Автор Тема: Windows 7 or 8?  (Прочитано 11927 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Windows 7 or 8?
« : Листопада 09, 2014, 05:10:25 05:10 »
У кого что стоит, 7 или 8?

Стоит ли ставить 8, чем она лучше 7?

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #1 : Листопада 09, 2014, 05:41:46 05:41 »
8 заточена під сенсор... якщо в тебе сенсорний монітор - тоді так, якщо ні тоді 7 краще...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Чупс

  • Гість
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #2 : Листопада 09, 2014, 05:49:10 05:49 »
Ні, в мене не сенсор, звичайна десктоп-машина. "Настульний компютер", як його тут назвали.

Справа ось у чому. Мені сімка ніколи не подобалася, уродська система. Але то нічого, я звик. Але от тут захотілося навчити подругу програмуванню, вирішив поставити Делфі 7, а воно не йде. Поставити якось ще вдалося, але сама програма не запускається, хоча на іншій машині все працює. В чому справа, я не знаю, тому думаю - може поставити вісімку, може там запрацює.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #3 : Листопада 09, 2014, 05:49:27 05:49 »
7. Вісімка іпанута трохи як на мене.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #4 : Листопада 09, 2014, 05:52:43 05:52 »
Ні, в мене не сенсор, звичайна десктоп-машина. "Настульний компютер", як його тут назвали.

Справа ось у чому. Мені сімка ніколи не подобалася, уродська система. Але то нічого, я звик. Але от тут захотілося навчити подругу програмуванню, вирішив поставити Делфі 7, а воно не йде. Поставити якось ще вдалося, але сама програма не запускається, хоча на іншій машині все працює. В чому справа, я не знаю, тому думаю - може поставити вісімку, може там запрацює.

Який в жопу Делфі 7? Це вже така древність. XE7 на підході http://www.embarcadero.com/landing-pages/try-delphi-usca?cid=701G0000000X40W&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=delphi%20xe&utm_campaign=Delphi+%28B%29%28E%29&utm_content=ssn6eFLEV_dc|pcrid|46056781443|pkw|delphi%20xe|pmt|e

Чупс

  • Гість
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #5 : Листопада 09, 2014, 05:53:58 05:53 »
Ну не люблю я те ембаркадеро, криворукі вони, зробили з канхвєткі гівно.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #6 : Листопада 09, 2014, 05:57:10 05:57 »
Ні, в мене не сенсор, звичайна десктоп-машина. "Настульний компютер", як його тут назвали.

Справа ось у чому. Мені сімка ніколи не подобалася, уродська система. Але то нічого, я звик. Але от тут захотілося навчити подругу програмуванню, вирішив поставити Делфі 7, а воно не йде. Поставити якось ще вдалося, але сама програма не запускається, хоча на іншій машині все працює. В чому справа, я не знаю, тому думаю - може поставити вісімку, може там запрацює.

не запрацює... чтві Delphi XE - на сімці точно буде працювати.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #7 : Листопада 09, 2014, 05:59:01 05:59 »
чупс, реально - в мене є необхідність працювати лише в хрюші, бо сімка і вище 16 бітні проги вже не хаває... віртуальна машина тобі в допомогу  :smiley15:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Чупс

  • Гість
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #8 : Листопада 09, 2014, 06:00:46 06:00 »
Делфі 7 - то 32 біта, тому має працювати в сімці. На роботі працює, вдома ні, може справа в оновленнях. Кароче, дурна система.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #9 : Листопада 09, 2014, 06:08:30 06:08 »
Делфі 7 - то 32 біта, тому має працювати в сімці. На роботі працює, вдома ні, може справа в оновленнях. Кароче, дурна система.

Ми зараз на XE4 робимо аплікуху на 32 та 64 біт. Десктоп аплікуха, яка займається завантаженням та аналізом величезних масивів данних. На всю катушку використовуємо багатопотоковість щоб загрузити всі ядра процесора ефективно. Все працює як годинник. Не розумію що тобі не подобається в ембаркадеро

Чупс

  • Гість
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #10 : Листопада 09, 2014, 06:12:18 06:12 »
Ми зараз на XE4 робимо аплікуху на 32 та 64 біт. Десктоп аплікуха, яка займається завантаженням та аналізом величезних масивів данних. На всю катушку використовуємо
багатопотоковість щоб загрузити всі ядра процесора ефективно. Все працює як годинник. Не розумію що тобі не подобається в ембаркадеро

Тупий кривий інтерфейс, ніхто як Борланд не вміє робити IDE. Навіть та команда що пішла в CodeGear, навіть вони не змогли зробити щось нормальне.

Ну і я ж кажу, хочу навчити дівчину програмуванню, а в ембаркедеро мені буде незручно, я не можу вчити людину в тій програмі, яку не люблю. А Делфі 7 - то просто була краса неперевершена.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #11 : Листопада 09, 2014, 06:37:39 06:37 »
Делфі 7 - то 32 біта, тому має працювати в сімці. На роботі працює, вдома ні, може справа в оновленнях. Кароче, дурна система.

