Николаеве? :smiley14:

Влучне запитанння. Спробую припустити: ділили майно Пшонки і Януковіча?

Offline Hohey

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Действия свободовцев Мирошниченко и компании уже привели к снижению поддержки этой политсилы на востоке и юге страны. Тиражируемый образ Сашка Билого напугал еще больше обывателей...В итоге шансы Правого сектора  на переформатирование в партию, понятной для многих сильно снижены....Кому выгодно? Я думаю понятно кому....

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
не зовсім так, я голосував і буду голосувати за свободу, звичайно з відео дурість, я б без камери заставив написати передсмерту записку і скинув з 10 поверху. Це я як учасник подій 18-20 січня 18-20 лютого в києві кажу...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
я не прихильник Білого, але так джонні ти ідеш куди тобі сказали вище...
абсолютно верно. дело не в личности убитого. с тем, что он был поморозком, никто даже не спорит.
вопрос в том, что этот поморозок в случае агрессии РФ был бы одним из лучших и продуктивных полевых командиров, поскольку имеет богатый опыт вооруженной борьбы с вероятным противником - непосредственно с армией РФ. знает ее слабые места, знает ее тактику и может предугадывать их действия в вооруженном противостоянии.

Абсолютно ідіотську думка, імхо

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Действия свободовцев Мирошниченко и компании уже привели к снижению поддержки этой политсилы на востоке и юге страны. Тиражируемый образ Сашка Билого напугал еще больше обывателей...В итоге шансы Правого сектора  на переформатирование в партию, понятной для многих сильно снижены....Кому выгодно? Я думаю понятно кому....
а на сколько увеличится поддержка власти на западе страны после публичной казни одного из руководителей радикальной организации, которая сыграла основополагающую роль в процессе свержения предыдущей ненавистной большинству людей власти?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Абсолютно ідіотську думка, імхо
аргументируйте
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
ПОЧЕМУ УБИЙСТВО МУЗЫЧКО КАСАЕТСЯ КАЖДОГО?

Я не фанат правого сектора, и Музычко в частности, но элементарно наблюдая за истерикой в новостях, сделал следующие выводы:

1. Правого сектора боялся Янукович
2. Правого сектора боится Путин
3. Правого сектора боится текущая власть

Почему?
Ну Янукович - понятно, боялся успешной революции. Да она и стала успешной, во многом благодаря ПС.
Текущая олигархическая власть даже не боится, а психует - ПС мешает ей ставить на должности коррупционеров и подонков, особенно в регионах.

Но чего боится Путин?

a) Путин боится, что бойцы ПС, помогут организовать революцию в Росии
b) И главное Путин боится эффективного партизанского противодействия, со стороны Правого Сектора, в случае нападения на Украину.

Любой быстрый захват завязнет при партизанском противодействии, а полномасштабную войну москва не вытянет экономически, да и западные союзники подключаться.

Не нужно быть гением что бы отследить чем занят сейчас Правый Сектор. Попробуйте последить за их направлениями.

Я смотрел тут:
http://pravyysektor.info/
http://vk.com/public62043361

Сейчас вижу два основных направления: люстрация и подготовка партизан на случай вторжения.

ОЛЕКСАНДР МУЗЫЧКО В РОВНО БЫЛ ЗАНЯТ ОРГАНИЗАЦИЕЙ ПАРТИЗАНСКОГО ДВИЖЕНИЯ, В СЛУЧАЕ НАПАДЕНИЯ СО СТОРОНЫ ГРАНИЦЫ С БЕЛАРУСЬЮ. В СЛУЧАЕ ПОПЫТКИ ЗАХВАТА МЕСТНЫХ ВОИНСКИХ ЧАСТЕЙ, СКЛАДОВ И РОВЕНСКОЙ АЭС. (В данный момент по ту сторону границы, наблюдается скопление войск)

Это единственное, чем мог угрожать Путину, простоватый увалень революционер, прошедший две чеченские кампании, будучи эффективным боевиком на стороне чеченских повстанцев. Заметьте, по надуманным поводам, арестовали также ребят из ПС в Харькове (граница) и Полтаве. (газопровод)

Я думал… Ну почему Авакову нужно было убивать именно Музычко? Неужели мало работы с раскулачиванием “папередников”, да ловлей сепаратистов? Как можно не хотеть помощи своих же граждан?

Я вижу только одну причину - власть не хочет партизанского движения, в случае военного конфликта. А это прискорбно - значит, что Украину они собираются слить Путину, также, как в свое время сливали майдан Януковичу, и конечно также, как слили Крым.
Эти события подсказывают, нам с какой стороны будет нанесен, возможный, первый удар.
Ведь мало кто ожидает удар со стороны Беларусии. Поэтому оборона силами армии в том регионе значительно слабее. Чем на востоке. Вспомните, Гитлер тоже, французскую оборонную линию Мажено, обошел правее, через Бельгию, и там спокойно напал на Францию.

