Автор Тема: Голосування про розміщення даного ресурсі на європейських серверах.  (Прочитано 25115 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Свій варіант.

1) Поки що технічні можливості не вичерпано

5) Орендувати дедік на хетзнері при тому, що форуму вистачає малесенького vds за копійки - це непрофесіоналізм та повне безглуздя.


за сегодня пару раз было 502 и раз 10 - SMF connection problems  :Ganba:

+++
було вже кілька разів і в мене

тех можливості буде вичерпано дуже скоро, якщо вся активна маса з ФУПу (+ ті хто довго хотів зареєструватися а не міг) привалить сюди

а)зараз є ~100 зареєстр.  юзерів з них водночас постиь десь 30
б)ви зможете витримати ~1000 зареєстр.? одночасних 200-300? - це буде за 2-3 тижні бойні на ФУПі
в)ви зможете витримати ~10000 зареєстр.? одночасних 1000? - це буде за 2-3 місяці якщо такими темпами

це лише тех. питання навантаження на сервер
я навіть не торкаюся тем ДДОС-атак, модерації і контр-пропаганди
« Останнє редагування: Березня 26, 2014, 03:07:39 15:07 від UnionJack »

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Ні, це невеличкий vds. Але таке навантаження як зараз він має витримувати.

Ну, не витримує. Це уже факт, даний нам у відчуттях  :smilie5:

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Крім того, є ще одна підстава - форум ще невеликий, а уже є технічні проблеми з коннектом. Тобто нинішній хостинг може банально не потягнути зростання. Так, я розумію, що адмін зараз розірве сорочку на грудях і скаже що там крутий наворочений хостинг і проблем не повинно бути. Але проблеми уже є, і думаю кожен їх уже побачив, тобто можна сорочку не розривати  :smilie5:

Ні, це невеличкий vds. Але таке навантаження як зараз він має витримувати.

воно нерівномірне в розрізі доби.
який зараз load average?

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Знаем. Но действовать за пределами России им приходится не по российским законам, что слегка затрудняет определенные действия. 

Дело не в принадлежности хостера, а в способности недоброжелателей мгновенно закрыть доступ без обоснований.

Нічого не затрудняє, якщо це їх сервери, до яких вони мають прямий доступ.
А закрити доступ - неможливо, яким чином?

Роскомнадзор предписывает российским провайдерам закрыть доступ, и провайдеры его закрывают.  Прописыванием правил в сетевых экранах и маршрутизаторах.  Подобное в Европе основательно сложнее.

См. http://eais.rkn.gov.ru/.
« Останнє редагування: Березня 26, 2014, 03:09:05 15:09 від мабуть »
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Ну, не витримує. Це уже факт, даний нам у відчуттях  :smilie5:

Це питання max_connections у mysql.cnf  :smilie1:

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Ну, не витримує. Це уже факт, даний нам у відчуттях  :smilie5:

Це питання max_connections у mysql.cnf  :smilie1:

:facepalm:
ну пропишете Ви 1000000 а сервер цього не потягне? і що? "Солнце, стой, раз-два"
сервер БД має мати змогу фізично обробити стільки запитів
а якщо це shared hosting то...ой  :smilie2:
« Останнє редагування: Березня 26, 2014, 03:13:59 15:13 від UnionJack »

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
:facepalm:
ну пропишете Ви 1000000 а сервер цього не потягне? і що? "Солнце, стой, раз-два"
сервер БД має мати змогу фізично обробити стільки запитів
а якщо це shared hosting то...ой  :smilie2:

Ну от якщо не потягне, тоді і будемо думати.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
:facepalm:
ну пропишете Ви 1000000 а сервер цього не потягне? і що? "Солнце, стой, раз-два"
сервер БД має мати змогу фізично обробити стільки запитів
а якщо це shared hosting то...ой  :smilie2:

Ну от якщо не потягне, тоді і будемо думати.

та ВЖЕ не тягне
вже думайте (трощки з випередженням), а то завтра будете чухати голову що "зима прийшла 1 грудня як завжди несподівано"
бл* ну невже укр-ці з того самого шматка що й росіяни? "пока гром не грянет мужик не перекрестится"?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
та ВЖЕ не тягне
вже думайте (трощки з випередженням), а то завтра будете чухати голову що "зима прийшла 1 грудня як завжди несподівано"
бл* ну невже укр-ці з того самого шматка що й росіяни? "пока гром не грянет мужик не перекрестится"?

