Автор Тема: Радiо ЭРА отримала привiт за Нац. ради: Ховайте подалi "Голос Росii"  (Прочитано 954 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Радiо ЭРА FM отримала "последнее китайское предупреждение". Скорiш за все, мова йде про програму "Голосу Росii", яка мовить щодня о 17.30-17.57 за киiвським часом. Програма "Сьогоднi в свiтi" вiдображае позицiю Кремля про подii в свiтi. I, хоч програма зроблена професiйно, йде укр. мовою, але акценти подiй - лише позицiя Першопрестольной. Дивно, що ЭРА, що мае ентер на Першому та УР1, "спокусилася" на такой собi кремлевский "агитпром".
Хоча на ЭРI йдуть програми Радио Свобода та Польскього радио, дивно, що серед цiкавих та актуальних програм, як "Вiд першоi особи", "Конвеер культури", "Право" тощо, чомусь (?) дали ефiр "Голосу Росii".
ЭРА мовить в столицi на частотi 96, 6.   

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
та й добре. радіо - не форум - плюнути у відповідь не вийде і слухач нервується.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
дивні мені такі комерси, я розумію гроші не пахнуть, але межу таки треба мати
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
радіо ера стала транслювати голос росії після того як переміг
янукович
з тих пір я їх принципово не слухаю
Quo Vadis

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Трансляція Голосу Росїі в них давно, але треба припиняти (відповідно до умов угоди, яка в них є, щоб не наражатися...).
У сусідній гілці я писав, що, на жаль, бракує нам польської гоноровості, для багатьох гроші не пахнуть, і вони, йдучи на ешафот, раді будуть продати катові точилку для сокири.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
радіо ера стала транслювати голос росії після того як переміг
янукович
з тих пір я їх принципово не слухаю

та в них якась шизофренія. під час революції я дивувався, що там ведучі і гості відкрито крили Янука і Ко. А ще в них є Православні (МП) передачі. Власник вродь як ригіонал, то такі здвиги незрозумілі