Мои выводы:

* Нужно гнать в шею предателей.
* Нужно срочно занимать оборону

А по поводу публичного расследования от Авакова… Давайте так! У ментов огромный опыт публичных расследований… Как вы думаете, к каким уликам допустят “комитет”, и войдут ли в него представители “правых”, и главное какие у этого комитета будут полномочия? Мое мнение, что “Публичное расследование” - способ затянуть дело, и сбить резонанс, а за это время спрятать улики надавить на свидетелей. И главное чьи медиа каналы будут освещать сие расследование.

Политические убийство является всеобщей проблемой, не только из-за вышеперечисленных вопросов.
Суть этой проблеммы озвучил когда-то Мартин Нимёллер:

“Когда они пришли за социалистами,
я молчал — я не был социалистом.
Когда они пришли за профсоюзными активистами,
я молчал — я не был членом профсоюза.
Когда они пришли за евреями,
я молчал — я не был евреем.
Когда они пришли за мной — уже некому было заступиться за меня.” (с)
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а кто єтот мирон на фупе? витусо-палий?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Действия свободовцев Мирошниченко и компании уже привели к снижению поддержки этой политсилы на востоке и юге страны. Тиражируемый образ Сашка Билого напугал еще больше обывателей...В итоге шансы Правого сектора  на переформатирование в партию, понятной для многих сильно снижены....Кому выгодно? Я думаю понятно кому....

У Правого сектору інший погляд. Вони не хочуть комусь подобатись, як та ж Юля, яка на шустері солодкі речі щебечі. У них своя ідеологія, яка більшості населенню України не подобається.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
А по поводу публичного расследования от Авакова… Давайте так! У ментов огромный опыт публичных расследований…
да, именно. у них очень богатый опыт. просто богатейший опыт.
достаточно вспомнить"убийство just for lulz" студента Индыло.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
что это за милиция, которая тремя выстрелами в грудь убив подозреваемого, бросает его тело в кустах, не составляет протокола, не вызывает машину для доставки тела в морг, скрывается с места убийства, а потом устами официальных представителей озвучивает три противоречащих друг другу версии происшедшего - убийство при бандитской разборке, при задержании и, наконец, самоубийство. и исполняет всё это "Сокол", ещё вчера работавший против евромайдана. за это погибла Небесная сотня?

----------------------------

чому це було не затримання, а СПЛАНОВАНЕ ВБИВСТВО.

1. Стаття 27 Конституції України: Кожен має право захищати своє життя і здоров'я ... від протиправних посягань.

2. Вбитому нещодавно погрожував розправою СКР та герой расіі Рамзан Кадыров.

3. Вбитий попереджав, що ГПУ з аваковим готують його знищення.

4. Якщо Arsen Avakov планував саме "затримання" Білого, а не показове вбивство - то чому "затримання" проводилося на околицях та вночі, коли майже нічого і нікого не видно?

5. Чому замість штатних машин МВС з ввімкненими мігалками, які для затримуваного були б головною гарантією того, що це саме правоохоронці, а не чеченські бойовики-кілери - були якісь незрозумілі мікроавтобуси та джипи?

6. Чому "затримання" проводили люди, які зовсім не виглядали як правоохоронці (див. фото) і не мали будь-яких написів "міліція"?



Чи не для того, щоби після погроз героїв расії Сашко, не розуміючи хто і що від нього хоче, боронив своє життя всіма доступними засобами? Чи не для того, аби потім можна було сказати з телеекранів: так він же ж відстрілювався ВІД МІЛІЦІЇ! Він ЗЛАЧІНЄЦ!

Якої "міліції", шановні? Звідки, з огляду на вищезазначене, йому було відомо, що то - міліція? Бо слово "міліція!" вигукнула з темряви людина в чорному, в масці та з автоматом? А може й того не вигукував ніхто?.. Сашко зробив те, що мусив робити в цій ситуації. Бо таким "затриманням" ВИ йому не залишили вибору.

Ну і останнє.

"...стали відомі результати експертизи трупа, згідно з яким Музичко отримав два поранення в ногу, два несмертельних наскрізних поранення в корпус і ще одне - в серце.

Євдокимов стверджує, що останні постріли зробив сам Музичко, коли три співробітники міліції вже повалили його на землю і намагалися відібрати в нього пістолет та одягти на нього наручники"

---------------------

Тобто після того, коли Сашко вчинив (що далеко не факт!) спротив невідомим озброєним бойовикам у масках (і це побачили та почули потрібні свідки), десь неподалік, де вже ніхто цього не бачив, двоє мусорів наздогнали пораненого Музичка та повалили на землю, притискаючи його руки до землі. А третій мусор розірвав на грудях Сашка одяг та побачивши відсутність бронежилету - спокійно пристрілювався по серцю "затриманого". Влучив лише з третього пострілу, бо Сашко не припиняв чинити спротив і був не слабким чоловіком. Завіса.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер