Автор Тема: Я - за коррупцию!  (Прочитано 616 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Theorist

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Я - за коррупцию!
« : Квітня 05, 2014, 05:21:07 05:21 »
Считаю крестовый поход политиков и майдана против коррупции абсурдом, пока не будут созданы простые и быстрые процедуры в государстве. Аренду земли на 6 квадратных метров без взятки власть оформляла мне 2 года. Тоже самое было с водительской медсправкой - после 2 недель толкотни под кабинетами врачей навсегда отпало желание получать ее законно. То же самое в школе у ребенка. Продолжать можно бесконечно. Если запретить взятки, у нас все остановится - государство просто умрет.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Я - за коррупцию!
« Reply #1 : Квітня 05, 2014, 05:46:51 05:46 »
Именно так, законы таковы, что взятки давать выгодно и кто не дает, проиграет тому, кто дает.
Это и надо менять, а не втирать лохам "не давайте".
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Я - за коррупцию!
« Reply #2 : Квітня 05, 2014, 06:03:39 06:03 »
Треба просто скасувати всі ці вимоги довідок. Якби вихотіли отримати водійські права, скажімо, в Штатах, то вам би треба було прийти до відповідного офісу , показати свідоцтво про народження, картку соц страхвування, пройти простий тест на зір, скласти простий тест на правила, скласти простий тест на водіння, заплатити 20 доларів, сфотограУватися і отримати права. Все це зайняло б кілька годин. І жодних довідок.
If you are going through hell, keep going.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Я - за коррупцию!
« Reply #3 : Квітня 05, 2014, 06:08:05 06:08 »
Вот по-моему одна из лучших статей:
http://www.liberal.in.ua/anal%D1%96tika/korruptsiya.html
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Я - за коррупцию!
« Reply #4 : Квітня 05, 2014, 06:18:20 06:18 »
Правильно, спростити закони, звільнити бюрократів де лише можна. Гнати з роботи і штрафувати за хабарництво (почати з тих, хто бере), вилучені гроші вкладати в боротьбу з хабарництвом. Я не спец, само собою, але методи, перевірені на практиці, є. Все впирається у владу: чи вигідно їй боротись? Вибирайте нормальну владу і все піде як у казці.