може потрібно виставити сумісність...
в мене на сімці 64 теж делфі сьома працює. єдине що не зміг прикрутити це довбаний бдє...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline karabas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Стать: Чоловіча
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #12 : Листопада 09, 2014, 06:44:33 06:44 »
8 заточена під сенсор... якщо в тебе сенсорний монітор - тоді так, якщо ні тоді 7 краще...
Підтримую. Я б обрав сімку.

Чупс

  • Гість
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #13 : Листопада 09, 2014, 06:46:09 06:46 »
може потрібно виставити сумісність...
в мене на сімці 64 теж делфі сьома працює. єдине що не зміг прикрутити це довбаний бдє...

Ставив сумісність різну - ніфіга. А що БДЕ, чому не працює?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #14 : Листопада 09, 2014, 06:51:05 06:51 »
[color=]Чупа, а ты не заметил, что на сайте есть спец. раздел IT, для любителей экспмериментов с техникой и программами?..[/color]

По существу - ХР (2) давно стоит на всех машинах и не "брыкается": ее видят Антивирусы всех марок, видео и фоторедакторы и пр. нужные проги...
И, даже если МС перестал делать поддержку ХР, это не значит, что она "умерла". :upa

Чревоний колір лише для модераторів.
« Останнє редагування: Листопада 10, 2014, 12:52:54 12:52 від Askold »

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #15 : Листопада 09, 2014, 06:59:35 06:59 »
може потрібно виставити сумісність...
в мене на сімці 64 теж делфі сьома працює. єдине що не зміг прикрутити це довбаний бдє...

Ставив сумісність різну - ніфіга. А що БДЕ, чому не працює?

а хз. може якісь бібліотеки не сумісні... читав, що є можливість поправити, але не було часу і поставив собі хрюшу на віртуалці - так сказати по бистрому вийшов з положення... тим більше що в мене ще є оракл 8,1 а ця зараза точно не хоче працювати на сімці, бо бачите сіквелний клієнт стає базу даних прикрутити можна, а от сіквел нафігатор не стає, а новішої версії старішу базу юзати не хоче... то я так і залишив хрюшу на віртуалці і є мені благодать  :hot:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #16 : Листопада 09, 2014, 07:02:43 07:02 »
короч, всімка, це та ж сімка, тільки з більш дебільним інтерфейсом...  :gigi:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #17 : Листопада 09, 2014, 07:48:35 07:48 »
Ми зараз на XE4 робимо аплікуху на 32 та 64 біт. Десктоп аплікуха, яка займається завантаженням та аналізом величезних масивів данних. На всю катушку використовуємо
багатопотоковість щоб загрузити всі ядра процесора ефективно. Все працює як годинник. Не розумію що тобі не подобається в ембаркадеро

Тупий кривий інтерфейс, ніхто як Борланд не вміє робити IDE. Навіть та команда що пішла в CodeGear, навіть вони не змогли зробити щось нормальне.

Ну і я ж кажу, хочу навчити дівчину програмуванню, а в ембаркедеро мені буде незручно, я не можу вчити людину в тій програмі, яку не люблю. А Делфі 7 - то просто була краса неперевершена.

Краще візьми віжуал студіо для цього

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16959
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #18 : Листопада 09, 2014, 08:03:18 08:03 »
короч, всімка, це та ж сімка, тільки з більш дебільним інтерфейсом...  :gigi:

Такую херню могут утверждать только люди с 8 не работавшие.
И про интерфейс под сенсор тоже чушь собачья, вас к нему не принуждают.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #19 : Листопада 09, 2014, 08:49:22 08:49 »
короч, всімка, це та ж сімка, тільки з більш дебільним інтерфейсом...  :gigi:

Такую херню могут утверждать только люди с 8 не работавшие.
И про интерфейс под сенсор тоже чушь собачья, вас к нему не принуждают.

дійсно, з вісімкою не працював... але саме виділене мені намагались впарити в якості достовірної інформації в Майкрософт-Україна, коли в нас там був семінар  :gigi:... так що хз кому вірити  :shuffle:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #20 : Листопада 09, 2014, 09:30:42 09:30 »
В мене WIN 7-ка і Делфі 7-ка. Все вродь уживається. Вінда 64 бітна.
До 8-ки привикнути потрібно, потім стає вона юзебельною. Там з налаштуваннями скажем так геморойно. Поки знайдеш де ІР прописати. :smilie9: Смислу раді Делфі перевстановлювати Windows я не бачу.   :gigi:
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline aleart

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 814
  • Стать: Чоловіча
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #21 : Листопада 09, 2014, 09:48:19 09:48 »
В мене WIN 7-ка і Делфі 7-ка. Все вродь уживається. Вінда 64 бітна.
До 8-ки привикнути потрібно, потім стає вона юзебельною. Там з налаштуваннями скажем так геморойно. Поки знайдеш де ІР прописати. :smilie9: Смислу раді Делфі перевстановлювати Windows я не бачу.   :gigi:
Аналогично. Всё работает.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #22 : Листопада 09, 2014, 09:52:53 09:52 »
И про интерфейс под сенсор тоже чушь собачья, вас к нему не принуждают.

Запитую, як спеціаліста що працював з Windows 8. Як убрати меню, що вилазить в правій частині екрану в самі непідходящі моменти? Вже колись задавав це питання, але відповіді так і не отримав.

P.S.  Windows 8 в користуванні на звичайному компі менш зручна, ніж сімка. Основна відмінність - іноді випадково перемикається на дебільний плиточний інтерфейс, і потім доводиться діяти киркою, лопатою і шаманським бубном, що його убрати. А також дратують непотрібні меню, що вилазять самі, коли не треба. Хай би вилазили, але вони блокують частину екрану, де знаходяться потрібні кнопки/ прокрутки, що вимагає зайвих рухів, щоб цих меню позбутися. Коротше кажучи, працюєш на вісімці, як на сімці, тільки постійно відганяєш надокучливих мух.


Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #23 : Листопада 09, 2014, 10:04:33 10:04 »
У меня Win7 64 и Win10 Tech Preview. Десятка вполне себе шустрая.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16959
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #24 : Листопада 09, 2014, 11:34:07 11:34 »
И про интерфейс под сенсор тоже чушь собачья, вас к нему не принуждают.

Запитую, як спеціаліста що працював з Windows 8. Як убрати меню, що вилазить в правій частині екрану в самі непідходящі моменти? Вже колись задавав це питання, але відповіді так і не отримав.

P.S.  Windows 8 в користуванні на звичайному компі менш
 зручна, ніж сімка. Основна відмінність - іноді випадково перемикається на дебільний плиточний інтерфейс, і потім доводиться діяти киркою, лопатою і шаманським бубном, що його убрати. А також
дратують непотрібні меню, що вилазять самі, коли не треба. Хай би вилазили, але вони блокують частину екрану, де знаходяться потрібні кнопки/ прокрутки, що вимагає зайвих рухів, щоб цих меню позбутися. Коротше кажучи, працюєш на вісімці, як на сімці, тільки постійно відганяєш надокучливих мух.

Тот интерфейс вылазит тока если мышу сунуть в правый верхний угол и нажать кнопку вызова.
Случайно такое не сделаешь.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #25 : Листопада 09, 2014, 11:48:53 11:48 »
До сих пор стоит XP. И будет стоять XP. Хрюша - последняя Винда на моем компе. У меня дуалбут: Хрюша и Убунту. При всем моем спокойном и нормальном отношении к Винде, Винда таки маст дай.

Offline Мирослав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Стать: Чоловіча
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #26 : Листопада 09, 2014, 11:59:59 11:59 »
До сих пор стоит XP. И будет стоять XP. Хрюша - последняя Винда на моем компе. У меня дуалбут: Хрюша и Убунту. При всем моем спокойном и нормальном отношении к Винде, Винда таки маст дай.

аналогічно. Але найближчим часом планую перейти на 7. Причина - обмеження на кількість пам`яті, яке бачить ХР.
Повністю відмовитись від вінди поки що не можу.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #27 : Листопада 09, 2014, 12:05:30 12:05 »
стояла сімка. я перейшов на вісімку. за місяць користування вона мене так дістала, що зараз хочу знову поставити сімку.
Мирослав, обмеження пам"яті є і в 7-ці. просто треба ставити х64, а не х86.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #28 : Листопада 09, 2014, 12:06:58 12:06 »
До сих пор стоит XP. И будет стоять XP. Хрюша - последняя Винда на моем компе. У меня дуалбут: Хрюша и Убунту. При всем моем спокойном и нормальном отношении к Винде, Винда таки маст дай.

аналогічно. Але найближчим часом планую перейти на 7. Причина - обмеження на кількість пам`яті, яке бачить ХР.
Повністю відмовитись від вінди поки що не можу.

И я полностью отказаться НЕ МОГУ. А жаль. Я бы вообще с удовольствием забыл бы ее, что бы даже на глаза не попадалась, НО НЕ МОГУ из-за прог, заточенных под Винду.

А Майкрософтовские оффисы ( 2010 или как там их? ) это вообще лютый песец. Сейсас такая мода вообще пошла на интерфейс пользователя, что бы охватить одним махом тачпады и "мышатников" и на этом сэкономить. Получается ЛЮТЬ. Я бы расстреливал. Эти кнопки в кнопках, вылетающие окна опять с кнопарями на пол-экрана, в которых опять выскакивают какие-то менюхи...потом слева начинает какая-то панель выезжать, справа выползать, снизу выскакивать весь этот *бический "интерактив".

У-би-вал бы этих программеров-интерфейсеров.  :smilie9:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Windows 7 or 8?
« Reply #29 : Листопада 09, 2014, 12:08:57 12:08 »
Укурки реально. Наркоманы. Такое можно придумать и пользоваьтся только под хорошей "дозой".