Я ж тільки що пояснив, чому "не тягне"  :bu

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Люди, навіщо ви адміну голову морочите? Досить його запевнити, що у випадку необхідності ми допоможемо матеріально.

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Люди, навіщо ви адміну голову морочите? Досить його запевнити, що у випадку необхідності ми допоможемо матеріально.

Размещать в РФ форум, на котором весьма вероятно критикуют РФ (во всех возможных смыслах), при том, что в РФ могут административно закрыть доступ к сайту на основании одного-единственного сообщения на нем (и закрывали, и закрывают), по-моему, недальновидно.

Публичное обещание заплатить конкретную сумму вперед должно бы убеждать, что в случае необходимости и далее по тексту.
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Люди, навіщо ви адміну голову морочите? Досить його запевнити, що у випадку необхідності ми допоможемо матеріально.

ми будуємо колективну власність.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Размещать в РФ форум, на котором весьма вероятно критикуют РФ (во всех возможных смыслах), при том, что в РФ могут административно закрыть доступ к сайту на основании одного-единственного сообщения на нем (и закрывали, и закрывают), по-моему, недальновидно.

Пояснюю останній раз. Закрити доступ до сайту, що зареєстрований у США, але хоститься у Росії - НЕМОЖЛИВО.

Вони можуть, теоретично, закрити хостінг, але то далеко не те саме, що закрити доступ до сайту - бо при припиненні хостингу сайт переїжджає на новий хостінг протягом кількох хвилин.

Але скажіть мені, навіщо фірмі, що надає послугу хостінгу, закривати доступ, коли вони з цього живуть? Сайт їм платить гроші.

Я б дуже хотів, щоб з цього питання висловлювалися люди, що знаються на темі, а не прості користувачі, які дуже приблизно знають всю цю технологію.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Одне маленьке зауваження, а по хостингу, а по реєстрації. Зараз це стандартний двіжок, під який вже написано купа ботів, і активація через емейл, додавання капчі і тд не поможе.  Спробуте добавити якийсь не стандартний чекбокс, який буде по замовчуванню відмічений, а щоб зареєструватись з нього треба зняти відмітку, щось типу "я машина".
Обов’язково українською мовою, щоб китайські спамери не могли прочитати і добавити до своїх ботів цю дію. На моєму ресурсі відсілкло 99% реєстрацій з екзотичних країн.

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Свій варіант.

1) Поки що технічні можливості не вичерпано
2) ФСБ ми до фєні
3) Сервер в Іркутську
4) Якщо питання просто переїзду з Росії, то там грошей треба 10 баксів (я ж вчора чи позавчора писав)
5) Орендувати дедік на хетзнері при тому, що форуму вистачає малесенького vds за копійки - це непрофесіоналізм та повне безглуздя.

Бесплатный сыр сами знаете где.
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Знаю. Дурне питання. Все гаразд  :Prapor2:

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Пояснюю останній раз. Закрити доступ до сайту, що зареєстрований у США, але хоститься у Росії - НЕМОЖЛИВО.

При включении сайта в реестр запрещенных, Роскомнадзор требует от российских операторов связи блокировать пакеты, адресованные на адрес(а) хостинга, в своих сетях доступа, после глубокой инспекции пакетов.  Это относится и к провайдеру хостинга.

Прочитайте, пожалуйста, вот этот документ с сайта реестра:

"О рекомендациях по организации и техническим решениям по ограничению операторами связи доступа к сайтам в сети Интернет, содержащим информацию, распространение которой в Российской Федерации запрещено" (http://eais.rkn.gov.ru/docs/Recomendation.pdf).

Цитувати
Вони можуть, теоретично, закрити хостінг, але то далеко не те саме, що закрити доступ до сайту - бо при припиненні хостингу сайт переїжджає на новий хостінг протягом кількох хвилин.

Если новый хостинг в России и сайт в реестре запрещенных, адрес нового хостинга заблокируют через некоторое время после переезда.  Как часто Вы хотите тратить усилия на переезды, даже если это занимает несколько минут?

Цитувати
Але скажіть мені, навіщо фірмі, що надає послугу хостінгу, закривати доступ, коли вони з цього живуть? Сайт їм платить гроші.

Затем, что законы надо выполнять.  Требование заблокировать доступ на сайт, включенный в реестр запрещенных в РФ, законно и за невыполнение наказывают.

Цитувати
Я б дуже хотів, щоб з цього питання висловлювалися люди, що знаються на темі, а не прості користувачі, які дуже приблизно знають всю цю технологію.

Они и высказываются.
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Ну то хай блокують в рашці, нам чого?

І тут не питання, де розташований хостінг - якщо вони блокують, то тут нема різниці.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
спершу трохи цифр.
для форуму у нинішньому вигляді треба до 20 євро в місяць на техніку та супровід.
плати треба одразу на рік ->  20 * 12 = 240 євро
нас більше 200 учасників. якщо наберемо суму - адмін нікуди не дінеться.
я плачу 30 євро на рік за 5 6 сайтів (забув), посєщайка 1500-2000 на день. ніхто не жаліється. є 2 форуми.
« Останнє редагування: Березня 26, 2014, 08:22:32 20:22 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Ну то хай блокують в рашці, нам чого?

І тут не питання, де розташований хостінг - якщо вони блокують, то тут нема різниці.

Если оператор(ы) связи, предоставляющие доступ хостингу сайта в России, блокируют запросы к адресу хостинга, у пользователей где угодно, а не только в России, доступа не будет.  Нам, надо думать, этого не надо.

В Европе (в основном) подобное блокирование невозможно без решения суда.

Мне больше добавить нечего и спорить незачем.
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
И в дополнение - хостер выдаст все логи по первой же писульке любого следака.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline MG42

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 247
  • Стать: Чоловіча
  • Call me just MG

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
спершу трохи цифр.
для форуму у нинішньому вигляді треба до 20 євро в місяць на техніку та супровід.
плати треба одразу на рік ->  20 * 12 = 240 євро
нас більше 200 учасників. якщо наберемо суму - адмін нікуди не дінеться.
я плачу 30 євро на рік за 5 6 сайтів (забув), посєщайка 1500-2000 на день. ніхто не жаліється. є 2 форуми.
30євро за веб-хостинг - вірю. а за VPS - не вірю.

з певних причин хочеться VPS.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
і ще - спостерігаючи, як накопичуються війська під східним кордоном, якось незатишно хоститися в тилу потенційного  ...

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
і ще - спостерігаючи, як накопичуються війська під східним кордоном, якось незатишно хоститися в тилу потенційного  ...
Фига се потенцийный... Вполне себе реальный враг, не?
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
спершу трохи цифр.
для форуму у нинішньому вигляді треба до 20 євро в місяць на техніку та супровід.
плати треба одразу на рік ->  20 * 12 = 240 євро
нас більше 200 учасників. якщо наберемо суму - адмін нікуди не дінеться.
я плачу 30 євро на рік за 5 6 сайтів (забув), посєщайка 1500-2000 на день. ніхто не жаліється. є 2 форуми.
30євро за веб-хостинг - вірю. а за VPS - не вірю.

з певних причин хочеться VPS.
ну мало ли что хочется. для форума VPS нафиг не нужен. тем более форума с посещайкой 300 чел
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде

Цитувати
Фига се потенцийный... Вполне себе реальный враг, не?
воєнний стан не оголошено.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
спершу трохи цифр.
для форуму у нинішньому вигляді треба до 20 євро в місяць на техніку та супровід.
плати треба одразу на рік ->  20 * 12 = 240 євро
нас більше 200 учасників. якщо наберемо суму - адмін нікуди не дінеться.
я плачу 30 євро на рік за 5 6 сайтів (забув), посєщайка 1500-2000 на день. ніхто не жаліється. є 2 форуми.
30євро за веб-хостинг - вірю. а за VPS - не вірю.

з певних причин хочеться VPS.
ну мало ли что хочется. для форума VPS нафиг не нужен. тем более форума с посещайкой 300 чел

не тобі вирішувати.
а якщо не тільки форум?