Автор Тема: Оприлюднено телефонні переговори Сашка Білого про "революційні справи"  (Прочитано 6026 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
А чому якась роздруківка а не записи? Квакову знову Білий пече? Ох БЮТівське суче племя...

це типу "Сашко Білий заявив, що живим не здасться, ВІДЕО!!!". а на тому відео купа прямої мови Сашка, але є про все крім цього. і лише в кінці журналіст каже "також він заявив що живим не здасться". а прямої мови Сашка немає......
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
у Аль Капоне была куча недвижимости, огромный автогараж, включая два бронированных лимузина, стоивших огромные бабки (первые в истории автомобилестроения), а также куча наличных денег и счетов в банках.

какими из этих компонентов владел Сашко Билый?

Ключове питання, про яке мовчать юльки.
Рекетир та бандит за 20 років мав би собі награбувати великий маєток. Напевно і в Сашка Білого були вілла та яхта в Італії ще більші, ніж в Авакова?

вибачте на слові, але Сашко не тягнув на вилли скоріше на граблі)
слухайте, ну не той рівень в бидляка і рекетира шоб думати про яхти, коли кабак під боком
хтось росте, а інший закінчує подібним чином, ну могла бути не куля ментівська, а іншого бандита
то як би карта лягла

до чого ми скочуємось? бандит? зате наш бандит... десь ми то проходили... Вітя Януковіч здається аж цілий регіон представляв, шо типу порожняк не гонить
я практично впевнений, шо Вітя для багатьох там в Донбасі був класним чуваком
соррі

нам не подабався лише Вітя? чи все таки бандитська система?
про саме затримання коментувати не буду... ексцес чи сплановане вбивство не знаю
це важливо - так, але героїзація даної персони ше раз соррі, ви - ох..їли?
По-перше, я героїзацією Музичка не займався. Наскільки пам"ятаю обговорення в цій темі, ніякої героїзації тут взагалі не було. Не треба пересмикувати чисто по-юльківськи.
А по-друге, чи був Музичко злочинцем мав вирішити суд. Ні Аваков зі своїми соколами-беркутятами, ні Юля зі своєю юлькашнею це питання вирішувати не вправі. Правоохоронні органи повинні бути правоохоронними, а не ескадронами смерті.
Відморожена юлькашня не розуміє елементарних речей. Обсирати вбитого після смерті - ницість.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
"Обсирати вбитого після смерті - ницість."


а підганяти "доказову" базу заднім числом після замовного вбивства - це як? :love: акакієвці озвучили вже десяток протиречивих версій "самогубства" Музичка...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
а підганяти "доказову" базу заднім числом після замовного вбивства - це як? :love: акакієвці озвучили вже десяток протиречивих версій "самогубства" Музичка...
А це просто злочин рівня мародерства.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а висновок який щодо акакія?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
а висновок який щодо акакія?
Питання до мене?
Так я ж наче відповів. Аваков вчинив злочин, вочевидь на замовлення свого прямого начальства: Турчинова, Яценюка та Тимошенко.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
отже свора БЮТ організувала та здійснила політичне вбивство :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Ой, дочекається пан Аваков, що і його телефонні розмови почнуть оприлюднювати. :shuffle:

Наверняка у амеров записей полно. Но, возможно, Авакян получант от Григян заказы на мокруху на армянском языке. И амеры их расшифровать не могут, думают, что это скрамблер какойты.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер